Šobrīd ir 16 Dec 2018, 09:24

Visi laiki ir UTC + 2 stundas [ Vasaras Laiks ]

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 1006 ziņas ]  Pāriet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51  Nākošais
Autors Ziņojums
AtbildētIerakstīts: 08 Dec 2017, 12:52 

Pievienojies: 17 Dec 2014, 23:39
Atbildes: 3646
Atrašanās vieta: Rīga
OK. Tnx par info, būs jāpēta Korvetes piedāvāto funkciju.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 08 Dec 2017, 15:04 

Pag, par VE un degvielas apjoma starpības aprekināsanu viss skaidrs, bet kā ar aizdedzi? Jeb vieni konstanti grādi?
Un boosts tev uz abām degvielām būs vienāds? Vai kaut kā tiks piegriezts?

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 09 Dec 2017, 08:35 

Pievienojies: 03 Feb 2005, 17:21
Atbildes: 420
kas tad ar coiloveriem - buus/nebuus? veel interesee - kuriem no audi veel ir prieksheejaas statnes ar stuures reiku uzreiz zem atsperes balsta?
transmisija tad tagad - prieksha un vidus - torseeni un aizmugure valjeeja?

p.s. ko ar klimas paneliiti izdariiji? ja uz tirgoshanu - tad interesee :)

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 09 Dec 2017, 14:22 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 20 Feb 2008, 17:07
Atbildes: 1276
Par aizdedzi vel neesmu izpetijis. Ka viens no variantiem ir tagadejais softs ar kuru braucu. Jauda, aizdrdze u.t.t.
Tad saleju e85 un sareguleju max zirgi, boost un aizdedze uz tiru e85. Uztaisam parsledzamus softus. Viens tiram e 85 un tagadejais softs jebkam ar tiem 400zs. Tas ir tikai vienkarsakais variants, jo aizdedzi ta lineari nepiedzis. Boostu un degvielu bez problemam.

Par koiliem. Ir ta ka tagad stav jau koili no TA technix, bet ar mainitiem amortizatoriem. Tie ir Bilstein B6. Paslaik procesa ir citu, labaku koilu buve. Trakakais, kas trauce ir atsperes atbalsts un uzreiz zem ta stav stures pirksts. Neko zemu nevar dabut to auto. Atures pirksta vieta tiks partaisita un atsperes milziga atbalsta plakne novakta.

Sodien Ziemas kausa gaidot rindu paspelejos ar planseti. Video ieskatam.

» Skatīties Youtube

Atslēgu kodēšana
imobilaizeri
PM
26-265-465
Attēls

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 09 Dec 2017, 14:29 
Lietotāja avatars

Prieksa un vidu torsens. Aizmugure valejais. Klimas displeys ar visu klimu swaposies baltaja Audi.

Atslēgu kodēšana
imobilaizeri
PM
26-265-465
Attēls

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 09 Dec 2017, 15:40 

Jā, vot par to es arī atdūros, otrs variants uztaisīt divas kartes, un teiksim ja benzīna koncentrācija pārsniedz 20% tad ecu aiziet strādāt tipa kā safe režīmā kā uz benzīna, teiksim nevis maximālā jauda bet gan -35/40% , bet tad nah to verki vajag, tupa pārslēdzējs ar uzrakstu 300hp un 500hp attiecīgi benz un vodka

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 09 Dec 2017, 16:54 
Lietotāja avatars

Ja man ir 400zs, tad pec taviem aprekiniem +35% bus 540zs lidz 560zs. Nevajag parspilet. Ar etanolu nedabusu 150zs klat. Etanolam ir citas labas ipasibas.
Un noteikti tur atradisu sakaribu starp aizdedzi abam degvielam. Var jau darit ka katrs grib. Liec 2 un brauc. Es taisīšu šādi. Pie tam redzēšu arī etanola aastāvu tankā. Kā GintsK man stāstīja, tad Lukoila etanols ir diezgan zemas kvalitātes. Pēdējā drifta posma viena soms izkausēja motoru un kā paši nosprieda, tad visticamāk deg ielas vaina. Jo līdzpaņemtā degviela pēc smakas pat bija citādāka kā LV.

Atslēgu kodēšana
imobilaizeri
PM
26-265-465
Attēls

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 09 Dec 2017, 17:23 

Es to minēju aptuveni tak
No idejas 530hp uz e85 un ja benzīna koncentrācija pārsniedz 20% tad slēgtos karte kura paredzēta aptuveni 350hp un uz e98 lai ir max safe.

Par degvielas kvalitāti - visur e85 peld koncentrācijā, bet nevajag te stāstīt ka lv slikta, man igauńu puikas tieši sūkstējās, ka no somijas ievestais e85 ir dirsā.
Lv e85 nevienam nekad problēmu nav bijis, te dēł viena somu loha tulīt sitīs krūtīs ka viss slikti.
Varbūt, bet kur pierādījumi?

