Šobrīd ir 16 Nov 2018, 20:58

Visi laiki ir UTC + 2 stundas [ Vasaras Laiks ]

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 311 ziņas ]  Pāriet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Nākošais
Autors Ziņojums
 Publicēt tēmu: hazaa corsa B
AtbildētIerakstīts: 03 Mai 2006, 00:10 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 07 Feb 2005, 10:15
Atbildes: 1587
Nu ko tautiesi visi kaut ko taisa un cubina, mans ari nolema ka kaut kam ir jakeras klat :lol:

ta staigajot pa web pamaniju ka corsinas in da UK labi kule augsa un nolemu ka ari tam es varetu piekerties klat. Nu ta mana ipasuma pirms gada aptuveni nonaca Opel corsa B 1998 gada, ar motorinu 1,4i, nu prieks 1,4 autins ir loti ziperigs. blata krasa ar minimalu rusinu, bet autins piedereja opim kurs kadreiz stradaja latelekom, opis riktigi autinu kopa un nekadu problemu pagaidam ar vinu nav bijis. :)

Attēls

Attēls

Attēls

ta aptuveni autins izskatijas :) ar auto ir doma daudz ko izdarit, bet kas tiks izdarits to radis laiks un nauda, bet planins ir tads aptuveni:
ielikt niknaku motorinu (2,0 16v no calibras);
uzlikt labakus amisus un nosedina(ir doma gaisa regulejamos, bet pagaidam weitec);
savest salonu kariba (ielikt kadu tv, dvd labu audio);
areji vizuali savest kartiba (lampas disksu un citus sikumus).

pagaidam izskatas ka kartejais muzigais projekts :lol: ceru ka ta nebus :)
jau laikus atvainojos ka tik maz sakuma, bet lenam turpinasu visu papildinat jo samera maz laika un daudz darba :wink:

Pēdējo reizi labojis hazaa - 24 Feb 2011, 01:23, labots 2 reizes.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
 Publicēt tēmu:
AtbildētIerakstīts: 03 Mai 2006, 00:25 
Lietotāja avatars

nu ko lenam turpinasu
ka jau manijat pirmajas bildes kaut kas autinam tika izdarits ka iepirku, nomainiju visas elas un svecu vadus uzliku konisko, jaunu akiti, tikai parbaudita visa hadene un ta mani loti iepriecinaja vis it ka bija kartiba, nu ta man vismaz teica :)

tad nolemu ka spoguliem ari laiks pazust un tie lenam tika nonemti un uzlikti vieta jauni

Attēls

un tika pielikti jaunie :)

Attēls

Pēdējo reizi labojis hazaa - 24 Feb 2011, 01:23, labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
 Publicēt tēmu:
AtbildētIerakstīts: 03 Mai 2006, 00:48 
Lietotāja avatars

nu re ari kads koments ir ieksa, tas ir labi ta tik turpiant :lol:

nu ko turpinasu pie lielas stastisanas,sakuma velejos gaisa regulejamos amisus, lai var ar podzinam speleties, bet parunajot ar cilvekiem kuri vinus pardod in da USA man teica ka liekot jaudigaku motoru nezin ka tur ar svaru bus un ka labak ielikt pagiadam kaut kadus amisus un tad kad bus jaunais motors tad ari svert un skatities un utt, vobsim atsuva mani :( nu tad tikai aiziets uz musu pazistamo veikalu SPORTECH: un iesutiti sevi weitec amisi.

Attēls

Attēls

Attēls

tad nolemu ka pietiek uz viniem skatities un priecaties un laiks likt virsu

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

kad amisi tika uzlikti tika izvests autins uz sosejas un paskatijos cik tad zemu vina izskatas pirmaja diena

Attēls

atsperes ar laiku nedaudz nosedas un autins kluva zemaks,
tapec ka vins tika nosedinats nolemu ari uzlikt panu, lai pie pirma sitiena ella neiztek :lol:

Attēls

Pēdējo reizi labojis hazaa - 24 Feb 2011, 01:24, labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
 Publicēt tēmu:
AtbildētIerakstīts: 03 Mai 2006, 01:09 
Lietotāja avatars

tad notika nelaime un uz mana jumta uzkrita paris sudi virsu :lol:
pec ka jumts izskatijas sadi

Attēls

Attēls

tad peksni saka uzmesties domas ka deretu autinu pardod un meginat ko citu, bet parunajot ar paris cilveciniem nolemu ka jaturpinat, ka rezultata tika iepirkta otra cors 1993 gada ari B corsa, nedaudz panesajos ar to pa lauku ka rezultata izskatijas vina ta :lol:

