Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
valdish
Posts: 71
Joined: 25 Jan 2010, 11:43
Location: Lielauce, Auce
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by valdish »

Sveiki Visiem.
Esmu sen jau šeit reģistrējies. Bet auto vēsture ir tikai nedaudz pamainījusies.
Pirmais auto mazda 323F bg(balts)
Otrais auto BMW E46 316i.
Velme bija nopikt dīzeli,kūtiņu, tilpums 3.0.
Izvēle par labu krita uz smuku Opel Vectra C Station Wagon, cena komplektācija un V veidnieka burbuļojošā skaņa plus vēl piekabes āķis.
Nopirku auto es novembra sākumā.
Pirmā apkope bija arī.
Spainis eļļa Total Quartz Ineo MC3,
Antifrīzs Total Coolelf Auto Supra spainis.(vēl stāv plauktā neesmu nomainījis)
Un protams visi MANN filtri.(pirmo reiz pats mainīju degvielas filtru dīzelim)
Ir arī smuka lieta "SPORT" poga, IDS+ piekare ar elektriski regulējamajiem amortizātoriem. Kas ir sākuši sulot jauns prieks maskā nieri.
Decembra beigās pārsteidza ar chech engine, pieslēdzu pie komja un neko no klūdām neuzrādīja.
Sestdien meklējot EGR vārta atrašanās vietu atklājās, ka ir caurums ieplūdes trubā pateiz aiztinu ar izolācijas lentu, bet atkal ieberot grīdā parādās tie paši simptomi kļuda un jaudas zudums.
un tagad pāris bildes no auto.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Tas arī patreiz ir viss. Sestdien jaukšu arā, lai iztīrītu EGR vārstu.
User avatar
rrrainis
Posts: 4466
Joined: 14 Sep 2008, 19:06
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by rrrainis »

Opelis, diizelis, check engine, jaudas zudums... viss tik paziistams :D

Veiksmi!
Jeep Grand Cherokee
Toyota Corolla
BMW E91 320D
Audi A6 C6 Stage 2+
VAZ 2105
User avatar
Mellaish
Posts: 161
Joined: 12 Nov 2013, 20:44
Location: Valmiera
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by Mellaish »

+daudz rrrainis :reeka:
Opel Zafira A `02 Silver 2.2 DTI (family wagen)
VW Jetta MKII `91 Manypaint 1.8 mono (daily driven shitbox)
User avatar
valdish
Posts: 71
Joined: 25 Jan 2010, 11:43
Location: Lielauce, Auce
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by valdish »

Paldies. veiksme te būs vajadzīga un vēl pacietība
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by howitzer »

Es varbūt kaut ko nesaprotu, bet kāda te runa par komplektāciju, ja redzami lupatas sēdekļi, manuālā kārba, bleķa diski un spaiņa krāsa? :hvz:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
valdish
Posts: 71
Joined: 25 Jan 2010, 11:43
Location: Lielauce, Auce
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by valdish »

howitzer wrote:Es varbūt kaut ko nesaprotu, bet kāda te runa par komplektāciju, ja redzami lupatas sēdekļi, manuālā kārba, bleķa diski un spaiņa krāsa? :hvz:
Komplektācija ir laba.
Sēdekļu apsilde,Kruizkontrole,klimatkontrole,Elektriskie spoguļi,logu pacēlēji visi,Solārais stikls,navigācija,Suņa siets, elektriski salokāms piekabes āķis uz šarnīra mehānisma,xenons,lukturu mazgātāji.(ādas salons nepatīk,un automāts arī nav mīļākā lieta.Krāsa ir brūngana ne sudraba)
burnauts
Posts: 50
Joined: 17 Feb 2015, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by burnauts »

Tik motors gan nav no labākajiem, mēdz plaisāt bloks starp cilindru čaulām, izteiktāk gan tas esot saab virsbūvēs, vektrās esot nedaudz labāka dzesēšana motoram.
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by Melnais »

rrrainis wrote:Opelis, diizelis, check engine, jaudas zudums... viss tik paziistams :D

Veiksmi!
+
User avatar
valdish
Posts: 71
Joined: 25 Jan 2010, 11:43
Location: Lielauce, Auce
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by valdish »

Melnais wrote:
rrrainis wrote:Opelis, diizelis, check engine, jaudas zudums... viss tik paziistams :D

Veiksmi!
+
paldies
User avatar
Forwox
Posts: 401
Joined: 27 Jan 2010, 00:40
Location: Rīga, Sarkandauva
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by Forwox »

