Auto audio!!! vajag padomu!

Audio tehnika, subwooferi, pastiprinātāji, cd/md/dvd
User avatar
KristiansV
Posts: 246
Joined: 15 Aug 2015, 23:19
Location: stroika
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by KristiansV »

Tad lampas skrūve pie kuzavas neder? pēc tevis teiktā tak der?
Keep calm and drive volvo!

aka Mr. Groziņš
User avatar
ordii
Posts: 586
Joined: 09 Mar 2015, 21:27
Location: Norway
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by ordii »

neonam pie kaajaam saidjot
User avatar
GG.
Posts: 15695
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by GG. »

Ja vads ir pietiekoša šķērsgriezuma un pamēra no tās vietas pretestību līdz AKB - un nav lielas pretestības, tad der. Krāsu arī no tās vietas vajadzētu notīrīt :naac:
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28575
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by howitzer »

Drebināt pastūzi un subi, man liekas, nav nekas baigi niecīgs - visdrošāk tāpat būs jūgt aķim klāt, imho. :]
Tikai probza tāda, ka resnie barošanas vadi parasti ir padārgi un rīseriem neceļas budžets pirkt, tāpēc piefiš masu kur pagadās. :aiwa:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
GG.
Posts: 15695
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by GG. »

Nu a huļi?
User avatar
KristiansV
Posts: 246
Joined: 15 Aug 2015, 23:19
Location: stroika
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by KristiansV »

Man vadu komplektā tas masas vads bija kādu metru garš tikai, tapēc pat doma nebija stiept līdz aķim viņu!
Keep calm and drive volvo!

aka Mr. Groziņš
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28575
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by howitzer »

KristiansV wrote:Man vadu komplektā tas masas vads bija kādu metru garš tikai, tapēc pat doma nebija stiept līdz aķim viņu!
Manam E30 aķis bija bagažniekā, tāpēc probzu nebija. :]
Anyway, es laikam neskrūvētu to vadu kur pagadās, bet aizvilktu līdz aķim. Safety`s safe. :]
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by nakurilijs »

KristiansV wrote:Tad lampas skrūve pie kuzavas neder? pēc tevis teiktā tak der?
Viss atkarīgs kas tā par skrūvi, ja norūsējis samorezs, tad neder. Ja normāla diametra un pa vidu nerodas ento Omu pretestība, tad čiki pupi.
Un ja uzraksta, ka masa paņemta no lampas, pirmais, kas nāk prātā ir discolight komerctransports, kam viss ir kaut kur pietīts.
Vislabākais, protams no aķa.
Neesmu autoaudioeksperts, vienkārši māku elektrību.
:dj:
Edmunds
Sliktdibenis
Posts: 7346
Joined: 08 Sep 2010, 11:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Edmunds »

howitzer wrote:Drebināt pastūzi un subi, man liekas, nav nekas baigi niecīgs - visdrošāk tāpat būs jūgt aķim klāt, imho. :]
Tikai probza tāda, ka resnie barošanas vadi parasti ir padārgi un rīseriem neceļas budžets pirkt, tāpēc piefiš masu kur pagadās. :aiwa:
Wuut, kpc masa jāvelk uz aķi? :reeka:
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by *Sicram »

Edmunds wrote:
howitzer wrote:Drebināt pastūzi un subi, man liekas, nav nekas baigi niecīgs - visdrošāk tāpat būs jūgt aķim klāt, imho. :]
Tikai probza tāda, ka resnie barošanas vadi parasti ir padārgi un rīseriem neceļas budžets pirkt, tāpēc piefiš masu kur pagadās. :aiwa:
Wuut, kpc masa jāvelk uz aķi? :reeka:
jo kuzavs ir tik appuvis, ka nav dzīva neviena skrūve ?
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Melnais »

