Šobrīd ir 20 Okt 2018, 07:09

Visi laiki ir UTC + 2 stundas [ Vasaras Laiks ]

Izveidot jaunu tēmu Šī tēma ir slēgta, labot ziņas un rakstīt atbildes nav iespējams.  [ 111 ziņas ]  Pāriet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Autors Ziņojums
AtbildētIerakstīts: 09 Mar 2012, 16:37 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 30 Aug 2004, 19:51
Atbildes: 2646
Atrašanās vieta: Riga
howitzer rakstīja:
Es ļoti labi saprotu Android`a nostāju - mēs visi esam izlutināti ar ārzemju forumos redzamām bildēm, kur visi spēkrati ir,kā no veikala skatloga, visi esam pieraduši redzēt nolaizītus auto ar airbagiem un dārgiem diskiem un pa retam arī kāds ko tādu uzbūvē, tai skaitā arī tu, Android (es ļoti gaidu vecā BMW turpinājumu, vai tiešām tur viss apstājies? :roll: ). Taču pārējie 99% tikai turpina siekaloties par glauniem autiņiem, kurus nevar atļauties. Taču šeit cilvēks dara tik, cik var un cik iespējas atļauj. Un pats galvenais - nevis stāsta, ka jābūt tā un šitā, ka vajag tā un nekā citādi, bet pats ņem štrumus ķepā un strādā. Kāpēc mēs esam auto fanāti? Kāpēc mums patīk braukt un skrūvēt? Es domāju, ka tāpēc, ka mums tas sagādā prieku. Un šeit cilvēks, manuprāt, patiešām ķer kaifu no šādas nodarbes, jo citādu izskaidrojumu ir grūti rast tam, kāpēc rūsas čupa tiek pārvērsta par auto. Un neliegsim šim cilvēkam prieku darboties tā, kā viņš to dara un neskaitīsim latus cita kabatā - kā ir, tā ir labi, autors laimīgs, vairāk nekas arī nav vajadzīgs. ;) Turpini vien skrūvēt! :cool:

Šis ir forums un tas dod iespēju uzklausīt dažādus viedokļus. Vienkārši ir lietas ko labāk izdarīt vienreiz, bet kārtīgi, nevis pārstrādāt n-tās reizes. Tā senāk gan lētāk, gan kvalitatīvāk, gan acij tīkamāk.
Tas, ka cilvēkam ir apņēmība ir super un ''practice makes perfect'', tā ka gan jau būs labi :)

Uz augšu
 Profils  

AtbildētIerakstīts: 09 Mar 2012, 17:06 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 13 Feb 2005, 14:53
Atbildes: 138
Atrašanās vieta: Jūrmala; Tukuma rajons: Geteborga.
Kā jau minēju, šo auto būvēju sev, nevis kādam klientam. Un šis auto nav Lamborghini pa 100 000 Ls, bet gan prasts tautas auto.
Mans jau tik mācās to visu darīt, un no kļūdām jau arī mācās, protams labāk no citu kļūdām mācīties.
Turklāt man nav profesionāli aprīkots servisa centrs, kādi instrumenti Man Ira ar tādiem arī strādāju.
Tas taču nav interesanti aiziet uz autosalonu un nopirkt gatavu Lamborghini. Tāds būs vēl vairākiem tūkstošu cilvēkiem. Turklāt mans volvo būs vienīgais pasaulē, un to būšu Es uzbūvējis (pārbūvējis). Tur mans darbs ielikts, manām asinīm ''mazgāts''( pagaidām asinis nav vēl tecinātas).
Galvenais, ka pašam prieks par padarīto. Ja citiem arī patīk tad jau dubultprieks.
Gan jau ar laiku darba kvalitāte augs un augs.

Uz augšu
 Profils  

AtbildētIerakstīts: 09 Mar 2012, 17:28 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 30 Aug 2004, 19:51
Atbildes: 2646
Tieši tā! Lai veicas - sekot līdzi ir interesanti. :wink:

Uz augšu
 Profils  

AtbildētIerakstīts: 09 Mar 2012, 17:39 
Lietotāja avatars

Šodien tika sametināti caurumi pie kronšteiniem ar kuriem virsbūvi pie rāmja stiprina.
Attēls
Attēls

Attēls
Attēls
Attēls

Attēls

Uz augšu
 Profils  

AtbildētIerakstīts: 09 Mar 2012, 18:23 
Mondeo ST 220
Lietotāja avatars

Pievienojies: 11 Jūn 2004, 09:06
Atbildes: 4645
kā saka "respect i uvažuha".

