hazaa orange caddy

Foruma dalībnieku tūninga projekti vai viņu īpašumā esošie tūnētie auto.

Moderator: Tūneru grupa

Post Reply
mdz

Re: hazaa orange caddy

Post by mdz » 21 Jun 2015, 19:48

Tam sūknim nav obligāti jābūt bākā, var likt motortelpā. Dīzeļtūneri lika no kkādas Dacia vai tamlīdzīgas miskastes jaunus, neesot dārgi.
Image

hazaa

Post by hazaa » 21 Jun 2015, 20:24

vakar nice 12 h garaza patuseju :)

ta ka manam vecajam caddy bija vaks uztaisits no finiera un bija jau fieni, jo vareja pagulet un utt uz vina,
bet nu nereali smags un vienam uzlikt un nonemt nereali, tapec nolemu soreiz uztaisit biku nestandartu un no
stiklenes uzlipinat.
saku taisit formu aizmugurejam vakam, no apaksas sastiprinaju ar vairakiem deliem
Image

no otras puses apmeram tadi
Image

un aiziet 2 kartas mold relase liku virsu :D biku laiku aiznema jo starp katru vajadzeja 30 min gaidit :)
Image

tikmer sagatavoju galveno atributiku
Image

un pec tam jau saku lipinat kaut ko virsu
Image

ta ka nevareju atrast vakumpumpi nacas biku dazas vietas uzlikt svaru virsu lai nav burbulisi apaksa
Image

un atstajam uz 24h lai saciete, nakamajas dienas meginasu uzlikt virsu paris stipribas ribas un tad jau nemsim nost un skatisimies kas sanacis :)

pabeidzu taisit abus benjka ramjus
Image

un saku piemerit detalu no passata ko srota dabuju - orginalais benku turetajas
Image

biku pazagejos un no ta orginala nekas daudz pari nepalika :D
Image

margots

Post by margots » 22 Jun 2015, 08:58

hazaa wrote:paldies par sveicienu :)

nu regulatori strada, jo es pirms skates pats biju aizbraucis uz stendu un parbaudiju vai viss ir oki doki ar tam bremzem.

lielaka problema ir tada, ka nu teiksu godigi, man nekad nav bijusi saskarsme ar tiem otriem sukniem, lidz ar to pilnigi melna bilde man ir :D

varbut kads var pateikt ka var atskirt bakas nenonemot tas nost?

jo man bij klusa doma ( ta vismaz man kads ieteica), ja ir veca bendzina baka, tad varbut vienkarsi ielikt ieksa orginalo
sukni kas bij baka un dazus vadus un lai tas piesuc papildus?

varbut kads var ko ieteikt un pakomentet??

Man ir doma pamēģināt šitādu uzsūtīt, kautkur ārzemju forumos maniju ka tādus liek... :roll: http://www.amazon.com/Autobest-12D-Univ ... iesel+pump" onclick="window.open(this.href);return false;

hazaa

Post by hazaa » 24 Jun 2015, 23:27

nu ko pirmsjanu diena tika pavadita godam:

Image

teiksu godigi, benkus nemaz tik viegli ielikt ieksa nebija, jo nebija tadu izstu atskaites punktu baigi nacas pasam
meklet un kaut ko piedzit visu laiku, bet nu beigas tads man izskatijas apaksejais stiprinajums sametinats
paris punktos lai piedzit benkus varetu, apakseja dala ari regulejas uz prieksu un aizmuguri, ka standarta benki

Image

augseja dala tapat ka passata aizmugurejie benki ari regulejas dazas pozicijas

Image

bet nu gala rezultats man pasam loti loti patik

Image

nacas ari biku partaisit atrumkloti jo vins nedaudz atsitas pret benki kad liku otraja un benkis bij paregulets uz prieksu,
uzmetinaju ari savu atrumparsledzeju no 125c mocisa virzula ( varbut ir kads krasotajs kas vinu varetu ar laku nopust kad
es vinu beigsu tirit?)

