VuskansDavis ikdienas lamatas

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Post Reply
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

VuskansDavis ikdienas lamatas

Post by VuskansDavis »

Sveiki. Burnoutu lasu jau kādu laiciņu, bet tikai tagad izdomāju izveidot savu topiku ar savu auto. Sagatavojiet pacietību, jo lasīt būs ko :cool:

Tātad, šī nav mans pirmais auto, tāpēc sākšu ar pirmo:
tas bija 1993. gada VW Golf Mk3 ar 1.9TD. Aprīkojums - pogas priekš elektro logiem, bet motoriņu nebija, lūka, miglas, arku uzlikas, spoileris, ar baloniņu notonēti pakaļējie lukturi un sānu pavarotņiki. Meklējot auto, domāju - man nekad nebūs golfs un kur nu vēl pirmais, taču paziņa tirgoja šo golfu ļoti lēti, bet nu ar dažiem defektiem. Ar senci iepirkām šito 2012 gada decembrī - kādas 2 nedēļās pēc autoskolas sākšanās. Metinājām mazliet grīdu un slieksni, paši sataisījām degvielas sūkni, samainījām motora paduškas, vienu atsperi, jo bija salūzusi, pakaļā visas bremzes, pakaļējos gultņus, lūku, izžāvējām salonu, jo viss bija slapjš lūkas noteku dēļ, sameklējām r14 bleķiniekus, jo pirms tam bija r13, līdz ar to arī riepas jaunas iepirkām, par spīti mazajai jaudai, tāpat paspēju nolauzt priekšējo motora kronšteinu, bet izrādījās, kas tas jau bija bijis nolauzts un tikai pieķerts. nu nopirkām pa 250ls ielikām vēl apmēram 250ls un pēc apskates iziešanas pārdevām pa 600ls. nobraucu ar viņu apmēram 1500 km.

tāds viņš bija
Spoiler
Show
Image
Image
Nākamais auto tikai iegādāts tieši pēc divām nedēļām 11.05.2013. Šoreiz 2003. gada Peugeot 406 ar 2.0hdi mazjaudīgāko (90 zs) versiju. Šim jau aprīkojums bija viss ok - klima, kodiška, siltie beņķi, pakaļas logam saulessargs, miglas, borta kompis, varbūt vēl kkas, neatceros vairs. Samainīju tikai amortizatora atbalstu ar gultni un tikai lēju bākā un braucu. No drauga pa viskija pudeli dabūju bildē redzamos lietos, kuriem nopirku jaunas vasarenes. Sākumā lējos tikai un vienīgi Statoilā, bet tad atsākās skola un sāku liet kreiso, līdz ar to motors sāka palikt skaļš līdz beigās no viņa tiku vaļā ar jau mazliet lagojošu elektroniku un gaudojošu gultni. Ar šo auto nobraucu gandrīz 13000 km pa mazliet mazāk kā pusgadu. Auto patika, mīksti gāja, pa grunti pats gāja šķērsām, bez rocenes palīdzības, bet jaudas bija pa maz. Auto nopirku pa 1300ls laikam

tāds kkāds man viņš bija sākumā, bet īpaši arī nemainījās vēlāk.
Spoiler
Show
Image
un tad nu nāca šā topika veidošanas vaininieks - 1998. gada Volvo V70 ar 2.5 TDI. Slavenais Audi 5cilindnieks. Ieguvu maiņas un vēl no manas puses piemaksas ceļā. Aprīkojums tāds papliks - pusādas beņķi bez apsildes, dalītā klima, kondiška, borta kompis, vanna bagāžas nodalījumam, vairāk nekas nenāk prātā. Bija tikko atvests no Vācijas, kā dēļ arī domājām, ka viss būs ok. Bet nu tā nebija, tāpēc visu pēc kārtas.

Piereģistrēju (dabūju foršu nr rindas kārtībā), kā jau dīzelim pirms apskates nepieciešams, normāli atveru trubas no CSDD augšā līdz TA. Dīzeļmocīšanas ēkā itkā viss ok, bet es jau pamanīju, ka kkāda dīvaina eļļas peļķe zem mašīnas parādās, bet tad es vēl īsti nesapratu no kā tas ir, ok, iebraucu lielajā boksā, izčakarēja jau par to, ka numura apgaismojums nedeg - 2, tad šis iekāpj mašīnā kko raksta, es atkal ievēroju, ka tajā pašā vieta peļķe veidojas, bremzes viss ok, paceļ augšā es automātiski uz motora pusi. jā, ik pēc 2-3 sekundēm pilīte notek, šīs noplūdes dēļ gandrīz 3nieku ierubīja, bet nu parunāju, pastāstīju, ka tikko nopircis esmu, ķip tikko atvests no DE palaida ar 2nieku (hadenei viss ok bija). Uzreiz pēc tam iebraucu Staķikā saliet kko bākā un vilku uz Olaini tādā normālā tempā, priecādamies, ka beidzot ir auto kurš iet :emo:

