Kādu auto izvēlēties!? II

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

K.JAY
Posts: 1281
Joined: 24 Jan 2015, 23:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by K.JAY »

Zitroen c5 ir ar pneimu. Ir pabraukts,diezgan ērts
:vells:
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by *Sicram »

ttd wrote: 30 Jul 2021, 14:01
ttd wrote: 29 Jul 2021, 23:15 Pats sāku domāt par kaut ko ērtāku par e91. Kādi ir varianti, ja galvenie kritēriji būtu 1) komforts 2) vēlams benzīns (ar normālu dzinēju 3) RWD/AWD/4WD, bet var piedāvāt FWD, ja ir normāls cipars

Budžets? Apsveru visu - esmu apskatijies sākot ar 1500 EUR vāgenus(S80, XC70 utml), bet līdz ap 7k EUR. Svarīgi būtu jā - komforts, RWD/AWD un tad vēlams benzīns, bet dīzeli ar it kā galējos gadījumos apsvērtu.

Kas pašlaik ir skatīts - no lētajiem - S80 vai XC70, no vidēji dārgajiem - W211/S211 vai varbūt W220, no dārgāka gala - VW Passat(bet nezinu kāds komforts tur). Apdomāju E65, bet neeeeeeez.
w211 šķiet vispiemērotākais variants, be tjautājums tieši par komfortu uz nelīdzeniem ceļiem(nelīdzeniem, jnevis bedrainiem), jo tā ir pašlaik problēma ar E91 - stingrs, nākas kratīties pa ceļiem, kuriem jābrauc ļoti daudz.
Kāds ir braucis ar Citreon C5 vai Peugeot 508? Vai zin stāstīt par tiem. Reliability kopumā nesatrauc(pats izskeošu līdzi, apkopšu utml), vairāk tieši comforts un patīkama braukšana. :hvz:
https://autoplius.lt/skelbimai/citroen- ... 52841.html
ESI PREZIDENTS
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
ray112
Posts: 5028
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by ray112 »

ttd wrote: 30 Jul 2021, 14:01
ttd wrote: 29 Jul 2021, 23:15 Pats sāku domāt par kaut ko ērtāku par e91. Kādi ir varianti, ja galvenie kritēriji būtu 1) komforts 2) vēlams benzīns (ar normālu dzinēju 3) RWD/AWD/4WD, bet var piedāvāt FWD, ja ir normāls cipars

Budžets? Apsveru visu - esmu apskatijies sākot ar 1500 EUR vāgenus(S80, XC70 utml), bet līdz ap 7k EUR. Svarīgi būtu jā - komforts, RWD/AWD un tad vēlams benzīns, bet dīzeli ar it kā galējos gadījumos apsvērtu.

Kas pašlaik ir skatīts - no lētajiem - S80 vai XC70, no vidēji dārgajiem - W211/S211 vai varbūt W220, no dārgāka gala - VW Passat(bet nezinu kāds komforts tur). Apdomāju E65, bet neeeeeeez.
w211 šķiet vispiemērotākais variants, be tjautājums tieši par komfortu uz nelīdzeniem ceļiem(nelīdzeniem, jnevis bedrainiem), jo tā ir pašlaik problēma ar E91 - stingrs, nākas kratīties pa ceļiem, kuriem jābrauc ļoti daudz.
Kāds ir braucis ar Citreon C5 vai Peugeot 508? Vai zin stāstīt par tiem. Reliability kopumā nesatrauc(pats izskeošu līdzi, apkopšu utml), vairāk tieši comforts un patīkama braukšana. :hvz:
Ja tev bmw neapmierina komforts, tad Citroen vai Peugeot diez vai būs labāks. Lēts plastmass visur salonā, un diezgan ciets tas auto liekas.
Sievas māsai ir 5008, nu nekas komfortabls tur nav salīdzot ar vecu E39, tehniski arī ir bijušas gana problēmas, pat motora maiņa, dēļ degvielas eļļā.
Tilts
Posts: 223
Joined: 02 Aug 2010, 15:11
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by Tilts »

Tie kritēriji tik plaši un nekonkrēti, ka neko ieteikt nav jēgas!
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11878
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by ttd »

Tilts wrote: 30 Jul 2021, 21:52 Tie kritēriji tik plaši un nekonkrēti, ka neko ieteikt nav jēgas!
Kāpēc? Es prasu diezgan vienkārši - tādā price range 1500-7000, kas ir komfortablākais auto(ja ir vairāki, vēlams RWD/AWD), ar kādu ir ibjusi pieredze. :hvz:
Man personīgi, nav bijusi pieredze ar vairākiem auto, kurus potenciāli izskatu(piem., w211), tāpēc prasu. Un neredzu variantu kā es varētu iztestēt tos. Man tik V70 modeļi pieejami brīvi.

