Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
Kaspars
Posts: 3499
Joined: 07 Jan 2014, 23:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: UldisUldis ECh6 Tourings

Post by Kaspars »

Padalies kur pirki lūkas aizvelkamā remkomplektu. Gan jau kupejai būs tas pats kas unītim.
Braucu ar MK5 GTI
User avatar
UldisUldis
Posts: 4504
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: UldisUldis ECh6 Tourings

Post by UldisUldis »

Kaspars wrote: 11 May 2021, 16:16 Padalies kur pirki lūkas aizvelkamā remkomplektu. Gan jau kupejai būs tas pats kas unītim.
eparts.lv

54138246027 un 54138246025

No katras detaļas tam vākam ir pa divām. Tie sūdiņi padārgi sanāk beigās, tāpēc varbūt vispirms izņemt lūku un paskatīties, kuras plastmasas tur tieši aizgājušas no dzīves.
Es nopirku visas 4, ja kkas paliks pāri, tad varēšu pret kādiem aliem iemainīt.
User avatar
UldisUldis
Posts: 4504
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: UldisUldis ECh6 Tourings

Post by UldisUldis »

Season finale.

Auto pārdots, varam slēgt :|
nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: UldisUldis ECh6 Tourings

Post by nakurilijs »

Cik uzvārīji? :emo:
:dj:
K.JAY
Posts: 1255
Joined: 24 Jan 2015, 23:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: UldisUldis ECh6 Tourings

Post by K.JAY »

Vietā kaut ko citu no Jelgavas lūdzu
:vells:
User avatar
UldisUldis
Posts: 4504
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: UldisUldis ECh6 Tourings

Post by UldisUldis »

vispār auto aizbrauca pie studenta, kurš mācās Jelgavā, tāpēc varētu teikt, ka auto atgriezies mājās :D
krabiz
Posts: 388
Joined: 05 Jun 2016, 22:52
Location: LV
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: UldisUldis ECh6 Tourings

Post by krabiz »

UldisUldis wrote: 09 Sep 2021, 19:07 vispār auto aizbrauca pie studenta, kurš mācās Jelgavā, tāpēc varētu teikt, ka auto atgriezies mājās :D
Kas ir vietā? Kaplēsi ar Volvo?
"316iA kompakts man ir brīvdienu izbraucieniem"
K.JAY
Posts: 1255
Joined: 24 Jan 2015, 23:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: UldisUldis ECh6 Tourings

Post by K.JAY »

UldisUldis wrote: 09 Sep 2021, 19:07 vispār auto aizbrauca pie studenta, kurš mācās Jelgavā, tāpēc varētu teikt, ka auto atgriezies mājās :D
Blaaaaa :naac: :susnaks:
:vells:
User avatar
UldisUldis
Posts: 4504
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: UldisUldis ECh6 Tourings

Post by UldisUldis »

krabiz wrote: 09 Sep 2021, 19:12
UldisUldis wrote: 09 Sep 2021, 19:07 vispār auto aizbrauca pie studenta, kurš mācās Jelgavā, tāpēc varētu teikt, ka auto atgriezies mājās :D
Kas ir vietā? Kaplēsi ar Volvo?
Volvo jānorestaurē stūres reika un jāsataisa, lai var durvis aizslēgt, tad varēs kaplēt :D

Image

Tad jau redzēs, kas būs vietā. Gan jau bmw, tikai vispirms jāatrod.
krabiz
Posts: 388
Joined: 05 Jun 2016, 22:52
Location: LV
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: UldisUldis ECh6 Tourings

Post by krabiz »

UldisUldis wrote: 09 Sep 2021, 19:21
Tad jau redzēs, kas būs vietā. Gan jau bmw, tikai vispirms jāatrod.
Moš paņem E65, pēc gadiem un nobraukuma tur jau visam jābūt saplīsušam un nomainītam, atliek tikai braukt 8)
"316iA kompakts man ir brīvdienu izbraucieniem"
User avatar
ray112
Posts: 5012
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: UldisUldis ECh6 Tourings

