*Sicram VW Polo 6r

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Locked

Vai tu izlasīji visu tekstu ?

46
57%
35
43%
 
Total votes: 81

User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

*Sicram VW Polo 6r

Post by *Sicram »

Labvakar, Jūs mājās.
Kā jums klājas ? :5:

Es šodien ieguvu iedvesmu, lai jums pastāstītu kas ir noticis, un ko es esmu sen nodarījis, un aptuveni kāpēc :D Tapēc atsēdies nu krēslā dziļi :D
Kā jau zināms, kādu laiku atpakaļ, apmēram oktobrī atvadījos no sava lieliskā BMW.

Image

Tikai mieru, aizmugurējās durvis ir atvērtas un tur nav nekas līks.
Ar šo auto izmēģinājos visu ko. Dažādus seksa veidus.

Image

Šeit bembītis atgūst sprauslu tīrību ar ProTec palīdzību. Jāatzīst, ka tā zapte strādā. Sprauslu korekcija ieguva krietni labākus rādītājus. Man laikam tur bija +/- 1 robežās un beigās bija zem 0,5.
Sakarā ar to, ka nedaudz reorganizēju savus esošos klientus, tika nolemts, ka vajadzētu citu auto. Iespējams jaunāku. Tad nu cenas dēļ tika apskatīts šis, liekas, ka ss.lv vēl aiz vien ir sludinājums.

Image

tieši tā, tas čuvaks ir Juziks, ar kuru mēs pēc tam devāmies romantiskā pastaigā pa rumbulas nekustāmā īpašuma plačiem :shura:
Ar šo auto pārdevējs ļāva izbraukt, 1.6d vienīgā ekstra, kas bija hifi muzons un a/c. Bet nu ja, piešķilu auto, un uz sekundes simdaļu iegrabējas spararats :shura: Pārdevējam jau biju izstāstijis, ka savam 39tajam jau uzmainīju, un šis noteica tik, nu tev jau pieredze ir ar šo :shura: zināšot ko darīt :shura:
Bet nu pienāca lietains oktobris un nokļuvu laimīgi CSDD, kur auto samainīju pret banknotēm.

Image

Auto pārdevu, liekas, ka par 4700e + atsevišķi iztirgoju ziemenes un aizķērušās rezerves daļas un par to saņēmu vēl 200e.
nu katrā skaidrs ir tas, ka BMW ražo tādus auto ar kuriem ir forši braukt, bet nu es iespējams pavilkos uz nedaudz par lielu pedantismu, un diezgan pašāvu vaļā ar savu maciņu :D ir saglabājušies teju visi remonta papīri, un tur ciparīņš ir tīri OKEY :cc:

Tad ar lielu sajūsmu ielecu šādā spēkratā, jāatzīs, ka ar tik dārgu spēkratu bieži nebija sanācis braukt, jo parasti no servisa devos mājās vai nu ar Foxija palīdzību, vai velo, vai gāju kājām :shura:

Image

Kā nekā 300 000 eiro gabalā :shura:
Saprotams, ka sāku fantazēt par visādiem auto, un kā ierasts vienmēr atdūros pret sev mīļiem modeļiem :
Atkal pie apvāršņa parādījas šādi :
Image
Tad saprotams, ka parādijās arī šāds

Image

kas interesanti ar pēdējo, ka šim standartiņā nāca RWD ! 8) :]
un saprotams arī Mini Countrymens bija manu modeļu apskatā :D
Pēc visām šim perepētijām tapa skaidrs, ka es nākošajam auto gribu:
- oem xenonu
- recaro beņķus
- foršu multi sturi

Nu lūk, tad pienāca mana vārda diena, un tajā mirklī bija stilīgi čekot arī auto izsoļu lapeles.
šai konkrētajai uzdūrāmies caur autoplius.lt
Manā vārda dienā, sākās balsošana šādam te skaistulim

Image

Bmw 118d, E87, 2011. gada, oem xenons, ādas rekāris, navigācija, nu viss ko sirds vēlas :D
Tapa skaidrs, ka man šādu drotu vajag ! :D nu ko, sākām solīt par autiņu.. Un nu jā.. auto gala cena bija 7300e + šipings + pvn.
Kāpēc es pie tā auto netiku ?
ļoti vienkārši, mēs nosolijām pēdējo likmi 7200e, kamēr viens itālis nosolija to par 7300 :shura:
Nu tajā brīdi visam atmetu ar roku un pie kājas visas kamaniņas :shura:
Klapēju talāk ar RS, un galu galā draudzenei jau bija Polo.
Tad atnāca ziemassvētki, un es kaut kā sakusu un izdomāju, ka davaj jāpaskatās kāda tačka, nu lūk..

