Bmw vs Honda

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

Ko pirkt??

Bmw 318iS
19
30%
Honda Civic coupe
34
53%
cits
11
17%
 
Total votes: 64

User avatar
Bender
Posts: 372
Joined: 13 Jul 2005, 21:17
Location: Banānu Republika
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Bender »

tieši D16Z6 sāc meklēt laicīgi. diezgan reta parādība mūsu autotirgū.
User avatar
jaaniss
Audi 80
Posts: 2878
Joined: 11 Feb 2005, 14:22
Location: Jelgava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by jaaniss »

hack11 wrote:tieši D16Z6 sāc meklēt laicīgi. diezgan reta parādība mūsu autotirgū.
isteniba labu jebkada veida auto naksies labi pamekleet, jo vienam nebus ista kraasa, motors, gads, tehniskais stavoklis un cena galu galaa :roll:
topica autoram- veiksmi medibaas :wink:

PS. man pagaja kadi ~3 menesi kamer atradu saveejo :roll:
www.ajblasters.lv
Smilšu strūkla, metināšana, gruntēšana.
User avatar
RoDeO
Nissan 200sx
Posts: 1667
Joined: 14 Jun 2004, 21:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by RoDeO »

stienis wrote:
hack11 wrote:tieši D16Z6 sāc meklēt laicīgi. diezgan reta parādība mūsu autotirgū.
isteniba labu jebkada veida auto naksies labi pamekleet, jo vienam nebus ista kraasa, motors, gads, tehniskais stavoklis un cena galu galaa :roll:
topica autoram- veiksmi medibaas :wink:

PS. man pagaja kadi ~3 menesi kamer atradu saveejo :roll:
nopirkt ta pat ir vieglaak nekaa pardot!

mos vajag vecaku civiku un nemotoru bet smuku un leetu nu ta lenai cruiseesanai kkipa manu :twisted:
Image
fidzis
Posts: 44
Joined: 14 Sep 2004, 13:28
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by fidzis »

ParaTr00per wrote: nau labaakas vai sliktaakas piedzinjas ir vadaamiibas iipatniibas un kas pats galvenais - liikaakas un mazaak liikas roqas...
:cool: :cool: :cool:
User avatar
DjCrack
Posts: 527
Joined: 06 Nov 2004, 03:30
Location: Jelgava - Platais Gals
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by DjCrack »

varu piedavat savu hondu, tieshi nakamnedelj ieshu TA (jau gadins LV) :wink:
1997.g 1.6 LSi visas elektribas, kas tadai naak, sedinata, lietie 15" + paris vizuali uzlabojumi..

http://djcrack.day.lv/stuff/100_1968.jpg
http://djcrack.day.lv/stuff/100_1969.jpg
http://djcrack.day.lv/stuff/100_1977.jpg
dzīve spiež iet uz priekšu..
User avatar
ShofR
Posts: 507
Joined: 19 Sep 2004, 22:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by ShofR »

mjaaa, ta nu gan ko domaat... protams, ka BMW!
///M
Tomel_q
Audi 80 Quattro
Posts: 665
Joined: 11 Jan 2006, 23:17
Location: Talsi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Tomel_q »

njem a3 vai a4 quattro
Spoiler
Show
... Bija laiks kad mans sencītis ( brauc uz smagajiem) bija traks ar smagotuningu , tāpēc pieregojās šeit !!! Viņš jau kopš 2008.gada beigām neizmanto šo portālu , tāpēc es , lai nebūtu jāveido jauns Logins , izmantoju viņa Loginu !!! Kādam kas iebilstams ??? raksti eatshit@gofuc*yourself.pn
:shura: :D
User avatar
ShofR
Posts: 507
Joined: 19 Sep 2004, 22:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by ShofR »

TB wrote:njem a3 vai a4 quattro
nu nez, nez... tad toch 36 kuzavu labaak...
///M
User avatar
SpokS
Honda Civic Coupe
Posts: 383
Joined: 11 Jun 2004, 00:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by SpokS »

Saprotamu iemeslu dēļ nobalsoju par hondu.
User lost
Image
Tomel_q
Audi 80 Quattro
Posts: 665
Joined: 11 Jan 2006, 23:17
Location: Talsi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Tomel_q »

nu es njemtu ar hondu jo tici man RWD driiz apniks un kritiis uz nerviem
Spoiler
Show
... Bija laiks kad mans sencītis ( brauc uz smagajiem) bija traks ar smagotuningu , tāpēc pieregojās šeit !!! Viņš jau kopš 2008.gada beigām neizmanto šo portālu , tāpēc es , lai nebūtu jāveido jauns Logins , izmantoju viņa Loginu !!! Kādam kas iebilstams ??? raksti eatshit@gofuc*yourself.pn
:shura: :D
User avatar
DjCrack
Posts: 527
Joined: 06 Nov 2004, 03:30
Location: Jelgava - Platais Gals
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by DjCrack »

ja gribi leni braukt un kaifot no driftiem uz ledus, njem BMW, bet saku tev, ja gribesi braukat ari kadreiz atrak pa 50km/h njem labak priekshinju, esmu uz amatieriem vairakas reizes bijis un paskatoties kaa brauc RWD nirga naak, velkas ka gliemezhi :roll:
dzīve spiež iet uz priekšu..
User avatar
Repsis
Posts: 683
Joined: 08 Apr 2005, 20:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Repsis »

TB wrote:jo tici man RWD driiz apniks un kritiis uz nerviem
ko tu neteiksi! :Db:
350Z
User avatar
Schwins
Posts: 278
Joined: 22 Jul 2004, 22:35
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Schwins »

