Pieczvaigžņu e34 528i

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Locked
User avatar
Foxijs
Posts: 6820
Joined: 17 Mar 2007, 14:30
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by Foxijs »

Labs, e34 sakopt ir čakarīgi, bet kad ir pavasaris un uzmet diskus ar plauktu visas ciešanas ir tā vērtas :cool: replikas sux anyway :shura:
User avatar
5STAR
Posts: 146
Joined: 29 Nov 2018, 00:14
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by 5STAR »

Diskus pa 1000e pirkšu tikai tad kad tiešām nebūs kur vairs likt naudu, piekrāj vēl mazliet un var jau auto pārkrāsot, kas būtu daudz racionālāk. 90% Latvijas brauc ar Vossen, BBS utml replikām, neviens jau neiet klāt un nesaka, ka tu esi ar kaut ko sliktāks par pārējiem. Tādā ziņā e34 skrūvēt nav nemaz tik traki, tik cik tas, ka ierūsējušās skrūves visbiežāk sagādā galvassāpes. :reeka:

Un ar otru piegājienu ieķēru atkal mtech 2 baranku, lielā 385mm, bet nu mani tas baigi neuztrauc. Centriņš arī viss kārtībā, kaut kad drīz ies uz pāršūšanu un salons būs man pašam acīm tīkams.
Image
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by howitzer »

Eu, eu, dirst par disku replikām var tikai tie, kas nekad nav likuši Depo lukturus, Protuning Em Paket buferus un Android planšetes oem navigāciju vietā. :aiwa:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
5STAR
Posts: 146
Joined: 29 Nov 2018, 00:14
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by 5STAR »

Stūre pāršūta un uzmesta virsū, tagad ir beidzot tas skats ko es visu laiku biju galvā iedomājies. Tagad vienīgi domas svārstas par sudraba riņķiem panelī, lai estētiskāk izskatas ar ZHP kloķa apakšdaļu, bet nu pašlaik esmu uz 70% nē un 30% jā. Beidzot arī apmainīta eļļa un piemeklēta attiecīgi šaibiņa kartera skrūvei, jo filtram līdzi nekad netika iekļauta un veidojās piles pie skrūves.
Image
Image
Image

Sāku pamazām pāriet atpakaļ uz OEM HiFi tumbiņām, jo tomēr tā sistēma labāk strādā ar tai paredzētajām tumbiņam. Kvalitāti nevar salīdzināt ar tiem Hertz ko pirms gada biju ielicis. Nenozīmīgs, bet man pašam patīkams sīkums.
Image
Image
Image

Ieslīksim mazliet atmiņās no 2016. gada kad vēl bija šis riebīgais salons salīdzinājumā ar 2020to.
Image
Image
Image
User avatar
Norvelsz
Posts: 244
Joined: 31 Aug 2019, 12:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by Norvelsz »

Nevajag riņķus. :subjektīvsViedoklis:


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
ray112
Posts: 5012
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by ray112 »

Nu ja tās oriģinās tumbas ir saslēgtas ar oriģinālo pastūzi/ galvu, kas nu vēl tur ir iesaistīts, tad var būt viņas arī skan labi nemāku īsti komentēt. Bet tās tumbas, kas nāk oriģināli iekš e39 ir kaut kas ļoti attāls no kvalitatīvas skaņas un to ir daudzi teikuši, protams tur ar ir dažādas komplektācijas, un varbūt kāda no tām sistēmām arī ir ok, pie fakta ka 20 gadi nav darījuši savu. Bet es nevienā brīdī nenožēloju, ka ieliku Hertz divkomponentu skaļruņus, un pilnīgi noteikti zinu, ka viņi tur arī paliks.

Bet vispār labi redzamas pārmaiņas salīdzinot ar 2016 gadu. :cool:
User avatar
5STAR
Posts: 146
Joined: 29 Nov 2018, 00:14
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by 5STAR »

ray112 wrote: 07 Mar 2020, 22:16 Nu ja tās oriģinās tumbas ir saslēgtas ar oriģinālo pastūzi/ galvu, kas nu vēl tur ir iesaistīts, tad var būt viņas arī skan labi nemāku īsti komentēt. Bet tās tumbas, kas nāk oriģināli iekš e39 ir kaut kas ļoti attāls no kvalitatīvas skaņas un to ir daudzi teikuši, protams tur ar ir dažādas komplektācijas, un varbūt kāda no tām sistēmām arī ir ok, pie fakta ka 20 gadi nav darījuši savu. Bet es nevienā brīdī nenožēloju, ka ieliku Hertz divkomponentu skaļruņus, un pilnīgi noteikti zinu, ka viņi tur arī paliks.

