Šobrīd ir 20 Apr 2018, 12:02

Visi laiki ir UTC + 2 stundas [ Vasaras Laiks ]

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 105 ziņas ]  Pāriet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Autors Ziņojums
AtbildētIerakstīts: 26 Jan 2018, 12:04 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 09 Jūl 2004, 21:22
Atbildes: 936
Cik noprotu, tad tu vēlreiz pārkrāso?

Un sataisi, lai gaisa filtrs nesūknētu gaisu pa taisno no izplūdes kolektora virsmas.

:offtopic:

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 26 Jan 2018, 12:52 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 04 Mai 2008, 00:29
Atbildes: 24896
Atrašanās vieta: Latvija, Rīga
2.5 td spārns lieti noderētu ! 8)

Attēls

Attēls

Nominācijā nākamie izbrauciena rīkotāji iekrita: Blondaizzz un Lambertino (c) GG., Howijs, Petka, ATMO

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 26 Jan 2018, 13:48 

Pievienojies: 16 Nov 2017, 13:55
Atbildes: 45
Pārkrāsoju tagad pirmo un vienīgo reizi, J.K., kāpēc jautā ka vēlreiz?

Ar gaisa filtru un visu to epopeju ir vēl tāls ceļš ejams līdz galarezultātam. Tā koniskā filtra parodija tur šobrīd atrodas tikai tādēļ, ka bez filtra braukt nebūtu prātīgi. Sākotnēji aiz labās puses lampas vietas filtram nebija, jo tur atradās logu šķidruma tvertne. Šobrīd aiz labās lampas jau ir tukšums, kā bildē redzams, jo logu šķidruma tvertne ir pārnesta uz spārnu un attiecīgi paveras iespējas tur novietot filtra kasti. TD spārns būtu skaisti, bet ātrumā sazīmēt tādu dzīvu oem spārnu man neizdevās un aplauziens ar ķīnas spārniem man jau bija iepriekš, attiecīgi pasūtīt vēl td spārnu, lai saprastu, ka viņš ir šķībs, greizs un nav normāli uzliekams, galīgi negribējās.

Tā kā TD spārna variants nu jau izskatās, ka atkrīt, tad meklēšu filtra kasti no w202 droši vien un tad jau redzēs kādas iespējas būs to norobežot no karstuma.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 29 Jan 2018, 10:52 

Mini apdeits, sākam likt kopā un gatavoties moldingu krāsošanai. Par moldingu krāsu es ilgi lauzīju galvu un beigās nonācu pie secinājuma, ka ne virsbūves krāsā, ne arī oem pelēkus es negribu. Tāpēc beigās tiks iets zelta vidusceļš, moldingi būs 3 toņus tumšāki nekā oem un glancēti, nevis pusmatēti, kā oriģināli. Redzēs kas labs no tā sanāks, ja kas, vienmēr jau var pārkrāsot :)

Attēls

Pie viena tagad ir salikti atpakaļ stikli un aizmugurējo durvju stiklu paņēmu no donora, jo manējam bija nesmuka skrāpe. Surprise, surprise, izdzenot ārā uzskatāmi redzams, ka ieliktais logs ir tumšāks nekā priekšējām durvīm. Abiem meršiem itkā ir papildopcija 593 "All-round wd-green glass" bet tonis pamatīgi atšķiras. Būs laikam jāmaina arī priekšējo durvju stikls. Nu un mazais trīsstūrlodziņš kā izrādās vispār ir kautkad mainīts un ir bez šī tonējuma, to iepriekš nebiju ievērojis un tas protams arī tiks samainīts pret donora stiklu.