KristiansV wrote:īstenībā šito vajag paprovēt, jo tas jau ir no pirmās reizes kad ieslēdzu maģi. Plusa vads iet pa vienu pusi ar lineārajiem, mīnuss gan no lampas tiek ņemts! Vajag tagad tikai dabūt lineāros vadus kur lai viss salons atkal nav jāizārda tikai lai pārbaudītu šo teoriju!
Problemas atbilde ir boldetaja textaa. Plusa vadu velkam pa vienu slieksni, signala vadus pa otru slieksni un nekas nefonees. Masu nemam no tuvaka dzelza, tb, nav kur piekruveties, izurb kkur caurumu, ar drasu birsti notiri krasu, lidz dzelzim un tur normali piekruve masas vadu, taa lai ir labs kontakts. Problem? :naac:

Un neklausies sitos akstus kas doma, ka problema ir ja plusa vads krustojas ar linearo vai sazin vel kadas kibeles. Ja ir kaut cik zinama elektrotehnika un fizika, tad var saprast, ka ir ari elektromagnetiskais lauks, kas ietekme tik sikus signalus, kadi ir linearajaa kabelii. Tas, ka krustojas, tas nekadu fonu nerada, bet ja iet paraleli, tad ari ir ta sajuta, ka brauc ar trolejbusu vai bagaznieka dzivo odi.
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28575
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by howitzer »

Edmunds wrote:
howitzer wrote:Drebināt pastūzi un subi, man liekas, nav nekas baigi niecīgs - visdrošāk tāpat būs jūgt aķim klāt, imho. :]
Tikai probza tāda, ka resnie barošanas vadi parasti ir padārgi un rīseriem neceļas budžets pirkt, tāpēc piefiš masu kur pagadās. :aiwa:
Wuut, kpc masa jāvelk uz aķi? :reeka:
Jo pareizajiem sporta auto aķis jau ir bagāžniekā un nav nekāda čakara. :]
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
KristiansV
Posts: 246
Joined: 15 Aug 2015, 23:19
Location: stroika
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by KristiansV »

Vēl pieļāuju domu ka vaina ir pašā magnetola. Kāpēc? Šodien notestēju ar citiem rca vadiem, visu savienoju bet skaņa kad gāzē ir tieši tāda pati kā iepriekš. arī signāla vadu izvilku citu bet tas pats.
Zinu ka kolēģim bija līdzīgi. Visu laiku skanēja viss ideāli, tad šis izdomāja pasātā aizmugurējā plauktā divas jaunas tumbas ar atsevišķu pastiprinātāju ielikt.. Toleibuss bija vājprātā un nevarēja saprast kas pie vainas. Šis nomainīja maģi no vecākā pioniera un jaunu kenwood- u skaņa pati no sevis pazuda. Tikai nesaprotu, kas maģim var būt tāds ka viņš to skaņu rada?

Netirgo kāds maģīti ar usb un subwoofera kontroli (tas tikai tā ekstrai)?
Keep calm and drive volvo!

aka Mr. Groziņš
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Melnais »