Image

sita izsaktas kad ir otraja atruma, del ta ka kolis tagad ir augstak, ir nereali erti vinu parslegt

Image

Black President
Spam addicted

Post by Black President » 24 Jun 2015, 23:31

Cik erti sedet ar taisnu muguru? :D
EBOSH MOTORSPAM

hazaa

Post by hazaa » 25 Jun 2015, 01:41

Zorik wrote:Cik erti sedet ar taisnu muguru? :D
nu ta ka es parasti braucu gandriz ar taisnu muguru man loti oki ;) neesmu BMW cienigs braucejs kuram patik
ka galva atrodas uz aizmugureja benka :D

bet blakus sedetajs var savu dalu pabidit uz prieksu un atzvelti atbidit ;)

andrams

Post by andrams » 25 Jun 2015, 10:04

un cik ērti ir ātrumus slēgt ar virzuli? :D
Opel Kadett D '81 2.0i 8v FWD

hazaa

Post by hazaa » 25 Jun 2015, 16:53

andrams wrote:un cik ērti ir ātrumus slēgt ar virzuli? :D
man jau dikti patik, es tadu apsu biju uztaisijis iepreksejajam caddy, lidz francijai aizbraucu easy ;)

hazaa

Post by hazaa » 27 Jun 2015, 20:57

nu ko pagajuso ceturdien vizinajos ar caddy un saku nedaudz just ka pec motora regulacijas sajugs tomer biku sak slidet, bet tas noteikti ir vairak tapec ka sajugs bija lietots jau pirms tam nevis svaigs.
pasedeju un nolemu ceturdien vakara tomer ka mainisu un liksu 02A karbu virsu, jo ja jau vecajai karbai mainitu sajugu tad cakars tapat, labak tad lidz galam :)

rezultata piektdien biku paskraidijos un iegadajos paris lietas:
1z spararatu
vr6 sajuga komplektu
02A karbu
sviras
biku metalu

Image

celot augsa masinu pamaniju ka pie karbas biku ella sulojas un biku pacelas panika ka vai tik klokenes salniks nesulo, bet nonemot veco karbu nost pamaniju ka tas ir pie karbas kas sulojas biku
Image

kartigi notiriju spararatu un maucu to klat
Image

pec paris minutem jau jaunais sajugs bij virsu ;)
Image

motors tika izlidzinats un saku ar sabloniniem taisit karbas aizmugurejo stiprinajumu
Image

tad sakeru punktus lai saprot vai viss der
Image

beigas sanaca kaut kas tads, sis variants tiks izmantots tagad, pec tam ziema kad nebus ko darit nonemsu nost
un sazimesu autocad smuki un izgriezisu ar udenstruklu un uztaisisu pa smuko lai TA nepiesienas
Image

sodien atkal no rita biku nacas paskraidit pa veikaliem lai dabutu vajadzigas lietas, jo vakar jaucot ara kreiso ratu sapratu ka stupica ir beigta un abas saras bija neliela kustiba, tapec uzsutiju jaunu stupicu kas bus pirmdien un nolemu ulikt ari ajunas saras, ja jau izjaukts tad pie vienam sapem
Dabuju ari no VW T5 businja galveno sajuga cilindru, no kura ari taisisu hidralisko sajugapedali
Image

nonemu nost sturas reiku, teiksu godigi kamer to dariju diezgan daudz lamu vardus iztereju :D
Image

un uztaisiju bracket prieks galvena cilindra un pieskruveju, piemeriju un viss pa smuko sapaseja :)
Image

Image

Image

milzigs paldies Stiklumeistars.lv ka lava izmantot pec darba laika pacelaju, jo tas baigi atviegloja karbas mainas darbus un milzigs paldies Helmutam ka palidzeja ar karbas mainu ;)

bucis

Post by bucis » 27 Jun 2015, 22:21

Labs. prieks skatīties. Nu tik vel vienu štripu jauzliek un būs 3 vietīgs!

Alien

Post by Alien » 27 Jun 2015, 22:49

vel jau lielā kārba nav sākusi darboties :naac:
jāsavieto jaunais kloķis ar trosēm kautkur vēl :alkofest:
500Nm bez rūsas :drive:

hazaa

Post by hazaa » 27 Jun 2015, 22:54

Alien wrote:vel jau lielā kārba nav sākusi darboties :naac:
jāsavieto jaunais kloķis ar trosēm kautkur vēl :alkofest:
jaatstaj tak ari kaut kas vel saldajam edienam ;)

POLOpower

Post by POLOpower » 28 Jun 2015, 23:27

es ceru ka tu nomainiji kloķenes saļņiku ! jo stūlbi noraut kārbu un kur nu vēl spararatu un nenomainīt detaļu pa 10 eur ...

bet jā šeit prieks skatīties ka nav kapeikpišana :cool: :cool: :cool: :cool:

hazaa

Post by hazaa » 29 Jun 2015, 00:36

POLOpower wrote:es ceru ka tu nomainiji kloķenes saļņiku ! jo stūlbi noraut kārbu un kur nu vēl spararatu un nenomainīt detaļu pa 10 eur ...

bet jā šeit prieks skatīties ka nav kapeikpišana :cool: :cool: :cool: :cool:
tas jau ieprieks tika uzlikts jauns, un parbaudits, tapec soreiz vinu neaiztiku :)

hazaa

Post by hazaa » 30 Jun 2015, 00:00

turpinaju sodien adoptet 02A karbu uz mk1 bundzu :)

cilindrs ir lidz galam uzlikts un uztaisita vieta pa kuru tas slid.

