Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Ja kāds redzēja kādu kuriozu/negadījumu - rakstat tik šeit iekšā!

Moderator: omulis

User avatar
Ch.
Posts: 10513
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Ch. »

Nu bļin, gt99 tak provocē šejieniešus.. Kāda jēga reaģēt uz kko tādu.? :D

Viņš tak jau izsenis ir pazīstams ar saviem negāciju plūdiem pret BMW vadītājiem. Visu laiku tāds uzvilcies, briesmīgi neapmierināts.. Sāk spļaudīties un lamāties, kad kāds kkur piemin vārdu "BMW". Kāpēc tā, varam tikai minēt. Trokšņaini kaimiņi, dusmīga sievasmāte, hemoroīdi, problēmas ar auto.. Varbūt neapmierinātība ar savu ārējo fizionomiju, kas liek visu slikto izgāzt internetā.. :hvz: Varbūt neapmierinātību rada fakts, ka pirms kāda laika eleganti apmeta savu toijotu uz jumta.. :hvz:

Bet kopumā iesaku nemeklēt kašķi, tāda tipa cilvēki parasti kādā jaukā dienā uz kādu pasākumu ierodās ar ieroci, sapsihojās un ar putām uz lūpām nošauj visus, kas viņus neapmierina. :naac:

:offtopic:
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
Martinss
Posts: 4874
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Martinss »

Ch. wrote:Nu bļin, gt99 tak provocē šejieniešus.. Kāda jēga reaģēt uz kko tādu.? :D

Viņš tak jau izsenis ir pazīstams ar saviem negāciju plūdiem pret BMW vadītājiem. Visu laiku tāds uzvilcies, briesmīgi neapmierināts.. Sāk spļaudīties un lamāties, kad kāds kkur piemin vārdu "BMW". Kāpēc tā, varam tikai minēt. Trokšņaini kaimiņi, dusmīga sievasmāte, hemoroīdi, problēmas ar auto.. Varbūt neapmierinātība ar savu ārējo fizionomiju, kas liek visu slikto izgāzt internetā.. :hvz: Varbūt neapmierinātību rada fakts, ka pirms kāda laika eleganti apmeta savu toijotu uz jumta.. :hvz:

Bet kopumā iesaku nemeklēt kašķi, tāda tipa cilvēki parasti kādā jaukā dienā uz kādu pasākumu ierodās ar ieroci, sapsihojās un ar putām uz lūpām nošauj visus, kas viņus neapmierina. :naac:

:offtopic:

Image


Beidz Ch. MITSUBISHI COLT ir pasaulē labākais auto, pārējos vajadzētu aizliegt ražot! ;)
gt99 wrote: Mans favorīts. Ja vēl kādā testā izlasīšu, ka šim auto ar vadāmību viss ir labākajā kārtībā, - mans sapņu (reāls) auto.
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by DeeCee »

nu 2.4+ atmo(lai 325 ietilpst :shura: ), 1.9l+ turbo un 2.4~2.9+td dereetu aizliegt liidz 21 un 3 gadu staazam + papildu eksaamens ar braukshanu ziemaa/ekstreemaas braukshanas skola vai kkas tamliidziigs
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
Ch.
Posts: 10513
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Ch. »

DeeCee wrote:nu 2.4+ atmo(lai 325 ietilpst :shura: ), 1.9l+ turbo un 2.4~2.9+td dereetu aizliegt liidz 21 un 3 gadu staazam + papildu eksaamens ar braukshanu ziemaa/ekstreemaas braukshanas skola vai kkas tamliidziigs
kāds sakars smadzeņu daudzumam ar motora tilpumu? :hvz:
Sodit slidgultnus uz spiediena
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by ParaTr00per »

Ch. wrote:
DeeCee wrote:nu 2.4+ atmo(lai 325 ietilpst :shura: ), 1.9l+ turbo un 2.4~2.9+td dereetu aizliegt liidz 21 un 3 gadu staazam + papildu eksaamens ar braukshanu ziemaa/ekstreemaas braukshanas skola vai kkas tamliidziigs
kāds sakars smadzeņu daudzumam ar motora tilpumu? :hvz:
smadzenju truukums parasti tiek kompenseets :shura:
nu nau normaali, ka cilveeks kaa pirmo auto uz 18 gadiem panjem bmw m3 vai subaru impreza sti. tas reti kad beidzas labi... "pie baltajiem cilveekiem" tas ir atreguleets ar apdroshinaashanu - paprasi kaadam kopenhaagenam shajaa jautaajumaa, cik maxaas UK uz piemeeram ~10 gadus vecu impreza sti apdroshinaashana zaljam gurkjim. ;)
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by DeeCee »