Post by ray112 »

UldisUldis wrote: 09 Sep 2021, 19:21
krabiz wrote: 09 Sep 2021, 19:12
UldisUldis wrote: 09 Sep 2021, 19:07 vispār auto aizbrauca pie studenta, kurš mācās Jelgavā, tāpēc varētu teikt, ka auto atgriezies mājās :D
Kas ir vietā? Kaplēsi ar Volvo?
Volvo jānorestaurē stūres reika un jāsataisa, lai var durvis aizslēgt, tad varēs kaplēt :D

Image

Tad jau redzēs, kas būs vietā. Gan jau bmw, tikai vispirms jāsagaida kad Ch atkal tirgos kādu.
Mazliet precizēju :naac:
Bal0dis
Posts: 9
Joined: 20 Feb 2022, 20:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: UldisUldis ECh6 Tourings

Post by Bal0dis »

Sveiki,tautieši!

Labu laiku domāju un beigās izdomāju, ka varētu paturpināt šī auto dienasgrāmatu.
Tā kā šajā topicā labu laiku ir bijis klusums, bet e46 tiek turpināts lauzt dienu no dienas, tad mazliet ir ko pastāstīt.

Bet sakumā varbūt mazliet par sevi un kāpēc man kā studentam ,pie attiecīgajām degvielas cenām ,bija vajadzīga 2.5 beņas beha nevis ekonomisks 1.9 passeratī.

Par sevi - Esmu students , kurš no mašīnām diži daudz nerūbi. Ar skrūvēšanos pa garāžu pirmo reizi iepazinos 18 gados, kad tiku pie savas pirmās mašīnas. Tomēr kaut kā tā lieta ieinteresēja un biju nolēmis, ka mēģināšu cik nu varēšu pats iemācīties labot tačkas nevis vest uz servisiem.

