volvo amazon

Foruma dalībnieku tūninga projekti vai viņu īpašumā esošie tūnētie auto.

Moderator: Tūneru grupa

Post Reply
hazaa

Re: volvo amazon

Post by hazaa » 14 May 2019, 23:05

Ja, man kaut ka sanak atri aizrauties...

GG.

Post by GG. » 14 May 2019, 23:30

Jautājums ir, cik skumīgi bija tie pārējie divi auto, kurus noraidīji un izvēlējies šito :think:
500eur alpians

Jūda
Spam addicted

Post by Jūda » 15 May 2019, 00:23

Kaut man būtu puse no Tavas apņēmības! :D malacis!

hazaa

Post by hazaa » 15 May 2019, 23:14

GG. wrote:
14 May 2019, 23:30
Jautājums ir, cik skumīgi bija tie pārējie divi auto, kurus noraidīji un izvēlējies šito :think:
nu vajag apzinaties ka sim masinam ir vairak pa 50 gadiem, tas ir razotas Zviedrija un 20-30 gadus stabili tika izmantotas visas ziemas
un uzturetas ka tajos laikos vareja, lidz ar to vinas visas ir skumiga stavokli, es izvelejos gan vairak so modeli, jo bija komplektacija,
kuru ilgi biju meklejis. bet iepreksejas divas bija vel skumigaka stavokli ;)

hazaa

Post by hazaa » 15 May 2019, 23:21

nu si bija ta diena, kad likas ka diena pagajusi bet reali nekas netiek izdarits :(

panemu jauno metalu un saku taisit sablonu prieksejai stoikai

Image

sakotneji skatijos uz gridu un sasiju likas ka saja puse viss ir oki doki

Image

saku kerties klat ari pie ruckina, jo tur kaut kads mistisks ielaps uzlikts virsu

Image

un tad man kaut ka likas aizdomigi cik laba ir ta grida, jo atcerejos ka otra puse visur tika likts metals
no lejas un augsas un vecais metals atstats, nolemu biku paskatities un sis bija tas moments kad manas rokas
biku noslideja :D

Image

ja viss labakajas tradicijas un paverot otru metalu augsa ieraudziju so skaisto siju, sakuma smejos ka esmu
atradis 2kg kokaina, bet reali tas bij tikai macroflex :(

Image

nu ko iedzeru pepsiti un sameriju un pasutiju lai uztaisa jaunas sijas, jo pienemu lemumu ka ari saja
puse mainisu pilnigi visas sijas un gridu, piekrasoju visu un rit turpinasu :)

Image

Juzix
burnout.lv foto team

Post by Juzix » 16 May 2019, 00:12

[censored]. Visi tie auto ir tik ļoti izpuvuši vai arī esi labi “iepircies”?
Image :latvija:

hazaa

Post by hazaa » 16 May 2019, 00:44

Juzix wrote:
16 May 2019, 00:12
[censored]. Visi tie auto ir tik ļoti izpuvuši vai arī esi labi “iepircies”?

nu tur ta smagi ir, jo biezi ir ta ka nem loti laba stavokli masinu kas ir parkrasota un savesta kartiba un beigas grida tapat ir ka ir...

es gribeju masinu max orginalu lai nav ka kads ir krasojis un jau taisijis un es pa to samaksaju un pec laika viss japarkraso ( un sanak bezjedzigi parmaksats),
jo nezin jau ka viss ir sagatavos un izdarits.

es skatijos masinu max orginalu jo zinaju ka vinu parkrasosu, teoretiski grida bij laba stavokli un paris gadus vareja mierigi braukt, jo pa vidu bija puvums a no augsas un apaksas 2mm metals
uzlikts virsu, vienkarsi mana doma ja taisa tad sataisa... un protams perkot visu ari nevar pamanit un uzzinat.

nu ko darit samainis un viss bus ideali un vares pa to nedomat :)

Nauris_t16

Post by Nauris_t16 » 16 May 2019, 09:53

Neskaitāmas reizes ir pierādījies, ka krietni labāk ir sākt ar redzami neaiztiktu un itkā sapuvušu mašīnu. Tādai tu nekad nelolo liekas ilūzijas, viss uzreiz ir redzams un dari tikai. Šādām, kas ir tipa "labi uzturētas", citreiz tu pat nesaproti kā un kas oriģināli ir nācis un izskatījies. A tā no ārpuses viss skaisti un spīdīgi, liekas, ka ir jēga piemaksāt, jo kaut kāds darbs taču ir izdarīts.

