Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Ja kāds redzēja kādu kuriozu/negadījumu - rakstat tik šeit iekšā!

Moderator: omulis

User avatar
Wu-Ryder
Posts: 1779
Joined: 22 Sep 2004, 00:49
Location: Dobele/Jelgava/Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Wu-Ryder »

Vis vairāk mani šeit rakstītajā uzjautrina pāris izteicieni:

Zaļš gurķis

Un "jaudīgs BMW"

Piekrītu Ch. ka nu nav baigi svarīgi kas pa auto utt. :) Vienīgi varētu gan braukšanas eksāmenu tādu prātīgāku, jo manuprāt tur kultūru (kas bieži arī izraisa avārijas situācijas) liekas ka īsti nemāca. Jau mācību braukšanā ailziegt vilkties pa kreiso joslu uz 80km/h ja blakus joslas brīvas. vienam otru palaist utt. Nu tā, lai cilvēcīgi tie jaunie braucēji sanāk, jo savādāk kā sportā - kamēr nenošķil nesaproti kas par lietām.

Jo paskatoties kaut kādas statistikas baigi neredzēs, ka vieni no sistākajiem auto būtu EVO, STi, M3, M5 utt. Jo nevar arī aizmirst to, ka tās mašīna 3x ātrāk ieskrienas par ikdienas Golf 4, bet arī 3x ātrāk ir apstādināmas. Kā arī vadība tur cita. Tas ka ar plikām riepām dod vaļā jau nu vairs nav apdrošināšanas jautājums, vai kaut kādu nodokļu, bet gan mūsu CSDD un CP.

Un ja gādīgs ģimenes tēvs aizlaiž uz citiem medību laukiem sevi, savu ģimeni un vel kādu nevainīgo - tad vinš ir pilnīgs daunis, tik pat labi malku cērtot var verandu sabrucināt un II. psk lādiņu netīšām sacirst.
Un arī avārijas kur iesaistīti "bēdīgi" slavenie BMW, ar knapi tur 30% ir ar motora tilpumu virs 2,5L

Situācijās kad kāds Golf vai Škodas, da kaut passāts vai raudi vadītājs izpildās uz tiltiem, pārlec joslām, uzmet vākus, nositās nahren utt. Neviens to nemana un nedzird.
Image
Poliuretāna bukses/Drift ANGLE/flanči/sajūgi https://www.facebook.com/3BMotorsport.lv

(c) 3BMotorsport
User avatar
GirtzB
Posts: 2233
Joined: 30 Jun 2004, 12:13
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by GirtzB »

Parasti gan mainās to "miermīlīgo ģimenes tēvu" uzvedība kuri ne reizi mūžā nav braukši pa slēgtu trasi un izbraukši ar ko jaudīgāku par 2.0 Mondeo...

p.s. Vairumam tautas definīcija "jaudīgs auto" vēl jo projām ir 2.0 130zs, 190Nm un 1550kg pašmassa, viss kas ir jaudīgāks jau saucas "sporta auto"...

p.s.s. tipisko jaudīgo auto attēli
Image

Image

Image
R6 spēks S54B32+2JZ-GE
Braukt ir priex
p.s. mans viedoklis ir autoritatīvs un vienīgais pareizais.
User avatar
Ch.
Posts: 10521
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Ch. »

Taisnība. Problēma ir sabiedrībā, ne jau auto markā/teh.parametros. Un skumji, ka ir deģenerāti, kas to īsti līdz galam nesaprot. Sākot ar visādiem vannabī zurnaļugām, beidzot ar visādiem *khem* interesantiem personāžiem globālajā tīmeklī.
Tieši tāpēc, kā jau teicu, visādus tāda veida rakstus un izteikumus nav īpaši liela jēga ņemt pierē. :naac:
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by DeeCee »

bmw tiek mineets taapeec ka taa ir tradicionaalaa izveele kjeemiem kas nemaak braukt, neko daudz nesaprot no auto, bet juutas kaa shuumaheri un domaa ka tuliit vilks (nav domaaats kaa apvainojums tiem, kuri izveelas bmw taapeec ka taa ir laba mashiina, nevis taapeec ka tas ir kruta un ir filma bumer)
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
JG
Posts: 2407
Joined: 24 Apr 2007, 20:52
Location: Jaunpils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by JG »