Attēls

teiksu uzreiz labakais kas bija saja masina ir tas ka numurs bija ER70 :) ko es parliku uz savu masinu, jo er ir mana varda uzvarda pirmie burti un 70 ir nr ar kuru es bruacu ar ricuku sosezon :)

tad tika aizvesta masina pie meistara un daritas paris kosmetiskas lietas, ja ta to var nosaukt
1. nofleksejam sarkanajam drakonam jumtu nost

Attēls

Attēls

2. tas ari baltajai nonemam jumtu

Attēls

3. salikam balto masinu ar sarkano jumtu, izskatas smiekligi, bet kad parkrasos autinu tad jau to vairs neviens nezinas :wink:

Attēls

4. tad ar metinamo vis sametinats kopa

Attēls

5. tad tika uzlikts virsu hermetikis un ari krasa lai nesak ruset, jo galu gala visi zinam so teicienu, ''opelis saruse uz konvejera, bet fiats jau uz rasejama dela''

Attēls

Pēdējo reizi labojis hazaa - 24 Feb 2011, 01:25, labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
 Publicēt tēmu:
AtbildētIerakstīts: 03 Mai 2006, 01:17 
Lietotāja avatars

tad vienu dienu salasijos forumos ka ar bituma lentu kaut ko var nopakot, darit ari laga nebija ko nolemu ka japamegina ka ir, nu sacits darits, aizlaidu uz veiciti un iepirku lenti un saku nemties ap bagaznieku

1. sakuma tika izmests ara rezerves ritenis un nozagets ta stiprinajums un aizmetinati tie caurumi, nezinu kas tie tadi :lol:

Attēls

2. tad tik saku nemties un limet un griezt

Attēls

3. nu ta aptuveni izskatijas beigas

Attēls

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
 Publicēt tēmu:
AtbildētIerakstīts: 03 Mai 2006, 01:34 
Lietotāja avatars

nu ko milie aprunataji sis post jums patiks vislabak, tapec tas veltits JUMS 8)

ta ka man patik ar ricuku panesaties leja pa kalnu un samera gruti vinu ielikt tik maza masinite un subarina nav patikami vinu stuket ieksa, tad nolemu ka nopirksu piekabi kurai ari nopirksu litakus un nosedinasu un kuzovu uztaisisu no stiklskiedras lai ir kur ricuku likt un mociti (jo visu laiku doma tadu iepirkt) tas bus atsevisks mini projektins :lol:

nu tad ari keros pie lietas

1. tika iegadats akis, kad aizgaju un pateicu ka man vajag aki prieks corsas, pardeveja paskatijas uz mani ar divainu aci un parjautaja 5 reizes vai opel corsa, kurai pasmasa ir 970kg :lol: bet galu gala es vinu dabuju

Attēls

2. tad tik saku kerties pie lietas un ardit aizmuguri vala un likt klat visu to padarisanu

Attēls

Attēls

3. nedaudz ar testeri padraiskojos

Attēls

4. un rekur ari bus redzams gala rezultats

Attēls

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
 Publicēt tēmu:
AtbildētIerakstīts: 03 Mai 2006, 18:31 
Lietotāja avatars

nu ko atradu lieku laiku atkal iemest kadu info :P

ka jau sakuma biju ieminejies, velos ielikt labu muziku masina, ta ka sakuma vis kartigi ir jaizplano tapec saku ar to ka ieliku pagaidu muziku ieksa, lia vismaz kaut kas skan :lol:

1. majas metajas kaut kads pastuzitis

Attēls

2. tad incara tika iepirkts alpine subis

Attēls

3. pateicoties labam draugam tiku pie stiklskiedras kasti ko ielikt ka pagaidu variantu rezerves ritena vieta

Attēls

4. talak jau tikai pieskruvet salimet, un stabins, vadins, elektriba :lol:

Attēls

Attēls

Attēls

ta ka masinite ir maza, tapec ari labi bumboja :) nu labak neka stoc!

5. incara ari iegadajos alpine pikstulus kurus iemetu ieksa lai ir kaut kas, kas skan no augsas, jo tumbas leja gandriz nedzirdeja :)

Attēls

Attēls

Pēdējo reizi labojis hazaa - 24 Feb 2011, 01:26, labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
 Publicēt tēmu:
AtbildētIerakstīts: 03 Mai 2006, 18:41 
Lietotāja avatars

nepagaja ne paris dienas kad man loti iepatikas ta muzika, ka sagribejas vairak un vairak, nu jus jau pasi zinat ka tas ir 8)
lidz ar to saku sikak planot kas un ka, ka jau teicu gribeju ari ielikt tv, nu tad saku skatities ko pasaule plasa piedava, un vienu nakti skatijos skatijos lidz beidzas tas vis, ar iepirksanos in da USA :) ka rezultata pec paris nedelam man majas bija sada pacina :)