Ch. wrote:
DeeCee wrote:nu 2.4+ atmo(lai 325 ietilpst :shura: ), 1.9l+ turbo un 2.4~2.9+td dereetu aizliegt liidz 21 un 3 gadu staazam + papildu eksaamens ar braukshanu ziemaa/ekstreemaas braukshanas skola vai kkas tamliidziigs
kāds sakars smadzeņu daudzumam ar motora tilpumu? :hvz:
taapat kaa mochiem a kategorija, ar jaudiigu auto daudz lielaaka iespeejas savaariit smagus suudus

mochiem gan tie 125 kubi bik pa traku ir, bet vismaz zalji gurkji nelidinaas apkaart ar hayabusaam
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Rihy »

Viss ir atkarīgs no cilvēka. Man fordam tomēr salīdzinoši ir padaudz jaudas, bet kaut kā spēju to nenošķilt, sūdus sastrādāt vai tamlīdzīgi. Ok, te spēlē arī psiholoģiskais faktors, ka auto virsbūves daļas, piemēram, nav viegli un lēti dabūt :D
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by DeeCee »

tu tomeer vairaak esi iznjeemums :D un saubos vai ar fordu dod dirsaas nezeelojot :D
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Melnais »

ParaTr00per wrote: un stingraakus braukshanas eksaamenus dereetu
Eu, kur tad nu vēl trakāk? Pazīstu vienu ārzemnieku, kas licis tiesības daudzās valstīs, tik traki, kā te, nekur nav. Irānā, Saūda arābijā, Ēģiptē, Izraēlā un citur - nekur nav kā te. Jā, viņš ir irānis! :shura: Un nav jau brīnums, te visi mēģina nospiest agresīvos ar drakoskiem noteikumiem, tur pretī, visi, kas iztur šos eksāmenus, nenoslinko piedomāt, kā to visu apiet. Piemēram AS&V tiesības dabūt var jebkurš, un tur pat puse nav tādu, kā pie mums, jo vnk ļooti nopietni sodi ir. Par ātruma pārkāpšanu var dabūt pat aiz restēm pasēdēt, bet te? Pārsimts latu sods. :reeka: Manuprāt te ir tā apgrieztā psiholoģija, jo vieglāk dabūt vadītāja paliecību, jo mazāk gribās čakarēt visus. Te otrādi, dabūt apliecību ir grūti un kad dabon, tad visi ir kā no ķēdes norāvušies. Imho, tiesības būtu jādod līdzīgi kā AS&V, bet ja pārkāpsi kaut ko, dabūsi aiz restēm pasēdēt un visa ārdīšanās uz koplieošanas ceļiem būs galā. :mhm:
Kopumā Latvijā cilvēki ir gudri, māk ne tikai atrunāties no poličiem, bet māk arī atrast likumā caurumus, par ko var palikt nesodīts. Principā šeit ir vara likumam, nevis likuma sargam. Un tāpēc te ir tāda visatļautība.
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by ParaTr00per »

Melnais, vot paprovee Somijaa nolikt braukshanas exi. :shura:

a kaa brauc araabi, mees esam redzeejushi... iists piemeers! :mhm:

un neviens neliedz tev braukt pirms 18 gadu sasniegshanas. braukt pa koplietoshanas celjiem gan. sajuuti atshkjiriibu :) cik no mazgadiigajiem tirlo ir redzeeti ar vecaakiem 333, ar/bez vecaakiem govplaneeta vai kaadaa citaa kartingtrasee? gta uz ps3 neskaitaas. :D
User avatar
GirtzB
Posts: 2233
Joined: 30 Jun 2004, 12:13
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by GirtzB »

+1
R6 spēks S54B32+2JZ-GE
Braukt ir priex
p.s. mans viedoklis ir autoritatīvs un vienīgais pareizais.
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Melnais »

Tur jau tā lieta, cilvēki nesaprot. Imho, te tā mentalitāte neļauj. :mhm:
lm
ID 55
Posts: 2831
Joined: 05 Feb 2009, 22:53
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by lm »

Neuzskatu, ka Latvijā ir tik traki. Iesaku kādreiz pabraukt pie stūres Maskavā un Sankt-Pēterburgā, tad pēc tām pilsētām Latvija liekas kā paraugs. Arī tiesības tur nolikt gandrīz nav iespējams, jo nesamaksājot automātiski izkrīti ārā. Man stāstīja kā Krievijā notiek tiesību nolikšana pēc tā kad esi samaksājis - mums to katrs 10gadnieks varētu izdarīt :shura: Tur ir pilnīgākais haoss :D parkošanās uz gājēju pārējām, sarkano luksofora gaismu liela daļa nemaz neņem vērā, nemaz nerunājot par ātruma ierobežojumiem un citiem pārkāpumiem. Aizsūtīt mūsu CP uz turieni, tad pietiktu ar kādu nedēļu, lai Latviju no krīzes izvilktu ārā.
Nelido ātrāk par savu sargeņģeli!
User avatar
EDX
Posts: 2001
Joined: 28 Sep 2005, 21:55
Location: Piņķi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by EDX »

