Oskara Volvo s40 t4

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Oskara Volvo s40 t4

Post by howitzer »

Wow, smotra Moscow run
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Foxijs
Posts: 6820
Joined: 17 Mar 2007, 14:30
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Oskara Volvo s40 t4

Post by Foxijs »

izskatās pēc nopietna vērpekļa
User avatar
OskarsT
Posts: 33
Joined: 21 Mar 2017, 00:12
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Oskara Volvo s40 t4

Post by OskarsT »

Topiks slēgts :cry:
Attachments
AC13196A-CAEE-4718-BDFC-491CC20BC226.jpeg
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Oskara Volvo s40 t4

Post by -AF- »

Nihujassebe, pats vismaz vesels? Moš kādu raskladiņu iedod.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
OskarsT
Posts: 33
Joined: 21 Mar 2017, 00:12
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Oskara Volvo s40 t4

Post by OskarsT »

-AF- wrote:Nihujassebe, pats vismaz vesels? Moš kādu raskladiņu iedod.
Pamodos, ieēdu karsto suni un devos uz 333, uz savu pirmo track day, pizdata izbraukājos, viss čotka mašīnai.
Tālāk biju darīšanās pa centru un nu jau devos mājup: Veicu kreiso pagriezienu no Aspazijas Bulvāra uz Krišbarona ielu, iečekoju labo pusi vai kāds nebrauc pa galveno, bija tikai viens auto kurš brauca uz kādiem 20km/h, meklēja vietu kur parkoties, es tāds ok tukš zbis jau skatos uz priekšu un braucu ar skatu uz krišbarona, un pēkšni labajā logā redzu redcab fordu, un na nah pisaks un samet mani pa 100grādiem. Izrādās tas taksis ir vilcies aiz tās mašīnas un tad pisis garām, un neredzēja mani un viņu, bet es čota nesaprotu kur tad viņš skatījās ka nobremzēja pret manu mašīnu, pat nespieda bremzes. Nu karocha es paliku vainīgs un mani gaida policijā lai piespriestu sodu. Kārba uz pusēm salūza no sāna pisaka. Visa mašina šķība, lai cik volvo nebūtu štengrs bet šis jau bija saguris. Škrobe nenormāla, jo mašīna reāli van lav. pašam vismaz viss labi un otram arī.
Locked