Attēls

Attēls

ka pasi manijat iepirku sev PS2, lai ir ko kadreiz masina uzspelet kad ir korkis :), tad vel panemu 10,4'' tv ar austinam un dvd un citiem sikumiem, un alpine 9853 galvu.

nepagaja ne diena, kad nolemu ka tas vis ir jasak testet un skatities ka tad rada lielais brinums :wink:

Attēls

Attēls

biju sabijies ka dvd neradis, ko ja mes zinam usa ir NTSC sistema, bet izradijas ka vins rada ir PAL i NTSC, ta ka vis cikinieka :)

Pēdējo reizi labojis hazaa - 24 Feb 2011, 01:26, labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
 Publicēt tēmu:
AtbildētIerakstīts: 03 Mai 2006, 18:58 
Lietotāja avatars

ta ka biju liela iespaida kas un ka skan un rada, sapriecajos ne pa jokam :lol:

bet jau pagajusi paris menesi bet veljoprojam neesmu ielicis ieksa, jo neesmu visu izdomajis lidz galam, bet aptuveni plans ir gatavs un ceru ka pa vasaru sabidisu visu ieksa :)

nu sakuma likas ka bus viens tv 10,4'' pa vidu augsa, lai var skatities kad ir aizmugure, un prieksa kadu mazinu 7'', bet ar laiku nolemu ka ta nejies lieta krasa un izdomaju ka prieksa partaisisu visu konsoli un 10,4'' tv liksu prieksa un aizmugurejiem pasutisu jaunu 17'' ta lai aizmugure var ar baudu kaut kadu skatities, bet vel neesmu noskatijis lidz galam kadu, bet gan jau kadu dienu paradisies iedvesmina un iejiesu atradisu un panemsu :)

runajot vairak pa muziku skatoties un petot, izdomaju ka liksu prieksa 3 joslu komponentus un meginasu kaut ka dabut skatuves efektu :) esmu uzmetis savas acis uz so komplektinu

Attēls

DLS Clasic 36
3 joslu Hi Fi klases sistēma;
60W RMS 16cm (6") papīra vooferis;
10CM (4") vidinieks no C4;
20mm ZĪDA PĪKSTULIS!;
filtrs vooferim;
vidiniekam un pīkstulim 12dB/oktāva;

un aizmugure plans ir ielikt divus sadus mazulisus:

Attēls

Alpine SWR-1242D
12"(30cm);
4 ohm +4 ohm;
500 W RMS;
24 Hz-500 Hz

vel neesmu ari izdomajis par aizmugurejam tumbam, bet vis drizak ka tur ari bus DLS bet tikai divkomponentes (ideali domaju ja varetu dabut augsas un midbass)
teiksu ka ir pa pastuziem neesmu lidz galam izdomajis, bet lielos vilcienos domaju Alpine vai DLS, bet kurus un kadus modelus vel ne, jo laicins ir maz un tadam lietam vajag nopietni piesesties un izdomat lidz galam kas un ka :lol:

Pēdējo reizi labojis hazaa - 24 Feb 2011, 01:27, labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
 Publicēt tēmu:
AtbildētIerakstīts: 03 Mai 2006, 19:56 
Lietotāja avatars

nu ko turpinasu savu gara darbu :oops:

varbut nemineju ieprieks bet pirms saku so projektu man no masinam bija saprasana tik pat liela ka cukai no gramatvedibas :) es pat laga nezinaju kur ellu ieliet :) tapec pirms saku so projektu apsolijos visu darit pats (nu cik iespejams daudz), tapec ari daudz kludu ir un bija un noteikti vel bus :lol: bet no ta tikai pieredze aug, lidz ar to ka tika pirma karta ieksejai izklaidei iepirkts tad saku domat pa salonu:

saku ar to ka nopikru 21m vinilu, lia varetu treneties limet un nemties :)

Attēls

bet gala rezultats man loti patika, esmu LEPNS ar sevi :lol:

Attēls

Attēls

tad nolemu ka vajadzetu uztaisit bagaznieku uz podiznu ko ari izdariju :) paldies UGIM par palidzibu

Attēls

un nolemu ka jasak kaut kas darit jaunas muzikas labad :wink: domajot domajot izstukoju ka varetu basinieku likt durvis midbasus ielikt pie priekseja panela lai skan pret logu un tur pat blakus ari pikstulus, nu lidzigi ka golfam izveitojums, tikai apaksa podus jataisa, hmm podi, nu sacits darits jakeras klat :twisted:

1. panem noskruve sanu plastmasu nost no masinas

Attēls

P.S. ienesot sis mantas dzivokli, jasamierinas ka draudzene tevi nesapratis :) un skatisies uz tevi ar skibu acteli :lol:

2. tad ar amuriti un nazi jaizgriez cuarums, pa kuru vares operet :)