Kāpēc tāds range? Tāpēc, ka vismaz cik man ir bijusi pieredze ar moderniem auto(2010+), viņi visi ir bijuši īstenībā diezgan nekomfortabli un cieti, salīdzinot ar vecākiem auto.

P.s. - komfortabls es definēju kā ērts suspension setups, tā, ka nekrata tevi pie katra nelīdzenuma uz ceļa, krēsli ērti. Protams, tas viss ir relatīvs, citam patīk un šķiet komfortabli, ka ir stingrs auto(kā e91), man arī patika ļoti pirms tagad nobraucu bik virs 2k dažās dienās un apnika kratīties, jo ceļi, kur jābrauc nav bedraini, bet vienkārši nelīdzeni, un potenciāli būs jāizmanto tie paši ceļi daily commute.
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11878
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by ttd »

ray112 wrote: 30 Jul 2021, 21:33
ttd wrote: 30 Jul 2021, 14:01
ttd wrote: 29 Jul 2021, 23:15 Pats sāku domāt par kaut ko ērtāku par e91. Kādi ir varianti, ja galvenie kritēriji būtu 1) komforts 2) vēlams benzīns (ar normālu dzinēju 3) RWD/AWD/4WD, bet var piedāvāt FWD, ja ir normāls cipars

Budžets? Apsveru visu - esmu apskatijies sākot ar 1500 EUR vāgenus(S80, XC70 utml), bet līdz ap 7k EUR. Svarīgi būtu jā - komforts, RWD/AWD un tad vēlams benzīns, bet dīzeli ar it kā galējos gadījumos apsvērtu.

Kas pašlaik ir skatīts - no lētajiem - S80 vai XC70, no vidēji dārgajiem - W211/S211 vai varbūt W220, no dārgāka gala - VW Passat(bet nezinu kāds komforts tur). Apdomāju E65, bet neeeeeeez.
w211 šķiet vispiemērotākais variants, be tjautājums tieši par komfortu uz nelīdzeniem ceļiem(nelīdzeniem, jnevis bedrainiem), jo tā ir pašlaik problēma ar E91 - stingrs, nākas kratīties pa ceļiem, kuriem jābrauc ļoti daudz.
Kāds ir braucis ar Citreon C5 vai Peugeot 508? Vai zin stāstīt par tiem. Reliability kopumā nesatrauc(pats izskeošu līdzi, apkopšu utml), vairāk tieši comforts un patīkama braukšana. :hvz:
Ja tev bmw neapmierina komforts, tad Citroen vai Peugeot diez vai būs labāks. Lēts plastmass visur salonā, un diezgan ciets tas auto liekas.
Sievas māsai ir 5008, nu nekas komfortabls tur nav salīdzot ar vecu E39, tehniski arī ir bijušas gana problēmas, pat motora maiņa, dēļ degvielas eļļā.
Dzirdēju, ka cilvēki saka, ka esot ērti tie 508, piemēram. Bet man arī skepse, jo biju ar Boltu braucis Kauņā ar tādu un pa tiem ceļiem tas auto galīgi nelikās braucams, pat tad nedomājot par komfortu. :emo:
User avatar
AtmoBenzin
Posts: 11922
Joined: 01 Nov 2012, 16:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by AtmoBenzin »

Ņem acaino mersi un nebūs regreti
User avatar
AtmoBenzin
Posts: 11922
Joined: 01 Nov 2012, 16:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by AtmoBenzin »

https://m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/m ... gdiof.html

Nu labi šitas ir disels, bet nu idejiski tur viss bus pa kaif
User avatar
ray112
Posts: 5028
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by ray112 »

ttd wrote: 31 Jul 2021, 07:35
ray112 wrote: 30 Jul 2021, 21:33
ttd wrote: 30 Jul 2021, 14:01
ttd wrote: 29 Jul 2021, 23:15 Pats sāku domāt par kaut ko ērtāku par e91. Kādi ir varianti, ja galvenie kritēriji būtu 1) komforts 2) vēlams benzīns (ar normālu dzinēju 3) RWD/AWD/4WD, bet var piedāvāt FWD, ja ir normāls cipars

Budžets? Apsveru visu - esmu apskatijies sākot ar 1500 EUR vāgenus(S80, XC70 utml), bet līdz ap 7k EUR. Svarīgi būtu jā - komforts, RWD/AWD un tad vēlams benzīns, bet dīzeli ar it kā galējos gadījumos apsvērtu.

