Laiks sporta kreeslam

Auto vizuālā skata un salona uzlabošana.

Moderator: Focus

Sporta sēdeklis ...

rulllleee
76
82%
garaam
11
12%
lieka grezniiba
6
6%
 
Total votes: 93

Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Laiks sporta kreeslam

Post by Guest »

Pienaacis laiks ieseesties sporta kreeslaa, sobriid esmu izveeles priekshaa taapeec veelos uzzinaat kaada ir pieredze ar kreesliem, ieteikumi padomi.plusi un miinusi.

piedaavaajumaa ir 1/2 gadu lietots SPARCO + SABELT jostas = 100,- neesmu apskatiijies nezinu kaadaa staavoklii (esot labaa).

COBRA Clubman 110,- (SPORTECH:)
COBRA Monaco 115,- ar FIA sertifikaaciju (SPORTECH:)
http://www.sportech.lv/default.php?cPath=81_82

pagaidaam neko labaaku neesmu atradis.

kaadas atsauksmes par Cobra seedekljiem?
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

Tas atkaigs vaij tef tas sedeklis ikdienaij, vaij sacensibam.... :roll: Ja ikdienaij, tad tu noteikti esi smagi apdauzijis galvu!!! :lol: Ja sporta vajadzibam, tad varbut pat ir verts padomat... :roll:
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

:shock: pats neesi sasitis galvu???Esi brauci seezot sporta kreeslaa un piespraadzeets?
Bet ja par teemu tad pirmkaart sportam otrkaart ikdienai, nav man veel ikdienai un sportam savs auto.
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

KALVE wrote::shock: pats neesi sasitis galvu???Esi brauci seezot sporta kreeslaa un piespraadzeets?
Bet ja par teemu tad pirmkaart sportam otrkaart ikdienai, nav man veel ikdienai un sportam savs auto.
Nju nezinu gan... :lol: Esi nobraucis ar tiem sedekljiem visu dienu un vel ++ Tad redzesim, ka tava mugura bus jela un d**** ari!! :lol: Saproti, tajos sedekljos tu vispar nekustesies un tavs kjermenis ar laiku paliks stivs un reali sapigs... Taka tu gribi apvienot patikamo ar lietderigo, tad labak vienkarsi ir smuki un erti adas sedeklji ... daudzreiz ertaki un patikamaki... :wink:
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

nu esmu diezgan nobraucis seezot sporta kreeslaa un nekaadu diskomfortu neesmu sajutis, nesaapeeja peec tam man ne mugura ne pakalja tieshi preteeji - jutos ideaali.tev jau ikdienaa nav jaaseezh aiz savilktaam, jostaam :mrgreen:
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

KALVE wrote:nu esmu diezgan nobraucis seezot sporta kreeslaa un nekaadu diskomfortu neesmu sajutis, nesaapeeja peec tam man ne mugura ne pakalja tieshi preteeji - jutos ideaali.tev jau ikdienaa nav jaaseezh aiz savilktaam, jostaam :mrgreen:
Nju ja tu brauc nepiespradzejies, tad varetu ari but nedaudz o.k. :wink:
User avatar
ShofR
Posts: 507
Joined: 19 Sep 2004, 22:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by ShofR »

Ir ok! Kadu gadu nobraucu...
Tik silti iesaku- nenjem trubiniekus (kad izdilst, vinji paliek baigi galjimie) + ikdienaa- ribas dauziit ari galigi garaam

Un par tiem Sparco vai Cobra
SPARCO! ;) manuprat, es zinu, kurus Tev piedaavaaja, arii es vinjus apskatiju... butu $, panjemtu!!! :?
///M
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

es ceru ka es paspeeshu panjemt to SPARCO, es uz vinju teemeeju tapee ka SPARCO man liekas klasi paaraaks par COBRA veel ir Sabelt.Riit vai peec sveetkiem sanjemshu veel paaris cenas.
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

KALVE wrote:es ceru ka es paspeeshu panjemt to SPARCO, es uz vinju teemeeju tapee ka SPARCO man liekas klasi paaraaks par COBRA veel ir Sabelt.Riit vai peec sveetkiem sanjemshu veel paaris cenas.
Nju ja jaizvelas, starp sparco un cobra, tad jau ilgi nedomajot janjem sparco!!! :wink:
User avatar
BrX
Posts: 160
Joined: 16 Aug 2004, 18:53
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by BrX »

KALVE

Es tev tiešām saku no pieredzes. Sporta vajadzībām tas tiešām ir labi, bet igdienai pa ielu nu nē. Tas ir galīgi garām. Es braucu Amatieru ralijā. Un sākumā kad pasēdēju likās jā super arī gribēju likt parastajā ielas mašīnā utt. Bet tad kad tu nobrauc divas dienas gonku no rīta līdz vakaram, tas ir vāks di**a sāp tā ka nezini kur likties. Viņi nav tik ērti kā liekās pirmajā brīdī. Pamēģini visu dienu nosēdēt no rīta līdz vakaram, tad sapratīsi mani.