Attēls

3. kad tas ir darits tad, jasak rekinat cik liels ir tumbu izmers un kadi gredzeni no koka jataisa, jauzzime tos uz koka un jaieurbj urbums

Attēls

4. tad tik jabaz cauri lobziks un jasak zaget, ieteicams iepriekseja nakti nedzert lai rokas netric :) nu man ipasi taisni nesanaca, bet ar vili to var labot

Attēls

aaa galigi aizmirsu piebilst, lietojiet aizsarg brilles :) SAFETY FIRST

Attēls

5. tad kad ir izagets un papriecats, par gala produktinu tad janem rokas limes pistole un aptuveni japielime tas gredzens pie plastmasas lai varetu izjust kads bus tumbu lekis, un lia tas ir versts pret tevi :)

Attēls

p.s. iesaku pielikt pie masinas lai precizi redzetu vai netrauce parak un utt

Attēls

6. tad ar mazakiem sazagetiem delisiem nostiprinat to rinki lia tas nenolust tik viegli :)

Attēls

7. tad ir janem sieviesu zekubikses, vai ka es dariju staipigu materilau un javel pari podam, lai tas ienem formu.

Attēls

8. un tad beigas ir japriecajas pa rezultatu :)

Attēls

Attēls

9. pec tam visu to vajadzetu notaskit ar stiklskiedru, bet taka tas tika taisit ziema un garazina nebija ipasi apsildita, tapec to atliku uz vasarinu un domaju tuvako nedelu laika turpiant podus pabeigt :)

Pēdējo reizi labojis hazaa - 24 Feb 2011, 01:27, labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
 Publicēt tēmu:
AtbildētIerakstīts: 03 Mai 2006, 20:09 
Lietotāja avatars

tad kad ar podiem bija kaut kada skaidriba, tad ari keros klat pie sanu apsivkas (nezinu ka in da lv tas saucas)

1. panemu veco un noplesu veco audumu nost.
Attēls

2. iesaku to darit uzmanigi jo ka es atklaju vini nav ipasi izturigi :oops: lidz ar to dabuju vel neduadz palimet :lol:

Attēls

3. es jau biju daleji izdomajis ko darisu ar vinu tapec keros uzreiz ''bulim pie ragiem'' :lol: korsas sanu apsivkai ir tris tagad gropes visa ta garuma, kuras man nepatika tapec tas tika ar stiklskiedras pastu aizspakteletas ciet

Attēls

4. tad janem rokas fleksis un vecais labais smilspapirs un jaslipe lidz vemienam, kamer dabut kondiciju kura tevi pasu apmierina :)

Attēls

5. tad es ka cilveks ar tizlam rokam piekeros fleksim, un tas beidzas ar iegriezumu lidz kaulam

Attēls

6. bet pateicoties drauga un manam mediciniskam zinasanam mes visu saremontejam ar skocu :twisted:

Attēls

7. un tad jau var atkal turpinat darbu

Attēls

8. lidz beigas ir ieguta virsma kura ir gluda ka zidainu dupsitis :P

Pēdējo reizi labojis hazaa - 24 Feb 2011, 01:28, labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
 Publicēt tēmu:
AtbildētIerakstīts: 04 Mai 2006, 02:31 
Lietotāja avatars

nu ko atnacu tiko majas no neliela pasakumina un nebija ko darit, nolemu paturpinat rakstinu..

ta ka sanu apsivka tika noslipeta domaju ko un ka vinu aplimet, sakuma bija doma ar vinilu vinu limet (jo man sausmigi besi dabiga ada), saskatijos ka Android un Briedis pasi suva, nolemu ka es ari varetu pameginat :) bet jus nevarat iedomaties cik skibi man sanaca, ta ka kauns pat radit bija, tad nolemu sazvanit drauga ex draudzeni :lol: un sarunaju ar vinu ka palidzes man saja jautajuma.

ta mes satikamies un abiem ne balts ne melns ka javeic piegriezumi un utt, likam galvas kopa un meginajam :)

1. panemam uzlikam un aptuveni iezimejam suves liniju

Attēls

2. tad kad likas ka labak vairs nevar nema skeres roak un sakam materialu bojat

Attēls

3. ka velak manisiet uz orandzo krasu esmu traki kritis, man i nuja i ricuks ir orandzs, nu patik ta krasa, tapec ari diegu iepirku attiecigas krasa

Attēls

4. tad kad vis bija aptuveni sasprausts kopa ar adatam sakam sut lenam

Attēls

5. tads izskatas gala rezultatins aptuveni :)

