Piedāvāju / Meklēju darbu

šeit varam mēģināt pirkt un pārdot savas personīgas lietas nekomerciālos nolūkos. Firmām publicēties aizliegts.

Moderators: Focus, Pauliic

Post Reply
TDI
Posts: 144
Joined: 08 Aug 2005, 17:55
Location: Latvija
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Piedāvāju / Meklēju darbu

Post by TDI »

Veelos piedavat darbu Xenon.lv kantori. Jabut labam zinashanam darbaa ar datoru un iespejams darbs arii no majas, bet izpildot noteiktos uzdevumus laikaa! Domaju ka var savietot ar citu darbu! Atalgojums atbilstoshs izdariitajam! Suutiet man PM! vai arii varat jautat forumaa, centiishso atbildet!
TDI
Posts: 144
Joined: 08 Aug 2005, 17:55
Location: Latvija
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by TDI »

droshi var savietot ar macibam ;)
User avatar
Bastard
Moderators
Posts: 1727
Joined: 11 Jun 2004, 20:43
Location: Zem jumta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Bastard »

Tātad vienīgā prasība cilvēkam ir spēja klabināt pa taustiņiem? ;) Varbūt var īsi aprakstīt aptuvenos pienākumus.
Image
User avatar
riekstaa
Posts: 475
Joined: 06 Feb 2006, 17:24
Location: Ikšķile
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by riekstaa »

Njaa.. Vareetu uzzinaat, ko tieshi jaazin darbaa ar datoru... Vai tas ir darbs ar ofisa programmaam vai programmeshana?
:naac:
User avatar
Uksus
Posts: 506
Joined: 05 Jul 2004, 09:17
Location: Baldone
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Uksus »

sory dzeki es pirmais :D
ID 1985-iesalis garāžā :D
Caming soon Franciscan Turbo Terror :D
cibinsh
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by cibinsh »

tiesam butu interesanti uzinat kas un ka, nevar jau pieteikties, ja nezina kas un ka :lol:
User avatar
Uksus
Posts: 506
Joined: 05 Jul 2004, 09:17
Location: Baldone
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Uksus »

cibinsh wrote:tiesam butu interesanti uzinat kas un ka, nevar jau pieteikties, ja nezina kas un ka :lol:
es jau pieteicos
ID 1985-iesalis garāžā :D
Caming soon Franciscan Turbo Terror :D
User avatar
riekstaa
Posts: 475
Joined: 06 Feb 2006, 17:24
Location: Ikšķile
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by riekstaa »

nebaaz aciis... lai jau uzraksta... taa mes vismaz zinaasim ko esam palaidushi garaam... :D
:naac:
User avatar
Uksus
Posts: 506
Joined: 05 Jul 2004, 09:17
Location: Baldone
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Uksus »

principaa ievadiit datu bazee pardoshanas poziicijas, nekas sarezhgiits. par 1200 poziicijam 100ls, kaa jau pats zinasi viena poziicija aiznjem ne vairak kaa 1 minuuti. ievadiisi vairak attieciigi vairak samaksaas. Stradat var no majas, vai vienalga! Galvenais ir atbildiiba, lai darebs tiktu padariits godpratiigi!
nu kaut ka taa
ID 1985-iesalis garāžā :D
Caming soon Franciscan Turbo Terror :D
cibinsh
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by cibinsh »

Uksus wrote:principaa ievadiit datu bazee pardoshanas poziicijas, nekas sarezhgiits. par 1200 poziicijam 100ls, kaa jau pats zinasi viena poziicija aiznjem ne vairak kaa 1 minuuti. ievadiisi vairak attieciigi vairak samaksaas. Stradat var no majas, vai vienalga! Galvenais ir atbildiiba, lai darebs tiktu padariits godpratiigi!
nu kaut ka taa
nu malacis, ka pasteidzies pirmais, butu jau no sakuma zinats kas jadara butu ar pieteicies, bet nu tagad jau vairs neka :?
User avatar
riekstaa
Posts: 475
Joined: 06 Feb 2006, 17:24
Location: Ikšķile
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by riekstaa »

Opaa... tgd zinu, ka tieshaam esmu palaidis garaam eertu darbu... ;/ :D Bet nu nekas... ja man buutu veel viens, tad es manliekas vispaar neguleetu... :rofl:
:naac:
cibinsh
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by cibinsh »

sadsoul wrote:Opaa... tgd zinu, ka tieshaam esmu palaidis garaam eertu darbu... ;/ :D Bet nu nekas... ja man buutu veel viens, tad es manliekas vispaar neguleetu... :rofl:
zini, Tu neesi vienigais, ja but vel viena vieta uz tadu darbu, tad es pieteiktos, macitos un stradatu - respektivi miega daudzums tiek vel vairak samazinats :)
User avatar
riekstaa
Posts: 475
Joined: 06 Feb 2006, 17:24
Location: Ikšķile
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by riekstaa »

:gigi: es jau maacos un straadaaju... :D Vareetu veel pastraadaat... Guleet 2 - 3 h diennaktii un dziivot uz urraa... :D
:naac:
User avatar
Uksus
Posts: 506
Joined: 05 Jul 2004, 09:17
Location: Baldone
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Uksus »

sadsoul wrote::gigi: es jau maacos un straadaaju... :D Vareetu veel pastraadaat... Guleet 2 - 3 h diennaktii un dziivot uz urraa... :D
vai tad nav gruti :D
ID 1985-iesalis garāžā :D
Caming soon Franciscan Turbo Terror :D
cibinsh
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by cibinsh »

Uksus wrote:
sadsoul wrote::gigi: es jau maacos un straadaaju... :D Vareetu veel pastraadaat... Guleet 2 - 3 h diennaktii un dziivot uz urraa... :D
vai tad nav gruti :D
personigi man situacija ir lidziga un sobrid ar tam 5-6h miega pietiek.. reizem jau piebesijas, bet var iztikt
User avatar
Uksus
Posts: 506
Joined: 05 Jul 2004, 09:17
Location: Baldone
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Uksus »

cibinsh wrote:
Uksus wrote:
sadsoul wrote::gigi: es jau maacos un straadaaju... :D Vareetu veel pastraadaat... Guleet 2 - 3 h diennaktii un dziivot uz urraa... :D
vai tad nav gruti :D
personigi man situacija ir lidziga un sobrid ar tam 5-6h miega pietiek.. reizem jau piebesijas, bet var iztikt
ogo es gan taa nemaku
ID 1985-iesalis garāžā :D
Caming soon Franciscan Turbo Terror :D
TDI
Posts: 144
Joined: 08 Aug 2005, 17:55
Location: Latvija
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by TDI »

Nu taadaa gadiijumaa te veel viens! ;)
http://www.xenon.lv/lv/index.htm?id=newsin&nmbr=88
User avatar
riekstaa
Posts: 475
Joined: 06 Feb 2006, 17:24
Location: Ikšķile
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by riekstaa »

imo shitais nav tik labs kaa ieprieksheejais... :D Te ir kaut kas arii jaadara... :D
:naac:
User avatar
riekstaa
Posts: 475
Joined: 06 Feb 2006, 17:24
Location: Ikšķile
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by riekstaa »

Es no juunija vareetu mekleet jaunu darbu... Ja tev tad buus piedaavaajams kaut kas liidziigs tam ieprieksheejam, vai piemeeram noliktavas straadnieks etc. tad briidini... :D
:naac:
TDI
Posts: 144
Joined: 08 Aug 2005, 17:55
Location: Latvija
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by TDI »

briidinu jau tagad! :D dabinieks vaidziigs steidziigi!
Post Reply