Kas pašlaik ir skatīts - no lētajiem - S80 vai XC70, no vidēji dārgajiem - W211/S211 vai varbūt W220, no dārgāka gala - VW Passat(bet nezinu kāds komforts tur). Apdomāju E65, bet neeeeeeez.
w211 šķiet vispiemērotākais variants, be tjautājums tieši par komfortu uz nelīdzeniem ceļiem(nelīdzeniem, jnevis bedrainiem), jo tā ir pašlaik problēma ar E91 - stingrs, nākas kratīties pa ceļiem, kuriem jābrauc ļoti daudz.
Kāds ir braucis ar Citreon C5 vai Peugeot 508? Vai zin stāstīt par tiem. Reliability kopumā nesatrauc(pats izskeošu līdzi, apkopšu utml), vairāk tieši comforts un patīkama braukšana. :hvz:
Ja tev bmw neapmierina komforts, tad Citroen vai Peugeot diez vai būs labāks. Lēts plastmass visur salonā, un diezgan ciets tas auto liekas.
Sievas māsai ir 5008, nu nekas komfortabls tur nav salīdzot ar vecu E39, tehniski arī ir bijušas gana problēmas, pat motora maiņa, dēļ degvielas eļļā.
Dzirdēju, ka cilvēki saka, ka esot ērti tie 508, piemēram. Bet man arī skepse, jo biju ar Boltu braucis Kauņā ar tādu un pa tiem ceļiem tas auto galīgi nelikās braucams, pat tad nedomājot par komfortu. :emo:
Nu 5008 manā skatījumā galīgi nav mīksta, komfotabla piekare. Benki ir parastas tupas taburetes, sajūtas apmēram kā Zafira. Respektīvi budžeta 7 vietu auto, kas der lai pārvietotos, bet ne lai gūtu baudu no brauciena. Protams tas ir mans viedoklis, kas principā radies salīdzot 2010 gada Peugeot 5008 un 2002 gada E39. Atzinums - ja man jāizvēlas, tad tas nav 5008 ar ko es brauktu.

W211 ir diezgan ok, pakaļā pneimatiskā piekare (universāliem) manā skatījumā ir labs plusiņš komfortam, tā teikt pie lielāka svara augstums saglabājas, un amortizācija paliek cietāka, pie tukša auto attiecīgi mīkstāka, komfortablāka. Kaimiņam bija tāds e220 automāts, neskatoties uz samērā mazo motoru, tas auto diezgan labi brauca, ir arī ar e320 braukts, tas protams ir jūtami jaudīgāks. Kas tiem meršiem ir ar benzīna motoriem nav ne jausmas. Galvenais skatīt lai nav sapuvis pakaļas arkās.
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11878
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by ttd »

AtmoBenzin wrote: 31 Jul 2021, 08:13 https://m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/m ... gdiof.html

Nu labi šitas ir disels, bet nu idejiski tur viss bus pa kaif
Jass, acajnajs ir bijis radarā, bet tiešām bieži grūti atrast sedanu un nenofistu līdz beigām vai nesarūsējušu. Par nobraukumu man vienlga, galvenais, lai norm uzturēts un norm stāvoklī.
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11878
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by ttd »

kasiks wrote: 30 Jul 2021, 10:23 Iesakiet auto vecākiem, mīl izbraukt pie dabas tādēļ vajag paaugstinātu klirensu. Daudz draugiem parādijies KIA sorento ar 2.5crd. Baigi slavē
Toyota rav4 negribētos
Subaru forester, tas sorento, santa fe, xtrails?
btw, par šo varu iekomentēt, ka tam Sorento tas 2.5 crd ir ar kkādām smagām problēmām.

https://www.youtube.com/watch?v=Jh1K2BIJcZU

Ir subtitri
User avatar
rrrainis
Posts: 4470
Joined: 14 Sep 2008, 19:06
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by rrrainis »

Citroen C5 mēdz būt elektro gļuki, daļas dārgas, labi servisi nav daudz.
Jeep Grand Cherokee
Toyota Corolla
BMW E91 320D
VAZ 2105
Audi S8
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11878
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by ttd »

Ir kāds, kas spētu komentēt W220 vs W211? Neskaitot rūsu, no kuras jābaidās un elektroglitčus, kas cits jāņem vērā?
K.JAY
Posts: 1281
Joined: 24 Jan 2015, 23:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by K.JAY »

ttd wrote: 31 Jul 2021, 09:42
kasiks wrote: 30 Jul 2021, 10:23 Iesakiet auto vecākiem, mīl izbraukt pie dabas tādēļ vajag paaugstinātu klirensu. Daudz draugiem parādijies KIA sorento ar 2.5crd. Baigi slavē
Toyota rav4 negribētos
Subaru forester, tas sorento, santa fe, xtrails?
btw, par šo varu iekomentēt, ka tam Sorento tas 2.5 crd ir ar kkādām smagām problēmām.