Attēls

bet pielimejis veljoprojam neesmu :(

Pēdējo reizi labojis hazaa - 24 Feb 2011, 01:29, labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
 Publicēt tēmu:
AtbildētIerakstīts: 04 Mai 2006, 02:46 
Lietotāja avatars

ka jau opelitis, nu nav ta pasaules klusaka masina, tapec nolemu ka laiks butu nopakot gridu, pakoju to ar specialo materialu, kurs ir paredzets gridas pakosanai, un limeju vinu dubulta karta....

p.s. nepiekritu sim teicienam kas pa daudz tas pa skadi :lol:

1. nu ko sak ar to ka nem ara benkus un visas gumija sun citus sudinus, iesaku likt skruvites viena traucina, lia nepazud

Attēls

2. sis vis ir jaizrauj ara :)

Attēls

3. nakamais ir janem kaut kads ataukojosais verkitis un vis ta metala virsma kur limes kartigi janotira, lai materials labi liptu klat

Attēls

4. tad nem roka nazi un fenu un sak limet visas gudribas virsu :)
iesaku no sakuma izlimet lielos gabalus un tad atgriezumus nemest ara bet pataupit jo velak vini var noderet :wink:

Attēls

Attēls

5. tad aizlime visas sikas skirbinas, man jau teica ka nevajag, ka pietiks jau ar lielajiem ganaliem, bet es nolemu ka japanemas un jaaizlime ari sikie caurumini

Attēls

6. gala izskatas aptuveni ta

Attēls

7. un tad ir jasak meklet roka visas detalas ko izrava ara un likt atpakal, ta ka starp metalu un gridu ir izollacijas materials, samera pagruti ir ielikt tepiki atpakal (nu vismaz mana gadijuma, jo vis tika likts ieksa divas kartas) ta ka panemiet paligu, bus vieglak :)

Attēls

8. kad vis ir salikts,tad izbraucat ielas un panesajateis un jutami var dzirdet atskiribu, it ipasi kad pelkes ir vai pa akmenainu celu brauc, daudz klusaks liekas tas autins :roll:

Pēdējo reizi labojis hazaa - 24 Feb 2011, 01:30, labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
 Publicēt tēmu:
AtbildētIerakstīts: 04 Mai 2006, 03:20 
Lietotāja avatars

nu ko daudz esmu stastijis par interjeru un visadiem planiniem, nedaudz meginasu ari pastastit pa arejo izskatu :)

soreiz parunasim pa diskiem. no pasa sakuma jau biju nolemis jo lielaki ripuli jo labak :lol: ka jau normals latvietis ar lielum maniju :lol: nu saku es ar 15'' jo likas ka 15'' uz corsas bus KOSMOS no sakuma piemeriju visadus variantus viens no tadiem bija sads

r15

Attēls

bet rezultata nevareju vienoties ar pardeveju, un nolemu ka ar blekiniekiem nevelos vizinaties, lidz ar to iegadajos sauds r15, lia vismaz kaut kas butu

Attēls

nepagaja ne paris nedelas ka nolemu ka 15'' ta ka pa mazu, ka janem lielaki un pamaniju viena veiciti sadus R17, kurus ari taja pasa diena nopirku

Attēls

velak ari iegadajos gumiju 215/40 un pameriju paskatijos, pat aklajam bija skaidrs ka arkas bus javalce, bet minimali pietruka tikai kadi 3cm

diski man patika, un nolemu ka vini bus smuki, bet ka duadz labak izskatisies ja pieliks kadu toniti klat, tad es ari panemos ar photoshop ka rezultata sanaca tadi

Attēls

skatijos daudzos un dazados saitos kur ir visadas corsinas
un meginaju izdomat kas un ka, ka rezultata uzliku un paskatijos kas un ka sika
re kur bus bilde ar sedinatam atsperem, labaja puse R13 kreisaja R17

Attēls

seit bus viena bildite no sana

Attēls

un tad pec ilga domasanas laika es nolemu ka tomer 17'' man nepatik, jo problema ir tada ka ari pie liela sedinajuma vini tomer to masinu pacel debesis

Attēls

ka redzat nav nekads dizais uber zemais autins :) un skatoties ari no atruma veidokla, tomer nolemu ka liksu virsu R15, ar mazu mizinu un auto bus zems un smuks, un daudz zirktaks neka ar R17''

tapec tagad esmu 15'' lukojumos, un skatos kas piedavajas un kas varetu piestavet :)