Ar ko Tu smērē jauno metālā gabalu no iekšpuses, kuru metini klāt? Man pašam līdzīgi darbi priekšā un nevaru izdomāt vai pietiks ar parastu grunti nopūst, jo metinājuma šuve stipri uzkarst un šuves daļā parastā grunts nodegs. Esmu kaut ko dzirdējis/lasījis par cinka gruntīm, bet diezgan vaji ar informāciju. Ārzemju forums daudz izmanto "welding primer" metālu daļām kurām no iekšpuses netiks pēc tam klāt.

Uz augšu
 Profils  

AtbildētIerakstīts: 09 Mar 2012, 18:36 
Lietotāja avatars

Pirms lieku ielāpu no iekšpuses uzpūšu to pašu Brunox. Un pa rūsas caurumu pusmetru uz katru pusi iekšu izpūtu ar Zviedrijā pirktu pretrūsas līdzekli, pēdējā bildē var redzēt balonu ar pusmetrīgu baltu caurulīti. Tai caurulītei galā tāda kā sprausla, kura sķidrumu izsmidzina uz visām pusēm.
Cinks tak ar nodeg kad metina.
Pēc metināšanas pabeigšanas rāmī mēģināšu ieliet kādu antikorozijas līdzekli. Man rāmim abi gali ira vaļā un šur tur ari Ira daži caurumi caurejošajām skrūvēm. Ira doma tos caurumus aizlīmēt ar līmlentu, pacelt gaisā vienu galu rāmim un liet iekšā antikorozijas šķidrumu lai tek cauri. Saprotams rāmis būs jāgroza lai uz visām sieniņām nokļūtu antikorozijas līdzeklis.
Tik vēl jāizdomā/jāatrod kādu īsti lietot...

Uz augšu
 Profils  

AtbildētIerakstīts: 09 Mar 2012, 19:47 

Pievienojies: 22 Sep 2007, 22:53
Atbildes: 358
Man T3 busam visas iekšas izsmērēja ar līdzīgu smēri darvai, uzkarsēja, lai šķidrāka un visās šuvēs ielīst iekšā un arkas, ļoti laba štelle kkādus 8 gadus par rūsu varēja aizmirst, kur citiem jau 2reiz bija pārmetinātas un pārkrāsotas. Vasarā, milzīgajā karstumā tas pārklājums šuvju vietās nāca uz āru un neļāva iemesties rūsai. Ja to pārklājumu atjaunotu ik pēc 5-6 gadiem, tas būtu uz mūžu, jo rūsas nebija, kamēr darbojās tas pārklājums.
Mēģināšu uzzināt kā sauc.

Veiksmi un apņemšanos novest šo līdz galam, tā turēt, gaidu gala rezultātu :)

Uz augšu
 Profils  

AtbildētIerakstīts: 09 Mar 2012, 22:59 

Pievienojies: 22 Okt 2011, 13:03
Atbildes: 660
Atrašanās vieta: Rīga
Super tā turpināt un beigās būs antīka koņčiņa!Tik varbūt tos skrūvju galus un uzgriežņus uz drašu birste varēji uzpucēt spīdīgus!Bet visumā cepur nost!

Uz augšu
 Profils  

AtbildētIerakstīts: 09 Mar 2012, 23:43 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 30 Okt 2011, 23:05
Atbildes: 12887
Atrašanās vieta: THE DOCTOR, THE SLONIK, THE BIG KORPUS
Spoiler: show
Attēls

Nebija prātīgāk nofleksēt to kronšteinu nost, aizvietot visu to rūsas gabalu un tad uzmetināt kronšteinu pa jaunu virsū?

Uz augšu
 Profils  

AtbildētIerakstīts: 10 Mar 2012, 18:43 
Lietotāja avatars

Turpinam cīņu ar caurumiem
Attēls
Attēls

Attēls
Attēls
Attēls

Pieķēros arī pie gala
Attēls
Attēls
Attēls
šito siju vispār likvidēju. Tā sija Ira zem rezerves riteņa nodalījuma, man doma uzbūvēt vēl dziļāku(lielāku) to nodalījumu, varēšu vairāk kravu ielikt....
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls

Ar to arī Ira pabeigta rāmja remontmetināšana, vēlāk gan jau kādus kronšteinus vajadzēs vēl piemetināt un arī vilkšanas āķim(piekabes) vajadzēs ko metināt.

Uz augšu
 Profils  

AtbildētIerakstīts: 10 Mar 2012, 18:45 
Lietotāja avatars

GG. rakstīja:
Spoiler: show
Attēls

Nebija prātīgāk nofleksēt to kronšteinu nost, aizvietot visu to rūsas gabalu un tad uzmetināt kronšteinu pa jaunu virsū?

Varbūt arī bija, bet tad būtu precīzi vietā jāpieliek atpakaļ. Man tā problēma atkrita...

