Saskarsme ar CP

Ja kāds redzēja kādu kuriozu/negadījumu - rakstat tik šeit iekšā!

Moderator: omulis

User avatar
mbertulis
Dubultaģents
Posts: 5213
Joined: 08 Mar 2008, 18:32
Location: Naudīte
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by mbertulis »

Andis wrote:
Tomel_q wrote:šodien ar Mācībniecēm uzrāvos ar +30 atļauto 90 vietā :miileeties:
40ls un +2p ''instruktoram'' :yo:
ārpus apzdīvotas sākot no 31 liek 40 latu sodu. līdz 30 km/h ir 30 lati.
tur droši vien ir teksts <30 km/h, kas nozīmē, ka tikai līdz 29 km/h ir 30 Ls sods. ;)
Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
Ratus taisa ziemā, ragavas vasarā, bet bembi visu cauru gadu !
Image
User avatar
Zazaaks
Posts: 253
Joined: 09 Jul 2005, 02:46
Location: Latgola
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by Zazaaks »

Andis wrote: ārpus apzdīvotas sākot no 31 liek 40 latu sodu. līdz 30 km/h ir 30 lati.
Pants Nr. 149.8.5.0 - Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu no 21 kilometra stundā līdz 30 kilometriem stundā ar motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem, kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 tonnas.

Atkal cenas pacēluši? pirms 2 mēnešiem bija 20Ls :shura:
Rallijs beidzies - punktu nav...
User avatar
EDX
Posts: 2001
Joined: 28 Sep 2005, 21:55
Location: Piņķi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by EDX »

Kaut kad nesen uz ventspils šosejas gāzu uz Jūrmalas pusi 115 - 120 kmh - pretī braucošā CP ekipāža man nokratīja ar pirkstu nu nu nu :D
No quattro - no fun!
User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by Lambertino »

EDX wrote:Kaut kad nesen uz ventspils šosejas gāzu uz Jūrmalas pusi 115 - 120 kmh - pretī braucošā CP ekipāža man nokratīja ar pirkstu nu nu nu :D
Man vakar ar atgadijās gadijums :twisted:
Izgriežos no vienas teritorijas, apstādina mani ekipāža (oblava bija) es attaisu logu, inspektors pienāk un saka
Labdien - tā, ar dokomentiem vis kārtībā, alkahols aizvērts, laimīgu ceļu!

Tādu ablomu noķēru :reeka: Es pilnīgi neko neparādiju un nepaspēju pateikt. Blakussēdātāja pusē, stāvēja aliņš + gaismas vēl nebiju paspējis ieslēgt :reeka:
ImageImage
User avatar
omulis
Moderators
Posts: 5810
Joined: 11 Jun 2004, 11:17
Location: Ādaži, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Saskarsme ar CP

Post by omulis »

kas ta mašīnā nevar būt alkahols atvērts?
www.unfoto.lv
a kam tagad viegli...
Man garšo Čili.. jūtoz ugunīgaiz Mačo
No īsta čili pat lieli vīri raud(c)
User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by Lambertino »

omulis wrote:kas ta mašīnā nevar būt alkahols atvērts?
es domāju, ka tas bija savādāk domāts - ķipa, ka neesmu dzēris jo aliņš aizvērts :aiwa:
ImageImage
User avatar
SeSkS
Posts: 249
Joined: 02 Nov 2008, 12:59
Location: Latvija, Jelgava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Saskarsme ar CP

Post by SeSkS »

nu jau labu laiku atpakaļ, zveinieksvētkos atpūtāmies labs bariņš pāvelostā, tur pa dienu kātrtīgi atpūtāmie siemalkojām aliņu utt utt. vakarā kad visi dodas uz balliti man baigs nogurums un zinu ka nakosaja rita esmu pie stures, tapec aizvedu visus uz balliti un braucu atpakal, ātrums +/- 60km/h un vienā krustā ar rocenīti gāju, aizmugurē mašīna, nu neko braucu uz stāvvietu tā +/- 60km/h sie min pakaļ, es stāvietā iekšā +/- ar 80km/h ienesos un pie pēdējās lampas pamanīju ka autiņam kas min man pakal ir mirgalkas uz jumta, lielie prieki beidzās, ar domu ka tūlīt būs tiesības nost, pienak policista kungs palūdz ieslegt gaismas, viss ok prasa dokumentus, vienigais kas bija tehn.pase, parejais telti palicis!nu šis jau manami dusmigs, nolama par to ka atri braucu un izdoma pieaicinat pie masinas - parbaudija tiesibas vai ir, un protams, ka jau nojautu trubinja lika pust, sirds pa rikli gandriz izleca, un par brinumu no 6L užavas alus ne smakas!policista kungs taja bridi kluva loti laipns, pateica lai vairak nesteidzos ta un ka daudz dzeraju blandas pa ielam un ka var izstrēpuļot prieksa!nākošaja rītā braucot jau prom pulkst. ~ 12:00 braucu no stāvvietas ārā, un tur atļautais ātrums 20km/h!nopriecājos ka ments laikam nebija vietejais un nezinaja šo zimi un laimigi devāmies uz ventas rumbu ārdīties! :D atvainojos ka tik gari, īsāk nevarēju! :reeka:
Vēlies foto sesiju?
Daži no darbiem:https://www.flickr.com/photos/125144896@N02/sets/
Cenas vairāk kā demokrātiskas un draudzīgas!