Pēdējo reizi labojis hazaa - 24 Feb 2011, 01:30, labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
 Publicēt tēmu:
AtbildētIerakstīts: 04 Mai 2006, 18:06 
Lietotāja avatars

nu ko japaturipna kaut kas parakstit, bet neuztraucaties, rakstisana driz nokers realo dzivi un tad jau tas vis ies lenak :lol:

pabraucot ar corsinu pa rigu es biju tiesam parsteigts, cik lit ziperiga vina ir, prieks ata ka ir 1,4i, bet nu protams ka ari tas bija pa maz ja piem sak skrieties ar 1,8 vai 2,0. lidz ar to radas doma ka laiks mazulitei sirsninu nomainit. Saku skatitie sko piedava un kas un ka lidz izvele krita staro c20let un c20xe motoriem, gandriz vienadiem abi nak no calibras, tikai atskiriba ir ka viens ir Turbo otrs naf :wink:

un pec ilgam pardomam nonacu pie secinajuma, ka janem bus c20xe, tam bija vairaki iemesli.
1. vins ir loti labs motors ja pa vinu rupejas, ziperigs
2. vinam pec tam viegli ir uzlikt kompresoru, ja velas :lol:
3. un vins ir letaks sakuma punkts.

daudzi noteikti doma kapec nenem uzreiz turbo motoru un miers, bet lieta tada ka panemot vinu tapat pec kaut kada laika nolem ka janomaina virzuli klani, sadalene un utt, un sanak parlasit to motoru, bet to pasu var darit ar c20xe motoru panem parlasi saliec visu nikno ieksa un bus turbo motors, atskiriba ka sakums ir letaks :P

NU tad keros pie lietas, mekleju un skatijos jo in da RIGA gruti dabut tos motorus nenokautus, ka rezultata mekleju, meleju lidz iepazinos ar vienu cilveku. vinam bija calibra ar tadu motoru, un vins vinu bija noskilis, hmm es nodomaju, ta aizbraucu apskatit un man iepatikas, lidz ar to aizskreju lidz bankomatam un iznemu paris papirisus

Attēls

un process tika iekustinats, un motoru saka lenam jaukt ara un nemt ara :)

Attēls

Attēls

Attēls

nepagaja ne nedela ka dabuju jau pirmo paku ar spelmantina :wink:

Attēls

Attēls

un tad sakas process ko sauc par DOMASANU, jo vajadzeja izdomat ka to lielo verki iedabut taja mazaja masinite...

Pēdējo reizi labojis hazaa - 24 Feb 2011, 01:31, labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
 Publicēt tēmu:
AtbildētIerakstīts: 05 Mai 2006, 01:05 
Lietotāja avatars

nu ko jaturpina :twisted:

tad kad visa naudina tika samaksata un ari motors tika izcelts, tad sanemos un atvedu to uz savu garazu, ja kadreiz vedisiet motoru piekabe, iesaku pirms tam izliet no motora ellu :lol: tas stipri atvieglos dzivi :wink:

iecelam to ar generatoru siksnu palidzibu, bet izcelam ar velsanu :)

Attēls

Attēls

sakuma bija plans ielikt motoru ieksa un pabruagt un tad jau ziema nakamaja ziema jaukt ara un taisit kapitalo, bet zipo seja bija izteikts viss

Attēls

mes tuvojamies realitatei, jo sis notika aptuveni pirms 5 nedelam, vai varbut 6 :)

Pēdējo reizi labojis hazaa - 24 Feb 2011, 01:32, labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
 Publicēt tēmu:
AtbildētIerakstīts: 05 Mai 2006, 16:44 
Lietotāja avatars

ka jau ieprieks mineju uzsakot so projektu man nebija pilnigi nekada pona pa masinam, kur tad nu vel runajot pa motoriem :) pa motoru zinaju '' tur ieksa vis kustas un kaut kas spragst un auto iet uz prieksu'' :lol:
loti izsemlosi siki un konkreti, bet ta ka esmu ''zinibam gribos cilveks'' :P nolemu paskatities kas tad tam motorinam vedera ir, jo sakuma jau teicu ka bija domina vienkarsi ielikt un pavizinatei sun tad jau skatitos talak, bet jo talak gaju jo gribejas labak un utt...
nu ko keros pie info apgusas, saku ar to ka nobrunojos ar kartigu materialu daudzumu nezinaju kura valod abus labak tapec izprinetju i anglu i krievu valoda, kopa sanaca 501 lpp

Attēls

dzeki iesaku uzreiz, pirms kaut ko dariet masinai noperciet visas nepieciesamas atsledzinas, lai nav ka man katru dienu pa vienai skruvei jo nebija attiecigo atslegu :lol: bet tas toties loti uzjautrinaja visu procesu...

ka jau mineju esmu daunis masinas, tapec nolemu uzaicinat paliga cilvecinu kurs daudz daudz vairak rubi no motoriem neka es :) Milzigs palides Arcijam ka palidzeji man un veljoprojam palidz :) TULEMORS NO MANIS :wink:

nu ko sakam :twisted:

1. ''kartigi'' nostiprinajam motoru lai pie ta ir vieglak pieklut, ka redzat ''kartiga'' nostiprinasana nozimeja deliti zem kartera palikt

