Foto tehnika

Burnout.lv fotogrāfu sadaļa, par un ap fototehniku, pasākumiem un meistardarbiem

Moderators: Juzix, *Sicram, Rihy

User avatar
Pauliic
Moderators
Posts: 4390
Joined: 15 Jun 2004, 14:33
Location: Carnikava, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Pauliic »

Rihy wrote:Es jau ņemtu kādu no DSLR kategorijas :roll: Canon 350D, 400D, ja svarīgs ir izmērs tad Olympus E-400 var palūrēt. Vismaz vēlāk būs kur naudiņu ieguldīt - optika u.c. aksesuāri ;)
izlasi uzmanigak, freimo ir vajadziga kabatas formata kamera ;)

un nevienmer visiem ir velme/prioritates/iespejas ieguldit papildus naudu stiklos un citas lietaas ;)
User avatar
freimo
Admins
Posts: 7443
Joined: 14 Jun 2004, 11:16
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by freimo »

Tiktiešām nesaprotat, ka pagaidām man spoguleni nevajag!!! Ja man vajag - jebkurā laikā varu viņu aizņemties un spoguļoties! Gribu mazu un kabatā iebāžamu, nevis katru dienu vazāt līdzi somu ar fotoaparātu! Jautājumi ir?
BMW F31 M-Sport Estoril Blue
User avatar
bobix
Posts: 69
Joined: 27 Sep 2004, 11:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by bobix »

Gribiet dzirdeet ko labu par Sony? Vasaraa man te taa W seerija (30,40,70,100) gaaja pa sviedienam-likaas normaali aparaati par to cenu-parametri tieshaam ir ok-ir aatri,ir normaala zibspuldze,ir arii kaukaadas iespeejas kauko pareguleet,labs ISO utt.. Pagaaja 3 meeneshi un paraadiijaas sekas ar kuraam veeljoprojaam ciinos-visiem vinjiem 2 standarta kaites-saak gljukot izveelnes rulliitis un otrs,pats trakaakais,spruust objektiivi..viens peec otra! Murgs kaukaads-garantija katru otro atshuj ar textu,ka ir trieciens bijis! Izaardiiju vienu un apstiijos kas tur ir-a tur viss pa leeto-viss objektiiva mehaanisms ir TIKAI no plastmasa,kursh protams izdilst un saluust! Luuk taada laba pieredziite..Shito juus dpreview neizlasiisiet! :lol:

Mans ieteikums ir ixus 800,ja vien vari atljauties! Kaapeec? Tam ir vnk perfekts platlenkjis-28mm (Sony 38mm), tam ir 4x optiskais tuvinaajums, tas ir LJOTI aatrs, tam ir speeciigaaka zibspuldze, tam ir speeciigaax prettriiceklis (liidz ar to mazliet smagaax), protams ir intereasantas reguleeshanas iespeejas no kuraam labaakaa ir 15 sec sleedzha aatrums (sony 1sec) utt...
Nau laika vairaak raxtiit! :P

Piebildiishu,ka Canonu uz remontu esmu aizsuutiijis tikai 1 gab gada laikaa (EOS 350D),bet Sony jau pie 40gab.. Nee nu var jau buut,ka sagadiishanaas..:D
Impro GT
User avatar
bobix
Posts: 69
Joined: 27 Sep 2004, 11:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by bobix »

Par N1 aizmirsti-maxaasi ne par ko! Domaa skaarienjuutiigais ekraans ir tas ko tev tieshaam vajag? Un 3'' displejs,kursh bacheni noeed stundas laikaa..
Impro GT
User avatar
freimo
Admins
Posts: 7443
Joined: 14 Jun 2004, 11:16
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by freimo »

bobix wrote:Par N1 aizmirsti-maxaasi ne par ko! Domaa skaarienjuutiigais ekraans ir tas ko tev tieshaam vajag? Un 3'' displejs,kursh bacheni noeed stundas laikaa..
Nu jā uz to tačskrīnu arī skatos ar baltu aci... Saspeķojās, saskrāpējās un tā.. N1 cerams šodien dabūšu patestēt!
BMW F31 M-Sport Estoril Blue
User avatar
bobix
Posts: 69
Joined: 27 Sep 2004, 11:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by bobix »

freimo wrote:
bobix wrote:Par N1 aizmirsti-maxaasi ne par ko! Domaa skaarienjuutiigais ekraans ir tas ko tev tieshaam vajag? Un 3'' displejs,kursh bacheni noeed stundas laikaa..
Nu jā uz to tačskrīnu arī skatos ar baltu aci... Saspeķojās, saskrāpējās un tā.. N1 cerams šodien dabūšu patestēt!
Piebildiishu tikai to,ka N1 ir tas pats objektiivs,kas W70 ar visaam no taa izrietoshajaam sekaam.. 8)
Impro GT
User avatar
Sonjuks
EMO
Posts: 1239
Joined: 14 Jun 2004, 11:02
Location: rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Sonjuks »

freimo wrote:
Agnijs wrote:Nesen ar draugam mekleejaam labaako digitaalo, cenu kategorijā ap 200Ls un iesaku Canon powershot A630 (nopirkām )

http://www.euroshop.lv/fotokameras/digi ... 0_8_0mpix/

Tieshaam nenožēlosi, ir kvalitāte, bildēm un video un pixeļi, visādi navaroti..

