Laiks sporta kreeslam

Auto vizuālā skata un salona uzlabošana.

Moderator: Focus

Sporta sēdeklis ...

rulllleee
76
82%
garaam
11
12%
lieka grezniiba
6
6%
 
Total votes: 93

Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

Pauliic wrote:hmm nu nez es jau laikam ar butu saguris, mosh vel ar kiveri ar braukaasi :) ? vini tak visu saspiez nekas neelpo un tapec jau rallistiem ir sava apgerba liinija, drosi ka vina kautkaa mazina iekaisumus :) pa bedreem galva dauziisies pret tiem kiveres-turiem :rofl:

njaa :roll: tev laikam nav nacies seedeet shaadaa kreeslaa, prieksh ikdienas varbuut arii nav eerti, jo nav tik viegli izkaapt no masiinas, bet prieksh sacensiibaam ir tiiri laikaa.Ja kjivere ir galvas izmeeram atbilstosha tad galva nekur nemeetaajas.Buusi laikam iespaidojies no WRC apskatiem.Mums lavija ir citi aatrumi, kur nu veel iesaaceeju liimenii, vispaar videejais ~50km/h takaa buus labi.Ceru ka paspeeshu panjemt SPARCO jo man veel nedaudz pietruukst liidz vajadziigajai summai.
User avatar
Pauliic
Moderators
Posts: 4390
Joined: 15 Jun 2004, 14:33
Location: Carnikava, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Pauliic »

nee nu par to daudziisanos bija doma, ka ja tu bez kiveres braukasi nevis ar ;) bet nu lab, lai jau veicaas
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

:lol: nu taapat galva nekur nedauzaas.ikdienaa es neplaanoju lietot kjiveri.pagaajushogad braucaam uz sarmu un testeejaam masiinaa kaa skan jaunaa skarau sisteema un CP panjeema tie bija dzilji apstulbushi ka mums podi bij galvaa :lol:
User avatar
Pauliic
Moderators
Posts: 4390
Joined: 15 Jun 2004, 14:33
Location: Carnikava, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Pauliic »

aah ta tagad tu tip rallijaa brauksi? gan jau kaa stuurmanis :)
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

nifiga nebuushu nekaads stuurmanis.piloteeshu pats savu gotinju :lol: :offtopic:
User avatar
soulfreak
Posts: 1998
Joined: 15 Jun 2004, 15:42
Location: Okinawa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by soulfreak »

tad jau labaak samekleet sporta benjkjus, kas paredzeeti ielas auto!!! ar visaam reguleejamaam fiichaam, tak padomaa, kaa jutiisies garajos gabalos, vai arii, kad ierausiisies ziemaa ar biezu kurceni u.t.t...
ir ljoti daudz alternatiivas... nevajag tak obligaati homologjeetu (nezinu iisti pareizraxtiibu :lol: ) benjkji... padomaa par komfortu nevis, lai tas ir :yo: taapat tas buus :yo: :lol:
Toyota Supra JZA80 | Honda S2000 AP1
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

nav man vajadziigs reguleejams kreesls, sporta kreeslu noliek vienaa poziicijaa un min.kas attiecas uz gargabaliem un pufaikaam viss ir paarbaudiits man neertiibas nesagaadaaaja, gruutaakais ir izkaapt aaraa :lol:
User avatar
Chemical
Posts: 127
Joined: 13 Jun 2004, 16:04
Location: Valmiera & Mullach Ide
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Chemical »

vai tad sporta benkiji ir neerti? man bija radies priekshstats ka vinjiem jabut visertakiem (lai piem lemanas 24h var iztureet (labi vinji nebrauc visas 24 bet taapat))
Image
a.k.a. Harcix
User avatar
edmundo
Posts: 819
Joined: 14 Jun 2004, 12:22
Location: Riga, centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by edmundo »

Chemical wrote:vai tad sporta benkiji ir neerti? man bija radies priekshstats ka vinjiem jabut visertakiem (lai piem lemanas 24h var iztureet (labi vinji nebrauc visas 24 bet taapat))
Tur jau viens dzeks nebrauc 24h, kad dirsa jeela tad nomainaas :mrgreen:
v12 Image
User avatar
AndrisV
Posts: 1092
Joined: 09 Jul 2004, 17:13
Location: Sidewaysland
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by AndrisV »

uuuuuuuu

1) Tie kas breec, ka nevar ilgi notupeet sporta benkjii - nevajag djeshovkas pirkt, nu tur leetaas modelju seerijas. Es esmu ljoti daudz noseedeejis sporta / ielas rezjiimaa suudiigaa benkjii un veelaak jaunaa sparco pro2000 aka "diivaanaa". Nu, atvainojiet, es njemtu labus benkjus vai nenjemtu nemaz, ~ taa.

2) Padomaa, kaa tur vinju audii iebaaziisi, izlasi csdd paarbuuves notiekumus, kas skaitaas paarbuuve un kas nee. Ja nemaldos, skaneeja ~ taa - "atljauts nomainiit saglabaajot origjinaalaas stiprinaajumu vietas". Audim ir idiotiskaa VW/audi sliede, taatad origjinaalaas stiprinaajuma vietas nespiid. Moshk ir kaads unikaals risinaajums, bet paarsvaraa tomeer pieejamie kronshteini ir ar 4 skruveem pie griidas. Protams, paliek jautaajums vai piesiesies, vai pirkt TA, bet taa vai shitaa, tas ir jautaajums.

3) Jaa :] Dziljie benkji braukaajot pa ielu ir riebiiga shtelle. Ja pa dienu braukaleeshana ir no teemas uz darbu - atpakalj tad veel pofig. Man sanaak kaapeleet turp atpakalj un njemties, aiz kam baisi neerti.