sākumā izskatījās šādi
Spoiler
Show
Image
Image
iebraucu pie drauga, kam serviss, pastāstu, šis automātiski - gala saļņiks izspiests. atstāju pie viņa, aizbraucu mājās ar senci. pēc dažām stundām šis zvana un saka, ka motora pižets - saļņika sēža izārdīta un motors nobraukts, pa visām malām eļļa nāk ārā kā ielaiž redlainā. es bēdīgs, bet nu uzreiz motoru vietā meklējām. atradām un paņēmām no angļa, kurš ir ļoti labā stāvoklī un pat ar jaunām siksnām utt. tā nu sākās motora pārlikšana + motora balkai visas bukses jaunas un arī reikai kkādus 3 pirkstus samainīja, jo kustējās, viss pārējais bija ok.
Spoiler
Show
Image
jaunais motors
Image
salikām viss itkā iet, sākumā braucu ar nesaregulētu un pārāk agru aizdedzi, kā rezultātā čakarējās turbīnai kkāds vārsts un visu laiku meta kļūdas arā.
pēc mēneša, kad maks mazliet jau bija atkopies, saregulēju aizdedzi un nodiagnosticēju. kopš tā brīža braucu, var teikt, bez jebkādām problēmām saistībā, kas verētu būt saistībā ar motoru.

kas tika izdarīts vizuāli, apskrūvējot tā paša drauga noslīcināto v70xc:
uzlikti resnie reliņi, kādi nāca tikai 2000. gada v70 un v70xc;
ielikti tonēti pakaļējo durvju logi, jo manam bija netonēti;
Pavasarī nopūtu priekšas resti melnu;
nopirku oem volvo 850 spoileri ar visu bremžuguni;
notonēju pakaļējos lukturus ar ļoti tumšu plēvi, kas izskatās drausmīgi, kad pieiet tuvāk kā 3 metri;
salīmētas stulbas nakļeikas;
šis tas piekrāsots;
no user Vāveris dabūta emblēmiņa, kura vēl nav pielikta (tāpat kā spoileris)
Spoiler
Show
Image
Image
vecie reliņi
Image
jaunie reliņi
Image
Image
Image
kopskats Numuru salīdzināšanā, jo pēc uzzināšanas, ka motors miris, mēģināju notirgot :-|
Image
tagad arī ir izzāģēti visi tie nevajadzīgie plastmasiņi
Image
Image
Image
maija beigās piedalījos arī EkoOrientēšanās 2014, kur ieguvu 3.vietu savā klasē ar 4.75l/100km
Spoiler
Show
Image
Image
pēc sava izlaiduma Jēkabpilī piebeidzu amortizatoru atbalstus kā rezultātā haubē bukte un viņa ir līka mazliet. vietā saliku lemforderus un pie reizes samainīju beigās rocenes kalotkas
Spoiler
Show
Image
Image
Image
pēc Fretkas Volvo topika skatīšanās, gribas pamēģināt piesēdināt auto, kaut arī tas galīgi neatbilst manam braukšanas stilam - līdz ar to dabūtas vēlvienas stock pakaļējās atsperes, tagad atlicis sagrabināt priekšējās un laist fleksi iekšā :naac:

Plāni, ko gribas izdarīt:
iekrāmēt pilno ādas salonu ar apsildi arī aizmugurē (lai meitenes siltāk mīlēt :cool: )
piesēdināt
uzlikt spoileri un arī emblēmiņu
sačipot, jo jau sen pa īsu :-D

Paldies, ja izlasīji līdz galam.
Last edited by VuskansDavis on 23 Aug 2021, 17:35, edited 4 times in total.
:latvija:
User avatar
Alutinsh
Posts: 2689
Joined: 26 Sep 2013, 20:24
Location: Skrunda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by Alutinsh »

Forši, ja tev meitenes mīlējot ir pa aukstu tad problēma nav beņķos :D
"Kā teica mūsu Prezidents ... Laikam no sākuma jāierauj!"
Nikijs
Posts: 265
Joined: 09 Nov 2009, 15:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by Nikijs »

Lasot arvien tālāk jau likās redzēts volvo. Esmu tas malacis ar Seatu. :D
User avatar
LOLVO
Posts: 37
Joined: 20 Jun 2014, 15:45
Location: Ogre
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by LOLVO »