Image

ss.lv ik pa laikam šis parādas.
w201, ar 3.0 24v motoru. apzvaniju visus , kam kaut nedaudz ir saskarsme ar veciem benzīniekiem, un ieguvu kaut kādu info.
auto motors iecelts izskatijās tīri sakarīgi, nekur nekādi samarezi, vai notecējušas eļļas, nu viss izskatijās stipri labi, ja ir runa tieši par motora maiņas daļu. Pat bremzes bija uzliktas no w124 kupejas, no kuras nācis motors, tur samainīti svečvadi, kas šiem motoriem ātri nobeidzas, nu viss izcili, un bonusā vēl 2. paaudzes propāns :shura:
nu un kas šim bija interesanti, man kā pieredzējušam dīzelistam likās neprātīgi tas, ka ar balonu nevar nobraukt vairāk par 300km :D principā saimnieks teica, ka okey esot 250km :shura: un bonusā draudzene strādāja Kuldīga, tad es parēķināju, ka ar vienu balonu turp un atpakaļ man nesanāk aizbraukt :shura: nu labi, pieņemsim to, ka tas viss būtu sūcs, bet auto jauns ir ticis pirkts Latvijā, 1992. gadā.. un tagad lūdzu iztēlojoties vecu mersedesu :D principā tur bija viss auto jāpārkrāso + tam auto rūsa bija tādas vietās, kur man čista negribētos ar to cīnities, labi tur vēl taisnos paneļus es būtu vēl pavilcies taisīt, bet ne pakaļējā loga vietu vai kaut ko tik pat traku :shura: Un arī ar speciem tika izrunāts tas, ka pēc auto iegādes, lai propāns normāli strādātu būtu jāpāriet no kjet uz diviem karbīšiem :shura: :max_sex: :atmo_sit_pieci: Kā arī gaudojošs reduktors, kuru gan dotu līdzi no W202 cēklases utt :D

tad dzīve ritēja uz priekšu, un sapratu to, ka man IR nepieciešams auto.
tad nu pētot ss.lv piedāvumu visu laiku atdūros pret 1ser bmw, tiesa Latvijā tie auto bija tādi, nu stingri paguruši.. centos it kā skatīties FL modeļus.. Bet tad atcerējos par VW Polo kuru nopirkām draudzenei, paskatījos ss.lv un tur stāvēja VIENS tāds tīri okey :D
Un liekas, ka pirms jaunā gada ieķeru.

VW Polo, 1.6 tdi ar 55kw motoru
130k km noskrējienu
sakarīgi aprīkots
ziemas un vasaras riepu komplekti
tikko mainīta zobene un eļļa pie dīlera.
tad arī uznāca ziema :D
Te ar R15 ripuļiem
Image

NEREIZI nenorāvu ruķīti :]
un esmu lepns par TO
šodien arī uzražoju kādu vasarīgu bildi
un te ar LIELAJIEM ratiem uz R16

Image

Image

Image

Pēc ilgākas lietošanas tika pamanīti arī kādi defekti, kurus arī pakāpeniski novērsu :

- samainīta eļļa ar visiem filtriem
- samainīts termosts, jo tas verķis atteicās silts
- samainīts dzesēšanas šķidrums
- iegādāts oem risinājums, lai varētu klausīties muzīku no fleša
- samainīti aizmugurē loki bremzēm, jā pakaļā ir trumuļi :shura:

