astra g

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
Juris_V
Posts: 673
Joined: 07 May 2007, 11:19
Location: Čangalija - Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

astra g

Post by Juris_V »

Shaadu nopirka 2006 gadaa.
Image

Image

Shaada tapa 2007 gada nogalee

Image

Image

Un viss veel turpinaas 10.03.2008.

Image

Image

Image

Un turpinaajums veel kkad sekos...
User avatar
Kalnz
Posts: 657
Joined: 25 Jun 2007, 11:12
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Kalnz »

Man vislabāk patikā kāda bija 2006.gadā... tik tās pakaļējās lampas...
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17038
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Post by Juzix »

Manuprāt: Priekšējais bampers galīgas šausmas, ar šitādu var tikai kosmosā lidot! Aizmugurējā optika jokaini, brismīgi, nekāda.
Krāsojums hvz. Vienās bildēs sarkans, otrās oranžš. Dajoš normālas bildes!
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
bērziņš
Posts: 121
Joined: 01 Apr 2007, 12:39
Location: walmiera
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by bērziņš »

respekt chalim pa darbu :wink: ,bet nu nez man ne ipashi simpatizee :x
strada kaa vergs --- lai dziivotu kaa KARALIS
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17038
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Post by Juzix »

Visam iepriekš minētajam pieskaitam arī to, ka baigais traktors!

Kas par motoru, aprīkojumu utt?
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
psih-arno
Posts: 2648
Joined: 30 Aug 2004, 19:51
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by psih-arno »

Šitais pavelk uz angļu kapeikpisēju tūningu. :D

Par sēdinātām atsperēm maldies. Vajag sēdināt ar mēru, tad var pārvietoties arī ikdienā. Uzliec to 1.4 trasē un tad stāsti par to cik labi līkumus var ņemt..
Image
Koiloveri, sēdinātas atsperes, ielas sporta amortizatori un čiptūnings. PM!
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17038
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Post by Juzix »

Šādi prekš ikdienas auto būtu ļoti O.K.-mazliet piesēdināts, glītiem diskiem un k-kādu lūpu zem sokc bampera!!!
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
Foxijs
Posts: 6820
Joined: 17 Mar 2007, 14:30
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Foxijs »

apsveicu :wink: Image
User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Lambertino »

Bez komentāriem jo nav normālu bilžu :?
Tas ir vairāk kā skaidrs, ka cilvēkiem ir sabojāta atieksme pret tuningu kā tādu, ko sabojāja bmw un VW golf pārsvarā.
Cik izskatās tas priekšējais bampers ir par kosmisku, bet nu vajadzētu normālas bildes un dienas laikā.
Par sēdināšanu - nevajag jau super zemu, bet zemāk toč
Ja jau taisa tad taisa - ja nē, tad liec mierā to opeli un ļauj viegli uzelpot bez visa tā.
Ā un kad sataisi normālas bildes, tad izmanto sadaļu par fotošopu - tur čaļi tev parādīs kas ir smuki un kas nē pat neiztērējot piķi ;)

p.s sveicu ar sen iegādāto jauno auto :lol:
ImageImage
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Rihy »

Čalīt, te neiet runa par to, ka tas ir Opel, Škoda vai Dacia, bet par to, ko Tu ar to mašīnu esi izdarījis! Sorry, bet ja tomēr lielākajai daļai šķiet, ka tas ir šķūnings, tad moška kaut kas tomēr nav kārtībā, ne? Arī man šķiet, ka šo auto esi sabojājis, pilnīgi pajāt, ka Opel, jo arī Opel var uztaisīt smuki ;)
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by DeeCee »

normaalas bildes truukst, bet liekas +/- ok vieniigi sitaadu bamperi liekot jaareekinas ar to, ka auto prasaas buut ljooooti zems, un opel galu galaa nav bmw, kuram praktiski neko nevajag likt klaat, vai arii likt loti minimaali
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
Diikjis
Posts: 51
Joined: 12 Sep 2007, 02:52
Location: Dīķis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Diikjis »

tik ļoti briesmīga jau nav, vajag to priekšējo buferi nomainīt, nosēdināt un kko ar aizmugurējām lampām izdarīt, tad būtu diezgan labi ;)
User avatar
Kelmorian
Posts: 121
Joined: 22 Apr 2006, 02:01
Location: Imanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Kelmorian »

Ir OK! Mašīna laba. Pats tādu gribēju ņemt pirms Mazdas.
Image
MR Team ID 67
User avatar
DimanC
Posts: 1140
Joined: 06 Jan 2006, 13:09
Location: 59N 56'; 10E 58'
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by DimanC »

