Kādu auto izvēlēties!? II

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

JackalEar
Posts: 52
Joined: 30 Apr 2015, 00:28
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by JackalEar »

Subaru legacy / outback?
Dīzeļi, protams, galīgi garām.
Ir awd, ir ekstras, tajā summā sanāk pilnas R versijas, līdz 2009. gadam. Pa mūsu ceļiem iet diezgan normāli.
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by howitzer »

man tikai viens jautājums...
Nahuja vispār cilvēki pie pilna saprāta (nenēsā snovborda jakas vasaras vidū un neveipo/nelec Teperī pa trampalīniem) pērk blad subaru?
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by nakurilijs »

howitzer wrote: 31 Jul 2021, 20:50 man tikai viens jautājums...
Nahuja vispār cilvēki pie pilna saprāta (nenēsā snovborda jakas vasaras vidū un neveipo/nelec Teperī pa trampalīniem) pērk blad subaru?
Citēšu kko no te pat burņiksa: "nebija placī Audi, ko paņemt".
:dj:
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11869
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by ttd »

howitzer wrote: 31 Jul 2021, 20:50 man tikai viens jautājums...
Nahuja vispār cilvēki pie pilna saprāta (nenēsā snovborda jakas vasaras vidū un neveipo/nelec Teperī pa trampalīniem) pērk blad subaru?
Es ar nesaprotu, mļec tur nekā laba tajā auto nav - nevienā aspektā nav normāls, tik kā kopējs apraksts skan labi. Saloni kakas, dzinēji kakas, kārbas kakas, virsb;ūve kaka. :hvz:
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by Juzix »

kars wrote: 31 Jul 2021, 20:05 Ja SBC baida, jāņem FL w211, tur vairs nav elektro bremžu sistēma.
Bet kas tur bija ar automātu kārbām? Mazmotoriem viss vienkārši un pa lēto, bet lielmotoriem, fl nāca 7-pakāpju un tur bija kkas nepareizi. Vai es kko jaucu?
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
K.JAY
Posts: 1255
Joined: 24 Jan 2015, 23:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by K.JAY »

Kārbas ir labas un 7gtronic tai skaitā
:vells:
User avatar
UldisUldis
Posts: 4504
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by UldisUldis »

ttd wrote: 31 Jul 2021, 21:42
howitzer wrote: 31 Jul 2021, 20:50 man tikai viens jautājums...
Nahuja vispār cilvēki pie pilna saprāta (nenēsā snovborda jakas vasaras vidū un neveipo/nelec Teperī pa trampalīniem) pērk blad subaru?
Es ar nesaprotu, mļec tur nekā laba tajā auto nav - nevienā aspektā nav normāls, tik kā kopējs apraksts skan labi. Saloni kakas, dzinēji kakas, kārbas kakas, virsb;ūve kaka. :hvz:
Kas vainas outbackam?
K.JAY
Posts: 1255
Joined: 24 Jan 2015, 23:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by K.JAY »

UldisUldis wrote: 01 Aug 2021, 12:22
ttd wrote: 31 Jul 2021, 21:42
howitzer wrote: 31 Jul 2021, 20:50 man tikai viens jautājums...
Nahuja vispār cilvēki pie pilna saprāta (nenēsā snovborda jakas vasaras vidū un neveipo/nelec Teperī pa trampalīniem) pērk blad subaru?
Es ar nesaprotu, mļec tur nekā laba tajā auto nav - nevienā aspektā nav normāls, tik kā kopējs apraksts skan labi. Saloni kakas, dzinēji kakas, kārbas kakas, virsb;ūve kaka. :hvz:
Kas vainas outbackam?
Rūsa, gļukains automāts, motoram vienmēr kaut kur tek eļļa maini blīves vai nemaini, šāles ātri saka ardievas, ja lieto sauso degvielu vārstu sēžas
:vells:
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by howitzer »

+ ciets, grabošs, skaļš un salons ir ateja no 90tajiem gadiem.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Teorētiķis
Spam addicted
Posts: 1922
Joined: 13 Aug 2015, 23:55
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by Teorētiķis »

Vai esi skatījies Amerikāņu virzienā?. Tas atbilstu taviem kritērijiem.
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11869
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by ttd »

Teorētiķis wrote: 02 Aug 2021, 12:09 Vai esi skatījies Amerikāņu virzienā?. Tas atbilstu taviem kritērijiem.
Nop, neesmu redzējis nevienu pat relatīvi OK opciju no USA. Jo vairāk skatos, jo vairāk saprotu - XC70 2.4t vai E280/E320CDI W211. Vidzrīzākais XC70, jo tā nebūs žēl un patīk braukt sēnēs. :naac:
User avatar
AtmoBenzin
Posts: 11910
Joined: 01 Nov 2012, 16:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by AtmoBenzin »