4) Nesavilkt siksnas.... tad labaak neliec nemaz. Cik rallii situshies ir, vai traumas dabuujushi, tad tikai tapeec, ka seezj valjiigaas siksnaas. Ieliek pa baobabu un briinaas, kapeec uz pleciem melnas peedas ir. Uz ielas frontaalais krashs ir tikpat suudiigs.

Ja godiigi, tad es negribeetu buut tavs stuurmanis :) Tb, ja liec tikai 1nu benkji. Pilots vienmeer turaas pie barankas, savukaart stuurmanis nekur, un pendeleejas pa parasto benkji kaa atsvars.

Principaa, lielaakaa dalja benkju atshkjiraas ar polstereejuma "pareizumu". Var jau piedziit tos spilvenus un krameeties, bet IMHO vienkaasrhaak ir panjemt gatavu un aizmirst.

BTW tas pats ir ar kjiverem. Leetaakajaam parasti homoligaacijas laiks ir tuvu beigaam. OK, patreiz st. rallii neprasa homoligaaciju, bet gan jau pienaaks taa diena.
opel-blitz.lv
Join the Dark Side of the Force ... (Freude am Fahren)
Hamann
Posts: 124
Joined: 22 Jul 2004, 22:38
Location: ogre
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Hamann »

Agnijs wrote:Ja iespeeja njem SPARCO, man shkiet ,ka tas ir vairaak ielas variantam pieeerotaaks, nu tipa eertaaks ikdienikai lietoshanai!

Recaro arī nav ne kādas vainas, personīgi man tie pat patīk labāk par sparco :cool:
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

1.riitvakar braucu skatiities sparco kas naak kopaa ar jostaam ja man patiks tad njemshu ciet, saakumaa novietoshu istabaa un priecaashos :lol:
2.par nesavilktajaam jostaam - ar to biju domaajis ka vinjas nav jaasavelk sporta reziimaa, taa kad savelku no visa speeka cik varu, nu karoce tie kas ir seedeejusi mani sapratiis.
3.saceniibaas kuraas grasos piedaliities stuurmanim ir pa laikam jaakaapj aaraa no masiinas taapeec sporta kreesls nav veelams, pazinjas brauc un stuurmanis suudzaas ka esot gruuti izliist aaraa, steigaa.
4.stuurmanis varees pats iegaadaat sev kreeslu ja veeleesies :lol:
5.aatrums sacensiibaas nav taads lai stuurmanim rastos iemesls ieseesties man kleepii :lol: amatieros satarteet negrasos man tur nav ko mekleet ar savu tehniku :roll:
6.seedeklja ievietoshana masiinaa - saapiigs jautaajums kas kaartiigi jaaizpeeta, bet drosi ka buus manam mehaanikjim ko dariit lai uzbuuveetu vinju uz orginaalaa stiprinaajuma, vispaar esmu redzeejis arii sliedes kas paredzeetas tieshi sporta kreesliem.
7.paldies ka kaads kaut ko rubii un piekriit man ka labaa kreeslaa seedeshana nesagaadaa nekaadas neertiibas.

riitvakar zinjoshu vai buushu paarvedis maajaa sprco vai nee 8)
User avatar
AndrisV
Posts: 1092
Joined: 09 Jul 2004, 17:13
Location: Sidewaysland
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by AndrisV »

Neenu, ir neerti pa to benkji njemites iekshaa / aaraa, tas gan. Par Iauto pasaakumiem nezinu neko, moshk kaadreiz jaaizbrauc pareekjinaat matemaatiku.

Lielajaa rallii ar suudiigu benkji peec ~ nedeeljas ikdienu trenninju saak iekshas/mugura bishk saapeet, savukaart machos parast anyway neko nejuut, tur adrenaliins padara savu.
opel-blitz.lv
Join the Dark Side of the Force ... (Freude am Fahren)
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

sodien kreeslu nedabuuju, jo paardeveejs nenotureejaas un aizbrauca sleepot pirms paspeeju aizbraukt pie vinja, bet tas buutu siikums, riitvakar aizbraukshu.

kuraa vietaa ir tie paarbuuves noteikumi? man incee kaa iebuuveet to kreeslu lai var legaali iziet TA jo liidzshim esmu gaajis legaali un plaanoju to dariit arii turpmaak. http://www.csdd.lv atradu paarbuuves sadalju bet par kreesliem nekaa neatradu :roll:
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

a man istabaa staav SPARCO ... :yo:
User avatar
HaL
Admins
Posts: 2986
Joined: 27 Aug 2004, 11:00
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Post by HaL »

KALVE wrote:a man istabaa staav SPARCO ... :yo:
a man istabaa bardaks :lol:

bilde ir?
Life is what happens while you're busy making other plans
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

HaL wrote:
KALVE wrote:a man istabaa staav SPARCO ... :yo:
a man istabaa bardaks :lol:

bilde ir?
Hal, tu taa arii neatbildeeji uz 2 veestuleem!!!
Kaa tu rebas biidi!? Davai atbildi par taam enjelhjaciim!!!
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

HaL wrote:
KALVE wrote:a man istabaa staav SPARCO ... :yo:
a man istabaa bardaks :lol:

bilde ir?
bildes buus, bet laikam ne aatraak kaa naakamnedeelj jo riit no riita kaa izieshu no maajas taa tik aatri atpakalj nebuushu 8)
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

shitaads man tas kreesls tikai melns

SPARCO SPRINT
Image

un SABELT drosiibas jostas

SABELT TORINO
Image
User avatar
ShofR
Posts: 507
Joined: 19 Sep 2004, 22:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by ShofR »

...ehhh, nevajadzeeja sprint'u :?

Ribas saapees, polsterus vajadzees... shis ir saapiigs trubinieks
///M
Post Reply