Attēls

2. sakam ar to ka nonemam vaku nost un manas sapnu izluzijas kas notiek motora izgaisa :shock:

Attēls

3. ieprieksejais ipasnieks teica ka rulus un zobsiksnu mainijis mazak ka pirms 5000km, nonemot to ari konstatejam ka rulisi ir ideala stavokli un ka siksna ka jauna gandriz

Attēls

4. tad jau siksna bija nost un keramie klat pie hmmm, aizmirsu ka sauc, :lol: nu pie tam duvam trubnam kuras bida kompensatorus :) gan jau pasi zinat :wink:

Attēls

5. nepagaja ne mirklis ka dala jau bija izjaukta :) pirms nemiet nost kompensatorus iesaku jums vinus nummuret lai zin kurs kur staveja, ja nemainiet tos, jo tomer tie nedaudz iedilst pec savam vietam

Attēls

6. seku reku un iepludes kolektors jau bija ari nost, jaadzist ka loti netirs vins bija :)

Attēls

7. tad ari noskruvejam so brinumu, ja nemaldos droselis tas ir :) pie si bus japieliek roka lai tas spidetu :P

Attēls

8. tad pec tris atslegu izmeginasanas nonacam pie ta ka dabujam ara sveces, ka jus redzat patiras, un man tieca ka tas ir labi, ka rezultata es lekaju no laimes

Attēls

9. tad es riktigi nomocijos ar galavs nonemsanu, tur bija tada atsledzina ko mansa acis nebija redzejusas un ari izmeru nevareja pateiktu nu atd es gaju uz veiciti un iepirku 5 izmerus un cereju gan jau viens deres, kad atradam kura der ta bija pa resnu, tad nesu virpot lai varetu galvu nonemt, smagi, bet visa visuma loti jautri

Attēls

10. nu ko no augsas visu iespejamo iznemam, un tad mani parnema milziga kare redzes a kas ir apaksa, kaut vai sakuma nebija tads planins :) nu ko griezam rinki un keramies klat

Attēls

11. ari kartera vaks nebija ne tuvu ideala kondicija ( no tiribas zinas viedokla)

Attēls

12. nonemot karteri biju neduadz vilies, jo tur prieksa bija vaks un neko nevareja lagi redzet, tad nolemu ka janem un jajauc lidz galam, gan jau pec tam saliks kopa 8)

Attēls

13. un tad paveras ari dupsa skats :) incigi isteniba

Attēls

14. mani sakuma megianja aturet no virzulu nemsanas ara, bet ta ka ietiepigs pec dabas, nemu ara, un nepagaja ne iss laicins ka vins jau bija man kepa :)

Attēls

papetot sikak sales un cilindrus, konstatejam ka ieprieksejais motora ipasnieks nav melojis vins teisam ir laba stavokli, un nekadu vainu, vienigais kas neduadz nepatika pedejajai 4 salei bija neduadz lielakas rievas neka parejam, un domajam ka varbut ta viena sale ir mainita, jo vina izskatijas parak aizdomiga, jo parejas bija ta ka jaunas, savukart klokene bija smuka un tira ka mazula dibentins

15. nu ko no ejosa motora sis ir vis kas palika tika izvilkts ara, gandirz viss iznemot klokeni jo tai nebija nekadu vainu. un es sapratu aaaa, no si sastav motors :shock:

Attēls

Attēls

nu aptuveni ta, tad saku nemties ar lupatinam un citam lietam un megianju savakt garazu no tam elam un citiem sudiem, bet pasakums visa visuma loti veseligs, iesaku pameginat :wink:

Pēdējo reizi labojis hazaa - 24 Feb 2011, 01:32, labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
 Publicēt tēmu:
AtbildētIerakstīts: 05 Mai 2006, 23:05 
Lietotāja avatars

nu ko vecie, tad kad biju izjaucis motoru staigaju pa netu un atradu bilditi kura mani iedvesmoja, kurai sekoja lieli darbi :)

Attēls

Pēdējo reizi labojis hazaa - 24 Feb 2011, 01:33, labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
 Publicēt tēmu:
AtbildētIerakstīts: 06 Mai 2006, 01:00 
Lietotāja avatars

ta ari pagaja kads laicins, kad es pasiekalojos gar sito bilditi, lidz nolemu, ka es ari gribu no sava motorina uztaisit roziti pienenu darza :twisted:

1.sacits darits un aizbraucu uz stakiku iepirktu 10l bendzina, 95 ultima, lai labaks uzraviens :)

Attēls

2. tad iepirku lielu vanu kur motoru tirit, un motoram pienaca PICU PACU laicins :lol:

Attēls

3. nomazgaju vinu pirmo reizi un lavu pa nakti nozut un tad otro reizi. no sakuma ar otru kartigi notiriju motoru, tad ar skruvgriezni nonemu lielo daudzumu un tad atkal ar otu

Attēls

4. pec tam keros klat pie dremela un ar drasu birsti kartigi notiriju visu corsinas jauno sirsninu..