Bet vispār labi redzamas pārmaiņas salīdzinot ar 2016 gadu. :cool:
E34 HiFi sistēmai priekšā ir 3 joslu komponentes un aizmugurē ir 2 joslu, protams ja iegrūstu naudu kaut kāda bavsound uzlabojumā tad noteikti, ka būtu jūtami vēl labāk, bet man pašlaik kā mirstīgajam ļoti apmierina. Tagad gan jāsāk pamazām domāt par ārējiem uzlabojumiem. :naac:
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by Juzix »

Norvelsz wrote: 07 Mar 2020, 22:10 Nevajag riņķus. :subjektīvsViedoklis:


Sent from my iPhone using Tapatalk
+
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by howitzer »

Juzix wrote: 08 Mar 2020, 14:44
Norvelsz wrote: 07 Mar 2020, 22:10 Nevajag riņķus. :subjektīvsViedoklis:


Sent from my iPhone using Tapatalk
+
+
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
5STAR
Posts: 146
Joined: 29 Nov 2018, 00:14
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by 5STAR »

Atklāta sezona un beidzot arī diski uzmesti virsū, pie viena mazliet izsūknēts salons un ātri apmazgāts. Izvēlējos šīs riepas, jo atsauksmes netā bija labas un protams kur nu bez triecienizturības pie mūsu ceļiem, kur pat pazemes stāvvietās ir bedres. Izmēri riepām - 235/45 priekšā un 255/40 aizmugurē.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by howitzer »

Riepas fitments tik meaty... :lovs:
Ļoti jauki, ka bez streča. Sarkanie disku korķi ļoti izceļas, es laikam liktu tumšus. :hvz:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by -AF- »

Čotka
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
UldisUldis
Posts: 4504
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by UldisUldis »

Jā, ļooti labi izskatās, ka riepa ir tik plata, cik jābūt. Par tiem disku centriem arī piekrītu, bet nu kopumā very nice :cool:
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by Abit e30 »

-AF- wrote: 25 Mar 2020, 23:43Čotka
zaibisj.
User avatar
5STAR
Posts: 146
Joined: 29 Nov 2018, 00:14
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by 5STAR »

Melnie centriņi baigi pazustu uz tās mašīnas krāsas, bet nu arī labi izskatītos. Es tomēr gribēju, lai mazliet izceļas tie diski. Tas “gaļīgais” jeb kā track car izskats mani sāka uzrunāt pēdējā laikā un ir pat interesē izmest ar to auto pa trasi kādu reizi. Plānos ir varbūt nākotnē uzmest aizmugurējo stabilizatoru no M5 Nurburgring edition, bet nu skatīsies kā ar finansēm būs.
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by Juzix »

Ļoti labi!
Ikdienai tas Federālis visai labi braucās. Uz Fkas šādas stāv jau trešo sezonu.
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
RitvarsJ
Posts: 91
Joined: 14 Nov 2010, 15:42
Location: Cēsis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by RitvarsJ »

Super! :grudaks:
User avatar
5STAR
Posts: 146
Joined: 29 Nov 2018, 00:14
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by 5STAR »

Pirmie 1000km nobraukti šogad, pa lielam tikai tiek tas auto baudīts un vairs nekas cits.
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Tomēr tas ZHP kloķis baigi likās, ka neiederas iekš e34 salona, bet draugs ar e46 pieteicās uz viņu. Nu neko, pārdevu viņam un ieķēru šito vietā - arī smagāks kā parastie tikai garāka versija bez sudraba riņķa apakšdaļā. Uzreiz tīkamāks skats pašam. :yo: kamēr gaidīju šito nācās pabraukāt kādu laiciņu ar ķīnas kloķi - žopa pilnīgākā, nāk nost no kulises pat nesportojot :emo: :emo:
Detaļas kods kopējamā variantā ja kādam interesē - 25117503231
Image
Image
Image
Image

Pēc disku un riepu uzlikšanas aizdzinu uz savirzi, tie rādijumi man daudz ko neizsaka tākā droši var kāds izglītot mani, vienkāršī izstāstot cik slikti iepriekš bija un cik labi tagad ir. :naac:
Image
User avatar
kars
Posts: 3460
Joined: 10 Jan 2010, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by kars »

Izskatās ka tikai priekšā saregulēts savērsums, tas laikam ir vienīgais ko tur var saregulēt ar oem piekari.

Palabojiet ja kļūdos*

Aizmugurē kko līdz galam nedaregulēja? Nevar saprast kas tur domāts tajā piebildē?
Кто разбирается тот разбирается...
User avatar
5STAR
Posts: 146
Joined: 29 Nov 2018, 00:14
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by 5STAR »

kars wrote: 15 Apr 2020, 19:01 Izskatās ka tikai priekšā saregulēts savērsums, tas laikam ir vienīgais ko tur var saregulēt ar oem piekari.

Palabojiet ja kļūdos*

Aizmugurē kko līdz galam nedaregulēja? Nevar saprast kas tur domāts tajā piebildē?
Jap, e34 priekšā tikai regulējas savērsums, aizmugurē regulētos gan savērsums un sagāzums ja vien būtu m5.
Nezinu cik ļoti bija vajadzīga savirze, bet nu rēķinot to, ka ritošajā kopš 2016ā gada (arī pēdējā reize kad taisīju savirzi) ir daudz kas sadarīts tad domāju, ka samaksāt tos 20e tīri, lai viss būtu top zustand nebija nekāds liels grēks.
Aizmugurē izteica sen zināmu variantu kur piemetina speciāli paplāksnes un ieliek ekscentriskās skrūves, bet nu ar tādu izgājienu ļoti liela iespējamība, ka neredzēs TA kā savas ausis. Bet nu OEM izpildījumā tur aizmugurē nekas neregulējas, tik cik sagāzumu var iegūt nolaižot auto zemāk.
Locked