Ch. wrote:Danekāda jēga no tā nebūtu, ka kko aizliegtu līdz kkādam vecumam.. Cilvēki, kam smadzenes ir vietā un līdzekļi atļauj varētu škrobīties, jo tie ir spiesti braukāt ar mazlitrāžas miskastēm, kamēr jebanāāti ar tiem pašiem 1.2 polo sistos nost.. Nu nezinu es nevienu tādu gadījumu, kur varētu teikt, ka šoferis parasti bijis prātīgs un braucis iekļaujoties saprāta normās, bet redz negantais un pārmērīgi jaudīgais sporta auto viņu izprovocējis braukt ātrāk kā viņš spēj to darīt, un dēļ tā ir noticis CSNg.
Kas brauc kā lohs, tas tā brauks arī ar mazjaudīgu auto. Un kas ir pietiekami saprātīgs, tam arī liela jauda nebūs nebūs drauds vai traucēklis. ;)
Zinu vairākus čalīšus, kas no 18 gadu vecuma vālē ar evolūcijām, audi S, sti utt un nav nekādu problēmu. :hvz: Tieši tāpat kā zinu vairākus subjektus, kas ar mazlitrāžas golfiem vislaik mauc pedal to the metal, vienalga pilsēta vai šoseja.


Pats galvenais, kam es tiešām piekrītu, ir rūpīgāka kontrole kārtojot eksāmenu. Tak nav normāli, ka cilvēks samācās visu pēc pareizajām bildītēm no galvas, neko nerubī, braukšanu nobrauc ar kkādu otro - trešo piegājienu un tad pēctam brauc kā anafukss un strīdīgās situācijās cenšās savu taisnību iegalvot citiem. Un nav normāli, ka satiksmē piedalās tādi, kam reāli par visu ir [censored]. 150++ apdzīvotā vietā?-poh, 0,5 vēderā?-poh, apdzīt līkumā?-poh. Tie ir galvenais drauds.

Neredzu iemeslu, lai normāls cilvēks, kas domā ar galvu un saprot kur var pārkāpt noteikumus un kur nē, nevarētu jau no 18 gadiem braukt ar to pašu evolūciju vai gt99 pieminētajiem nenormāli megajaudīgajiem BMW un ik pa laikam šur tur uzstiept/iekrāmēt. Vienkārši vajag domāt ar galvu, tur arī visa problēma.



pilnigi pievienojos šim viedoklim, pašam stāžs palika nesen 2vi gadi un norullēti kkur 120tk, pa šo laiku esmu atravis vienu sodu 20ls vērtiba, par neapstāšanos pie stop zīmes, jo slidena seguma dēļ vnk pašļūcu viņai garam :wink:. cipari pa šo laiku ir taisīti visādi, bet problēmas nekad nav bijušas, jo vienmer esmu domājis ar galvu, kur kad un kāpēc, skriet, stiept, samest slipi, or something else.


par Jaunatni un BMW tas viss ir pilnīgs fuflo, pats nedēlu atpakaļ iegādāju e36, man pirmais bmw, ieprieks bija mk2 golf, un vectra a, un varu teikt viennozīmīgi ka bmw ir pirmais auto ar kuru braucu prātīgi, brīžiem pat liekas vai tie kas uz šosejas dzen garām(nemedzu parsniegt 90km/h, ja neskaita atvilkšanu pa reizītei), padoma kas tas par sēni ar bmw, jo vienmer kka slīpi nolūr :wink:
User avatar
GirtzB
Posts: 2233
Joined: 30 Jun 2004, 12:13
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by GirtzB »

gt99 wrote:http://auto.delfi.lv/zinas/latvija/visb ... d=37184225
Īsumā skaidrs, ka bembisti ir bembisti. Un vēl secinājums
Kopumā varam teikt, ka noteicošās ir tieši autovadītāja prasmes un pieredze.
Bembistu prasmes vadīt auto nu ir tādas, kādas ir. Pieticīgas maigi izsakoties :rofl:
Protams "ielu karaļi" nepiekritīs :naac:
nuss fakti ir un paliek fakti, tajos neko izmainīt nevar, bet šis gan vairāk izklausās pēc statistikas un kā mēs labi zinam ir meli, lieli meli un statistika...

p.s. kā typeR pa ziemu uzvedās?
R6 spēks S54B32+2JZ-GE
Braukt ir priex
p.s. mans viedoklis ir autoritatīvs un vienīgais pareizais.
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by ParaTr00per »

