Lolvo Volvo S40

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
GG.
Posts: 15719
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Lolvo Volvo S40

Post by GG. »

LOLVO wrote: Protams,ka tas V40 ir cita tiršana,bet uzreiz var redzēt,ka ir ieguldīti palieli līdzekļi tajā,mans ir drīzāk budget variants,daru visu ar man pieejamajiem līdzekļiem un zināšanām.
Tas ir forši, ka cilvēki mūsdienās ņemās un skrūvē mašīnas nevis klabina twitteri. Bet, manuprāt, būtu lietderīgāk savest to auto kārtībā, pirms sākt vizuālo tūningu, kurš īstenībā izskatās pēc viena liela nekā. :hvz: Stickerbombs vispār izskatās pēc piedirstām apenēm.
Spoiler
Show
Sauciet mani par vecu perdaku, bet manuprāt šis Volvo labāk izskatās šādi - tīri, sakopti un glīti:
Image
vs
Image
Regulē vēl, pa lēnam sakop to auto un būs pašam prieks, plus vērtību labāk saglabās.
User avatar
Kaspars
Posts: 3509
Joined: 07 Jan 2014, 23:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Lolvo Volvo S40

Post by Kaspars »

Tajā V40 nav lieli līdzekļi ieguldīti ;)
Tas ir Facelift ar lūpu un tonētiem lukturiem ;)
Tev vajag Facelift priekšu uzlikt un arī būs daudz labāks skats :cool:
Braucu ar MK5 GTI
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Lolvo Volvo S40

Post by Fretka »

Nu re, visi smuki tev pastāstījām, kā būtu labāk :)
User avatar
LOLVO
Posts: 37
Joined: 20 Jun 2014, 15:45
Location: Ogre
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Lolvo Volvo S40

Post by LOLVO »

Kaspars wrote:Tajā V40 nav lieli līdzekļi ieguldīti ;)
Tas ir Facelift ar lūpu un tonētiem lukturiem ;)
Tev vajag Facelift priekšu uzlikt un arī būs daudz labāks skats :cool:
nu no faelifta labprāt lukturus ar lēcu ieliktu un resti,bampers kaut kā man neiet pie sirds tas.Vispār,kad notika krešs un izbira redele,es gribēju ielikt facelifta redeli,toreiz man paprasija 80Ls par to,pateicu,ka tad man to redeli nevajag,paņēmu divi auto šito :naac: tad nu pašlaik ir doma šrotā noravēt kādam stock zīmi un uzlikt,tad vajadzētu izskatīties pieklājīgi.Ja kādam ir zināms kāds cilvēks,kurš pa sakarīgām ceenām tirgo kaut ko no volvo s40/v40 padod ziņu.Man ir doma atrast tādu pašu zilu spārnu un kapotu,jo tā tak vajadzētu sanākt lētāk un labāk,nekā krāsot ne?
Un ar ko varētu uzpulēt izbalējušo krāsu?
salvis
Posts: 368
Joined: 19 Feb 2011, 20:46
Location: Salaspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Lolvo Volvo S40

Post by salvis »

V40 ir stock facelift priekša, vienīgi par miglām neesmu drošs, iespējams, home made black. Lai visu priekšu uzliktu uz prefacelit, diezgan smuks cipars salasīsies. :/ Bet jāpiekrīt vairākuma viedoklim, īsti labi viss pasākums kopā neizskatās - pārāk daudz velns vs gaišs (lukturu malas, reste), jau minētie diski, attālums no zemes. Personīgi, šķiet, ka šo Borbet'u dizains konkrētajam auto ir par vecmodīgu. Kaut gan S40/V40, cik esmu skatījies, vispār ir maz disku kas piestāv. Subjektīvs viedoklis protams. Viens tāds "nevar nošaut garām" variants ir stock BBS R16.
P.S. Melnajam V40 kaut kur šeit nav topiks? Gribētu paskatīties, varbūt kādu ideju var aizņemties.
Sievu un mašīnu draugiem neaizdod.

VW moveUp!, DeepBlack
VW Golf Plus, Blaugraphite
User avatar
Laapsta
Posts: 3241
Joined: 13 May 2013, 01:49
Location: Vienīgā pilsēta kas nav lauki - RĪGA
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Lolvo Volvo S40

Post by Laapsta »

GG. wrote:
LOLVO wrote: Protams,ka tas V40 ir cita tiršana,bet uzreiz var redzēt,ka ir ieguldīti palieli līdzekļi tajā,mans ir drīzāk budget variants,daru visu ar man pieejamajiem līdzekļiem un zināšanām.
Tas ir forši, ka cilvēki mūsdienās ņemās un skrūvē mašīnas nevis klabina twitteri. Bet, manuprāt, būtu lietderīgāk savest to auto kārtībā, pirms sākt vizuālo tūningu, kurš īstenībā izskatās pēc viena liela nekā. :hvz: Stickerbombs vispār izskatās pēc piedirstām apenēm.
Spoiler
Show
Sauciet mani par vecu perdaku, bet manuprāt šis Volvo labāk izskatās šādi - tīri, sakopti un glīti:
Image
vs
Image
Regulē vēl, pa lēnam sakop to auto un būs pašam prieks, plus vērtību labāk saglabās.