Pērkot auto saimniece teica, ka auto esot čipots. ķip lai būtu mazāks patēriņš.. nu lūk, sakarā ar to, ka es zinu kā iet pie karosa čipots auto, tad likās aizdomīgi, ka mans auto braucas atejiski, nu pa lielam sajūta tāda it kā brauktu ar manu W201 dīzeļmersi kuram ir iesvapots motors no mikroautobusa :|
Nu lūk, devos pie karosa, kur viņa meistari neliedza diagnostiku. Bija daži jautājumi, vai dpf ir kārtībā, turbīna vai dara visu labi, un kāpēc pie joda man ir starpgāzes automātiskas un nereti motors strādāja ar raustīšanos.. nu lūk, tur uzzināju, ka auto nav čipots, jo turbo spiediens ir oem, un ka viss pārējais viss ir kārtībā.. tā arī laimīgi klapēju tālāk.
Līdz brīdim, kad nobriedu čiptuningam :D
Apskatot trīs variantus tapa skaidrs, ka šis pakalpojums nemaksā 100e :shura: Jo redziet šis ir jauns auto :D Painteresējos trijās vietās, un nolēmu, ka šo prieku uzticēšu Rolis chiptuning ! 8) Saprotams, ka viss nenotiek tik vienkārši kā gribētos, un ir tapis skaidrs tas, ka auto tiešām ir bijis it kā čipots, BET auto ir izmainīta gāzes pēdeļa karte un vēl kāda :shura: Nu ja pieņem, ka visi šie čaļi idejiski maina vienas un tās pašas kartes, tad manam tas bija izdarīts ar tādu palīku vistas kāju :D
Nevar saprast kas tur bija čipots un taisīts, bet bija iegūti + 6kw pie jaudas un kaut kādi nepilni 10nm :D


Image

Image

Image

Man tagad ir 120zs un 280nm 8)
Saprotams, ka patēriņš ir ieguvis mazam auto atbilstošu :D
kā arī gaitas īpašības ir uzlabojušās par aptuveni 12934u5885%
kaut kā tā.. :shura:
Nākotnes plāni nav lieli, ja saņemšos, tad iepirkšu sēdinātās atsperes, vajadzētu nopirkt pāri normālu riepu, un tas laikam arī viss..
aaa būs drīz eļļa jāmaina ! 8)
PS
jā šis būs kārtējais tematiņš par to, kā pats neremontē autiņu pagalmā :shura:

aa un ja runā par to, kā ir braukt ar šādu auto, tad saprotams, ka pēc čipiņa ir pavisam cita lieta, auto braucas nooormāli.. Bet nu saprotams, ka ir lietas, ka man vēl aizvien kaitina, beņķi ir dumji, gan sākot ar super praktiskajām atvilktnēm zem beņķa un beidzot ar to, ka stūre ir diezgan viegla. kas vēl ? :think: Nu jā.. liekas, ka šis auto ir lēts uzturēšanā :shura: nu pa lielam lej dīzeli un mauc.
aa un no kārotajām lietām, xenons, beņķi stūre, dabuju tikai 1/3 daļu un to pašu tikai daļēji :shura: Līdzīgi kā martinsam ar viņa drotu izgāja :shura:
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11869
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by ttd »

kur fleksis? Kur norobežojošā lenta? Kur rozā diski????
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by Archuks »

Stāsts līmenī 8)
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
User avatar
kars
Posts: 3460
Joined: 10 Jan 2010, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by kars »

Stāsts labs, auto garlaicīgs
Кто разбирается тот разбирается...
User avatar
Matiiss_T
Posts: 904
Joined: 24 Aug 2013, 14:17
Location: Rīga - Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by Matiiss_T »

Stāsts labs, tikai man neaptverami liekas, kā no MB kurš tur modelis un X3 var nonākt līdz Polo :D :D

Sent from telefons
GOT SMOKE? I don't
User avatar
MissL
Posts: 20435
Joined: 26 Sep 2010, 22:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by MissL »

Diizelis ir dziive! ;)
Jaasaka, ka vareni simpaatiskas bildes Tev tur sanaakushas. 8)
Seat Leon Cupra4 TDi čipots nenormāli :]
Ex VW Golf MK4 TDi ziemsitis nenormāli.
Image
///M57 uz programmas nenormāli :]
Image
TDR. LV
User avatar
Martinss
Posts: 4868
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by Martinss »

Matiiss_T wrote:Stāsts labs, tikai man neaptverami liekas, kā no MB kurš tur modelis un X3 var nonākt līdz Polo :D :D

Sent from telefons
Liidz taadam solim parasti nonaak, kad ir totaals izmisums un saprasts tas, ka nav ko pirkt. :aiwa: Es arii corsu gandriiz nopirku. :shura:
User avatar
MissL
Posts: 20435
Joined: 26 Sep 2010, 22:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by MissL »

Martinss wrote:
Matiiss_T wrote:Stāsts labs, tikai man neaptverami liekas, kā no MB kurš tur modelis un X3 var nonākt līdz Polo :D :D