Lai veicas tālākajos darbos!Skatos,ka ielās sāks arvien vairāk parādīties sēdināti un visādi citādi ''stilizēti''(ne kolhozēti :D ) VOLVO! :D Tādu uzlīmi es savam ar gribu ieķert,kaimiņam uz V40 ir,salīmējis kā uz ferrari - sānos :D
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by VuskansDavis »

LOLVO wrote:Lai veicas tālākajos darbos!Skatos,ka ielās sāks arvien vairāk parādīties sēdināti un visādi citādi ''stilizēti''(ne kolhozēti :D ) VOLVO! :D Tādu uzlīmi es savam ar gribu ieķert,kaimiņam uz V40 ir,salīmējis kā uz ferrari - sānos :D
paldies, es arī esmu redzējis daudziem uz sāniem vai pakaļas vāka, bet nu priekšā, restē nevienam dzīvē neesmu redzējis.
Lasot arvien tālāk jau likās redzēts volvo. Esmu tas malacis ar Seatu. :D
nu viss skaidrs. tev viņš baigi ēdelīgs :D
:latvija:
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by VuskansDavis »

Šodien pārvarēju slinkumu un uzlipināju spoileri. 2 skrūves un ārdarbu montāžas līme
Image

Sent from my JUST5SPACER using Tapatalk
:latvija:
User avatar
rufix
Posts: 548
Joined: 15 Mar 2011, 00:38
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by rufix »

Tas spoileris piešķir V70 patikamāku skatu. Pašam arī tāds ir.
Iespējams arī uztaisīšu topiku. Volvo pārņem burnout.lv
User avatar
Rii
Posts: 7572
Joined: 21 Sep 2008, 17:50
Location: 200km uz Austrumiem
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by Rii »

Tev aizmugurē ir parastie amortiņi, nevis nivomati, ja? Varu piedāvāt gandrīz jaunus, regulējamās cietības koni sport 8)
p.s, leci pa tramplīnu? :aiwa:
NB MX-5 99'
Seat Leon 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by VuskansDavis »

Nelecu, Jēkabpilī baigie remonti, vajadzēja steigties, normāli atstiepu pa labu asvaltu un taf nepaspēju vairs sadzēsties un pa riktīgām bedrēm nodevu. Tie, kas pēdējā laikā tur bijuši, sapratīs

Uzmet man PM par tiem amīšiem

Sent from my JUST5SPACER using Tapatalk
:latvija:
User avatar
Myers
Posts: 332
Joined: 16 Dec 2012, 17:29
Location: Jelgava
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by Myers »

Spoileru , slieksnu un visu sito elementu limesanai labak izmantot parasto silikonu. Montazas lime ir cieta un nav elastiga. Biju pielimejis savam slieksnus, paris reizu aizkeroties kautkur atluza nost ar visu krasu :D tagad uzliku uz silikona un viss kartiba + ja gribas kadreiz nonemt, tad var dabut nost nenoplesot krasu 8)
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by VuskansDavis »

Nu šitā ir elastīga. Gan uz iepakojuma, gan sencis teica. Ja nolūzīs vai atlīmēsies, tad zināšu uz ko nākamreiz likt ;)

Sent from my JUST5SPACER using Tapatalk
:latvija:
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by VuskansDavis »

Tomēr vajadzēs sēdināt uz silikona. Kamēr līmēju virsū plēvi, tikmēr atplīsa viena puse

Netīrs vēl joprojām ;D

Image

Sent from my JUST5SPACER using Tapatalk
:latvija:
Nikijs
Posts: 265
Joined: 09 Nov 2009, 15:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by Nikijs »

Varbūt bilžu vaina, bet tie tonētie lukturi izskatās pabriesmīgi. :roll:
User avatar
kretīns
Posts: 1819
Joined: 26 Oct 2009, 23:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by kretīns »

Tās visas uzlīmes izskatās briesmīgi
User avatar
J.K.jr.bad.
Posts: 1209
Joined: 09 Jul 2004, 21:22
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by J.K.jr.bad. »

Ir uz vietas viens sēdināto atsperu (40/40mm) komplekts uz šo Volvo. 100Eur.

