Pulēšanas pakalpojumi

Pastāsti citiem par paveikto, vai paprasi padomu kā un kur to var izdarīt

Moderator: gacciZm

User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pulēšanas pakalpojumi

Post by howitzer »

Jūda wrote:3m ir sūdi ar silikonu. Pāris reizes nomazgā un auzas.

Es ieteiktu meguiars pastas. Pats ar DA mašīnu pulēju, diršana, ka nav “hologrammas” ir (micro mirring).

Howi ņem sev vnk meguiars 105. Bieži var iziet cauri kā ar one step. Ar sarkano meg padu un tad ar melno. Viss atkarīgs no auto lakas, katram ražotājam cita pieeja.
Tu zajebal, laikam tomēr būs jāsatiekas uz pivonu boksā. :aiwa: Pasauc, kad būsi sapulējis kādu W221, lai būtu, uz kā Bausku nolikt. :shura:
Meguiars vasks strādā patiešām lieliski. Es Jaguāram lietoju Black Wax, uz tās sapistās virsbūves tiešām dod "wow" efektu.
Es vispirms atdzelžoju, atpiķoju, tad nomazgāju, noslauku un tad vaskoju. Divas reizes sezonā vaskoju, Ehrlē noskalojot, forši visi sūdi notek nost un auto cmuks. :) Man patīk.
Uz nākamo sezonu eksperimenta pēc paņemšu kaut kādus japāņu vaskus, kurus jūs ar Hondaspuiku ieteicāt. Tīri salīdzināšanai.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Jūda
Spam addicted
Posts: 2525
Joined: 27 May 2009, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Pulēšanas pakalpojumi

Post by Jūda »

GG. wrote:
Jūda wrote:3m ir sūdi ar silikonu. Pāris reizes nomazgā un auzas.

Es ieteiktu meguiars pastas. Pats ar DA mašīnu pulēju, diršana, ka nav “hologrammas” ir (micro mirring).

Howi ņem sev vnk meguiars 105. Bieži var iziet cauri kā ar one step. Ar sarkano meg padu un tad ar melno. Viss atkarīgs no auto lakas, katram ražotājam cita pieeja.
Nu paga, lai ar ko viņa būtu, pēc jebkuras pastas taču ir jānotīra krāsa ar kautkādu izopropilu, lai redzētu patieso bildi, nevis tupa "aizšpaktelētu" švīkas :susnaks:
Tas jau advancētākiem pulētājiem. Es izppropanolu izmantoju, lai notīrītu pastu, švīkas jaunas nav. Švīkas parādās no silikona pastām kā 3m, kad attīra.
User avatar
Jūda
Spam addicted
Posts: 2525
Joined: 27 May 2009, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Pulēšanas pakalpojumi

Post by Jūda »

Atžirgšu, rīt iegriezīšos no jauna
Reinis
Posts: 355
Joined: 01 Jan 2007, 19:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pulēšanas pakalpojumi

Post by Reinis »

Reinis wrote: 28 Jul 2008, 13:22 Lūk kautkādi spilgtākie piemēri ar maniem auto:
Pirms:
Image

Pēc:
Image


Ar e36:

Pirms:
Image

Pēc:
Image

Kopumā apm tā:
Image
Ļoti interesanti atsaukties uz tik ļoti senu savu postu..

Nopublicēšu šeit arī aktuālo

Bold car works Riga - viss ap auto ar raksturu, vizuālo izskatu un to uzturēšanu .

Piedāvājam:

Virsbūves pulēšanu;
Keramiskos pārklājumus;
Iespiedumu izlīdzināšanu bez krāsošanas;

Krāsas atsitumu labošanu

Salona ķīmisko tīrīšanu/ atjaunošanu;

Papildus:
Krāsošana;
Tehniskie jautājumi;
Auto/detaļu aplīmēšana;
Dzinējs/elektronika;

Katrs auto un tā mērķis ir atšķirīgs! Sazinies:

[email protected]
+371 26076767

Kaut kas no procesiem:

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

Vairāk apskatāms www.instagram.com/boldcarworksriga , www.facebook.com/boldcarworks

[/quote]
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pulēšanas pakalpojumi

Post by howitzer »

Jautājums mūsu "dīteileriem" (bļin, kā besī ārā tas vārds :aiwa: ) - mani te vairāki mudina pamēģināt SOFT99 produkciju, tieši vasku.
Iegāju detailingmania.lv, tagad domāju, kuru vasku ņemt? Ir 3 varianti:

https://detailingmania.lv/lv/nano-vasks ... lpums-200g

https://detailingmania.lv/lv/nano-vasks ... lpums-300g

https://detailingmania.lv/lv/lidzekli-s ... lpums-200g

Tas Fusso Coat 12 months tiešām ir tik labs, ņemt to? Es, protams, 12 mēnešiem neticu, bet, ja turētos bišķi ilgāk, nekā citi, būtu forši. :)

Vaskošanas pieredze maza, iepriekšējā sezonā lietoju Meguiar`s Black Wax, ļoti patika. Vaskoju pēc atpiķošanas/atdzelžošanas un mazgāšanas, Meguiars forši, viegli klājās un skats ļoti patika. :)
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Post Reply