Uz augšu
 Profils  

AtbildētIerakstīts: 10 Mar 2012, 19:18 
Admins
Lietotāja avatars

Pievienojies: 14 Jūn 2004, 11:08
Atbildes: 6910
Atrašanās vieta: nenoteikta
Nupat ienāca prātā tāda ideja - tu izgriez un iemetini vietā fragmentu, kurā ir caurums... nu tb izgriez esošo caurumu laukā, un iemetini bleķi vietā. A nav baža, ka arī citās vietās rāmja materiāls ir izrūsējis - ne līdz caurumiem, bet palicis 2x plānāks par vajadzīgo, un ka rāmis pie slodzes (cik saprotu - auto tiks izmantots kravu vadāšanai) saliksies kā "raskrivuška"?

Uz augšu
 Profils  

AtbildētIerakstīts: 10 Mar 2012, 19:24 
Mondeo ST 220
Lietotāja avatars

Ja pareizi saprotu, tad no tā jau pusdzīvajām sijām Tu vienu vispār izgriezi āra?

Uz augšu
 Profils  

AtbildētIerakstīts: 10 Mar 2012, 20:16 
Lietotāja avatars

Visur kur izgrizu aŗā rūsas caurumus, varēju redzēt rāmi no iekšpuses, un kā par brīnumu pretī raudzījaš nevis rūsa bet rūpnīcā uzklātais aizsargpārklājums. Pat nobrīnījos par labo slēgtās telpas iekšpusi....

Uz augšu
 Profils  

AtbildētIerakstīts: 10 Mar 2012, 20:19 
Lietotāja avatars

Briedis rakstīja:
Ja pareizi saprotu, tad no tā jau pusdzīvajām sijām Tu vienu vispār izgriezi āra?

tā sija jau tik knapi slodzi nesa, jo pati kārtīgi sarūsējusi. Un rāmja galā tiks pieskrūvēts vēl piekabes vilkšanas āķis kurš daļēji aizvietos to švako siju....Turklāt rāmis jau būs cieši saskrūvēts arī ar virsbūvi.....

Uz augšu
 Profils  

AtbildētIerakstīts: 10 Mar 2012, 21:38 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 19 Aug 2007, 22:18
Atbildes: 189
Butu labak maju nobeidzis remonteet, nevis taas miskastes ceelis augsaa. Kaada labumu tev dos taas masiinas, ja tu dziivosi kuutii, nekurienes viduu.
Tu saki: Oi visiem nevar buut tik daudz naudas.
A kur ir probleema, ieguldi visu to energiju ko ieguldi taisot savus drotus kkadaa biznesaa, izgliitiibaa, vai vnk darbaa, sapelni naudu un tad veido kkadu Latvijas Volvo muzeju.

Panem par piemeeru to pasu Raivja MK1 caddy, vai to MK1 sudraboto golfu, android jetta, tie ir kvalitatiivi projekti, nevis kkads lauku mesls rupji runaajot.

P.S. Tie kas aizstavees un teiks, ka pats neko neesmu izdariijis, tad varu uzreiz pateikt, ka dariijis esmu un tagad atskatoties uz to visu varu teikt vienu, ja naudas nav, tad labaak pat i nesaakt, jo to laiku ko papisiis skruvejot kkadu drotu varetu izmantot daudz lietderiigaak.

Uz augšu
 Profils  

AtbildētIerakstīts: 10 Mar 2012, 22:11 
Lietotāja avatars

MTM rakstīja:
Butu labak maju nobeidzis remonteet, nevis taas miskastes ceelis augsaa. Kaada labumu tev dos taas masiinas, ja tu dziivosi kuutii, nekurienes viduu.
Tu saki: Oi visiem nevar buut tik daudz naudas.
A kur ir probleema, ieguldi visu to energiju ko ieguldi taisot savus drotus kkadaa biznesaa, izgliitiibaa, vai vnk darbaa, sapelni naudu un tad veido kkadu Latvijas Volvo muzeju.

Panem par piemeeru to pasu Raivja MK1 caddy, vai to MK1 sudraboto golfu, android jetta, tie ir kvalitatiivi projekti, nevis kkads lauku mesls rupji runaajot.

P.S. Tie kas aizstavees un teiks, ka pats neko neesmu izdariijis, tad varu uzreiz pateikt, ka dariijis esmu un tagad atskatoties uz to visu varu teikt vienu, ja naudas nav, tad labaak pat i nesaakt, jo to laiku ko papisiis skruvejot kkadu drotu varetu izmantot daudz lietderiigaak.