Vīrietis saviem interneta draugiem racionalizē volvo iegādi
K.JAY
Posts: 1255
Joined: 24 Jan 2015, 23:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by K.JAY »

ttd wrote: 02 Aug 2021, 12:19
Teorētiķis wrote: 02 Aug 2021, 12:09 Vai esi skatījies Amerikāņu virzienā?. Tas atbilstu taviem kritērijiem.
Nop, neesmu redzējis nevienu pat relatīvi OK opciju no USA. Jo vairāk skatos, jo vairāk saprotu - XC70 2.4t vai E280/E320CDI W211. Vidzrīzākais XC70, jo tā nebūs žēl un patīk braukt sēnēs. :naac:
Sēnes nav arguments, tāda sajūta, ka apvidus auto pērk, itkā dzīvo krievijas taigā, un pat pa pilsētu braucot ceļabiedrs gumijniekos jāsuta pa priekšu autiņam un ar mietu rokā jāsūta mērit peļķu dziļumu. Un argumentējot aizbraukt pie dabas sanāk piebraukt pie ezera turpat kur cilvēki piebrauc ar ikdienas auto un pat pārsēdinātiem želejas auto. Labāk nopērk kvadraciklu normālu un brauc kur acis rāda :D
:vells:
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11869
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by ttd »

kasiks wrote: 03 Aug 2021, 15:34
ttd wrote: 02 Aug 2021, 12:19
Teorētiķis wrote: 02 Aug 2021, 12:09 Vai esi skatījies Amerikāņu virzienā?. Tas atbilstu taviem kritērijiem.
Nop, neesmu redzējis nevienu pat relatīvi OK opciju no USA. Jo vairāk skatos, jo vairāk saprotu - XC70 2.4t vai E280/E320CDI W211. Vidzrīzākais XC70, jo tā nebūs žēl un patīk braukt sēnēs. :naac:
Sēnes nav arguments, tāda sajūta, ka apvidus auto pērk, itkā dzīvo krievijas taigā, un pat pa pilsētu braucot ceļabiedrs gumijniekos jāsuta pa priekšu autiņam un ar mietu rokā jāsūta mērit peļķu dziļumu. Un argumentējot aizbraukt pie dabas sanāk piebraukt pie ezera turpat kur cilvēki piebrauc ar ikdienas auto un pat pārsēdinātiem želejas auto. Labāk nopērk kvadraciklu normālu un brauc kur acis rāda :D
Nonono, es tieši gribu awd ar nelielu klīrensu, jo bieži ir bijis, ka ar BMW netieku, kur vēlos braukt. :roll: Ofc, lielkā daļā laika tas nav vajadzīgs, bet, kad vajag, tad nav tā, ka var kaut ko izdomāt vnk.
K.JAY
Posts: 1255
Joined: 24 Jan 2015, 23:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by K.JAY »

Volvo ir volvo. Haldex elementu zādzības vēl aizvien notiek :emo: man personīgi ne xc60, ne 70, 90 nepatika palietojot, baigi grabulīgs salons, no īpašniekiem nav dzirdēts, ka tikai patstāvīgi mainītu eļļas, parasti nopietnāki remonti.
Škoda Scout man patika. Jā zinu tas pats haldex, bet patērinš super, sēņu izbraucieniem pietiek.
:vells:
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11869
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by ttd »

kasiks wrote: 03 Aug 2021, 16:45 Volvo ir volvo. Haldex elementu zādzības vēl aizvien notiek :emo: man personīgi ne xc60, ne 70, 90 nepatika palietojot, baigi grabulīgs salons, no īpašniekiem nav dzirdēts, ka tikai patstāvīgi mainītu eļļas, parasti nopietnāki remonti.
Škoda Scout man patika. Jā zinu tas pats haldex, bet patērinš super, sēņu izbraucieniem pietiek.
Tev ir info par ML? :roll: Komforta ziņā utml. :roll:

XC70 problēmvietas zināmas, nav lētākais uzturēšanā.
User avatar
tolx
Posts: 812
Joined: 29 Oct 2005, 20:23
Location: tava iztēle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by tolx »

Jauka diskusija...
Mani 5 centi tēmā. Ja gribi komfortu, skaties auto, kam var bez problēmām uzlikt r16 vai trakākā gadījumā r17 ar augstu profilu. Būsi pārsteigts,
cik daudz tās riepas paņem uz sevi no nelīdzenumiem.
No piedāvātajiem variantiem, es liktu uz S211 4matic ar airmatic. Būs komforts, būs pilnpiedziņa, ekstrēmā gadījumā varēs bik piepacelt. 90% protams būs dīzeļi, tur jāskatās
konkrētais eksemplārs un tā stāvoklis. Ja grib pagūt dzīvot skaisti - E500 līdz 2005. gadam, kad vēl ir mazais nodoklis.
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by *Sicram »

ttd wrote: 03 Aug 2021, 16:57
kasiks wrote: 03 Aug 2021, 16:45 Volvo ir volvo. Haldex elementu zādzības vēl aizvien notiek :emo: man personīgi ne xc60, ne 70, 90 nepatika palietojot, baigi grabulīgs salons, no īpašniekiem nav dzirdēts, ka tikai patstāvīgi mainītu eļļas, parasti nopietnāki remonti.
Škoda Scout man patika. Jā zinu tas pats haldex, bet patērinš super, sēņu izbraucieniem pietiek.
Tev ir info par ML? :roll: Komforta ziņā utml. :roll:

XC70 problēmvietas zināmas, nav lētākais uzturēšanā.
Ehh..
ML tas kurš ap 2007. gadu. TIKAI NE PREFU BLED.
Ģimenē tāds bija, viss bija ahujena.
Latvijā pirkts jauns, mazs noskrējiens, normāls aprīkojums, 320cdi
- 7g kārbiņa, jauka, BET tām klājas nost vadība vai kaut kas tāds, kas atrodas uz vai kārbā iekšā. Vai nu meklē kārbu, vai no ārzemēm sūti iekšā to detaļu, liekas, ka tajā laikā tas bija ap 500e? tad galā tip sanāk, ka tev ir 7g+, tā arī saucas oem, kas nāk FL.
- izplūdes kolektoros izdeg kaut kādas metāla pipiši, kas veido pareizu virpuli turbīnā, tie nav, tur kaut kas saplīst/neiet
- AIRmatic, nu tur ir daudz vietas kas ir maināmās.
- sadalas kārbā izstiepjas tā ķēde, braucamajos apgriezienos žvadz, bams remonts.
- dīzeļu lietām, nu sprauslas/turbīna/sūknīši nebija jāremontē, bet nu īsi pēc tam auto tika novērtos ar melno pasākumu.
Katrā ziņā kad pārkāpa uz FL S204 bija TIK laimīgs..
edit
tie V6 cdi, liekas, ka tur bija tā, ka 280 bija ar kaut ko apgriezts agregātos, bet 320=350cdi. tik cik zs uz papīriem citi.
un bonusā viņam kopā ir bez maz divi FL bijuši. Tur pēc lampām kaut kā atšķirās, kad pakaļā ir parastie lukturi, kad pakaļā ir LEDi un priekšā lampas bez izgriezuma, un kad visur jaunās lampas.
Manā prātā liekas, ka tad jau vieglāk ir ar E70 sadzīvot, kā ar šo..
Last edited by *Sicram on 03 Aug 2021, 17:51, edited 2 times in total.
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
K.JAY
Posts: 1255
Joined: 24 Jan 2015, 23:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by K.JAY »

ttd wrote: 03 Aug 2021, 16:57
kasiks wrote: 03 Aug 2021, 16:45 Volvo ir volvo. Haldex elementu zādzības vēl aizvien notiek :emo: man personīgi ne xc60, ne 70, 90 nepatika palietojot, baigi grabulīgs salons, no īpašniekiem nav dzirdēts, ka tikai patstāvīgi mainītu eļļas, parasti nopietnāki remonti.
Škoda Scout man patika. Jā zinu tas pats haldex, bet patērinš super, sēņu izbraucieniem pietiek.
Tev ir info par ML? :roll: Komforta ziņā utml. :roll:

XC70 problēmvietas zināmas, nav lētākais uzturēšanā.
Man bija ML tikai 2006 ar dīzeļdzinēju. Nepatika, par piemēru, elekribas gremlini, ar parkingiem to pusgadu kamēr lietoju arī nopisos, gultņi švaki, pērc premium vai budžeta-ļoti daudz krutkas. Izpludes kolektors izdega, tas pats kas bmw m57tu. Kad iekāpu e53 patika baigi vairak. S400cdi dīzeļmīzelis man patika daudz vairāk. Ar ML164 nevar pārbraukt pat pār grāvi. Un jā 164 ar v6 dīzeli, blīves netur ja nomaini blīvi sulojošu liec pliku vai ar hermētiķi vienalga tek, tas ir visiem mb v6 dzinējiem
:vells:
User avatar
petka17
Posts: 6606
Joined: 30 Sep 2010, 00:18
Location: Zaļās želejas racing tiim
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by petka17 »

Šeit tiešām tiek apspriesta un racionalizēta veceņu parketnieka iegāde?
Tu daudz, bled, neaizdedz kamēr tu, bled, jebalā nedabūn! ©IzdedzesVīrs#IzdedzesVīrs2017

KTM FANBOY
Subaru Leone
KTM 690 Enduro
Ex:
BMW F650 Funduro
S210 E430 kombi
Toyota Supra Mk3
E39 528i
Honda Civic EG D15B2
Toyota Celica GT4 2.0T 4x4
VW Golf Mk2
BMW E30 318
Opel Omega 3.0
BMW E36 2.8
Audi 80 B2 1.8
Post Reply