Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Ja kāds redzēja kādu kuriozu/negadījumu - rakstat tik šeit iekšā!

Moderator: omulis

User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by DeeCee »

EDX wrote:
Nebiju pamanījis, ka DeeCee šito arī te iepļūtījis :D
Te ir pat vairāk kā viss normāli :cool: Čalis brauc ĻOTI droši, pārdomāti un pilnīgi nevienu neapdraudot 8) Bīstamas situācijas - 0. Skills ir pareizs un māk to pielietot :wink:
Ja kādam liekas pretēji, tad var droši nemaz nevērt muti vaļā, lai runāt par lietām no kurām pats nesaprot pilnīgi nekā.... :roll:
ir taada lieta kaa trases, tur lai lido un ir :cool: , ja apnicis daziivot tad var pa kaadu klusaaku celju aarpus pilseetas lidot. man braucot negribaas izskjaidiita motociklista formas rezerves ritenja paarvalku uz mashiinas

cik mocim bremzeeshanas celsh no 150-0 ?
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
Pauliic
Moderators
Posts: 4390
Joined: 15 Jun 2004, 14:33
Location: Carnikava, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Pauliic »

cerams, ka tas otrs nečakarēs tiesu un nemelos vismaz :|
User avatar
Ch.
Posts: 10449
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Ch. »

Pauliic wrote:cerams, ka tas otrs nečakarēs tiesu un nemelos vismaz :|
opā. stulbi, ka tā, ceru, ka viss beigsies labi. Ja liecinieki ir utt, tad visam jābūt kedā. :wink:


to postēju atsaucoties uz gt99 2 lapas iepriekš rakstīto. ;)
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
jaaniss
Audi 80
Posts: 2878
Joined: 11 Feb 2005, 14:22
Location: Jelgava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by jaaniss »

Juzix wrote:Visvairāk patika alus buņdžas un uzraksts uz auto sāniem :reeka:
arī gribēju piebilst, ka izskatās pēc kontrabandista :D
www.ajblasters.lv
Smilšu strūkla, metināšana, gruntēšana.
User avatar
freimo
Admins
Posts: 7443
Joined: 14 Jun 2004, 11:16
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by freimo »

Pauliic wrote:es biju ar reno :)

škoda pār sarkano blieza :)
Apskatot bildes, un savalkot visu kopā (līdzīgs personāžs fonā, reno, alus), tieši gribēju jautāt, vai tas nav pauliic :shock:
Labi, ka pašiem un apkārtējiem viss ok :cool:
BMW F31 M-Sport Estoril Blue
User avatar
EDX
Posts: 2001
Joined: 28 Sep 2005, 21:55
Location: Piņķi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by EDX »

Hahahah Paūlīt, būtu iepriekš pateicis, ka kko tādu plāno! Būtu uzprasījies līdzi :D
Šodien kolēģis vēl par šito stāstīju un es nevarēju iebraukt kā tajā vietā var uzlikt uz jumta :D
No quattro - no fun!
lm
ID 55
Posts: 2831
Joined: 05 Feb 2009, 22:53
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by lm »

Micuks wrote:
EDX wrote:
Nebiju pamanījis, ka DeeCee šito arī te iepļūtījis :D
Te ir pat vairāk kā viss normāli :cool: Čalis brauc ĻOTI droši, pārdomāti un pilnīgi nevienu neapdraudot 8) Bīstamas situācijas - 0. Skills ir pareizs un māk to pielietot :wink:
Ja kādam liekas pretēji, tad var droši nemaz nevērt muti vaļā, lai runāt par lietām no kurām pats nesaprot pilnīgi nekā.... :roll:
Nošaut pirms viņš kādu ir sakropļojis vai nositis ar savu "pārdomāto" braukšanu :dusma:
Nja, delfi komentētāju līmenis. Nu brauciet uz saviem 50km/h un izpildiet katru CSN aprakstīto punktu. Viņš kādu notrieca? Nē! Kādam patraucēja? Nu varbūt kādam botāniķim, kurš ātruma pārsniegšanu uzskata par kriminālnoziegumu. Es nesaku, ka visiem tagad tā ir jābrauc. Pirms katra sarkanā novērtēja situāciju un brauca, nevis vienkārši lidoja pāri. Vienīgais moments pirms Vanšu tilta, kad gājējus laida, varēja lēnāk apbraukt. Un viens jautājums - visi nolicējiem - jūs nekad neesat pārkāpuši ātrumu? Kaut vai +10 jeb 60km/h pilsētā? Ko tad nedomājāt par citu cilvēku dzīvībām? Sviests. Okey, te nebija +10, bet tomēr viņš nevienu nenotrieca un avārijas situāciju neizraisīja un kāda jēga tagad izdomāt - bet ja nu kāds ietu pāri utt.
Nelido ātrāk par savu sargeņģeli!
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by ParaTr00per »