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 09 Dec 2017, 17:41 
Lietotāja avatars

Pierādījumi būs, kad būs sensors uzstādīts. Gints noteikti pēc lambdas rādījumiem izsecinājis, ja degmaisījums aizpeld ik pa laikam. Viņš noteikti zina, ko runā.
Neiet kopā tas viss. Ja somiem būtu sūdīga degviela un viņam auto saregulēts uz sūdīgākas, tad ielejot labāku dzinējam nekas nevar notikt. Tam, ka somiem būtu sliktāka degviela par mūsējo, es pilnībā neticu.

Atslēgu kodēšana
imobilaizeri
PM
26-265-465
Attēls

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 09 Dec 2017, 18:08 

Pievienojies: 23 Feb 2015, 22:39
Atbildes: 299
Ļoti interesanti, gaidu rezultātus.
Vēl jo vairāk tāpēc ka man bija līdzīga doma, jo Liepāja laikam ir bedre un e85 te tik viegli neatrast, ātrāk ir kādu kandžas bodi uzlikt uz ausīm :D

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 09 Dec 2017, 18:58 

Nevienā brīdī neapšaubu Ginta spējas, un labi zinu e85 sliktās īpašības konkrēti piselīgi to ir uzglabāt.
Bet ne man ne cilvēkiem apkārt nav bijušu problēmu ar to ka maisījums kkur peldētu, tiesa neviens neizmanto Vemsu bet gan dažādas citādas vadības.
+ zinot cik filigrāni uzrauga kā tiek uzglabāta jebkura degviela jebkurā tankā un kādas ir sekas tiem kuri kaut ko ignorē.
Bet nu ok, dzīvosim redzēsim, būs interesanti kā tev izdosies ar to štrumu, varbūt arī nāksies tādu uzlikt lai tupa rāda kaut ko .

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 09 Dec 2017, 20:23 
Lietotāja avatars

Jau aizgājis kaut kāds offtopic. Es nesaprotu ko Tu centies pierādīt. To ka tas sensors ir sūds un viņu nevajag? Man vajag, man interesē jaunas tehniskas lietas un precizitāte, nianses.
Cik no tiem cilvēkiem tev apkārt vispār ir spriestspējas par to kas ir labs maisījums un kas nav. Cik no viņiem ir normāli vadības bloki, kas strādā ar platjosleni? Pārsvarā visi tie BMW tūneri liek kaut kādas vecas Bosch vadības, labākajā gadījumā Siemens. Cik no viņiem ir Korvetes bloki? Kāds no viņiem ir reāli pētījis šaurjoslas zondes adaptācijas uz tiem oriģinālajiem blokiem? Es varu atbildēt - nē! Pārsvarā visiem tiem cilvēkiem ir viens - pist un slavēt. Ja tā mašīna iet, tad viss taču ir afigenna.
Es jau nesaku, ka tur tagad E85 vietā dod ārā E50 un visiem motori svilst. Gints sezonā katru dienu pa 3 dzinējiem saregulē, pārregulē ar VEMS, platjosleni u.t.t. Viņam tādi novērojumi bija izveidojušies. Laikam bija kļūda man pieminēt tādas lietas, jo nezināju precīzi procentuāli cik notiek tā maisījuma peldēšana. Izvērtās par tādu ažiotāžu. :D
Pašlaik mēs varētu šo diskusiju izbeigt un kad būšu palaidis to sensoru, tad varēsim paturpināt.

Pagaidām no jaunumiem. V8 spoileris sakrāsots. Jābrauc būs sabildēt. Ar telefonu pabriesmīgas bildes sanāca.

Šodien Ziemas kausa 1.posmā patestēju jauno reduktoru. Kā bija pistaisni tā ir. :reeka:
Gudri braucēji tomēr saka, ka vajadzēja likt aizmugurē, tad arī aizmuguri līkumā mestu uz ārpusi un priekša arī attiecīgi stūrētos. Nu neko. Likšu arī aizmugurē, tad redzēs. Vēl tikai jāatrod.

Rezultāts viduvējs. Mazajā kartinga trasē laikam divas vietās dabuju boostu. :drive: :reeka: :emo:
Uz nākamo posmu jātaisa Antilag, nav variantu.
Pāris vecās kvatras aiz muguras atstāju.

Attēls

Samērīts amortizatora atbalsts un Fretka uzskicēja pāris variantus kā varētu taisīt.