Nu tik traki kā tu uzrakstīji jau nu gan Krievijā nav! Turvienkārši visa plūsma ir daudz intensīvāka un agresīvāka nekā šeit. Man pagāja kādas 2 dienas, lai piešautos un pēc tam jau viss kedā :naac: Atbraucot mājās liekās, ka visi flegmas un neviens nekur nesteidzas :D
No quattro - no fun!
lm
ID 55
Posts: 2831
Joined: 05 Feb 2009, 22:53
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by lm »

EDX wrote:Nu tik traki kā tu uzrakstīji jau nu gan Krievijā nav! Turvienkārši visa plūsma ir daudz intensīvāka un agresīvāka nekā šeit. Man pagāja kādas 2 dienas, lai piešautos un pēc tam jau viss kedā :naac:
Tad maz esi braucis. Es katru gadu braucu uz Krieviju un arī braukāju tur ar mašīnu un ir pilnībā tā, kā aprakstīju. Nezinu kā citās pilsētās, bet Sankt-Pēterburgā un Maskavā ir tieši tā kā minēju ;) Piešauties var un tas nav nemaz tik grūti, bet salīdzinot ar Latviju, tad tur tiešām ir haoss.
Nelido ātrāk par savu sargeņģeli!
User avatar
EDX
Posts: 2001
Joined: 28 Sep 2005, 21:55
Location: Piņķi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by EDX »

Tad vai nu tu arī esi flegma, kam liekās, ka tur ir haoss, vai arī pats esi maz braucis :D
No quattro - no fun!
lm
ID 55
Posts: 2831
Joined: 05 Feb 2009, 22:53
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by lm »

Es teicu, ka tur ir haoss salīdzinot ar Latviju. Un braucis esmu pietiekami, lai par to spriestu.
Nelido ātrāk par savu sargeņģeli!
User avatar
Ch.
Posts: 10513
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Ch. »

Danekāda jēga no tā nebūtu, ka kko aizliegtu līdz kkādam vecumam.. Cilvēki, kam smadzenes ir vietā un līdzekļi atļauj varētu škrobīties, jo tie ir spiesti braukāt ar mazlitrāžas miskastēm, kamēr jebanāāti ar tiem pašiem 1.2 polo sistos nost.. Nu nezinu es nevienu tādu gadījumu, kur varētu teikt, ka šoferis parasti bijis prātīgs un braucis iekļaujoties saprāta normās, bet redz negantais un pārmērīgi jaudīgais sporta auto viņu izprovocējis braukt ātrāk kā viņš spēj to darīt, un dēļ tā ir noticis CSNg.
Kas brauc kā lohs, tas tā brauks arī ar mazjaudīgu auto. Un kas ir pietiekami saprātīgs, tam arī liela jauda nebūs nebūs drauds vai traucēklis. ;)
Zinu vairākus čalīšus, kas no 18 gadu vecuma vālē ar evolūcijām, audi S, sti utt un nav nekādu problēmu. :hvz: Tieši tāpat kā zinu vairākus subjektus, kas ar mazlitrāžas golfiem vislaik mauc pedal to the metal, vienalga pilsēta vai šoseja.


Pats galvenais, kam es tiešām piekrītu, ir rūpīgāka kontrole kārtojot eksāmenu. Tak nav normāli, ka cilvēks samācās visu pēc pareizajām bildītēm no galvas, neko nerubī, braukšanu nobrauc ar kkādu otro - trešo piegājienu un tad pēctam brauc kā anafukss un strīdīgās situācijās cenšās savu taisnību iegalvot citiem. Un nav normāli, ka satiksmē piedalās tādi, kam reāli par visu ir [censored]. 150++ apdzīvotā vietā?-poh, 0,5 vēderā?-poh, apdzīt līkumā?-poh. Tie ir galvenais drauds.

Neredzu iemeslu, lai normāls cilvēks, kas domā ar galvu un saprot kur var pārkāpt noteikumus un kur nē, nevarētu jau no 18 gadiem braukt ar to pašu evolūciju vai gt99 pieminētajiem nenormāli megajaudīgajiem BMW un ik pa laikam šur tur uzstiept/iekrāmēt. Vienkārši vajag domāt ar galvu, tur arī visa problēma.
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
Alien
Posts: 4130
Joined: 01 Aug 2005, 16:10
Location: Ķekava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Alien »

DeeCee wrote: un saubos vai ar fordu dod dirsaas nezeelojot :D
var kāds šito huiņu iztulkot? :reeka: :reeka: :reeka:
AR_159 :drive:
User avatar
gintsk
Posts: 300
Joined: 03 Sep 2006, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by gintsk »

Ch. wrote:Nu nezinu es nevienu tādu gadījumu, kur varētu teikt, ka šoferis parasti bijis prātīgs un braucis iekļaujoties saprāta normās, bet redz negantais un pārmērīgi jaudīgais sporta auto viņu izprovocējis braukt ātrāk kā viņš spēj to darīt, un dēļ tā ir noticis CSNg.
Nuuu... īstenībā citādi miermīlīga ģimenes tēva uzvedība tomēr mainās, kad piesēžas pie jaudīgāka BMW stūres. Kaut kas tur ir...
Post Reply