Paskaties, varbūt iepatīkas
Paldies par ietikumu, BET es vēlos ar vienu roku lietojamu fotoaparāru... Bija man G6 - pieriebās, ka visu laiku, kad vēlējos k-ko nofotogrāfēt, jātaisa vaļā ekrāniņš - tad ar otru roku jāpietur, lai rokas netrīc (viņš bija diezgan smags) u.t.t.

Es tiktiešām vēlos k-ko mazu! un vēl - šim piedāvātajam fotoaparātam ir 4x AA izmēra baterijas, Slēdža ātrums: 1/2500 - 15 sek kas man galīgi netīk.. :?
Taas baterijas ir labaakais ,kas var buut . Vismaz man peec HP photosmart R507 taa leikas . Orgjinaalais akumalators meesls , bedizaas peec 20min. a jaa buutu AA bachas vareetu nopirkt katraa kioskaa ..
User avatar
freimo
Admins
Posts: 7443
Joined: 14 Jun 2004, 11:16
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by freimo »

Sonjuks wrote:Taas baterijas ir labaakais ,kas var buut . Vismaz man peec HP photosmart R507 taa leikas . Orgjinaalais akumalators meesls , bedizaas peec 20min. a jaa buutu AA bachas vareetu nopirkt katraa kioskaa ..
:lol: Un tavuprāt cik ilgi turētu tās baterijas, kuras es nopirktu kioskā???
BMW F31 M-Sport Estoril Blue
User avatar
Sonjuks
EMO
Posts: 1239
Joined: 14 Jun 2004, 11:02
Location: rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Sonjuks »

Ja labas baterijas tad normaali , var jau nopirkt laadeejamaas un laadeet. Bet es runaaju par principu , ka akumalatorus nevar norpirk veikaala , piemeeraam ja tu esi aizbraucis kautkur celjojumaa un nav liidzi laadeetaajs ..
erno
Posts: 68
Joined: 06 Apr 2005, 22:11
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Foto tehnika

Post by erno »

1) Sony DSC N1 --> DSC N1

2) Sony DSC W70 --> DSC W70

3) Canon Digital Ixus 800 IS --> Digital Ixus 800 IS

4) Canon Digital IXUS 65 --> Digital IXUS 65

Ja man būtu jāizvēlas no šiem aparātiem tad noteikti CANON 8) Pats lietoju 30d bet ir arī ziepītis ixsus40 (viens no pirmajiem) Neko sliktu nevaru tekt lietoju jau kādus 2 vai 3 gadus! Tas ir CANONS :-D
User avatar
freimo
Admins
Posts: 7443
Joined: 14 Jun 2004, 11:16
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by freimo »

Jau pasūtiju Canon Digital Ixus 800 IS :wink:
BMW F31 M-Sport Estoril Blue
User avatar
bobix
Posts: 69
Joined: 27 Sep 2004, 11:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Foto tehnika

Post by bobix »

erno wrote: Tas ir CANONS :-D
Peec shitaa texta man ir pamatotas aizdomas,ka esi aktiivs fotki foruma daliibniex/lasiitaajs.. :lol: Ne vienmeer pietiek ar vaardu vien!;)
Impro GT
erno
Posts: 68
Joined: 06 Apr 2005, 22:11
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Foto tehnika

Post by erno »

Peec shitaa texta man ir pamatotas aizdomas,ka esi aktiivs fotki foruma daliibniex/lasiitaajs.. :lol: Ne vienmeer pietiek ar vaardu vien!;)[/quote]

Lasīt lassu fotkas un kas? ! Protams ka nepietiek un tas ir subjektīvi bet cik man ir bijusi saskare sākot no nikon un sony alfas un vēl visādiem brīnumiem katram ir savi plussi un mīnusi tos var apraxtīt tūkstošiem lapās! Bet kopumā es nosliecos uz canon es nesaku neko sliktu par citiem bet pagaidām tas man liekas tā! 8)
User avatar
. M R 2 .
Posts: 214
Joined: 16 Jul 2004, 23:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by . M R 2 . »

Par spoguljnieku nedomā? :)
User avatar
freimo
Admins
Posts: 7443
Joined: 14 Jun 2004, 11:16
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by freimo »