Ļoti neuzkrītošs auto. :peleeksuzpeleka: :melnbalatsiive: :naac: Lai daudz KM ripo raizes nesagādājot!
flickr :drive:

- E30 318is
- E36 318i->(is)
User avatar
valdish
Posts: 71
Joined: 25 Jan 2010, 11:43
Location: Lielauce, Auce
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by valdish »

Runājot par problēmēm. auto mani iepriecināja sestdien.
Bijām pabraukāties mazliet sestdien līdz Jonišķiem.(ir smuki tur.) :drive:
Pēc pastaigas iesēdos auto un sākās ļoti jautras lietas.
Piedarbinot auto pilns panekis ar kļūdām.
1) Stuŗes pastiprinātāja kļūda- pirmajā reizē palīdzēja uzlejot bremžu šķidrumu.(vakar servisā uzzināju un atradām kur ir īstais
pastiprinātāja bažoks.Protams līmenis bija vajadzīgais. Un nomiris ir pašas smadzenes,kas ir bačokā-Elektrohidrauliskais
pastiprinātājs)
2) motora gļūks (izrādās, ka problēmas pēc kompja ir ar vienu no diviem devējiem, kas lasa apgriezienus-būs jāmēra pretestības, jo
vērtības vajadzīgās iedeva servisā)
3) pats jautrākais parādijās amortizātoru kļūda( foršā lieta ar IDS+ piekari)
4) lēkāja apgriezieni( likās ka slāpst nost.)
5) Peldēja arī spidometrs
6) problēma ar gaisa kvalitātes sensoru( kaut kur, kaut kas nodega man klimatam ar zileim dūmiem salonā)
Pēc pieslēgšanas pie kompja servisā tomēr sapratu ka nemaz tik trki nav. Jo pirmais bija pils ar visādām kļūdām, jo auto aprīlī bija
atvienots akumulātors. bet pašlaik sapīgākais ir pats stūres pastiprinātāja sūknis.
Brīvdienās arī atklājās ka ir caura ieplūdes truba no interkūlara un ieplūdes kolektoru( ātrais risinājums izolācijas lenta- šrotā prasa
30,- euro par lietotu. jauna 55,- OE detaļa.) :emo:
Vēlāk būs arī bildes ar lietajiem diskiem.
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by Melnais »

Nu, trubas vari ņemt adparts, būs lētāk nekā oem.
Par tām kļūdām, nu hvz, visas vienā reizē, man domāt, ka kkāds vads aizgājis zaļajā un tas arī pis prātu paraujot līdzi 100 kļūdas. :roll:
User avatar
valdish
Posts: 71
Joined: 25 Jan 2010, 11:43
Location: Lielauce, Auce
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by valdish »

Melnais wrote:Nu, trubas vari ņemt adparts, būs lētāk nekā oem.
Par tām kļūdām, nu hvz, visas vienā reizē, man domāt, ka kkāds vads aizgājis zaļajā un tas arī pis prātu paraujot līdzi 100 kļūdas. :roll:
nu jā arī var gadīties. izskatijām visus variantus ar drošinātāju un arī vai pienāk strāva līdz pašam sūknim. :hvz:
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by Melnais »

valdish wrote:
Melnais wrote:Nu, trubas vari ņemt adparts, būs lētāk nekā oem.
Par tām kļūdām, nu hvz, visas vienā reizē, man domāt, ka kkāds vads aizgājis zaļajā un tas arī pis prātu paraujot līdzi 100 kļūdas. :roll:
nu jā arī var gadīties. izskatijām visus variantus ar drošinātāju un arī vai pienāk strāva līdz pašam sūknim. :hvz:
Ja strāva pienāk, sūknis griežas?
User avatar
valdish
Posts: 71
Joined: 25 Jan 2010, 11:43
Location: Lielauce, Auce
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by valdish »

par sūkņa griešanos es nemācēšu pateikt būs jāpaskatās.
User avatar
valdish
Posts: 71
Joined: 25 Jan 2010, 11:43
Location: Lielauce, Auce
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by valdish »