https://www.youtube.com/watch?v=Jh1K2BIJcZU

Ir subtitri
Ar krievu valodu nav nekādu problēmu я из Даугавпилс :rofl:
:vells:
K.JAY
Posts: 1281
Joined: 24 Jan 2015, 23:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by K.JAY »

ttd wrote: 31 Jul 2021, 13:43 Ir kāds, kas spētu komentēt W220 vs W211? Neskaitot rūsu, no kuras jābaidās un elektroglitčus, kas cits jāņem vērā?
W220 man ļoti patika, tiešām ērts. Man gan bija 400 ar bedīgo 4.0cdi v8. Pa pusotru gadu nekas nesalūza(motoram) bet bija kasjaki ar aķa izlādēšanos vairākkārt. Un motora vadības bloks 2x nosvila jo viņam izbeidzās ventilātors. Viss parējais bija dilstošās/termiņa detaļas, bremzes, eļļas, filtri utt
:vells:
User avatar
AtmoBenzin
Posts: 11922
Joined: 01 Nov 2012, 16:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by AtmoBenzin »

ttd wrote: 31 Jul 2021, 09:26
AtmoBenzin wrote: 31 Jul 2021, 08:13 https://m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/m ... gdiof.html

Nu labi šitas ir disels, bet nu idejiski tur viss bus pa kaif
Jass, acajnajs ir bijis radarā, bet tiešām bieži grūti atrast sedanu un nenofistu līdz beigām vai nesarūsējušu. Par nobraukumu man vienlga, galvenais, lai norm uzturēts un norm stāvoklī.
Atvelc pats no vacijas, bus leti un labi tm
User avatar
MissL
Posts: 20469
Joined: 26 Sep 2010, 22:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by MissL »

Nesaprotu kā var 0.5 sekundēs uzraut no premium līdz pežo un citroen. :D
Seat Leon Cupra4 TDi čipots nenormāli :]
Ex VW Golf MK4 TDi ziemsitis nenormāli.
Image
///M57 uz programmas nenormāli :]
Image
TDR. LV
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28620
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by howitzer »

Mhm, it sevišķi pa kaif būs metināt Acajno.
Būsim reāli, tie auto nesapuvuši līdz dirsai vairs neeksistē.
W211 bija kaut kāds joks ar ABS bloku, kurš var Tevi pavisam reālistiski atstāt bez bremzēm. :aiwa: Aftermarkets nav pieejams, jauns maksā laikam ap 1k eur, vai kaut kur remontē/restaurē? Hvz.

W220 ir tikai un vienīgi pneima uz visām 4 statnēm, tie auto nenāca ar amja/pederes kombināciju. Gan jau, ka pneimu mūsdienās sataisīt vairs nav dārgi un var braukt pa kaif, bet vienkārši lieta, kas jāņem vērā. Motori un kārbas jau Meršiem parasti izturīgi/bezproblemi. V6 dīzelis mīlot mīzt eļļu no visām malām, maini blīves/blīvslēgus, vai nemaini...
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11878
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by ttd »

howitzer wrote: 31 Jul 2021, 19:31 Mhm, it sevišķi pa kaif būs metināt Acajno.
Būsim reāli, tie auto nesapuvuši līdz dirsai vairs neeksistē.
W211 bija kaut kāds joks ar ABS bloku, kurš var Tevi pavisam reālistiski atstāt bez bremzēm. :aiwa: Aftermarkets nav pieejams, jauns maksā laikam ap 1k eur, vai kaut kur remontē/restaurē? Hvz.

W220 ir tikai un vienīgi pneima uz visām 4 statnēm, tie auto nenāca ar amja/pederes kombināciju. Gan jau, ka pneimu mūsdienās sataisīt vairs nav dārgi un var braukt pa kaif, bet vienkārši lieta, kas jāņem vērā. Motori un kārbas jau Meršiem parasti izturīgi/bezproblemi. V6 dīzelis mīlot mīzt eļļu no visām malām, maini blīves/blīvslēgus, vai nemaini...
W211 is SBC bloks ir restaurējams un nav tā, ka galīgi bez bremzēm atstāj, bet tikai, cik atceros, priekšējām. Bet arī tikai tad, ja esi jau resetojis countu neskaitāmas reizes. Reāli, man netraucē iebudžetot tos ap 500 eur restaurēt SBC.

W220 pneimo nav problēma - dilstoša daļa, izmaksas nav kosmoss nekam tur, jo nav tā, ka visi četri vienā rītā ir noklājušies. W220 nenāca V6 ķīselis, bet par to eļļu čurāšanām viss zināms/skaidrs.
User avatar
kars
Posts: 3462
Joined: 10 Jan 2010, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by kars »

Ja SBC baida, jāņem FL w211, tur vairs nav elektro bremžu sistēma.
Last edited by kars on 31 Jul 2021, 20:47, edited 1 time in total.
Кто разбирается тот разбирается...
Post Reply