ir liela starpiiba starp noteikumu paarkaapshanu un leposhanos ar to, ka tu paarkaap. ;) jeblaans paliek jeblaans, ja arii vinjam ir izdevies nenotriekt nevienu. veremeichiku laikam visi jau ir paguvushi aizmirst...
kad pie sarkanaa vai uz gaajeeju paarejas kaadu tev tuvu cilveeku izsmeerees, interesanti, ko tad tu teiksi? kursh gan nepaarkaapj aatrumu un kam negadaas, paspiediisi vinjam roku un paliidzeesi salasiit kjeskas no asfalta? :)
User avatar
Micuks
Posts: 2876
Joined: 12 Aug 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Micuks »

lm, brīnos par tavu domu gājienu :cry: :lol:
Tā nav neapzināta vai apzināta ātruma pārsniegšana 20-30km/h robežās!
Lai kāds profesionālis viņš būtu viņš nekādi nevar paredzēt vai kāds neatvērs auto durvis, lai sakārtotu drošības jostu, vai kāda cita iemesla pēc, vai krustojumā neiebrauks ātrā palīdzība, vai krustojumā neiebrauks vēl otrs tāds pats debīliķis un simtiem citu faktoru!
Esmu redzējis vairākus smagus negadījumus acu priekšā, sava auto priekša kur līdzīgs kadrs dzina garām un otrs motociklists griezās riņķī, to tev vajadzētu redzēt tad varbūt sapratīsi cik tas ir nopieni un kādas sekas var būt. Sevišķi ja kāds tuvinieks ir gājis bojā! Man tēvs dēļ līdzīga izdzimteņa gāja bojā :dusma: tāpat arī tas kroplis bija "profs" :lol:
Sabiedriskas vietas sevišķi centrs kur mudž satiksme nav vieta šādai savdabīgai krievu ruletei ar moci!
Bet iespējams kamēr pats neizjutīsi sekas nebūs saprašanas..........
lm
ID 55
Posts: 2831
Joined: 05 Feb 2009, 22:53
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by lm »

ParaTr00per wrote:ir liela starpiiba starp noteikumu paarkaapshanu un leposhanos ar to, ka tu paarkaap. ;) jeblaans paliek jeblaans, ja arii vinjam ir izdevies nenotriekt nevienu. veremeichiku laikam visi jau ir paguvushi aizmirst...
kad pie sarkanaa vai uz gaajeeju paarejas kaadu tev tuvu cilveeku izsmeerees, interesanti, ko tad tu teiksi? kursh gan nepaarkaapj aatrumu un kam negadaas, paspiediisi vinjam roku un paliidzeesi salasiit kjeskas no asfalta? :)
tiešām delfi (c) Vispār lasīji, ko es rakstīju? Komentēju tieši to video. Kādu notrieca? Nē! Cilvēku arī ar atļautajiem 50km/h var nobraukt letāli.

Un Micuks - es zinu, ko runāju, man arī tuvs radinieks gāja bojā uz ceļa, braucot ar riteni. Viņu notrieca autobuss. Atkārtošos vēlreiz - nevajag pat uz 150km/h lidot, cilvēku letāli var arī ar atļauto ātrumu notriekt/nobraukt.
Nelido ātrāk par savu sargeņģeli!
User avatar
harcho
BMW E36
Posts: 2001
Joined: 01 Nov 2005, 14:41
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by harcho »

gt99 wrote:http://www.edruva.lv/zinas/sabiedriba/zina/27843

homobembiststipiskais

tipisks debīls toyota vadītājs


Katru rītu velti ntās stundas pārmeklējot internetu, vai kāds nav ar bembi ko sastrādājis?? :screwy:
Image
686 clothing. Deelji, sleepes, zaabaki, stiprinaajumi. Iespeejas iegaadaaties un
apkopt inventaaru par ljoti patiikamaam cenaam. PM or 26441043
User avatar
harcho
BMW E36
Posts: 2001
Joined: 01 Nov 2005, 14:41
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by harcho »

gt99 wrote:Tikai bembists mēģinās attaisnot braukšanu dzērumā un aizlaišanos no negadījuma vietas :-|


es neko neattaisnoju, smejos tikai par to cik liels cirvis tu esi :aiwa:
Image
686 clothing. Deelji, sleepes, zaabaki, stiprinaajumi. Iespeejas iegaadaaties un
apkopt inventaaru par ljoti patiikamaam cenaam. PM or 26441043
User avatar
Martinss
Posts: 4868
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Martinss »

