• Atbalstītāji

 • Jaunākās ziņas

  Minišoseja - jauns sacīkšu seriāls standarta ielas auto!


  Image  Maijā debitēs jauns sacīkšu seriāls standarta ielas automašīnām - Minišoseja  Šā gada 11. maijā debitēs jauns autosporta sacensību seriāls standarta ielas automašīnām – Minišoseja. Sacensību organizatori piedāvā vēl nebijušu sacensību formātu un uzsver, ka tas būs pirmais solis ceļā uz autošosejas čempionātu. Pirmajā gadā seriāla ietvaros plānots aizvadīt piecus posmus, kuri norisināsies Biķernieku trasē.  Diskusijas forumā  „Tas ir loģisks turpinājums 10 gadus ilgušajam vasaras autosprinta čempionātam, kas audzināja potenciālos autošosejas nacionālās klases dalībniekus. Minišoseja ļaus ieskatīties autošosejas aizkulisēs un būs pirmais pakāpiens, lai startētu autošosejas sacīkstēs,” par jauno sacensību ideju stāsta Minišosejas galvenais organizators Eduards Kalve.  Katrā posmā jaunā autošosejas seriāla ietvaros dalībniekiem būs iespēja trasē veikt vairāk nekā 40 kilometrus garu distanci, kas ir garākā distance, ko piedāvā autosporta pasākumi standarta ielas automašīnām. Tāpēc dalībniekiem noteikti jābūt ar labu fizisko sagatavotību un automašīnai ir jābūt labā tehniskā stāvoklī.  „Vēl viens no jaunumiem ir tāds, ka trasē vienlaikus dosies vairākas automašīnas. Sportistu mērķis, atbilstoši jauno sacīkšu formātam, ir būt nevis pirmajiem, bet gan uzrādīt pēc iespējas ātrāku apļa laiku. Šis formāts ir kas jauns autošosejas sacīkstēs Latvijā un tāpēc ceram, ka tas izraisīs lielu interesi gan no esošo, gan topošo sportistu vidū,” tā Eduards Kalve.  Sacensībās varēs piedalīties ikviens interesents ar savu ielas automašīnu, atļauts piedalīties arī automašīnām, kas sagatavotas sportam. Vienīgais nosacījums - automašīnai jāatbilst Minišosejas tehniskajiem noteikumiem. Sacīkstes norisināsies trīs ieskaites klasēs – priekšpiedziņas (FWD), aizmugures piedziņas (RWD) un pilnpiedziņas (4WD) automašīnām.

  Pirmā tikšanās ar Minišoseju notiks izstādē „Auto Exotica”, kas norisināsies Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 11. līdz 13. aprīlim.  Visiem interesentiem ir iespēja iepazīties ar sacensību nolikuma projektu, kas pieejams mājaslapā http://www.minisoseja.lv" onclick="window.open(this.href);return false;.

  Minišosejas aktuālajiem jaunumiem var sekot arī Facebook lapā „Minišoseja.lv”.  Kausa izcīņas Minišosejā kalendārs 2014. gadam:

  1. posms - 11. maijs, „Biķernieki”, Rīga

  2. posms - 8. jūnijs, „Biķernieki”, Rīga

  3. posms - 13. jūlijs, "Biķernieki", Rīga

  4. posms - 31. augusts, "Biķernieki", Rīga

  5. posms - 21. septembris, "Biķernieki", Rīga  Par Minišoseju:

  Kausa izcīņa Minišosejā ir sacensības standarta ielas automašīnām, kas 2014. gadā norisināsies piecos posmos. Visi posmi tiks aizvadīti Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, Rīgā. Sacensībās var piedalīties ikviens interesents, izmēģinot savus spēkus autosportam drošā vidē. Minišosejas sacensību seriāls tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas automobiļu federācijas (LAF) šosejas komisiju. Vairāk http://www.minisoseja.lv" onclick="window.open(this.href);return false;.  Image

  Foto atsauce: Valdis Zāgeuss, Go4speed  Plašāka informācija:

  Eduards Kalve

  Sacensību galvenais organizators

  Tālr. +371 29248343

  E-pasts: [email protected]

  Views: 10726  •  Comments: 3  •  Write comments [ Read all ]


 • Jaunākais forumā
  Replies
  Views
  Last post

 • Who is online?
  • In total there are 57 users online :: 4 registered, 0 hidden and 53 guests (based on users active over the past 5 minutes)
   Most users ever online was 741 on 02 Aug 2013, 20:38

 •  Pulkstenis

 •  Meklēt
 • Advanced search •  Atbalstītāji


 •  Atbalstītāji

 •  Par un ap auto