Saku no pieredzes.
Nissan 200sx s13
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

BrX wrote:KALVE

Es tev tiešām saku no pieredzes. Sporta vajadzībām tas tiešām ir labi, bet igdienai pa ielu nu nē. Tas ir galīgi garām. Es braucu Amatieru ralijā. Un sākumā kad pasēdēju likās jā super arī gribēju likt parastajā ielas mašīnā utt. Bet tad kad tu nobrauc divas dienas gonku no rīta līdz vakaram, tas ir vāks di**a sāp tā ka nezini kur likties. Viņi nav tik ērti kā liekās pirmajā brīdī. Pamēģini visu dienu nosēdēt no rīta līdz vakaram, tad sapratīsi mani.

Saku no pieredzes.
:arrow: KALVE

Hmmm... nez ko es teicu... :roll:
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

es taapat noliedzu juusu abu teikto jo esmu seedeejis pietiekami ilgi sporta masiinaa, un man nav suudziibu.Likshu jebkuraa gadiijumaa :kick:
User avatar
GirtsD
Posts: 83
Joined: 15 Sep 2004, 22:30
Location: Riga, Berģi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by GirtsD »

Tikai tad nem sporta, nevis regulejamos(tipa sporta).
Un skaties uzmanigi, ka nav trubinieki, vini ir samera leti, bet vinos sedet ir daudz sudigak.
Ja interese man ari ir viens lietots Cobra.

kaut kas lidzigs sim:Image
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

kaa atskjirt trubinieku no netrubinieka?
User avatar
Jackass
Posts: 368
Joined: 06 Jul 2004, 18:35
Location: Dobeles gals
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Jackass »

KALVE wrote:kaa atskjirt trubinieku no netrubinieka?
trubiniekam ir trubas :reeka:
User avatar
BrX
Posts: 160
Joined: 16 Aug 2004, 18:53
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by BrX »

Netrubiniekiem ir netrubas. :lol:


scala --->> Varbūt tas ir kā kuram, varbūt citiem nekas. Mēs tādi vārīgāki patrāpījušies laikam.
Nissan 200sx s13
vanadzinsh
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by vanadzinsh »

cik es zinu, ka var jau dabuut sporta seetekljus ar komfortu. vai arii tos seedekljus paarpolstereeja. neatceros iipashi! bet nu taa ir taisniiba, ka no saakuma vinji liekaas eerti, bet kad pierodi, tad gan ir dranjkjiigi.. :roll:

kaads nevar izskaidrot, kaada ir starpiiba starp reguleejamiem un nereguleejamiem sporta sedekljiem?
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

ar reguleejamu es saprotu taadu kaads jebkuraa autinjaa staav iekshaa, paregulee atzveltni utt.nereguleejams ir tas kursh reguleejas labaakajaa gadiijumaa tikai tuvaak taalaak pa sliedi.
User avatar
Agnijs
Posts: 473
Joined: 14 Jun 2004, 12:38
Location: Ogre
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Agnijs »

Ja iespeeja njem SPARCO, man shkiet ,ka tas ir vairaak ielas variantam pieeerotaaks, nu tipa eertaaks ikdienikai lietoshanai!
--- ID 12 ---
Un bauslis skan shaadi:
Tev nebuus nokaut.... motoru!!!
User avatar
Pauliic
Moderators
Posts: 4390
Joined: 15 Jun 2004, 14:33
Location: Carnikava, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Pauliic »

hmm nu nez es jau laikam ar butu saguris, mosh vel ar kiveri ar braukaasi :) ? vini tak visu saspiez nekas neelpo un tapec jau rallistiem ir sava apgerba liinija, drosi ka vina kautkaa mazina iekaisumus :) pa bedreem galva dauziisies pret tiem kiveres-turiem :rofl:
Post Reply