Image

pedalim ari uztaisiju atsperi, kas velk atpakal pedali

Image

saku valcet trubinu lai varetu pabeigt hidrolisko sajugu

Image

beigas izskatijas sadi un nolemu laist ara trubinu pa to pasu vietu kur trose gaja, tik nostiprinaju vinu
gumija lai negrabetu un nekustetos

Image

un stures reika tika pieskruveta un sajuga trubina jau ieksa motortelpa :)

Image

ellas padeves bacoku panemu no R1 mocisa un noliku aizmugure aiz spidometra, ta lai netrauce

Image

uzliku ari visus tris sledzus divus uz bremza pedala un sajuga pedala, lai var darbinat ari kruizu ;)

Image

izjaucu ara ari pusasis

Image

sameriju tas man sanaca ka isa pusas ir 44,4 cm un gara 65,6cm, cik sapratu ka izsakas pusas ir
Scirocco / Golf Cabrio jaunakajiem, kuriem izmeri ir isaka 43cm un garaka 65cm.
tas nozime, ka jaizdoma ka samazinat pusas garumu, izsakajai par 1,4cm un garajai pa 6mm

sagatavoju pusasis un ieksejas granatas

Image

ieliku ieksa ari jauno kulisi kas ir uz trosem ( pagaidam pieliku ar divam skruvem lai saprastu kas un ka sledzas,
bet doma ir panemt partasiit vinai stiprinajumu, negativais ir tas ka izputeju dabusu partaisit videjo dalu uztasiit nelielu likumu, lai tiktu garama kulisei :(

Image

troses pievienoju un it ka viss sledzas, var redzet ari ka karbas stiprinajuma taisiju caurmu, lai netraucetu parslegsanas sviram

Image

-AF-

Post by -AF- » 30 Jun 2015, 00:11

mlē nu tev katls strādā ;)
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

GG.

Post by GG. » 30 Jun 2015, 00:33

Tas sajūga šķidruma rezervuāra risinājums gan tāds... interesants? Lai nomainītu šķidrumu vai remonta gadījumā pielietu šķidrumu, ir jāņem ārā spidometrs? Kāpēc neņēmi šķidruma bačoku ar atplūdi uz sajūgu?
500eur alpians

Edmunds
Sliktdibenis

Post by Edmunds » 30 Jun 2015, 00:36

GG. wrote:Tas sajūga šķidruma rezervuāra risinājums gan tāds... interesants? Lai nomainītu šķidrumu vai remonta gadījumā pielietu šķidrumu, ir jāņem ārā spidometrs? Kāpēc neņēmi šķidruma bačoku ar atplūdi uz sajūgu?
1 - cik bieži tas ir nepieciešams
2 - mk1 spidometrs turās uz 2 vai 4 skrūvēm

hazaa

Post by hazaa » 30 Jun 2015, 00:37

GG. wrote:Tas sajūga šķidruma rezervuāra risinājums gan tāds... interesants? Lai nomainītu šķidrumu vai remonta gadījumā pielietu šķidrumu, ir jāņem ārā spidometrs? Kāpēc neņēmi šķidruma bačoku ar atplūdi uz sajūgu?
nu pagaidam ir esosas bremzes uz nakamo gadu ir plans nomainit ari visas bremes un tad ari tiks mainits vakumniks un
nomainisu to bacoku, soreiz noliku vinu tur jo visas detalas jaunas abi cilindri jauni, trubas jaunas, lidz ar to domaju
ka uzpildisu un tur biezi nebus jalien ;) galu gala uato ir vasaras auto un katru gadu jau to skidrumu nemainis ;)

Puperdupers

Post by Puperdupers » 30 Jun 2015, 09:31

Es savam mk2 liekot 02A kārbu, sajūga cilindrīti liku motortelpā, starpsienā izurbjot caurumu :hvz: TA par tādu lietu piesietos? :hvz: Stipri vienkāršāk tad tas viss manuprāt :roll:
VW Golf2 Zetec 2.0 16V FWD sport
BMW 730D e38

Post Reply