Sent from telefons
Liidz taadam solim parasti nonaak, kad ir totaals izmisums un saprasts tas, ka nav ko pirkt. :aiwa: Es arii corsu gandriiz nopirku. :shura:
Aha, man tak arii jau bija ideja panjemt kaut vai kkaadu max svaigu Renault, jo leets :emo:
Seat Leon Cupra4 TDi čipots nenormāli :]
Ex VW Golf MK4 TDi ziemsitis nenormāli.
Image
///M57 uz programmas nenormāli :]
Image
TDR. LV
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by *Sicram »

Martinss wrote:
Matiiss_T wrote:Stāsts labs, tikai man neaptverami liekas, kā no MB kurš tur modelis un X3 var nonākt līdz Polo :D :D

Sent from telefons
Liidz taadam solim parasti nonaak, kad ir totaals izmisums un saprasts tas, ka nav ko pirkt. :aiwa: Es arii corsu gandriiz nopirku. :shura:
:reeka: :reeka:
Principā Martinss runā taisnību :shura:
No vienas puses žēl, ka tev nav corsiņa, varētu abi divi taisīt savu tēmiņu kur aprunāt cik gramus degvielas esi šodien iztērējis, un cik mazā vietā ir ielīsts :shura:
Aaa nu saprotams, ka šim auto ir aizmugurē parkingi, kas ir diezgan rēcīga lieta tik mazam auto :D
kars wrote:Stāsts labs, auto garlaicīgs
Kars, esmu ar mieru uzklausīt rekumendējamo riepu izmēru un auto augstuma stāvokli ! :]
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
kars
Posts: 3460
Joined: 10 Jan 2010, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by kars »

*Sicram wrote:
kars wrote:Stāsts labs, auto garlaicīgs
Kars, esmu ar mieru uzklausīt rekumendējamo riepu izmēru un auto augstuma stāvokli ! :]
Ziemas diski labāk piestāv, arī dinamika un ekonomija noteikti uzlabojās :-|
neko nesēdini, lol nav vērts :naac:
Кто разбирается тот разбирается...
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by *Sicram »

:emo:
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
Rii
Posts: 7572
Joined: 21 Sep 2008, 17:50
Location: 200km uz Austrumiem
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by Rii »

ebal cik bēdīgi
sorry
NB MX-5 99'
Seat Leon 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
User avatar
AtmoBenzin
Posts: 11910
Joined: 01 Nov 2012, 16:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by AtmoBenzin »

Šitas jau tā kā Remarka gabals kaut kāds, interesants un spriedze brīžiem un tās emocijas, bet, protams, nelaimīgas beigas.
User avatar
ordii
Posts: 586
Joined: 09 Mar 2015, 21:27
Location: Norway
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by ordii »

vajag vismaz tad staasta nakamajas nodaljas ieklaut plandzheri vnt zilas silikona trubas utml citadi nabus pirceji stastam :susnaks:
User avatar
Laapsta
Posts: 3241
Joined: 13 May 2013, 01:49
Location: Vienīgā pilsēta kas nav lauki - RĪGA
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by Laapsta »

0-100 video buus? :-D
DYXBY
no krustojuma vienmēr izbraucu pirmais
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by *Sicram »

Laapsta wrote:0-100 video buus? :-D
Pēc augstākā līmeņa aprēķiniem, pēc sajūtām varētu būt kaut kas ap 10sekundēm :aiwa:
Bet varētu kaut kad to uzcept ! :roll:
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
J.K.jr.bad.
Posts: 1209
Joined: 09 Jul 2004, 21:22
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by J.K.jr.bad. »

:cool:
J.K.jr.bad.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:offtopic:
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by howitzer »

:emo:

Jā, tas ir viss, ko es varu pateikt.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by howitzer »

Nu labi, sadirsu mazliet. Kad šitajā vizinājos, tas man atgādināja VW multivan busu, tikai 10x mazāku. Tāds man agrāk bija darba auto. Darbs bija foršs un, tātad, foršas atmiņas. Tāpēc arī šis auto ir kinda foršs. Apsveikts un vēlēju Tev, mans mīļais draugs, ātrāk "pārkrīzot" šo periodu. :aiwa:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: *Sicram VW Polo 6r

Post by Melnais »

Rēcīgi, bet nu, sveikts ar jaunu remontgrāmatu. :shura:
Locked