Attēls

5. lidzigs liktenis bija ari iepludes kolektoram, vinam vel paraleli iekspusi ar karburatoru tiritaju iztiriju

Attēls

6. generatoru ar skidinataju tiriju

Attēls

7. piekeros ari klat karterim

Attēls

nevar salidzinat ka bija vai ne :)

8. un ta pec vairaku dienu tirisanas pedejo reizi, ka visu notiriju, pirms aizveru garazu iskatijas vis ta :)

Attēls

p.s. uj ka pec tam garaza smarzoja pec bendzas, tada sajuta ka man ir urbuma vieta tur, kur bendzinu iegust :lol:

Pēdējo reizi labojis hazaa - 24 Feb 2011, 01:33, labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
 Publicēt tēmu:
AtbildētIerakstīts: 06 Mai 2006, 01:30 
Lietotāja avatars

ta ka mans motors ir 93 gada, tad zinaju ka siem motoriem ir problemas ar galvu, vinai parasti veidojas mikro plaisas, kuras rezultata tosola noklust ella, un tas nav labi, lidz ar to aizvedu galvu uzreiz uz siguldu pie meistara, lai noslipe varstus un ja nepieciesams sataisa galvu, lai vinia velak nerastos nekadu problemu....

bet tad sekoja viena nepatikama atklasme, notirot motoru kartigi nopetot motora bloku atklajas ka prieksejais kreisais stiprinajums skruvejas pie bloka klat ar trim skruvem, un viena no tam trim vietam ir nolauzta ( izskatijas ka automasina ir dabujusi triecienu no labas puses un ta rezulatat tika salauzts atrumkarbas prieksejais vacins un speka trieciens bijis tik liels, ka tas ir izgajis cauri motoram un atsities pret nekustigo dalu ( daleji nekustigo ka rezultata gumija kura motors ir ielikts padevas un kad ta vairs nepadevas ta rezulatat parluza kriesais motora stiprinajums un nolauza veinu skruves vietu)) ceru ka sapratat biju gruti izskaidrot :roll:

nu ko darit, nekritu panika, bet saku domat ka rezultata sekoja operacija ar slepeno koda nosaukumu ''motora bloka remonts'' :twisted:

1. kartigi nopetiju vietu kura tika nolauzts.

Attēls

p.s. ka redziet vieta nepatikama.

2. tad nemu rokas fleksi un ar slipejamo ripu noslipeju taisnu vietu, un pieliku motora stiprinajumu klat lai varetu izmerit iztrukstosa gabala lielumu

Attēls

3. kad noskaidroju ka sis motora bloks ir no cuguna, saku meklet kadu materialu no ka varetu to verki uztaist, un atradu sadu brinumu

Attēls

4. nakamais solis izmeriju velreiz un keros klat pie flexa, nozagejot gabalu izurbu taja caurumu un iegriezu vitni

Attēls

5. tad kad tas bija izdarits paspelejos vel nedaudz ar flexi un piedzinu detalu lidz nepieciesamajam izmeram

Attēls

6. man ir nelielas iemanas metinasana, bet ta ka bloks ir no cuguna tos tapat ka aluminijus metina nedaudz savadak neka teraudu ( vins ir jauzkarse lidz daudz aukstakai temperaturai, lai materiali sakustu kopa) tapec pazvaniju vienam profesionalam metinatajam, kurs ar so lietu maiziti pelna, un sarunaju ka vins to izdaris, ta mes kopa ar zipo 8 no rita aizvedam un ap pulkstens 6 vakara bija zvans studija :lol: kur bija rupja bals kas teica '' on gatov'' skrejam ar steigu tam pakal

Attēls

p.s. ka var redzet sametinats ir tiesam kvalitativi

7. tad nemu mazo dremeli rokas un pieslipeju detalu, lai ta kaut cik atgadinatu ieprieksejo, nu sanaca ka sanaca, te var redzet

Attēls

Pēdējo reizi labojis hazaa - 24 Feb 2011, 01:34, labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 311 ziņas ]  Pāriet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Nākošais

Visi laiki ir UTC + 2 stundas [ Vasaras Laiks ]

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Google [Bot] un 1 viesis

Jūs nevarat izveidot jaunas tēmas šajā forumā
Jūs nevarat atbildēt uz tēmām šajā forumā
Jūs nevarat rediģēt savas ziņas šajā forumā
Jūs nevarat dzēst savas ziņas šaja forumā
Jūs nevarat pievienot failus šajā forumā

Pāriet uz:  
Darbojas ar phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.lv