PM
J.K.jr.bad.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:offtopic:
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by VuskansDavis »

Varbūt bilžu vaina, bet tie tonētie lukturi izskatās pabriesmīgi. :roll:
nu tuvumā ir viņi pabriesmīgi, jo šitiem vecajiem lukturiem ir uz āru izvirzīti visi Eiropas sertifikātu tie tur sūdi un ne tikai un tiem riņķī ir gaiss, kas izskatās pretīgi. es jau teicu, ka pēc skates būs stipri jāpadomā vai atkal vilkt virsū plēvi, kas neizskatās labi, vai meklēt vēl vienus lukturus un kko mēģināt ar laku, bet tā laka arī kkā man ne īpaši patīk. golfam, kad nopirku jau bija baloniņtunings, kas nebija nekas smuks. vēlāk dabūju hellas tumšos un bija pavisam cits skats.

un netīrs ir vēlviens aspekts, kāpēc izskatās briesmīgi
Tās visas uzlīmes izskatās briesmīgi
tās mazās es vakar norāvu, salīmēju vienā pasākumā, jo nebija ko darīt.

un vēl, tā kā tā montāžas līme izjuka pēc pabraukšanas pa lietu (laikam veca bija), tad nopirku logu līmi un uzsēdināju uz tās. jau pēc 3 min viss turējās tik labi, ka mēģinot pakustināt spoileri, kratījās viss pakaļas vāks.\

tagad tuvākie plāni ir nopirkt silikona tīrāmo līdzekli, notīrīt visu mašīnu no piķa un kvēpiem un mēģināt uzpulēt. pastas jau ilgi stāv durvju kabatās, gaida kad beidzot sākšu kko darīt. kā arī ir, pēc pārrunām ar vienu čali, kam šāds pats v70 ir jau 3 gadus, izdomāju, ka vajag sačipot un norubīt EGR - būs gan cits braukšanas prieks, gan cits patēriņš ;D
:latvija:
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11869
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by ttd »

Uzlīmes visas labāk nost, plēvi melno nost(no lukturiem). Par logiem - fuj ir, bet saprotu, ja nepatīk akvārijs.


P.s. - Egr tiešām rubī nost, bet vai čipot ir vērts... nez, nez. Nav jau nekāds sporta auto, lai būtu jebkāda jēga no tā.

Image
Šeit viss ir labi, vajag tik zemāk un normālus diskus. Pārējais, kas sekoja jau ir vājprāta lauki un downgrade. So pls stop the madness and return the greatness 8)
Last edited by ttd on 29 Jun 2014, 12:00, edited 1 time in total.
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by VuskansDavis »

ttd wrote:Uzlīmes visas labāk nost, plēvi melno nost.


P.s. - Egr tiešām rubī nost, bet vai čipot ir vērts... nez, nez. Nav jau nekāds sporta auto, lai būtu jebkāda jēga no tā.
nu jaudas nekad nevar būt pa daudz :naac: bet mož arī nevajag, jo jau tagad ar stock jaudu kopš aprīļa sākuma jaunas riepas pārvērtušās par slikiem :?
:latvija:
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11869
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by ttd »

VuskansDavis wrote:
ttd wrote:Uzlīmes visas labāk nost, plēvi melno nost.


P.s. - Egr tiešām rubī nost, bet vai čipot ir vērts... nez, nez. Nav jau nekāds sporta auto, lai būtu jebkāda jēga no tā.
nu jaudas nekad nevar būt pa daudz :naac: bet mož arī nevajag, jo jau tagad ar stock jaudu kopš aprīļa sākuma jaunas riepas pārvērtušās par slikiem :?
Jā, bet čipojot tāpat tas dīzelis nesūda neiet. :hvz: Nu labi, līdz 3k rpm iet, pēctam absolūta 0. Es no čipošanas(turbodīzelim ar stock turbīnu) neredzu nekādu jēgu - paliek tikai lielāks rāviens un vēl pretīgāka dinamika(kura 2.5tdi ir tā jau ļoti neizturami nepatīkama).

EDIT: Tiem, kas nesaprot, par ko es runāju, centīšos paskaidrot. No 1k-1.6k rpm grieze neeksistē, tad no 1.6k rpm tevi sāk spiest beņķī(400 konej, kā nekā) līdz 2.5k(nečipotam) rpm un pēctam - pilnīgi nekas. Tā kā vēmiens sanāk - nav, nav, nav, tad pēkšņi viss iznāk ārā un atkal nekā nav. :hvz:
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: VuskansDavis Volvo V70 '98

Post by VuskansDavis »

nu neteikšu, ka dinamika sūdīga. pēc pabraukšanas ar brāļa galaxy, kuram ir 1.9tdi un turbo pūtiens ir stipri ātrāk nekā 2.5tdi, man liekas, ka uz šosejas ar ātru pūtienu ir garām. 2.5tdi kārtīgs pūtiens ir pēc 2.5k rpm, kad arī viss notiek kā vajag. ar volvo pa pilsētu gan garām, vai nu jābrauc visu laiku 3.robā vai bieži jāslēgalējas

p.s. tā ir 1.9tdi nevis 2.5tdi kā tu tikko uzrakstīji
:latvija:
Post Reply