Pieczvaigžņu e34 528i

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Juzix
burnout.lv foto team

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by Juzix »

5STAR wrote:
22 May 2020, 09:10
iz wrote:
22 May 2020, 09:01
5STAR wrote:
22 May 2020, 08:36
VuskansDavis wrote:
22 May 2020, 07:50
Nuuuu, pag. Okei, tev ir jaunas viņas, bet cik daudzi liek jaunas oem tumbas? Lielākā daļa nopērk izgrabējušu komplektu pa 50eur un pirksti gaisā, jo ir ķeksis aprīkojuma listē.
Tur tas prikols :reeka:
Tiešām te par kvalitāti var tikai komentēt tie, kas ir reāli uz savas ādas izjutuši. Neiešu aizstāvēt līdz pēdējam savu izvēli, bet nu es personīgi jutu atšķirību kad bija aftermarket Hertz DCX 130.3 un tagad kad OEM ir. Došu tomēr priekšroku OEM.
varēja ielikt vēl sliktākas, lētākas aftermarket tumbas un teikt ka skan sliktāk, nu vai datora tumbiņas maximā pa 10eur nopirkt un arī pateikt ka oem labāk skan :hvz: :susnaks:
Bez HiFi skanēja dzirdri viņas, nav jau tik sliktas. Bet bass gan praktiski nekāds. Kādam ar stock audio tas būtu daudz maz ok upgreids.
Kāds var paskaidrot, kas ar HiFi apgridu salūzt, ka vairs neskan? Mūsdienīgiem BMW ir simt un viens apgreids prekš HiFi setapa, kuris skan x-reizes labāk par oem.
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
MAN PRINCIPA IR P0HUJ (c) GG IV2.5

5STAR

Post by 5STAR »

Juzix wrote:
22 May 2020, 09:23
5STAR wrote:
22 May 2020, 09:10
iz wrote:
22 May 2020, 09:01
5STAR wrote:
22 May 2020, 08:36
VuskansDavis wrote:
22 May 2020, 07:50
Nuuuu, pag. Okei, tev ir jaunas viņas, bet cik daudzi liek jaunas oem tumbas? Lielākā daļa nopērk izgrabējušu komplektu pa 50eur un pirksti gaisā, jo ir ķeksis aprīkojuma listē.

Tur tas prikols :reeka:
Tiešām te par kvalitāti var tikai komentēt tie, kas ir reāli uz savas ādas izjutuši. Neiešu aizstāvēt līdz pēdējam savu izvēli, bet nu es personīgi jutu atšķirību kad bija aftermarket Hertz DCX 130.3 un tagad kad OEM ir. Došu tomēr priekšroku OEM.
varēja ielikt vēl sliktākas, lētākas aftermarket tumbas un teikt ka skan sliktāk, nu vai datora tumbiņas maximā pa 10eur nopirkt un arī pateikt ka oem labāk skan :hvz: :susnaks:
Bez HiFi skanēja dzirdri viņas, nav jau tik sliktas. Bet bass gan praktiski nekāds. Kādam ar stock audio tas būtu daudz maz ok upgreids.
Kāds var paskaidrot, kas ar HiFi apgridu salūzt, ka vairs neskan? Mūsdienīgiem BMW ir simt un viens apgreids prekš HiFi setapa, kuris skan x-reizes labāk par oem.
Bija iepriekš variants par Ural Sound, bet nu tādas točna nav jēga likt, ja nav tik jaudīga sistēma man. Man pilnīgi apmierina tagad kā ir. Lieta tāda, ka e34 panelim augšpusē piemēram neko diži neieliksi atskaitot OEM, pie kājām un aizmugurējā plauktā var kaut ko citu ielikt. Var vispār no rokas vilkt vadus un pastiprinātāju citu utt likt, bet man tas točna nav vajadzīgs. Tiem kam patīk vadi un ir riktīgie audiofīļi tad droši, tik uz priekšu, varat izpausties cik ļoti gribas. Es savu izvēli ne minūti nenožēloju.

ray112

Post by ray112 »

Pieļauju ka oriģinālā sistēma skan slikti ar aftermarket skaļruņiem, jo jaudas ir neatbilstošas. Un pastūzis to visu nevelk. Tas pats arī ir pretējā virzienā, kad ir OEM tumbas un aftermarket maģis/pastūzis. Kad savam e39 mainīju tumbas, tad oriģinālās bija Nokia ar kaut kādu 15w jaudu, ja pareizi atceros. Skanēja vnk dirsā ar aftermarket galvu.

5STAR

Post by 5STAR »

Stock te arī bija 25w tumbas, kas turējās uz goda vārda un skaņa bija kāda bija, bet toreiz pajāt bija. Sāku iedziļināties tad kad sāka čarkstēt viņas. HiFi tumbas ir 40w, ar aftermarket galvu jau bija jūtami labāk. Samainītu OEM pastiprinātāju pret kaut ko niknāku tad noteikti, ka būtu vēl labāks rezultāts, bet neesmu tajā tagad ieinteresēts.

Post Reply