moro wrx

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
Ren
Posts: 634
Joined: 14 Jun 2004, 19:37
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: moro wrx

Post by Ren »

Lampas labi izstaas,ko tur sadariiji taadu? :-D
ERJ
User avatar
jnk
Posts: 651
Joined: 26 Oct 2005, 21:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: moro wrx

Post by jnk »

Ren wrote:Lampas labi izstaas,ko tur sadariiji taadu? :-D
laka (no maximas)
:D
rust in piece ricing team.
Drifting is like the ballet of motorsports, and last time I checked, ballet was gay. Image
moro
Posts: 1350
Joined: 03 Jun 2005, 12:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: moro wrx

Post by moro »

Nokrāsoju iekšas melnas :)
moro
Posts: 1350
Joined: 03 Jun 2005, 12:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: moro wrx

Post by moro »

jnk wrote:laka (no maximas)
:D
Imagesikkens :yo: :reeka:
User avatar
Ren
Posts: 634
Joined: 14 Jun 2004, 19:37
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: moro wrx

Post by Ren »

par tiem turbo...

kapee domaa likt VF42 vai VF39 nevis piemeeram VF36?
Mosh kaa lielaaks zinaataajs vari nelielu +/- paskaidrojumu izklaastiit :roll: :)
ERJ
moro
Posts: 1350
Joined: 03 Jun 2005, 12:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: moro wrx

Post by moro »

gan jau veel buusu startos
sobriid ir citas finansiaalas prioritaates :?

btw, man tas riepas garazaa jau cik tur menesus metaajas, buutu zinaajis kaa vajag - buutu paardevis :)

Ren: nu kaut kaadaa driizaa laikaa neko neliksu
bet vispar ir daudz variantu ko likt, vf39/43 man patiik ar salidzinoshi mazu turbobedri + plugnplay ieliksanu

vf36, piemeeram, ir twin scroll turbiina, liidz ar ko prasaa citu kolektoru un uppipe
moro
Posts: 1350
Joined: 03 Jun 2005, 12:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re:

Post by moro »

jnk wrote:vēl jautājums par projektu - kā transmisija iztur tos ~390Nm ;)
ilgi jau ar tādiem brauc?
nu jau kaadi 15k km nobraukti - viss bumbaas :)
moro
Posts: 1350
Joined: 03 Jun 2005, 12:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: moro wrx

Post by moro »

moro wrote:Šodien beidzot atnāca visas komponentes, lai izveidot savu boosta vadības sistēmu. Planoju paralēli savienot MBC un 3-portīgu boosta solenoidu (standartā ir ar 2 portiem), šadā veidā iegustot maksimāli ātru spiediena pieaugumu, bet bez MBC negatīviem efektiem (pilnais spiediens pie nedaudz atverta droseļa 4-5 ātrumā un neiespējamība samazināt spiedienu pie lieliem apgriezieniem).
Galu galaa atstaaju vnk 3-port solenoidu bez MBC. Spool-up ir labaaks nekaa ar origjinaalo + spiediens stabilaak tuuras
User avatar
RiCh
Spam addicted
Posts: 1991
Joined: 04 Jul 2008, 21:56
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: moro wrx

Post by RiCh »

Man te cilvēki stāstija ka tu labus grafikus vari dabūt un to ka Chip tūnings nav nekāda laba lieta , jo vienam Subāram Vasaras sprintā kaltais virzulis dēļ tā sakusis :(
User avatar
RoDeO
Nissan 200sx
Posts: 1667
Joined: 14 Jun 2004, 21:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: moro wrx

Post by RoDeO »

kaltais virzulis jau nau nekaads tanks! vins vienkarsi ir izturigaks par parasto! bet lai izkauseetu virzuli ir jabut nepareizam tunam! proti pa maz degvielas! to var ietekemet daudz kas ;)
Image
moro
Posts: 1350
Joined: 03 Jun 2005, 12:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: moro wrx

Post by moro »

RiCh wrote:Man te cilvēki stāstija ka tu labus grafikus vari dabūt un to ka Chip tūnings nav nekāda laba lieta , jo vienam Subāram Vasaras sprintā kaltais virzulis dēļ tā sakusis :(
Neviens no maniem klientiem nad sudzejies par izkusušiem virzuļiem vai tml problēmam.

Chiptūnings var būt gan laba lieta, gan slikta, atkarībā no izpildījuma un pielietojuma. Katrā ziņā, es ar chiptuningu nenodarbojos.

Jā, pie manim programmētam mašīnam ir labas jaudas/griezes momenta liknes.
User avatar
RiCh
Spam addicted
Posts: 1991
Joined: 04 Jul 2008, 21:56
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: moro wrx

Post by RiCh »

moro wrote:
RiCh wrote:Man te cilvēki stāstija ka tu labus grafikus vari dabūt un to ka Chip tūnings nav nekāda laba lieta , jo vienam Subāram Vasaras sprintā kaltais virzulis dēļ tā sakusis :(
Neviens no maniem klientiem nad sudzejies par izkusušiem virzuļiem vai tml problēmam.

Chiptūnings var būt gan laba lieta, gan slikta, atkarībā no izpildījuma un pielietojuma. Katrā ziņā, es ar chiptuningu nenodarbojos.

Jā, pie manim programmētam mašīnam ir labas jaudas/griezes momenta liknes.
Nē , nē , neņem ļaunā , neviens no taviem klientiem tas nebija , vienkārši pastāstija man par to ka labas diagrammas liki un pie reizes šito atgadījumu izstāstija :)
Post Reply