Es nekad neesmu dzīvojis kūtī, visu laiku dzīvoju mājā. Un te nav nekurienes vidus.......
Kādā biznesā, nez kādu biznesu te var taisīt, tautai nav naudas lai pirktu manu jauno preci, vai pakalpojumu. Tas biznes aizies pa burbuli veikli vien. Un Latvijas Volvomuzejs Ira mans bizness, tik pagaidām vēl bez peļņas, jo visa nauda jau tiek ieguldīta aprīkojumā, muzeja eksponātos un projektos. Un manas mājas tehniskais stāvoklis nav Tava problēma. Un kad Lielrīga nogrims mans muzejs vairs nebūs nekurienes vidū, bet gan jūras krastā.

Tev laikam Lielpilsētā dzīvojot sākusies pilsētas smoga slimība, ļauj tak man darīt to ko mans te dara un netraucē ja nepatīk tas ko mans dara. Nemāci mani dzīvot, kā gribu tā dzīvoju.

Uz augšu
 Profils  

AtbildētIerakstīts: 10 Mar 2012, 22:14 
M30
Lietotāja avatars

Pievienojies: 18 Aug 2010, 15:02
Atbildes: 23590
Atrašanās vieta: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Ai, ko tu šķied enerģiju uz attaisnojumiem? Nav jēgas pat iespringt.
Vienmēr būs kāds pāķis, vai heiteris, kuram kaut kas nepatiks - nav vērts tādiem atbildēt, tikai nodeldēsi klaviatūru. :shura:

AttēlsAll BMW drivers use indicators.It's just that the bulbs emit a light which the poor people can't see.

Uz augšu
 Profils  

AtbildētIerakstīts: 10 Mar 2012, 22:28 
Lietotāja avatars

Galvenais, ka man pašam patīk tas ko daru.....un ja vēl kādam patīk tad arī labi.....

Uz augšu
 Profils  

AtbildētIerakstīts: 11 Mar 2012, 02:11 
Mondeo ST 220
Lietotāja avatars

Reinis_m rakstīja:
Kāda tev vispār ir daļa gar to, kur cilvēks dzīvo un ko dara? Viņš to auto taisa savām vajadzībām un tā kā uzskata par pareizu, nevis tāpēc lai tev būtu uz ko siekaloties.

Un Tev? :) Izskatās ka Tu vairāk streso nekā volvo saimnieks.

Personīgi man galīgi neiet kopa veca volvo "restaurēšana", jo ir nepieciešams kravas busiņš pārvadāšānai. T3 vai jebkurš cits busiņš un problēma atrisināta, un ieguldīto darbu un laiku ieguldīt tiešām restaurēšanā.
Nav finanses smilšu strūklai? Nestāsti... Kompresors gan jau ka tev ir, pistole neko nemaksā, kasti uztaisīt arī nemaksā miljons, vieta arī izskatās ka ir. Rezultāta būsi ieguvējs gan laika gan kvalitātes ziņā. Varēsi arī citiem pa maksu piedāvāt pakalojumus.

Ar biznesu arī LV var nodarboties, vajag tikai darīt. Uztaisi pāris perfektus volvo un aizved uz Zviedriju uz kādu izstādi. Par atbilstošu cenu un kvalitāti, Zviedri paši pie Tevis vedīs savas mašīnas restaurēt. Gan nauda nāks gan darīsi to kas patīk...

Par darbu kvalitāti runājot, es iedalu -
Pārdošanai - viszemākā darbu kvalitāte;
Klientam - atkarība no cenas, ja pasūtītajs ir gatavs maksāt par kvalitāti atbilstošī arī cena/kvalitāte
priekš sevis - visaugstākā kvalitāte, kvalitatīvi nostrādājot arī tās vietas, kur neviens nekad neredzēs, jo es pats zināšu, ka tu ir "kasjaks", tomēr priekš sevis taisu, nav žel ne naudu ne laiku.

p.s. Kā jau iepriekš teicu, respect par apņemšanos un Volvo muzeja uzturēšana, bet pagaidām vēl neko "muzeja" cienīgu nesaskatu.
p.p.s. un tagad drīkstat gānīt virsū manam mazajam fordu šrotam ...

Uz augšu
 Profils  

Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Šī tēma ir slēgta, labot ziņas un rakstīt atbildes nav iespējams.  [ 111 ziņas ]  Pāriet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais

Visi laiki ir UTC + 2 stundas [ Vasaras Laiks ]

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Google [Bot] un 5 viesi

Jūs nevarat izveidot jaunas tēmas šajā forumā
Jūs nevarat atbildēt uz tēmām šajā forumā
Jūs nevarat rediģēt savas ziņas šajā forumā
Jūs nevarat dzēst savas ziņas šaja forumā
Jūs nevarat pievienot failus šajā forumā

Pāriet uz:  
Darbojas ar phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.lv