Tātad īsi ( Diez ko īsi nesanāca :( ) kā nonācu pie e46:
Jau no brīža, kad sāku domāt par pirmo mašīnu, sapnis bija e46 universālis, bet seņčiem ideja par pirmo mašīnu kā behu ar 200 zirgiem galīgi nepatika un arī vectēvs kategoriski nosodīja manu auto izvēli. Apskatīti tika dažādi subāri, audāri, pasāti un pat viena mazda :susnaks: ,bet beigās tiku pie šī brīnuma :
J03A1918.JPG
Tātad Toyota Avensis 2009 gada ar 2.0 dīzelīti.
Gluži nav jauniešu sapņu auto, bet braukt var . :D Sākumā likās tīri sakarīgs aparāts, iekrāmēt bagūzī varēja visu ko sagribas , no viena punkta līdz otram nogādāja bez aizķeršanās, tikai tas, ka degvielas patēriņš 8l/100km , manuprāt daudz pa daudz 2.0 dizelītim un tas , ka elektroniskā rokas bremze, soo ziemas slidināšanās atkrīt jau startā :shock:
Gandrīz gadu braucot dienu no dienas ar vien vairāk gribējās tikt vaļā no šitā kojota un piepildīt savu sapni par e46. Tad nu vasaras sākumā kāds nu viņš bija ieliku pārdoties ssā, pusi vasaras viņš tur nostāvēja , bet kaut kā negribēja neviens ņemt un nevienu sakarīgu e46 pa to laiku arī nevarēju atrast. Beigās aizvedu uz servisu lai piekrāso švīkas, apkopj rūsas pleķus , nopulē un tad ieliku viņu placī. Pēc nedēļas jau bija prom :D yESSSSSSSS!! :beer:
Biju nolēmis, ka man tagad par katru cenu vaig e46 330D (150kw) universāli m - pakā ar 6pk manuāli. Piedāvājumi bija daudz, bet visiem automāti :dusma:
Tad nu paliku kājniekos un ar sapni par e46. Tā kā nekad nebiju braucis ar bmw, sāku aizdomāties par to varbūt man nemaz nepatiks un sāku pārdomāt vai man tiešam to vaig, jo līdz šim viss hajps bija tikai par mašīnas vizuālo izskatu. Tieši ap to laiku bija velo pasāciens uz kuru Uldis ar savu e46 arī bija atbraucis. Skatījos uz siekalojos katru reizi, kad pagāju tam e46 garām. Vakara gaitā ari saņēmos un uzprasīju, lai iedot izmest līkumiņu. Piesēžoties pie stūres bija tāds mazs uztraukums, jo nezināju ko sagaidīt, bet pēc izbrauciena hajps par e46 palielinājās 10kārt . Visu atlikušo vakaru staigāju ar smaidu līdz ausīm. :D
Tad nu vēl sparīgāk rakos cauri ssam un facebookam, lai atrastu savu sapņu auto, variantu bija maz , bet no tiem pašiem neviens neuzrunāja, jo dziļi apziņā jau bija iesēdies ideālais e46 kādu gribētu - topazсинийs tourings. . :reeka:
Tad nu tuvojās septembris. Tūlīt jau jābrauc uz Jelgavu sākt savas studiju gaitas, bet vēl ar vien biju kājniekos ar sapni par e46, turklāt ar autobusu pēdējo reizi biju braucis uz savu braukšanas eksāmenu un nevēlējos lauzt šo streaku. :D
Tā kā neviens sludinājumos atrodamais e46 neraisīja manī tādu sajūsmu kā topazсинийs tourings, nolēmu apjautāties pie gudrāka cilvēka vai bmw ar 2.5 beņ/gāze ir gudrs lēmums (Lai
gan no gudrības ceļa nogāju brīdi, kad nolēmu 2009 gada mašīnu samainīt pret ne to jaunāko bmw).Pēc kinda apstiprinošas atbildes un sakāmā ,,Ja reiz tev vaig ,tad vaig!", nolēmu apjautāties vai Uldis nav ieinteresēts pamainīt kaut ko dzīvē un atbrīvoties no sava topazсиний touringa. :rofl:
Diez ko ieinteresēts pārdot e46 viņš nebija, bet ciparu vismaz nosauca :) , labs sākums. Nezinu vai cipars, ko viņš nosauca bija ar domu, lai es fiksi atkratītos vai nē ,bet es biju tik ilgi nocieties, ka cipars mani vairs neinteresēja ,es uzreiz biju gatavs ņemt, ka tik pārdod :D. Lai gan pa to laiku bija jau pienācis septembris, studijas sākušās un dabūju uz skolu aizbraukt ar autobusu, streaks pakāsts :( , tomēr biju optimisma pilns, ka pielauzīšu Uldi, viņš man pārdos to e46 un mājās varēšu rullēt jau SAVĀ' topazсиний touringā. Tad nu zvaigznes sastājās un 4dien uzreiz pēc lekcijām lecu autobusā un braucu uz Rīgu apskatīt , apskatīju varbūt 5 min, bet man jau pēc 1 min bija skaidrs, es ņemu ! :D
Tālāk jau csdd apmeklējums un laimīgs rullēju uz mājās nu jau savā topazсиний touringā.

Tā , ievads biki ievilkās :D
Savas pirmās emocijas un piedzīvojumus ar mašīnu nerakstīšu, jo tad ievads būs 2x garāks.

Maucam tālāk pie tā , kas Jums vairāk interesē: kas pa šo laiku noticis ar topazсиний touringu?

Tātad e46 saņēmu ar mazliet apskādētu aizmugurējo bamperi , biki rūsu uz durvīm un ar pāris nepilnībām salonā.
Te bilde jaunajās mājās:
e46 majas.jpeg
Atbraucot uz mājām secināju, ka par grants ceļu izmantošanu varu aizmirst, jo braukt pa nelīdzenu asfaltu ar bedrītēm bija jau sāpīgi. Ja agrāk varēja lidot pa ciema celiņiem, tad tagad velkos kā opis :D
Tātad pirmos 2k km noripināju bez bēdas , tad pienāca eļļas maiņa un gāzei apkope. Samainīju eļļu, pie reizes arī visus filtrus , ar degvielas filtru gāja interesanti, jo visas skrūves, ko skrūvēju vaļā, izdomāja nolūzt :D. Gāzes filtrus samainīju mazliet vēlāk, jo pagāja kāds laiciņš kamēr izpīpēju kādus filtrus man vaig un kā viņus nomainīt.