Vēlies flančus - izgriezīsim ar lāzeri / būs izdevīgāk nekā pirkt
User avatar
kuu_haa
Posts: 1278
Joined: 08 Aug 2005, 11:30
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by kuu_haa »

neko jau sliktu negribu teikt, bet pāri gulošajam arī gāji 80?
Audi V8 92. 4.2 q
Audi A200 88. 2.2 10VT q
User avatar
harcho
BMW E36
Posts: 2001
Joined: 01 Nov 2005, 14:41
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by harcho »

:O tipa sanaak ka tu peec 6iem izdzertiem litriem alus tajaa pashaa vakaraa seedies un brauc :4: :4: ja es pareizi sapratu :roll: :roll:

tad jau laikam teu kaukaads megaorganisms ka var tik daudz alu paastraadaat tik iisaa laikaa...
Image
686 clothing. Deelji, sleepes, zaabaki, stiprinaajumi. Iespeejas iegaadaaties un
apkopt inventaaru par ljoti patiikamaam cenaam. PM or 26441043
User avatar
Guncha
Posts: 286
Joined: 26 May 2005, 15:09
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by Guncha »

SeSkS wrote:nu jau labu laiku atpakaļ, zveinieksvētkos atpūtāmies labs bariņš pāvelostā, tur pa dienu kātrtīgi atpūtāmie siemalkojām aliņu utt utt. vakarā kad visi dodas uz balliti man baigs nogurums un zinu ka nakosaja rita esmu pie stures, tapec aizvedu visus uz balliti un braucu atpakal, ātrums +/- 60km/h un vienā krustā ar rocenīti gāju, aizmugurē mašīna, nu neko braucu uz stāvvietu tā +/- 60km/h sie min pakaļ, es stāvietā iekšā +/- ar 80km/h ienesos un pie pēdējās lampas pamanīju ka autiņam kas min man pakal ir mirgalkas uz jumta, lielie prieki beidzās, ar domu ka tūlīt būs tiesības nost, pienak policista kungs palūdz ieslegt gaismas, viss ok prasa dokumentus, vienigais kas bija tehn.pase, parejais telti palicis!nu šis jau manami dusmigs, nolama par to ka atri braucu un izdoma pieaicinat pie masinas - parbaudija tiesibas vai ir, un protams, ka jau nojautu trubinja lika pust, sirds pa rikli gandriz izleca, un par brinumu no 6L užavas alus ne smakas!policista kungs taja bridi kluva loti laipns, pateica lai vairak nesteidzos ta un ka daudz dzeraju blandas pa ielam un ka var izstrēpuļot prieksa!nākošaja rītā braucot jau prom pulkst. ~ 12:00 braucu no stāvvietas ārā, un tur atļautais ātrums 20km/h!nopriecājos ka ments laikam nebija vietejais un nezinaja šo zimi un laimigi devāmies uz ventas rumbu ārdīties! :D atvainojos ka tik gari, īsāk nevarēju! :reeka:
Tu izdzēri 12 aliņus un tev nekā nebija? :neka: Un Tu pēc 6L sēdies pie stūres? :shock:
Image
User avatar
essential
Posts: 1697
Joined: 05 Jun 2008, 21:42
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by essential »

harcho wrote::O tipa sanaak ka tu peec 6iem izdzertiem litriem alus tajaa pashaa vakaraa seedies un brauc :4: :4: ja es pareizi sapratu :roll: :roll:

tad jau laikam teu kaukaads megaorganisms ka var tik daudz alu paastraadaat tik iisaa laikaa...
viņam taisnā truba, kā lej iekšā, tā līst ārā :D
User avatar
roliss
Posts: 286
Joined: 21 Mar 2006, 16:30
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Saskarsme ar CP

Post by roliss »

MALACIS, ko citu lai saka..
http://www.200sx.lv" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Pauliic
Moderators
Posts: 4390
Joined: 15 Jun 2004, 14:33
Location: Carnikava, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Saskarsme ar CP

Post by Pauliic »

makšķernieku stāsti...
User avatar
fleix
BMW M3
Posts: 2251
Joined: 20 Nov 2005, 01:53
Location: Rix
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by fleix »