Tā kā donors nu jau ir diezgan pajaukts un ir skaidrs, ka tas vairs ielās neatgriezīsies, ja nu kādam kautko pēkšņi savajagās no W201 merša, var man padot ziņu ;)

Pēdējo reizi labojis Cherbikoff - 29 Jan 2018, 13:18, labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 29 Jan 2018, 12:44 
Spam addicted
Lietotāja avatars

Pievienojies: 11 Nov 2013, 13:11
Atbildes: 12220
Atrašanās vieta: Underground
Nez cik pagaja no krasosanas, bet es neturetu svaigi krasotu auto tagad araa

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 29 Jan 2018, 13:07 

Ilgtermiņā jau nestāv ārā, tika izbraukts uz īsu brīdi garāžas reorganizācijas dēļ un pie viena apskatīts kā dienasgaismā izskatās. Tomēr ir stipri savādāk nekā garāžas gaismās. No krāsošanas bija praktiski nedēļa pagājusi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 29 Jan 2018, 13:40 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 17 Mar 2007, 14:30
Atbildes: 6046
Atrašanās vieta: Jūrmala, Rīga
vienkārši skaisti! :cool: par moldingu krāsu tev piekrītu!

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 05 Feb 2018, 01:18 
ID 55

Pievienojies: 05 Feb 2009, 22:53
Atbildes: 2821
Atrašanās vieta: Rīga
:cool:

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 08 Feb 2018, 23:16 

Moldingi ir nokrāsoti. Finālā izvēle krita uz Tenorite Grey Metallic, no pasvaigāku Mercedes krāsu paletes. Bildes man sanāca zem katras kritikas, bet nu vienu iemetīšu. Dzīvē izskatās tumšāk, pagaidām garāžas apgaismojumā neko daudz nevar saprast, no viena leņķa gandrīz tikpat gaiši tie moldingi izskatās kā oriģinālie, no cita atkal saplūst ar virsbūves krāsu.

Attēls

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 09 Feb 2018, 10:18 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 09 Jūl 2004, 21:22
Atbildes: 936
Jā, jocīgi ir ar tiem atspīduma leņķiem. Vienā leņķī kāpnes atspīd, citā montējamais aparāts. :D

:offtopic:

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 27 Feb 2018, 11:02 

Sen neesmu te neko ielicis. Nekas daudz gan arī nav noticis, bet nu pamazām tuvojas finišam beidzot.

Attēls

Attēls

Tā kā pēc krāsošanas nākamais kam ķeršos klāt būs mūzika, tad šeit jau pirmais ebay arrivals.

Attēls

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 27 Feb 2018, 11:44 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 29 Okt 2015, 22:41
Atbildes: 1021
Cherbikoff rakstīja:
Sen neesmu te neko ielicis. Nekas daudz gan arī nav noticis, bet nu pamazām tuvojas finišam beidzot.

Attēls

Attēls

Tā kā pēc krāsošanas nākamais kam ķeršos klāt būs mūzika, tad šeit jau pirmais ebay arrivals.

Attēls

Pa cik pirki to kasti? Arī gribu nopirkt sev, bet te vietējie prasa kādus 80 eur ja nemaldos.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 27 Feb 2018, 15:31 

ebay.de pirku, man ar sūtīšanu sanāca kautkas zem 60eur, un atnāca mazāk kā nedēļas laikā. ja meklē ķīnā, tad var vēl lētāk sameklēt, bet man negribējās 2 mēnešus gaidīt un sliktākajā gadījumā vēl muitu maksāt.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 27 Feb 2018, 17:10 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 09 Mar 2015, 21:27
Atbildes: 519
Atrašanās vieta: Norway
taa kaste laba, lenonam ieliku taadu pusstraadaajosha cheindzhera vietaa, viss jauki iznemot to ka nesanaak izdariit soliito lekshanu pa folderiem ar oem radio vadiibu kaa soliits, bet nu to var pieciest

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 27 Feb 2018, 18:30 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 04 Mai 2008, 00:29
Atbildes: 24896
Atrašanās vieta: Latvija, Rīga
Tu izvēlējies, kādu no MB oem galvām ?

un vispār, mans pēdējā laika atklājums bija šāds

1)

Attēls

2)

OEM risinājums priekš ASV.