Repsis wrote:
TB wrote:jo tici man RWD driiz apniks un kritiis uz nerviem
ko tu neteiksi! :Db:
kas tad nu pa textiem :twisted: :rofl:
KICKER, JL audio, MTX, Auto/Moto signalizācijas, uzstādīšana!! Auto audio par labakajam cenam! Alpine, DLS, Hertz, Pioneer, Audison, GrounZero, Dynaudio, MacAudio u.c.
User avatar
Cossie
Posts: 338
Joined: 10 Jun 2004, 23:54
Location: riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Cossie »

chaliit, peerc zirgu un uzkarini taadas markas bljembu, kaadu veelies.
Galvenais ir paātrinājums nevis ātrums!
User avatar
Bastard
Moderators
Posts: 1727
Joined: 11 Jun 2004, 20:43
Location: Zem jumta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Bastard »

Kaneeps wrote:nu ta ka es mocos un nestradaju - savu naudu nepelnu, tad man vajag daudz maz ekonomisku masinu, kura nav jagruz visu laiku nauda, zinu ka tas ir nereali!!!
Tieši tapēc es Tev iesaku turpināt braukt ar savu opeli. :roll: Norullē ar viņu vēl gadu vai divus un tad štuko. :)

Runājot par Civic'u un e36 - Tu gribi izvēlēties starp vācu RWD un japāņu FWD. Ja es gribētu auto, tad vismaz man būtu skaidrs kādu piedziņu. Un vispār nelieli auto līdz 5k EUR - tur izvēle ir diezgan liela un domāju, ka, lasot šo topiku, Tu gudrāks nekļūsi - cik cilvēku, tik viedokļu.
Image
User avatar
Bastard
Moderators
Posts: 1727
Joined: 11 Jun 2004, 20:43
Location: Zem jumta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Bastard »

A.M. wrote:zini, es domāju, ka labāk būtu honda nekā bmw! ja tu neesi braucis ar RWD, tad tu ātri vien nositīsies ar to! labāk ņem hondu ar fwd un iemācies braukt, pēctam mācies ar rwd! saku no pieredzes! ;)
Nu nez, es visu savu mūžu esmu pārvietojies ar RWD - jau 3 ziemas pārdzīvotas un viss bumbās. :) Kā teica Paratrooper, viss atkarīgas no tā cik taisnas/līkas rokas.
Image
User avatar
Cox
Posts: 807
Joined: 14 Jun 2004, 12:42
Location: vienmēr pa ceļam
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Cox »

Cossie wrote:chaliit, peerc zirgu un uzkarini taadas markas bljembu, kaadu veelies.
un būs 4x4 un prieks pa visu ģīmi!
Diemžēl katrs cilvēks uzskata sevi par gudrāko! Protams es neatpalieku!
User avatar
Bastard
Moderators
Posts: 1727
Joined: 11 Jun 2004, 20:43
Location: Zem jumta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Bastard »

Kaneep, pieliec variantu:
:arrow: turpināt braukt ar to pašu. Es nobalsotu par to. :roll:
Image
ABruweris
Posts: 42
Joined: 03 May 2005, 19:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by ABruweris »

Nu afigenie gončiki visi- neticu ka jūste katru dienu krustām visi ar savām īstajām piedziņām braukājat. Gribi salikt krustām priekšpiedziņu- norauj roceni un gataws- ja zina ko dara tad pasportot arī varēs. Bet ikdienā braukājot- nu fig vin zin ar ko tā aizmugure labāka- man piedziņa toč nav noteicošais faktors. Bet ja godīgi tad ja BMW un Honda ir jāizvēlas 95 un vecāks gads iespējams paņemtu BMW- runa par tiem pašiem komfortiem un plasmasām :lol: utt- bet ja jānem 96 un jaunāks tad tiešam neredzu kur ir tā fīča paņemt BMW kurš ražots jau no 92 gada un nav pamainījies ne par cm līdz pat 98gadam(nezinu precīci kad iznāca jaunās kupejas bet ap to grozās) . Pirkt 92 gada auto(protams ar attiecīgi mazāku noskrējienu un labāku stāvokli)- ja ir iespēja nopirkt 98 gadā izlaistu auto- dizains, salons utt būs jau ar citu skatu ...

Pašam arī bija jāizvēlas un tagad braukāju ar 98 gada preludi- neko nenoželodams 8)
02M3E46
Posts: 4
Joined: 10 Mar 2006, 11:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by 02M3E46 »

ABruweris wrote:Nu afigenie gončiki visi- neticu ka jūste katru dienu krustām visi ar savām īstajām piedziņām braukājat. Gribi salikt krustām priekšpiedziņu- norauj roceni un gataws- ja zina ko dara tad pasportot arī varēs. Bet ikdienā braukājot- nu fig vin zin ar ko tā aizmugure labāka- man piedziņa toč nav noteicošais faktors. Bet ja godīgi tad ja BMW un Honda ir jāizvēlas 95 un vecāks gads iespējams paņemtu BMW- runa par tiem pašiem komfortiem un plasmasām :lol: utt- bet ja jānem 96 un jaunāks tad tiešam neredzu kur ir tā fīča paņemt BMW kurš ražots jau no 92 gada un nav pamainījies ne par cm līdz pat 98gadam(nezinu precīci kad iznāca jaunās kupejas bet ap to grozās) . Pirkt 92 gada auto(protams ar attiecīgi mazāku noskrējienu un labāku stāvokli)- ja ir iespēja nopirkt 98 gadā izlaistu auto- dizains, salons utt būs jau ar citu skatu ...

Pašam arī bija jāizvēlas un tagad braukāju ar 98 gada preludi- neko nenoželodams 8)
Muhahahahahahahhahahahhahahahahahahaaaaaaa :reeka: :reeka: :reeka:

p.s Prelude sucks assssssss
Locked