Jā, bet pats modelis nav no tiem labākajiem + ir patālu no tā, ko spēj piedāvāt Volvo kā tāds, nesaku, ka vajag rat style, bet saku to, ka, manuprāt, jāļauj uzlabot vai izpausties, jo savādāk ļooti garlaicīgs tas s40, ja paliek kā oriģināls. :-D :?
DYXBY
no krustojuma vienmēr izbraucu pirmais
User avatar
LOLVO
Posts: 37
Joined: 20 Jun 2014, 15:45
Location: Ogre
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Lolvo Volvo S40

Post by LOLVO »

Diski man patīk,viņiem plaukts vismaz kaut kāds ir,un paskats viņiem tāds zolīds,masīvs,vēl bija ideja stīlijus pie Micuka uztaisīt,bet tas kādreiz,varbūt.
Šodien uzliku zīmi,tāda tā priekša tagad izskatīsies,nu man liekas,ka tagad ir much better,kaitināja tas hromētais vidus restei,bet visu melnu negribu:
Image
ā nu tik lūpu vēl jāuzmet kaut kad.
Tagad no ārpuses viss plus mīnus ir kā gribēju,tik vēl sēdinājums prasās.
Un,iepriekš jau jautāju,bet par cik visiem patīk mani diski,neviens nepateica :naac: ar ko uzpulēt krāsu?
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Lolvo Volvo S40

Post by *Sicram »

es protams nevienu negribu mācīt, bet..

Image


Dabon viņu, šitādu pēc skata, un tad domāsi par stilngu ..vai vēl labāk nogrūdīsi šo kādam..
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28636
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Lolvo Volvo S40

Post by howitzer »

Klausi Mārci, viņš no klasiskiem auto saprot štelles. 8)
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
nuugjis
Posts: 526
Joined: 16 Jan 2012, 19:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Lolvo Volvo S40

Post by nuugjis »

*Sicram wrote:es protams nevienu negribu mācīt, bet..

Image


Dabon viņu, šitādu pēc skata, un tad domāsi par stilngu ..vai vēl labāk nogrūdīsi šo kādam..
Jap, partaisi par angli :naac:

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2
User avatar
LOLVO
Posts: 37
Joined: 20 Jun 2014, 15:45
Location: Ogre
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Lolvo Volvo S40

Post by LOLVO »

Laba ideja,vienmēr esmu gribējis zināt kā ir braukt ar stūri otrā pusē ;D nogrūzt negribu un piķa nav visas buktes uzreiz novērst,ar laiku ;)
salvis
Posts: 368
Joined: 19 Feb 2011, 20:46
Location: Salaspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Lolvo Volvo S40

Post by salvis »

nuugjis wrote:
Jap, partaisi par angli :naac:
Sorry par spamu - tas nav anglis, bet gan zviedrs. :wink:
Sievu un mašīnu draugiem neaizdod.

VW moveUp!, DeepBlack
VW Golf Plus, Blaugraphite
User avatar
LOLVO
Posts: 37
Joined: 20 Jun 2014, 15:45
Location: Ogre
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Lolvo Volvo S40

Post by LOLVO »

Šodien biju aizbraucis apskatīt vienu v40 ,šādas tādas detaļas vajadzēja,interesants verķis - laikam pilnākā komplektācija,panelis ar obc ,mellā koža,el. Logi uc hlami,jākrāj eiriki tik un būtu ko darīt ;D gribēju iecelt lūpu,bet naudas nepietika,turklāt moš kaut kur sanāks sazīmēt lētāk.Kaut kā novērsos no domas pagaidām griezt atsperes,moš ko citu jāsaštuko,tuvākajā laikā ir doma uzpulēt krāsu un nomainīt kapotu un kreiso spārnu
Edmunds
Sliktdibenis
Posts: 7346
Joined: 08 Sep 2010, 11:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Lolvo Volvo S40

Post by Edmunds »

Nedomā par lūpām un pīrsingiem, saved kārtībā haubi un to sūdu kas tev zem tām uzlīmēm ir. Sūdu par konfekti neuztaisīsi, Tu neesi fretka. :-|
User avatar
LOLVO
Posts: 37
Joined: 20 Jun 2014, 15:45
Location: Ogre
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Lolvo Volvo S40

Post by LOLVO »

Tas zem uzlīmēm vēl kādu laiku tur paliks,visam savs laiks,nastreso vetsiit,nav jau uz 206tā uzlīmes ;D
User avatar
Kurbads
Posts: 45
Joined: 22 Oct 2013, 21:58
Location: Nītaure
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Lolvo Volvo S40

Post by Kurbads »

Sāc ar to, ka nopērc par pāris € reģistrācijas numuru turētājus bez kaut kādām debilām reklāmām.

Diski ir no cita gadsimta, neder. Tā ākstīšanās ar lukturu reflektoru krāsošanu arī 80% gadījumu šajā forumā noved pie izcili nesmuka rezultāta, jo tie lukturi izskatās vienkārši veci - t.i. ar izbeigušos atstarojošo virsmu. Sasistais motora pārsegs arī nu tā - ne visai.
Volkswagen Passat B3 Kombi - 1.9 L I4 50 kW (68 PS; 67 bhp)
User avatar
LOLVO
Posts: 37
Joined: 20 Jun 2014, 15:45
Location: Ogre
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Lolvo Volvo S40

Post by LOLVO »

Šodien ar čomu veicām diagnostiku,ar staķikā nopirktu manometru pa 3eirikiem,noglušijām abratku un voala - pumpis neko jēdzīgu nekačā,30eur un cits pumpis iekšā bākā un problēmu nav ;D un izskatās,ka kompi nav jēga slēgt nemaz,jo neredz nekur degvielas spiediena dačiku enīvej,un kam gan viņš tur vajadzīgs vispār ;D Iepriekš arī tika remontēts aizmugurējais tilts,jo savirze nebija kopš 2006 gada likta,tagad paliek divas sviras un divas bukses nomainīt un būs viss aizmugurē jauns ;) vēl pāris lietas,un tehniski būs bumbās ;)
Post Reply