Mitsubishi Colt
anarhists
Posts: 325
Joined: 20 Aug 2004, 12:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by anarhists »

lm wrote: Te ir pat vairāk kā viss normāli :cool: Čalis brauc ĻOTI droši, pārdomāti un pilnīgi nevienu neapdraudot 8) Bīstamas situācijas - 0. Skills ir pareizs un māk to pielietot :wink:
lm: kā tad... man ir slinkums uzskaitīt visas bīstamās situācijas,kas tur bija. Pēdējā ko pamanīju bija 5:44 trolejbusa un vieglā apbraukšana pa _kreiso_ kad viņi rāda _kreiso_ pagriezienu. Zini trolejbuss to čali pamanītu tikai tad kad viņš aizlidotu pa priekšu. Ekselents manevrs ir apdzīt auto kurš apdzen auto 4:04. Es domāju ka sudrabotā auto vadītājs ņemot pa kreisi bija _ļoti_ izbrīnīts , ka viņam kāds pa kreiso palidoja garām. Bet ja nu viņš būtu "sportists" un paņemtu drusku straujāk un vairāk pa kreisi ?
Es personīgi šādos manevros neredzu nekādu,pilnīgi nekādu dievišķā saprāta dzirksti pat tad ja patīk ātri braukt...
anarhists
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Juzix »

Biki pa flokšiem nodevi :|
Krish wrote: tie neko un nekad nesapratis kā tas ir - pamanīt, respektēt vai vismaz ned*rst forumā ka viņi ir atsaldēti utt, daži labi autobraucēji brauc daudz trakāk !
1) Nevar nevienu vainot par to, ka nav pamanījis, vai nav rēķinājies ar to, ka kāda motopele lido ar 2x atļauto, vai ar paceltu priekšējo ratu
2) Neesmu ievērojis, ka moto braucēji netiktu uzskatīti par pilvērtīgiem satiksmes dalībniekiem
3)A kam vēl forumi domāti? :shura: Bet leila daļa tiešām ar galvu nedraudzējas. Pazīstu vairākus moto braucējus un prātiņš lielākai daļai parādījās ~ pēc trešās sezonas!
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by ParaTr00per »

+1 Juzikam.

man tagad braukt ar pljerdaku ljoti paliidz pieredze braukshanaa ar auto. es zinu, ko *nevajag* dariit ar moci, lai nebuutu visaadi briinumi uz celja. piemeeram - braukt starp kustiibaa esoshaam rindaam, manevreet neraadot pagriezienus, braukt aklajaas zonaas gan kreisajaa, gan labajaa pusee, utt.. es protams pat nerunaashu par visaadu akrobaatikas elementu ar moci izpildiishanu un neesaashanos ar divkaarshu / triiskaarshu paareejaas pluusmas aatrumu... :)
User avatar
Pauliic
Moderators
Posts: 4390
Joined: 15 Jun 2004, 14:33
Location: Carnikava, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Pauliic »

Troop tu ar madasu brauc no Ķekavas uz Rīgu?
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by ParaTr00per »

Pauliic wrote:Troop tu ar madasu brauc no Ķekavas uz Rīgu?
y.

ceru, ka neesu nevienu izbesiijis ar savu lamereeshanos - es 23 gadus neesu braucis ar neko, kam ir mazaak kaa 4 ritenji... :reeka:
User avatar
jaaniss
Audi 80
Posts: 2878
Joined: 11 Feb 2005, 14:22
Location: Jelgava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by jaaniss »

tos, kas brauc starp rindām prasās pastumt malā vai vismaz stūri paraustīt tā, lai panervozē :D
www.ajblasters.lv
Smilšu strūkla, metināšana, gruntēšana.
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by DeeCee »

jaapieriiko atomaatiska durvju atveershanas sisteema :reeka:, labi nav iebildumi ja pa kreio pusi mauc garaam pie sarkanaa, bet pa labo pusi, it seviskji maleejaa rindaa :cc:
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
Post Reply