Pēc kāda laika skatījos, ka aizmugurē bremžu diski tādi pašvaki un priekšā arī nav nekāda medusmaize. Tad nu pasūtīju jaunus brembo bremžu diskus priekšā un aizmugurē kā arī bremžu klučus. Sāku visu mainīt, sapratu, ka klučus man nevajadzēja pirkt, bet nu kas izdarīts, izdarīts.
Pēc tam labu laiciņu tikai braukāju uz skolu , krāju nobrauktos km .


Savā galā šitādus e46 daudz nenākas redzēt , bet Jelgavā tādu ir pa pilnam :D
WhatsApp Image 2022-02-23 at 11.05.11.jpeg
Braucot bez bēdas tuvāk arī nāca ziema un bija jāsāk domāt par ziemas riepām. It kā jau kaut kādas mizas uz ziemas diskiem bija virsū , bet nodomāju, ka pirmā ziema, rwd mašīna, labāk uzlikt kaut ko sakarīgu, taupīt varēs vēlāk , kad perfekti mācēšu pārvaldīt auto.
Tā nu īsi pirms ziemas iestāšanas iepirku jaunas pirelli ice zero fr. Uz ceļa turās diezgan labi :cool:


Te vēl pirms ziemas aizbraucu ietestēt vai ar šito aparātu varu piebraukt pie ezera, lai pamakšķerētu ;D
11.jpeg
Salasīju visus 3niekus :D
WhatsApp Image 2022-02-23 at 11.05.11 (1).jpeg
Vēlāk jau atnāca ziema, pirmie mēģinājumi uzgriezt saulīti, paslīpēt vietējos krustojumus.
Un ar vien tuvāk arī nāca TA datums, bet uz doto momentu neizskatījās , ka sanāks tā pat iziet, jo :
1.Ziemas sākumā mani pārsteidza plaisa stiklā, kas sāka savu uzvaras gājienu no pasažiera puses malas un pāris nedēļas pirms apskates beigām jau bija ļoti tuvu vidum. Kā zināms, ja plaisa aiziet līdz šofera pusei tad ir 2nieks.
2. Gaismas kaut kā ne tā rādija. Braucot it kā viss ok , bet, kad izkāp ārā un apskaties uz gaismām no priekšas , tad viens stars ieduras acīs , otrs tāds blāvs, izplūdis , liekas, ka īsti nekur nespīd.
3. Roķene nestrādāja gandrīz vispār
4. Šarnīrs kreisajā pusē bija ne līdz galam beigts, bet uz to pusi un labajā ar tāds uz beigām gāja.

Roķeni pievilku, strādāja labi, tā problēma atkrita.
Gaismām domāju, ka nomainīšu spuldzes un viss būs čotka, bet nē, tur nebija vaina, laikam reflektors beigts. Domāju baaac, tgd jāperk jauns lukturis.
Par šarnīriem man teica, ka čista ieliks 2 un vēl to, ka e46 šarnīrus atsevišķi nevar nomainīt, jāmaina viss plaukts.
Stikls ar katru dienu gāja tuvāk un tuvāk vidum.