Sveiki visiem.
Sen nekas nav rakstīts. Oktobrī bija jāiet apskate Opelim. :emo: Vēl divas nedēļas pirms apskates es biju gatavs mašīnu pat pārdot
šrotam, lai tikai būtu vieglāka dzīve man. Bet tuvojoties apskatei sapratu, ka neko nedabūšu par savu auto un nopirkt vietā vēl lielāku
krāmu arī īsti negribējās. vēl bija variants savākt atpakaļ no mammas savu BMW. :susnaks:
Divas dienas pirms apskates izdomāju, ka braucu uz csdd maksas diagnostiku un lieku pie žoga mājās. Tad lēnām vācu detaļas un taisām.
Apskates dienā no rīta sapratu nodoklis jau tik un tā būs jāmaksā. Tad iešu pilno apskati, saņemšu kārtīgu lapu ar 2 un lieku mašīnu pie žoga. 9.00 esmu pie Csdd Dobelē. aizeju bez uztraukuma samaksāju pilno apskati. Man iedod kārtas nummuriņi. Mierīgs gaidu saku kārtu.
iebraucu iekšā apskatē pārbauda pirmais gaismas- brīnums visas lampas strādā( ir problēmas aizmugurē ar gabarītu bagažnieka vākā reizēm nav kontakts), tālāk pārbauda starus pirmais 2. par to ka kreisajai lampai nav pacēlums stars iet taisni.
nākamais ir bremžu stends, tur viss kārtībā, jo septembrī jau samainīja servisā visus klučus un vēl aizmugurē suportiem remontkomplektus, jo sāka sprūst.
Vislielākās bailes man bija no paša pacēlāja, jo ir nosulojis amortizators priekšā( sporta IDS+), neizdegoša stūres lampiņa salonā, bet stūre strādā viegli un negļuko. un protams alumīnija plaukti, kas arī darīja reizes. nopirkti jau ir, bet nelikšu vēl virsū dēļ beigta amortizatora. Inspektors izpurina mašīnu uzjautāju kā ir. atbildēju ka normāli. šoks :shock: tur dabūju 2. par riepu protektora dziļumu, jo kādu no rīta savācu no sievas tādu aizdzinu.
tālāk atgāžu stends. Man dod arā melnu dūmu, kas man radīja reizes, vai iekļaušos normās. inspektors divreiz uzgāzē un viss gatavs. :shock:
Tulīt kā man ielīmēja melno apskati nopirku ksenona spuldzi, skrēju uz servisu, lai samaina, jo varbūt spuldze gļuko. spuldze nebija pie vainas. nācās pārslēgt lukturi uz pareizo pusi eiropas režīmā.
tad uz mājām salikt virsu ziemas riepas ar diskiem. un atkal prom uz Dobeli kamēr vēl mani atcerās.
Un Opel ir atkal ielās ar apskati uz gadu. :aleluja:
Tagad tiek iekrāta naudiņa priekša speciālajiem IDS+ amortiņiem.
Un motora kļūda arī ir atrasta. Turbīnai kļūdu dod tas vakuma devējs jāpasūta jauns un tad redzēs. ja nē tad protams turbīna uz remontu. jo kad iedod spriedienu, aktuatora kājiņa nosprūst un nekustas vairāk. pārstartē dzinēju un atkal viss kārtībā.
Ar lielām cerībām,ka tomēr vairak kļūdu nebūs. jo kad mājās aiskrūvēju un notīrīju to devēju, tad braucot testā nedūmoja un nemeta kļūdu dodot rorē. bet pec otrās reizies atkal viss tas pats. :emo:
Jo kad mašīna neiet, tad vairs nav nekāds zibens makvīns :naac:
Image
User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by ray112 »

Nav gadījumā ta pati problēma kas visiem vag ar turbīnām, ka aizkvepst ģeometrija un sak sprust, atjauc turbīnu, iztīra un viss iet kā vajag?
User avatar
MissL
Posts: 20435
Joined: 26 Sep 2010, 22:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by MissL »

ray112 wrote:Nav gadījumā ta pati problēma kas visiem vag ar turbīnām, ka aizkvepst ģeometrija un sak sprust, atjauc turbīnu, iztīra un viss iet kā vajag?
Izklausās pēc šī. 8)
Seat Leon Cupra4 TDi čipots nenormāli :]
Ex VW Golf MK4 TDi ziemsitis nenormāli.
Image
///M57 uz programmas nenormāli :]
Image
TDR. LV
User avatar
ordii
Posts: 586
Joined: 09 Mar 2015, 21:27
Location: Norway
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by ordii »

es saaktu ar vakuma trubinaam un boost trubaam, vai kadi savienojumi utml nepuush garaam
User avatar
UldisUldis
Posts: 4504
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Valdish Opel Vectra C 3,0 CDTI(Isuzu)

Post by UldisUldis »

ordii wrote:es saaktu ar vakuma trubinaam un boost trubaam, vai kadi savienojumi utml nepuush garaam
nez vai, ja restartējot atkal kādu brīdi viss čotka. ja pūš garām vai kāda vakuuma truba nost, tad jau uzreiz nekas neiet.
Post Reply