Attēls

Atslēgu kodēšana
imobilaizeri
PM
26-265-465
Attēls

Pēdējo reizi labojis Kaross - 09 Dec 2017, 21:53, labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 09 Dec 2017, 20:56 

Es vnk interesējos bet tev tik uz kašķi velk

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 10 Dec 2017, 00:26 
Lietotāja avatars

brap brap brap tututu

Attēls

Atslēgu kodēšana
imobilaizeri
PM
26-265-465
Attēls

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 10 Dec 2017, 01:56 

Pievienojies: 23 Feb 2015, 22:39
Atbildes: 299
gribi pastāstīt kā domā antilāgu būvēt? divi brīvgaitas vārsti paralēli, celsi droseli augstāk vai kā mitsubishi uz izplūdi pa taisno liksi vārstu ?

Patreiz man lēnām būvējas drosele ar diviem brīvgaitas vārstiemt tajā iekšā, pēc kāda laika redzēšu vai no tā būs bījusi kāda jēga vai tomer labāk uzreiz uz izplūdi galus metināt vajadzēs..

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 10 Dec 2017, 02:34 
Lietotāja avatars

Sākumā bija doma ar diviem tukšgaitas vārstiem, bet kā man šodien pastāstīja, tad nekāda vajadzība nav. Ar vienu Audi oriģinālo pilnīgi pietiekot. Tad nu domāju rīt paspēlēties ar settingiem. Ja gadījumā pietrūks, tad likšu otro un ar diviem. Tik daudz kā vienā ieejā ūz VEMSi slēdzi jāuzstāda, lai var ieslēgt/izslēgt ALS. Piemirsu, ka man plauktā jau gadu EGT sensors mētājas. To arī būtu vēlams uzlikt, lai es tur visu nenosvilinu. Tas Garrett pūtējs maksā diezgan pietiekoši.
Pašam jau baigi patīk S1 antilags pēc uzbūves. Raksta, ka tas esot maigāks pret izplūdi. :naac: Kas gan tur var būt maigāks, nezinu.

Attēls

tik vien kā jāaizpilda viena tabuliņa.
Tur sanāk 2 varianti, kuriem izpildoties ALS atslēdzas. Viens ir izplūdes temperatūra maksimālā iestādītā vai laiks, lai tur viss neizkūst un neizjūk.
It kā jau vienkārši, bet jāatrod zelta vidusceļš starp pāris lietām - turbīnas mūžs, laiks kādā saražo spiedienu un vadāmība.

Attēls

Atslēgu kodēšana
imobilaizeri
PM
26-265-465
Attēls

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 11 Dec 2017, 23:06 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 11 Okt 2010, 20:02
Atbildes: 452
Atrašanās vieta: Riga
Es tā diezgan nobrīnījos ka ieliki priekšā torsenu...ar bloķētu priekšu pisstaisni tak izteiktāks.
Ivars Velme saka, ka vajag vēl vienu aizmugurē un būs čotka. Ar 3 torseniem ies kā evolūcija

Sent from my Sata 5000 RP

BMW E46 Touring '05 2.0D 6gang
Audi A6 C6 3.0TDI Q

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 11 Dec 2017, 23:31 
Lietotāja avatars

Būtu es ar viņu parunājis ātrāk, būtu licis aizmugurē. Citi ieteica man sākuma ielikt priekšā. Tagad tikai jāatrod vēl viens.
Šodien uzlikts V8 DTM vienradzis.
Sestdien nākamā gonka 333. Vēl jāpaspēj antilag iztestēt.

Attēls

Attēls

Attēls

Atslēgu kodēšana
imobilaizeri
PM
26-265-465
Attēls

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 12 Dec 2017, 02:34 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 17 Jūl 2009, 14:07
Atbildes: 15811
Spoileris začot

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
AtbildētIerakstīts: 12 Dec 2017, 10:38 
Lietotāja avatars

Pievienojies: 09 Jūl 2004, 21:22
Atbildes: 1010
Es kad ar savu Passat braukāju pa sprintiem, lai auto nebrauktu piss taisni Audistyle turēju nedaudz norautu roceni. Auto stripri vien labāk gāja iekšā līkumos. Ja bija gara taisne priekšā, tad atlaidu. Noteikti nav loģiski un pareizi, bet tas reāli strādāja. Tika pārbaudīts vairākas reizes un dažādās trasēs.
:naac:

:offtopic:

Uz augšu
 Profils  
Atbildēt citējot  
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 1006 ziņas ]  Pāriet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51  Nākošais

Visi laiki ir UTC + 2 stundas [ Vasaras Laiks ]

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Ričus un 1 viesis

Jūs nevarat izveidot jaunas tēmas šajā forumā
Jūs nevarat atbildēt uz tēmām šajā forumā
Jūs nevarat rediģēt savas ziņas šajā forumā
Jūs nevarat dzēst savas ziņas šaja forumā
Jūs nevarat pievienot failus šajā forumā

Pāriet uz:  
Darbojas ar phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.lv