Par skandināvu mašīnām, tās ir jāpērk no Skandināvijas ziemeļiem, ap un virs polārā loka. Tur mazāk kaisa reaģentus uz ceļiem un cilvēkiem vispār ir cits dzīves ritms, gadās, ka brauc reizi nedēļā, pāris tūkstošus gadā.

howitzer
M30

Post by howitzer » 16 May 2019, 11:28

Bet pirkts no kolekcjonara
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

ImageAll BMW drivers use indicators.It's just that the bulbs emit a light which the poor people can't see.

hazaa

Post by hazaa » 17 May 2019, 00:07

Nauris_t16 wrote:
16 May 2019, 09:53
Neskaitāmas reizes ir pierādījies, ka krietni labāk ir sākt ar redzami neaiztiktu un itkā sapuvušu mašīnu. Tādai tu nekad nelolo liekas ilūzijas, viss uzreiz ir redzams un dari tikai. Šādām, kas ir tipa "labi uzturētas", citreiz tu pat nesaproti kā un kas oriģināli ir nācis un izskatījies. A tā no ārpuses viss skaisti un spīdīgi, liekas, ka ir jēga piemaksāt, jo kaut kāds darbs taču ir izdarīts.

Par skandināvu mašīnām, tās ir jāpērk no Skandināvijas ziemeļiem, ap un virs polārā loka. Tur mazāk kaisa reaģentus uz ceļiem un cilvēkiem vispār ir cits dzīves ritms, gadās, ka brauc reizi nedēļā, pāris tūkstošus gadā.
nu ja nem pajaunu masinu tad noteikti ka skandinavijas ziemelos ir labak meklet masinu, bet nu ja masinai 50 gadi, tad izsekot kur vina ir bijusi un kur braukusi ir praktiski nereali, tas
ka masina tagad atrodas tur nenozime ka iepreksejos 40 gadus vina ir bijusi tur ;)

nu si masina tika uztureta loti laba stavokli, vina pedejos gados daudz tika ieguldits un var redzet ka regulari ir veiktas apkopes. ar tadu kada vina ir vareja mierigi braukt vel kadus 3-5 gadus,
jo piemeram ta pati grida kuru mainu, tur rekini pa vidu ir sapuvis metals, bet no augsas un apaksas uzlikt katra puse 2mm metals, kurs ne tuvu nebij ierusejis, lidz ar to vins vel butu kalpojis
daudzus gadus, ir cits stasts ka man gribejas visu sataisit ka man gribas un pec tam pa to nedomat, jo liekas stulbi parkrasot no aras masinu un pec gada griezt gridu ara un metinat, labak
izdarit tagad un miers ;)
howitzer wrote:
16 May 2019, 11:28
Bet pirkts no kolekcjonara
ja, bet ka jau minets auto tika lietots ikdiena un visi sie brinum remonti ir taisiti vismaz pirms kadiem 5-10 gadiem (pirms pedeja ipasnieka), tie nav pedeja brida labojumi, jo piemeram kur metinatas arkas, var redzet ka svins ir likts virsu.

bet ja ta skatas es ar auto stavokli esmu pilnigi apmierinats un vairak vai mazak viss ir oki, tas ka pamainu vairak neka vajag, tas vairak citreiz mans pedantisms iesledzas ;)

hazaa

Post by hazaa » 17 May 2019, 00:21

sodien kaut kada muzina bija, sametinaju prieksejo stoiku un biku to ari nostiprinaju

Image

un atzageju vala augsu lai nomainitu vietinas kas man nepatika

Image

stoiku sataisiju un ari panelus zem loga sataisiju tik pedejie sabloni

Image

seit viss smuki sataisits un uzliku velreiz drosibai rusas parveidotaju

Image

un tad nolemu piekerties aizmugurejai otrai arkai un slieksnim pa kuru zinaju ka ir rusins

Image

izzageju veco arku ara un nonemu visu kas man nepatika, jo var saprast ka ap 90 gadiem kaut kas seit tika taisits

Image

var ievertet nelielo spakteles kartinu :)

Image

un tad sekoja 30 min cina ar drasu birsti un visa veca spaktele tika nonemta, lieki piebilst ka viss boks un apkartne
bija normali balta

Image

beigas viss tirs un jalauj nosesties putekliem un rit turpinam, meginasu pabeigt aizmugurejas arku un pacibinaties gar prieksu

Image

sobrid sarunajam ar krasotaju ka lidz nakamajai piektdienai vajadzetu pabeigt visus metinasanas darbus.

tema kas sodien pacelas ir, man biku nepatik si hrometa salaisanas vieta starp aizmugurejo logu un sanu logu, sak uzmakties doma
nemt to mazo listiti nost un aizmetinat to vietu ciet, tik jautajums ka jamodifice aizmugureja loga liste lai vina nebutu tik plata....

Image

Post Reply