. M R 2 . wrote:Par spoguljnieku nedomā? :)
Ja jaut. bija domāts man - "tad, nē nedomāju, jo naw wajadzības pēc tādas!
BMW F31 M-Sport Estoril Blue
#MR
Posts: 2021
Joined: 14 Jun 2004, 13:31
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by #MR »

man brālis dabūja vienu no tiem olympus mju sērijas un ja tur neiedziļinās dikti tad neko vairāk arī neajag jo viņš triecienizturīgs un var fočēt zem ūdens un pērkot ebayā līdzi deva kaudzi ar krāmiem visādām somiņām aizsarggumijām un speciālām lupatiņām displejam un objektīvām kā arī 1gb karti... un vēl visādus vipendronus. nofočēt var sasist un izmērcēt nevar- ko jaunietiem vēl var vajadzēt :D :lol: tik nezinu cik maksāja jo es nepirku
User avatar
. M R 2 .
Posts: 214
Joined: 16 Jul 2004, 23:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by . M R 2 . »

nebiu saakumu izlasiijis. ok. tad labi. =)
SE K800i :lol:
2 in 1 3.2Mpx
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Rihy »

ziepīšos neko daudz neorientējos, zinu kaut ko par ixus`iem tikai.
zinu, ka ixus 900 ti ir labs...

ja pērc spoguleni, tad zoom izteiks tikai objektīvs un tā parametri. aparāta loma vien būs saistīta ar to, vai tā ir crop matrica vai nē. crop matricai piemēram canon vajag ef-s otiku, lai milimetri nebūtu jāreizina ar 1,6, jp pārsvarā canon optika ir paradzēta pilnai matricai.
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Rihy »

Melnais wrote:
Rihy wrote:ziepīšos neko daudz neorientējos, zinu kaut ko par ixus`iem tikai.
zinu, ka ixus 900 ti ir labs...

ja pērc spoguleni, tad zoom izteiks tikai objektīvs un tā parametri. aparāta loma vien būs saistīta ar to, vai tā ir crop matrica vai nē. crop matricai piemēram canon vajag ef-s otiku, lai milimetri nebūtu jāreizina ar 1,6, jp pārsvarā canon optika ir paradzēta pilnai matricai.
tad tu gribi teikt, ka spoguljnieki naak ar nepilnaam matricaam? :roll: un cik maksaa spoguljniekam zuums uz 12x, apmeeram?
canonam 350d, 400d, 30d kameras nāk ar crop matricām. attiecīgi 5d un 1d marki nāk ar pilnajām. ja canon optikai rakstīts EF, tad tā ir paredzēta pilnajai matricai, tas nozīmē, ka teiksim tādu 70 - 200 uzliec uz 350d, milimetrus reizini ar 1,6, tad nu tev ir nevis 70-200, bet gan 112-320 mm. Bet EF-S nāk jau paredzēti crop matricām - nekas nav jāreizina.
nu 12x zoom nezinu cik ir mm, to skalu vai proporcijas nezinu
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Rihy »

Melnais wrote:
Rihy wrote:
Melnais wrote:
Rihy wrote:ziepīšos neko daudz neorientējos, zinu kaut ko par ixus`iem tikai.
zinu, ka ixus 900 ti ir labs...

ja pērc spoguleni, tad zoom izteiks tikai objektīvs un tā parametri. aparāta loma vien būs saistīta ar to, vai tā ir crop matrica vai nē. crop matricai piemēram canon vajag ef-s otiku, lai milimetri nebūtu jāreizina ar 1,6, jp pārsvarā canon optika ir paradzēta pilnai matricai.
tad tu gribi teikt, ka spoguljnieki naak ar nepilnaam matricaam? :roll: un cik maksaa spoguljniekam zuums uz 12x, apmeeram?
canonam 350d, 400d, 30d kameras nāk ar crop matricām. attiecīgi 5d un 1d marki nāk ar pilnajām. ja canon optikai rakstīts EF, tad tā ir paredzēta pilnajai matricai, tas nozīmē, ka teiksim tādu 70 - 200 uzliec uz 350d, milimetrus reizini ar 1,6, tad nu tev ir nevis 70-200, bet gan 112-320 mm. Bet EF-S nāk jau paredzēti crop matricām - nekas nav jāreizina.
nu 12x zoom nezinu cik ir mm, to skalu vai proporcijas nezinu
taa jau domaaju. baigais chakars ar tiem spoguljniekiem. un ko noziimee tie visi milimetri? :D
milimetri ir attālums :D precīzi skaidrot nevaru... loģiski jo mazāks milimetrs, jo platāks būs tuvais gals. nu jo vairāk mm, jo lielāks zoom :)
Post Reply