KristiansV wrote:Vēl pieļāuju domu ka vaina ir pašā magnetola. Kāpēc? Šodien notestēju ar citiem rca vadiem, visu savienoju bet skaņa kad gāzē ir tieši tāda pati kā iepriekš. arī signāla vadu izvilku citu bet tas pats.
Zinu ka kolēģim bija līdzīgi. Visu laiku skanēja viss ideāli, tad šis izdomāja pasātā aizmugurējā plauktā divas jaunas tumbas ar atsevišķu pastiprinātāju ielikt.. Toleibuss bija vājprātā un nevarēja saprast kas pie vainas. Šis nomainīja maģi no vecākā pioniera un jaunu kenwood- u skaņa pati no sevis pazuda. Tikai nesaprotu, kas maģim var būt tāds ka viņš to skaņu rada?
Nu, te jau mineja, ka var izbliezt ieejas/izejas. visadi var but. Labak no sakuma noliec linearo vadu otra slieksnii, ja pectam foonees, tad nobaudi ko dod araa cits pastuuzis. vai arii piesleedz klat citu magnetolu. AA, vel kas, vel jau sitais gluks teoretiski var but del generatora, kam kada diode aizgajusi pie dieviem. 8)
Man reiz pasuuzis nosmirdeeja, vnk bik skalaak pagriezot muuziku, darbniicaa cali staastija, ka esot aptrukusies masa.
Ok, padomasim vel par tavu gadijumu - tu mineeji, ka masu paneemi no aizmugureejiem lukturiem.. so, pienemu, ka pastuzim bija par maz masas un tas masu pavilka caur linearajiem vadiem no maga, tad nu tur toc bus izbiezta ieeja pastuuzim vai magim izeja. Skaties, paekspermente, parbaudi, kas ir kas...
User avatar
Janx
Posts: 1405
Joined: 12 Feb 2005, 13:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Janx »

Man žurkai vasarā bija tas pats, sīca nenormāli, arī tur eksperimentēju ar vadiem, masu, no otras mašīnas maģi pat ieliku, tas pats. Uzliku citu pastiprinātāju un viss ok.
Bez mašīnām mūsdienās nav iedomājams pilnīgi nekas... :D
User avatar
ray112
Posts: 5007
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by ray112 »

Janx wrote:Man žurkai vasarā bija tas pats, sīca nenormāli, arī tur eksperimentēju ar vadiem, masu, no otras mašīnas maģi pat ieliku, tas pats. Uzliku citu pastiprinātāju un viss ok.
Tas tiesa. Vel nereizi neesmu dzirdejis ka kadam butu ar vadu parvilkshanu butu izdevies sikonju apslapet. Varbut samazinat labakaja gadijuma. Ja kaut kas sic, tad 99% magim vai pastuzim linearas izejas/ieejas ir nosvilushas. Biezi vien perkot lietotu magi vai pastuzi shito prieku var piedzivot. Ja viss jauns likts, tad doma kura bridi ko uz iso salaidi.
User avatar
ordii
Posts: 586
Joined: 09 Mar 2015, 21:27
Location: Norway
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by ordii »

ray112 wrote:
Janx wrote:Man žurkai vasarā bija tas pats, sīca nenormāli, arī tur eksperimentēju ar vadiem, masu, no otras mašīnas maģi pat ieliku, tas pats. Uzliku citu pastiprinātāju un viss ok.
Tas tiesa. Vel nereizi neesmu dzirdejis ka kadam butu ar vadu parvilkshanu butu izdevies sikonju apslapet. Varbut samazinat labakaja gadijuma. Ja kaut kas sic, tad 99% magim vai pastuzim linearas izejas/ieejas ir nosvilushas. Biezi vien perkot lietotu magi vai pastuzi shito prieku var piedzivot. Ja viss jauns likts, tad doma kura bridi ko uz iso salaidi.
visam pienak pirma reize, kad man bija 18, tad man izdevaas :]
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Melnais »

Bet istenibaa... Manam pastuzim tiesi ta ari bija, bet vins nevis saka siikt, bet nodega. Masu vajag idealu, taas truukums svilina nost pastuziem tas ieejas. Atcerejos, ka toreiz tas meistars ari teica, ka visbiezak deg pastuzi, nevis magi.

Tagad mana pastuza korpuss ari ir savienots ar masu, ar citu pieslegumu. Masas nekad nevar but par daudz. :naac:
User avatar
KristiansV
Posts: 246
Joined: 15 Aug 2015, 23:19
Location: stroika
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by KristiansV »

Lieta atrisināta. Manā gadījumā vecajam pionierim bija nosvilusi linerara izeja! Nomainīju maģīti, viss pazuda!
Keep calm and drive volvo!

aka Mr. Groziņš
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Melnais »

Nu re! :naac:
Post Reply