Tad nu vienu vakaru domājot, ko darīt ar stiklu, lampām, plauktiem, braucu mājās un izdomāju , ka pa ceļam iebraukšu Talsos CSDD un pamēģināšu iziet skati , jo YOLO. Brīdī , kad apskates čalis ilgāku laiku pētīja tieši to vietu , kur šarnīrs beigts , jau nodomāju , ka 100% dabūšu 2. Bet par brīnumu šis izdzen mašīnu ārā , ielīmē jauno TA uzlīmi un novēl jauku vakaru. Forši noveicās.
Dabūju divus 1niekus par stiklu un kaut kādiem nenozīmīgiem bojājumiem miglas lukturī. Tagad var par gadu atlikt stikla maiņu ;D

Turpinājums vēlāk.
User avatar
Ch.
Posts: 10449
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: UldisUldis ECh6 Tourings

Post by Ch. »

O nice, welcome :shura:
Tourings atgriežas jelgavā, aplis ir noslēdzies :D
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: UldisUldis ECh6 Tourings

Post by GG. »

FIngers crossed, ka nākamajā apdeitā tiek samainīts šarnīrs. :D

Good luck, have fun.
User avatar
UldisUldis
Posts: 4504
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by UldisUldis »

Pamainīju nosaukumu. Keep the legend alive :D
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by Juzix »

Pie mācītāja jau bija?
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
UldisUldis
Posts: 4504
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by UldisUldis »

Pie mācītāja es jau biju aizvedis, visam jābūt labi.
Bal0dis
Posts: 9
Joined: 20 Feb 2022, 20:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by Bal0dis »

Turpinājumā visu Janvāri nobraukāju bez bēdas , pareizāk teikt ciemā šķūrēju sniegu...braucot skaņa no apakšas nav patīkama, bet ja pagriež skaļāk muzonu, tad ir ok.
WhatsApp Image 2022-02-23 at 11.05.11 (2).jpeg
Domājot , ko darīt ar plauktiem , uzzināju , ka man ir tie mayle hd plaukti un šarnīrus varu atsevišķi samainīt. Tas iepriecināja.
Uzsūtiju jaunus šarnīrus abās pusēs. Sapratu, ka pats viņus nesamainīšu, aizvedu uz servisu, lai izpresē vecos un iepresē jaunos.
Vēl pie reizes uzsūtīju jaunus bremžu lokus rocenei, kaut kad tuvākajā laikā būs jāsamaina.

It kā viss būtu labi , bet problēmas ar to nebeidzas, jo taču BMW :D

Dotajā momentā esmu atdūries pie divām problēmām.

1. Tuvajām gaismām kaut kas ne tā. Ieslēdzot gaismas spīd labi, bet brīdi , kad sāk braukt viņas kaut kā pilnīgi noiet lejā un spīdina tikai asfaltu, tālāk par 2 m neredzu tumsā. Ierubī tālos, viss kārtībā, vairs nespīdina zemi. Kad pa tumsu jābrauc un nevar ieslēgt tālos, tad nav omulīgi. Servisā par šito paprasīju , it kā noregulēja man gaismas , viens lukturis rādija uz leju, ne taisni. Tad izmetu līkumu , tālie spīdēja labāk, tuvie tā pat spīdināja asfaltu tur pat pie riteņiem. Tā arī skaidrībā netiku.

2. Liekas, ka priekšā viens amītis beigts. Braucot pa bedrēm vienā pusē tā salīdzinoši mīksti iet, otrā uz katras bedres sit cauri līdz galam.

Vēl arī tāda lieta kā nosprāga aizmugurējā loga tīrītājs, bet tā problēma citai dienai.

Varbūt kādam ir ideja, kas par problēmu varētu 'būt tām gaismām?
User avatar
UldisUldis
Posts: 4504
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by UldisUldis »

Ļooooti iespējams, ka beigts amis :( 2019. gada augustā priekšā tika uzlikti pilnīgi jauni Bilstein B8, bet nu pēc manas pieredzes viņi arī iet 2-3 gadus. Gaita superforša, bet laikam nav paredzēti ikdienai uz LV ceļiem.. Liec kkāds Mpakai paredzētos sachs droši vien.

Lukturi - paskaties, vai līmeņa sensors ir vietā uz plaukta pasažiera pusē.

Logu tīrītāju parasti vajag vnk izkustināt :D Vai atjaukt, satīrīt, sasmērēt.
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by Juzix »

O! Topiks ierastā manierē :naac:
Tev tur xenons? Nav vienkārši kāds līmeņa devējs nobeidzies?
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
Post Reply