Ch. wrote:Neredzu iemeslu, lai normāls cilvēks, kas domā ar galvu un saprot kur var pārkāpt noteikumus un kur nē, nevarētu jau no 18 gadiem braukt ar to pašu evolūciju vai gt99 pieminētajiem nenormāli megajaudīgajiem BMW un ik pa laikam šur tur uzstiept/iekrāmēt. Vienkārši vajag domāt ar galvu, tur arī visa problēma.
jaa, vajag domaat ar galvu. :) tikai tajaa vecumaa tas sanaak taalu ne katram - vairumam galvu vada hormonu veetras. un jaa, jeblaanu ar mazlitraazhaam arii netruukst, bet tie parasti nespeej sasniegt pietiekamu aatrumu, lai nosistos pashi un nosistu citus, iztiek ar miesas bojaajumiem un apskaadeetu tehniku. un taadaa veidaa vinji ieguust pieredzi. nositoties vai nositot citus ar impreza sti (speciaali neminu bmw, lai juutiigaas dveeseles nejustos aizskartas :shura:) neviens nekaadu pieredzi neieguust. ieguust labaakajaa gadiijumaa probleemas uz visu atlikusho muuzhu... shis te viss nav "lai aizliegtu tieshi tev braukt ar kuulo jaudiigo sporta auto", bet "lai pasargaatu apkaarteejos satiksmes daliibniekus no potenciaaliem troublemakeriem".

ok, ir viens no 50, kas brauc praatiigi. ir viens no 100, kas ir ieguvis pieredzi pirms 18 gadiem - visaadi gonshchiku beerni un kartingu pulcinju absolventi. tie arii ar pat ljoooti sportisku auto uz ielas uzvediisies praatiigi, bet savu sakraajushos veelmi gaazeet izliks trasee. taapeec es jau ne vienreiz vien esu skalji kliedzis, ka atbalstu jebkaadas organizeetas auto sacensiibas, kaut vai drugrace, autospirnts, drifts, gymkhana vai vienkaarshi paneesaashanaas pa kaadu sleegtu teritoriju. taapeec es savus siikos dzenaashu ar auto pa trasi tikko tie spees nospiest sajuuga pedaali. :)
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Melnais »

Nu, bmw ir tāda lieta, kā dupšpiedziņa un pie tādas piedziņas mazliet mainās auto uzvedība uz ceļa, tāpēc jaunatnei uzreiz liekās, ka iet lopā un var gāzt. Tāda ir tā sajūta.
User avatar
GirtzB
Posts: 2233
Joined: 30 Jun 2004, 12:13
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by GirtzB »

tieši otrādi, ja auto ir FWD vienritenis kurš spolē pie jebkura švakākas saķeres momenta, tad subjektīvajai tautai šķiet ka auto iet...
R6 spēks S54B32+2JZ-GE
Braukt ir priex
p.s. mans viedoklis ir autoritatīvs un vienīgais pareizais.
User avatar
Wu-Ryder
Posts: 1779
Joined: 22 Sep 2004, 00:49
Location: Dobele/Jelgava/Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Wu-Ryder »

GirtzB

Par to brīvu tikšanu trasēs - :cool: :cool:

Es neatceros, kur un kurā valstī, bet valdība, vai pašvaldība, vai velns sazin kas tā par pārvaldi, vai nu uzbūvēja trasi, vai kaut ko tamlīdzigu. Nu katrā ziņā drošu vietu, kur jaunajiem draiveriem izpausties. Protams kontrolēti un tā. Bet ja to dara uz ielas, tad :emo: :emo:

manuprāt tādā veidā veidojas labs nezinu kā nosaukt dialogs - Ja redzi, ka tev dod vietu, lai izpaustos, bet ja ārdies un nēsājies pa ielām tad atraujies tā ka maz nevajag.

Sabi trenini ir labs piemērs, bet ja tos varētu izvērts par piemērām 6dienas pasākumu visas dienas agrumā, tad būtu vel labāk.

Protams ka tam visam apakšā finansējums utt. Bet manuprāt te mūsu zemē - jo trakāk centies kādu sodīt, jo vairāk vinš meklē caurumus lai tiktu sveikā cauri, bet nebeigtu pārkāpt. Varbūt ja pamēģinātu ar labu, vēl vairāk atbalstot trases utt. varētu sasniegt labākus rezultātus. Iestāstīt to, ka pat 50 gadīgam onkam. ir noderīgi ar savu nesen iegādāto BMW, pirms braukšanas ikdienā, to pamēģināt pa trasīti, lai zin kā ieskrienas, kā bremzē, kā vadās.

