EEDC un Polijas drifta čempionāta pēdējie posmi

Viss par un ap autosportu.
Burnout Drift team
Post Reply
User avatar
J.K.jr.bad.
Posts: 1021
Joined: 09 Jul 2004, 21:22

EEDC un Polijas drifta čempionāta pēdējie posmi

Post by J.K.jr.bad. » 28 Sep 2012, 15:02

Šīs bija līdz šim trakākās drifta brīvdienas manā mūžā. Mūžs nav bijis garš, bet tomēr. :) Ja skatās uz dzīvi kā tādu, tad nekas traks jau nenotika, bet ja mēs skatāmies uz paša brauciena mērķi, tad tas notikums tik tiešām bija traks! Un traks pozitīvās noskaņās.

Image

(Tiem, kas vēl nav sapratuši, kas ir kas, atgādinu, ka iepriekšējās brīvdienās Polijas 5 lielākajā pilsētā Poznaņā notika gan EEDC pēdējais posms, gan arī Polijas drifta čempionāta pēdējais posms.)

Image

Treniņu diena bija piektdiena. Visu dienu varēja svilināt riepas. Un svilinātāju bija daudz. Aptuveni 70 gab. Aptuveni kādi 20 bija tā saucamie ārzemnieki, kas šādā vai tādā sakarā bija ieradušies uz šo centrāl/rietum Polijas pilsētu. Un šiem ārzemniekiem klājās plāni. Šeit mēs varējām redzēt cita līmeņa driftu. Citus ātrumus, citu auto aprīkojumu un pieeju driftam kā tādam. Poļiem ir vairākas, profesionāli aprīkotas komandas, kas bija ieradušās ar saviem treileriem, neskaitāmiem mehāniķiem un riepu kaudzēm n-tūkstošu vērtībā. Tas viss palīdzēja pašiem braucējiem koncentrēties uz galveno uzdevumu - braukšanu. Mums šķiet, līdz tādam līmenim vēl tālu, jo kā nekā Polija tas ir Latvija x15. Cits tirgus un citas reklāmas iespējas..

Image

Retais vien nav redzējis, tajā pašā internetā, kā tie trakie poļi brauc. Lūk šoreiz bija iespēja pašam savām acīm pieredzēt un pārliecināties, ka viņi tik tiešām ir traki braucēji.

Image


Image
Bet galvenā atšķirība bija tajā, ka riepas šiem zirgspēku ganāmpulkiem bija piemeklētas ļoti atbilstoši. Reti kurš nebrauca ar 18.izmēra riepām, turklāt, atkarībā no ganāmpulka lieluma, no 245-265 platumā. Un tā kā poļu drifts šķita vairāk tāds kā ātrum sacensības, tad mūsējiem tur īsti nebija ko darīt, ja arī kāds tika tālāk, tad tikai pateicoties pretinieku kļūdām, lai gan visi mūsējie nostartēja godam!
Image

Image


Lai arī kādi bija tie gala rezultāti, brauciens uz Polijas driftu bija tā vērts un tas bija ļoti labs ieguldījums nākotnē. Tā ka iesaku jebkuram! Turklāt nav nemaz tik tālu tā Polija. ;)

Kā jau pēdējā laikā ierasts vairāk par pasākumu SejasGrāmatā:
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 79cdea2311


J.K.jr.bad.
J.K.jr.bad.
http://www.adparts.lv" onclick="window.open(this.href);return false;
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:offtopic:

Post Reply