Psc Minhauzens :reeka:
User avatar
karlisbe
Posts: 6405
Joined: 13 Aug 2005, 18:19
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by karlisbe »

sesks, taisam derības... nopirkšu tev 6 litrus alus, tu viņus pāris stundu laikā izdzersi un tad sēdīsies pie stūres. ja tu nevarēsi izdzert vai pabraukt, tad tu man maksāsi 50Ls
• Reibums - labprātīga ļaušanās vājprātam.
Image
User avatar
vinja
Posts: 204
Joined: 14 Jul 2008, 15:07
Location: Jelgava
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by vinja »

mpb wrote:sesks, taisam derības... nopirkšu tev 6 litrus alus, tu viņus pāris stundu laikā izdzersi un tad sēdīsies pie stūres. ja tu nevarēsi izdzert vai pabraukt, tad tu man maksāsi 50Ls
shajaa gadiijumaa nederees kursh katrs alus :D vajag iipasho uzhavas :mhm:
katram 1dienas riitam ir savs 5dienas vakars...
User avatar
karlisbe
Posts: 6405
Joined: 13 Aug 2005, 18:19
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by karlisbe »

vinja wrote:
mpb wrote:sesks, taisam derības... nopirkšu tev 6 litrus alus, tu viņus pāris stundu laikā izdzersi un tad sēdīsies pie stūres. ja tu nevarēsi izdzert vai pabraukt, tad tu man maksāsi 50Ls
shajaa gadiijumaa nederees kursh katrs alus :D vajag iipasho uzhavas :mhm:
nav problēmu ;)
• Reibums - labprātīga ļaušanās vājprātam.
Image
User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by Lambertino »

SeSkS wrote:nu jau labu laiku atpakaļ, zveinieksvētkos atpūtāmies labs bariņš pāvelostā, tur pa dienu kātrtīgi atpūtāmie siemalkojām aliņu utt utt. vakarā kad visi dodas uz balliti man baigs nogurums un zinu ka nakosaja rita esmu pie stures, tapec aizvedu visus uz balliti un braucu atpakal, ātrums +/- 60km/h un vienā krustā ar rocenīti gāju, aizmugurē mašīna, nu neko braucu uz stāvvietu tā +/- 60km/h sie min pakaļ, es stāvietā iekšā +/- ar 80km/h ienesos un pie pēdējās lampas pamanīju ka autiņam kas min man pakal ir mirgalkas uz jumta, lielie prieki beidzās, ar domu ka tūlīt būs tiesības nost, pienak policista kungs palūdz ieslegt gaismas, viss ok prasa dokumentus, vienigais kas bija tehn.pase, parejais telti palicis!nu šis jau manami dusmigs, nolama par to ka atri braucu un izdoma pieaicinat pie masinas - parbaudija tiesibas vai ir, un protams, ka jau nojautu trubinja lika pust, sirds pa rikli gandriz izleca, un par brinumu no 6L užavas alus ne smakas!policista kungs taja bridi kluva loti laipns, pateica lai vairak nesteidzos ta un ka daudz dzeraju blandas pa ielam un ka var izstrēpuļot prieksa!nākošaja rītā braucot jau prom pulkst. ~ 12:00 braucu no stāvvietas ārā, un tur atļautais ātrums 20km/h!nopriecājos ka ments laikam nebija vietejais un nezinaja šo zimi un laimigi devāmies uz ventas rumbu ārdīties! :D atvainojos ka tik gari, īsāk nevarēju! :reeka:
:wtf: kur tavs kosmosa kuģis nolaižas, tagad taču visur ir privātīpašumi?
ImageImage
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by DeeCee »

menti l0hi , kurs tiem maukaam devis tiesiibas apdraudeet celju satiksmi, kretiinu banda noliidusi nepaarredzamaa pagriezienaa, no briiviibas ielas griezoties uz bergjiem :dusma: kruta, brauc pagriezienaa(kur vismaz ar subaaru braucot aatrums ap 60~70) un aiz liikuma kroplji notureejushi kaadu, kaap kaut kokaa :dusma: paveicaas ka jau turpceljaa taas kakugalvas nospiegoju
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
freimo
Admins
Posts: 7443
Joined: 14 Jun 2004, 11:16
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Saskarsme ar CP

Post by freimo »

DeeCee wrote:menti l0hi , kurs tiem maukaam devis tiesiibas apdraudeet celju satiksmi, kretiinu banda noliidusi nepaarredzamaa pagriezienaa, no briiviibas ielas griezoties uz bergjiem :dusma: kruta, brauc pagriezienaa(kur vismaz ar subaaru braucot aatrums ap 60~70) un aiz liikuma kroplji notureejushi kaadu, kaap kaut kokaa :dusma: paveicaas ka jau turpceljaa taas kakugalvas nospiegoju
Vēlviens līdzīgs tavs teksts = BANS :!: :!: :!: :!: :!:
BMW F31 M-Sport Estoril Blue
Locked