Rihy wrote:Čalīt, te neiet runa par to, ka tas ir Opel, Škoda vai Dacia, bet par to, ko Tu ar to mašīnu esi izdarījis! Sorry, bet ja tomēr lielākajai daļai šķiet, ka tas ir šķūnings, tad moška kaut kas tomēr nav kārtībā, ne? Arī man šķiet, ka šo auto esi sabojājis, pilnīgi pajāt, ka Opel, jo arī Opel var uztaisīt smuki ;)
jā, Rihy, lielākās daļas viedoklis ir tas īstais un pareizais :lol: [nez kāpēc gribās salīdzināt to visu ar kaut kādu primitīvu dzīvnieku bara instinktu, kur bara rīcība nereti ir pašiznīcinoša... uz sitiena nevaru atrast piemēru, bet noteikti tādu ir desmitiem]

a varbūt pašā LV ir sabojāta attieksme pret tjūningu, jo izaudzēts priekšstats, ka tjūnings ir tikai <nopirku krutu, citu atzītu detaļu, smuki uzinstalēju, tagad visi par mani labi runā un piekrītoši māj ar galvu> :lol:

nez kāpēc dafiga vietās Eiropā pieeja mašīnu pārveidošanai ir daudz radošāka un drosmīgāka. un parādot cilvēkam LV <tjūna pareizā> piemērus reakcija ir a la 'and what's so special in that car?'
burnout.lv: "pagrieziena lenkis","strava no generatora kas ir na šaru","koniskas riepas","speciga provodka","turbodizelis+benzins der gandriz jebkura kombinacija",atmosferiskais turbo,divmastu spararats,un,protams, MELNAIS
User avatar
MP_ICE
Posts: 64
Joined: 22 Sep 2004, 11:19
Location: Sigulda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by MP_ICE »

šajā forumā pārsvarā tiek cienīts tikai vācu tuning stils, nosēdini mašīnu uzliec diskus, resti bez emblēmas un brauc smaidīdams... ir tak dažādi stili, un katrā ziņā par gaumi nestīdas un jums ar tiem auto nav jābrauc
User avatar
yah
Posts: 145
Joined: 10 Jan 2008, 15:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by yah »

Pilnīgi piekrītu dimanc ;) Katram ir sava gaume un dažādi stili, te tiek vnk iestāstīts kas ir tjūnings un kas šķūnings, bet man šis pat tīri labi patiktu ja būtu sitas aizmugurējās lampas un krāsojums nevisai, bet tā ok. Turies! :)
Image
User avatar
HaL
Admins
Posts: 2986
Joined: 27 Aug 2004, 11:00
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Post by HaL »

man kā standarta cienītajam vispār ieraugot bija - mnjaaaa... biš šķūnītis iemeties :lol:

katrā gadījumā arī kosmiskos bodykit var padarīt daudzmaz baudāmus (jo par gaumi nestrīdas*) ar pārējiem aksesuāriem (diski, krāsojums utt)...

šeit tiešām grūti spriezt jo nav normālu bilžu ;)




* vai nu ir vai nav :lol:
Life is what happens while you're busy making other plans
User avatar
Rolis
Posts: 255
Joined: 11 Feb 2008, 00:06
Location: Rīga, Rauna
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Rolis »

domaajams ka labaakaas bildees vai arii dabaa shis auto noteikti izskataas labaak, kaa arii uz ielas tiks ieverots jebkuraa gadiijumaa, patiik vai nee tas ir tiiri individulaali. nevajag uzspiest savu viedokli. :wink:
Mitsubishi Lancer EVO IV RO-32
Seat Leon FR TDI (daily car) RO-23
Honda Jazz 1986 b18 (drag car) RO-29
KTM SMV-R 690 (SuMo) TF-94
Jawa 350 Jubi

Auto, moto u.c. detaļu labošana, krāsošana PM
User avatar
takeshi
Posts: 1193
Joined: 22 Oct 2006, 22:42
Location: riga,purvciems
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by takeshi »

rolis* wrote:domaajams ka labaakaas bildees vai arii dabaa shis auto noteikti izskataas labaak, kaa arii uz ielas tiks ieverots jebkuraa gadiijumaa, patiik vai nee tas ir tiiri individulaali. nevajag uzspiest savu viedokli. :wink:
mes jau tikai apspriezam nevis vinam spiezam mainit vai taisit ka citiem patik! :) bet bampers ir garam! :cry:
Image
User avatar
jaisonX
Posts: 13
Joined: 24 Nov 2006, 23:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by jaisonX »

nu... :roll: par gaumi jau nestridas, bet tas prieksejais bampers un aizmugurejas fares ir... :vee: nosedinat ar protams ka vajadzetu! Krasojums man personigi liekas tiri sakarigs... :rasta:
Post Reply