Attēls

Attēls

Gan jau tūdaļ atskries un teiks, kam jums oem, oem gavno, bet.. :naac: OEM ir OEM.

Nominācijā nākamie izbrauciena rīkotāji iekrita: Blondaizzz un Lambertino (c) GG., Howijs, Petka, ATMO

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 28 Feb 2018, 00:12 

Jā, es jau pirms 2 gadiem nopirku un lietoju Becker Special. Ja kļūstam sīkumaini, tad tā ir w124, w140 u.c. modeļu OEM magnetola, kura w201 nekad netika piedāvāta, bet Becker Mexico vai Grand Prix no w201 atrast mūsu platuma grādos ir tikpat kā nereāli un tad tiešām tikai kasetes jāklausās, jo yatour pieslēgt var tikai pie Special un Exquisit.

Tā pirmā bilde ir Command 2.0 navi iebāzta no W163. Es pats vienu brīdi biju baigi nogatavojies tādu likt sev, bet beigās pārdomāju, jo nu lai arī kantaina, neiekļaujas viņa beigu beigās tajā paneļa dizainā, pat ja iestrādā tik kvalitatīvi kā tajā bildē. Tas Command 2.0 beigās ne īsti tam w201 piestāv, jo ir 10 gadus jaunāks, ne arī ir īsti lietojams, jo arī pats ir jau vecs. Nesanāk ne šis, ne tas. Vēl arī tas, ka tie fakenie ekrāni tagad ir pilnīgi visās mašīnās un nu jau sāk parādīties vēlme no tiem ekrāniem aizbēgt.

Otrās bildes btw nav tikai priekš ASV, bet arī vietējiem modeļiem ar Active Bass sistēmu. Te gan tā ir ļoti reta ekstra, bet vienam lietotājam no mbclub tādas krājumos stāv priekš sava w201. Cik tur reāli ir skaņa no tām papildus tumbiņām durvīs gan es nezinu. Pie tam, tā kā es sev gribu Sportline salonu ar visiem durvju apšuvumiem, tad man tā Active Bass OEM sistēma nespīd anyway.

Man padomā ir cits risinājums, galīgi ne OEM, bet satraukumam pamata nav, jo redzēt neko nevarēs. Viss būs oriģinālajās vietās un pilnībā paslēpts. Mērķis nav tur nekāda mega skaņa, bet kautko labāku par oriģinālajām 4x 10cm tumbiņām prasās gan.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 13 Mar 2018, 11:57 

Ir gatavs :]

Attēls

Attēls

Attēls

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 13 Mar 2018, 12:47 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 13 Nov 2011, 13:06
Atbildes: 761
Atrašanās vieta: Madona, Rīga
šmuks, aizmugure labi skatās! Priekša gan tāda paplika liekas, kkādu biezāku apakšu buferim prasītos, nenāk šiem kkādi add-on i?

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 13 Mar 2018, 16:10 
Spam addicted
Lietotāja avatars

Pievienojies: 11 Nov 2013, 13:11
Atbildes: 12220
Atrašanās vieta: Underground
Jebak kas pa kapsetu :D

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 13 Mar 2018, 21:03 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 17 Nov 2004, 15:37
Atbildes: 728
Tu Jaunmārupē nedzīvo? Priežu iela? Baigi līdzīgs fons, kur čomam māja.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 105 ziņas ]  Pāriet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais

Visi laiki ir UTC + 2 stundas [ Vasaras Laiks ]

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

Jūs nevarat izveidot jaunas tēmas šajā forumā
Jūs nevarat atbildēt uz tēmām šajā forumā
Jūs nevarat rediģēt savas ziņas šajā forumā
Jūs nevarat dzēst savas ziņas šaja forumā
Jūs nevarat pievienot failus šajā forumā

Pāriet uz:  
Darbojas ar phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.lv