bākas tīrīšana

Pastāsti citiem par paveikto, vai paprasi padomu kā un kur to var izdarīt

Moderator: gacciZm

Post Reply
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

bākas tīrīšana

Post by ganga »

ir tāda aizdoma, ka bāka netīra, mašīna audi 90, 1985 gada, sūknis ārpus bākas, kaut kad nesen sāka čakarēties veicais sūknis, ļoti slikti gāja, bet vienmērīgi, nomainiju uz jaunu, degvielas filtru arī. tagag nobraukti kādi 250 km ar jauno un atkal sūknis brēc kā nelabais mašīna itkā iet labi, bet raustās, domāju ka bākas vaina ?
un tātad gribu uzzināt kā iztīrīt bāku ņemot/neņemot nost ? kaut kādi speciāli līdzekļi ? tehnikas kā to izdarīt ? tumša bilde man
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
anjey
Posts: 56
Joined: 03 Oct 2009, 11:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: bākas tīrīšana

Post by anjey »

nevajag izbraukt tukshu baku vai braukt ar gandriz tukshu baku ,tapec ka visi sudi sho brinishkigi 20 gadu laika tev sakrajas bakas apaksha un tad kad suknis tos visus meslu uzrauj augsha ,tad pats saproti, kas notiek .

Par tirishanu- njem nost baku un skalo kamer bus tira. simple yet so hard :D
User avatar
GG.
Posts: 15716
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: bākas tīrīšana

Post by GG. »

Nezinu kā ir Raudi, bet VW no augšas ir korķis kur iegremdējās padeves sūknis. Es izņēmu sūkni, atsūknēju benzīnu cik var, salēju iekšā ūdeni. Tālāk ieteiktu ar kādu birsti ar izliektu rokturi izdragāt pa iekšu lai dabūtu nost lielākos netrīrumus. Tālāk, paņēmu solidola pistoli pie kompresora (ta ar ko pūš grubuli), tam galam kas parasti bundžā iet iekšā, virsū šļauku un sūcu ārā ūdeni. Ar lielāka diametra šļauku ļoti labi savāc visus netīrumu kunkučus un nosēdumus. Tā procesu atkārto 2-3 reizes ar tīru ūdeni un bāka būs tīra. :cool:
User avatar
dzejnieks
Posts: 2267
Joined: 04 Sep 2008, 18:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: bākas tīrīšana

Post by dzejnieks »

Pārbaudi šprices smalko filru, zirneklī...
B4 TDi
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: bākas tīrīšana

Post by ganga »

kas ir padeves sūknis ? no augšas man ir viens caurums ar bendzīna dačika vadiņiem un kaut kādu gaisa caurumu, korķis nāk takā lielajām degvielas mucām, viņam būtu jāskrūvējas vaļā ? diezgan spēcīgi mēģināju atsist vaļā, bet nesanāca, atmetu ar roku. tālāk gribēju bāku ņemt ārā, bet atdūros pie tā, ka atklājās vēl viens mazais filtriņš uzreiz pēc bākas, mašīnas apakšā, mēģināšu nomainīt to un skatīšos, a tādai mašīnai tas bendzīns no bākas tek uz pašteci vai vakumu ? jo nu no tās trubas viņš diezko labi netek, truba liela, bet ārā diezko netek ?
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
GG.
Posts: 15716
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: bākas tīrīšana

Post by GG. »

Kas par motoru? Ja mehāniskā šprice, tad tev arī visdrīzāk ir tāpat. Lielais sūknis plastmasas kastē zem mašīnas, un benzīna līmeņa pludiņš/padeves sūknis bākā zem tā "degvielas mucas korķa". Vajadzētu ŠĀDI līdzīgi izskatīties. ŠĀDI

Kad mainīji lielo degvielas filtru, pirms likt virsū jauno pārliecinājies par to kas nāk no bākas? Ienākošo galu burciņā, un skaties kas tur nāk ārā. Apskaties, un tad sapratīsi vai esi aizdambējis jauno filtru arī. Ja nāk melns ārā, tad mazgā bāku un nomaini drošības pēc to pludiņdraņķi, pa 5ls nebūs liela skāde, kā arī pārliecinies par to lai šļaukās nepaliek netīrumi.

PS. Ļauj minēt, auto bija stāvējis kādu laiku pirms tam?
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: bākas tīrīšana

Post by ganga »

motors 2,2kv ar mehānisko šprici, jā tas korķis izskatās apmērām šadi http://0.tqn.com/d/autorepair/1/0/8/3/- ... er-rmv.jpg tikai ar kontaktu datčikam un metāla trubiņu ar nogrieztu galu. filtru mainiju pie reizes, jo likās, ka sūknis ir vienkārši atdevis galus, bet nu tecēja arā diezgan tīrs bendzīns, burciņā gluži netecināju, bet netīrumus neredzēju, bāku domāju tīrīt ne tapēc, ka nāktu kautkādi netīrumi ārā, bet liekas, ka bākai apakšā tas sietiņš aizdirsies, vai kas tur nāk un diezko uz pašteci man toč netek ārā, sūknis strādā pa tukšo pēc skaņas un noņemot bija tīrs un spīdīgs, cik varēja redzēt. par to mazā filtra eksistenci pirms sūkņa nezināju pirms tam, jo nu mainiju diezgan sūdīgos apstākļos, guļot zem mašīnas. Auto nebija stāvējis, vienkārši sanāca izbraukt diezgan tukšu bāku un sāka raustīties
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: bākas tīrīšana

Post by ganga »

ok, tiku mazliet skaidrībā, noravēju to filtru pirms sūkņa un iet daudz, daudz labāk, bet vienalga uz līkumiem un kkāda 1 ātrumā dodot ādā raustās, bākā kādi 10 litri, bet tas laikam no tā, ka degviela švunkājas pa bāku tai brīdī
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
Klavz
Posts: 894
Joined: 12 Aug 2010, 14:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: bākas tīrīšana

Post by Klavz »

a tu labāk uzliec tur atpakaļ jaunu, ka kkur citur tagad neaizrauj ciet, kādu sprauslu :emo:
Image
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: bākas tīrīšana

Post by ganga »

Klavz wrote:a tu labāk uzliec tur atpakaļ jaunu, ka kkur citur tagad neaizrauj ciet, kādu sprauslu :emo:
klāv, aiz sūkņa ir viens, sprauslas nepiedirsīšu :)
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
Post Reply