Tas nu tāds mans domu gājiens.
Image
Poliuretāna bukses/Drift ANGLE/flanči/sajūgi https://www.facebook.com/3BMotorsport.lv

(c) 3BMotorsport
User avatar
JG
Posts: 2407
Joined: 24 Apr 2007, 20:52
Location: Jaunpils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by JG »

par tadiem 6dienas auto pasakumiem, man arī jau sen grozas domas pa galvu, ka vajadzetu kko tādu veidot un pinveidot :wink:




P.S.
Wu-rider, ir neliela ideja, ar auto saistītam pasākumam, uz pavasara pusi, un gribētos ar Tevi viedot tādu ka nelielu sadarbību, jo atrodamies netālu, un publika līdzīga, ja ir interese uzmet PM
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by DeeCee »

Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Fretka »

Protams - vajag arī te pacelt diršanos kā powerā, n-to lapu garumā :cool:
User avatar
Ch.
Posts: 10521
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Ch. »

"http://www.tvnet.lv/auto/satiksme/37191 ... s_uz_jumta
Īsumā skaidrs, ka škodisti ir škodisti. Un vēl secinājums
Strauji tuvojošais pavasaris, šķiet, arī autovadītājiem ir licis nedaudz atslābināties, dažreiz zaudējot uzmanību un izraisot avārijas situācijas vai pat satiksmes negadījumus.
Škodistu prasmes vadīt auto nu ir tādas, kādas ir. Pieticīgas maigi izsakoties :rofl:
Protams "līzinga karaļi" nepiekritīs :naac: "

vai ne, gt99? :naac:
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
EDX
Posts: 2001
Joined: 28 Sep 2005, 21:55
Location: Piņķi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by EDX »

Nebiju pamanījis, ka DeeCee šito arī te iepļūtījis :D
Te ir pat vairāk kā viss normāli :cool: Čalis brauc ĻOTI droši, pārdomāti un pilnīgi nevienu neapdraudot 8) Bīstamas situācijas - 0. Skills ir pareizs un māk to pielietot :wink:
Ja kādam liekas pretēji, tad var droši nemaz nevērt muti vaļā, lai runāt par lietām no kurām pats nesaprot pilnīgi nekā.... :roll:
No quattro - no fun!
User avatar
Pauliic
Moderators
Posts: 4390
Joined: 15 Jun 2004, 14:33
Location: Carnikava, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Pauliic »

es biju ar reno :)

škoda pār sarkano blieza :)
User avatar
Micuks
Posts: 2876
Joined: 12 Aug 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Micuks »

EDX wrote:
Nebiju pamanījis, ka DeeCee šito arī te iepļūtījis :D
Te ir pat vairāk kā viss normāli :cool: Čalis brauc ĻOTI droši, pārdomāti un pilnīgi nevienu neapdraudot 8) Bīstamas situācijas - 0. Skills ir pareizs un māk to pielietot :wink:
Ja kādam liekas pretēji, tad var droši nemaz nevērt muti vaļā, lai runāt par lietām no kurām pats nesaprot pilnīgi nekā.... :roll:
Nošaut pirms viņš kādu ir sakropļojis vai nositis ar savu "pārdomāto" braukšanu :dusma:
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17038
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Juzix »

Pauliic wrote:es biju ar reno :)

škoda pār sarkano blieza :)
Pašam viss OK?
Pēc bildēm skatoties, jau visai smaidīgs :D
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
Pauliic
Moderators
Posts: 4390
Joined: 15 Jun 2004, 14:33
Location: Carnikava, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Pauliic »

kā parasti riktīgs fun :)

situācija, marijas elizabetes krusts, es stāvu uz elizabetes un gaidu zaļu virzienā uz upīša.

par pašu krustojumu - tur ir tā, ka tie kas brauc uz centra pusi tiem zaļais ir ilgāk, lai var trolejbusi utt nogriesties. Pretējiem jau labu laiku ir sarkans.

Man iedegās zaļais maucu un no centra puses ielidoja škoda sānā.

Čalis saka, ka uz zaļo bijis krustojumā :D :D

es vēl speciāli aizgāju apskatīties kā luksofors tur strādā

bet :cool: ka cilvēki saskrēja, palīdzēja man un draudzenei izlīst arā teica , ka viss redzēts tīrs sarkanais utt atstāja koordinātes un tā :)
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17038
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Juzix »

Visvairāk patika alus buņdžas un uzraksts uz auto sāniem :reeka:
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
Post Reply