Šobrīd ir 15 Dec 2017, 19:04

Visi laiki ir UTC + 2 stundas [ Vasaras Laiks ]

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 425 ziņas ]  Pāriet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Autors Ziņojums
AtbildētIerakstīts: 04 Okt 2016, 10:05 

Pievienojies: 03 Okt 2016, 19:53
Atbildes: 3
jj-ozzy rakstīja:
Nē, viss ok. Tik iesaku sakomplektēt vispirms labu setu priekš priekšas, par subu domāt pēc tam. Pa 300e jau kaut ko var iegādāties.
Atceries, ka "tumbām" aka skaļruņiem arī ir nepieciešams pastiprinātajs. Iesaku uzreiz skatīties uz komponentiem skaļruņiem-
Spoiler: show
Attēls

Šiem jau ir novecojusi tehnoloģija -
Spoiler: show
Attēls

Kas par aparātu to visu vadīs - kāda galva(magnetola) ?

Nu tam man ir vairākas idejas. Ko tu ieteiktu līdz 100eiro?

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 03 Dec 2017, 22:56 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 15 Mar 2011, 00:38
Atbildes: 532
Atrašanās vieta: Ventspils
Yo! Kāds ir taisījis kasti subim no stikla šķiedras? Vai varbūt kombo no finiera (vai kāda cita koka izstrādājuma) un stikla šķiedras? Subis st'v nopirkts jau dažus gadus un nav sanācis kasti uztaisīt. Plānoju kasti uztaisīt/iebuvēt bagažnieka sānā. Tur riteņa arka un tad krēsla atzveltne un shit. Būtu man kruti darba galdi, uztaisītu kā YouTube.
Par atbildēm paldies.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 06 Dec 2017, 17:55 

Pievienojies: 16 Jan 2016, 12:57
Atbildes: 49
rufix rakstīja:
Yo! Kāds ir taisījis kasti subim no stikla šķiedras? Vai varbūt kombo no finiera (vai kāda cita koka izstrādājuma) un stikla šķiedras? Subis st'v nopirkts jau dažus gadus un nav sanācis kasti uztaisīt. Plānoju kasti uztaisīt/iebuvēt bagažnieka sānā. Tur riteņa arka un tad krēsla atzveltne un shit. Būtu man kruti darba galdi, uztaisītu kā YouTube.
Par atbildēm paldies.

Ir ļoti daudz redzētas subja kastes, kas tieši taisītas no stiklašķiedras, lai ielien nestandarta vietās. Ja interesē kāds, kas to var paveikt tavā vietā, tad iesaku Incar vai 12voltshop

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 06 Dec 2017, 18:27 
Mondeo ST 220
Lietotāja avatars

Pievienojies: 11 Jūn 2004, 09:06
Atbildes: 4637
rufix rakstīja:
Par atbildēm paldies.

Esmu taisījis kasti, kas ir daļēji finiera, daļēji stiklaškiedras. varu pameklēt vecās bildes, ja ir interese.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 10 Dec 2017, 13:42 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 15 Mar 2011, 00:38
Atbildes: 532
Atrašanās vieta: Ventspils
Briedis rakstīja:
rufix rakstīja:
Par atbildēm paldies.

Esmu taisījis kasti, kas ir daļēji finiera, daļēji stiklaškiedras. varu pameklēt vecās bildes, ja ir interese.

Interesē. Dod bildes.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 425 ziņas ]  Pāriet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Visi laiki ir UTC + 2 stundas [ Vasaras Laiks ]

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jūs nevarat izveidot jaunas tēmas šajā forumā
Jūs nevarat atbildēt uz tēmām šajā forumā
Jūs nevarat rediģēt savas ziņas šajā forumā
Jūs nevarat dzēst savas ziņas šaja forumā
Jūs nevarat pievienot failus šajā forumā

Meklēt:
Pāriet uz:  
Darbojas ar phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.lv