Juzika BMW 525e e28

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Juzix
burnout.lv foto team

Re: Juzika BMW 525e e28

Post by Juzix »

krabiz wrote: 23 Jul 2021, 14:17 āķis lūpā un gaidām sporta modifikācijas?
Ne, ne. Man patīk ar to auto vasarā braukt uz darbu.
iz wrote: 23 Jul 2021, 18:29 Kamera tā nolikta,vai tiešām krēsls atlaists tā ka stūrē karājies nevis stūrē?
Krēsls nav atlaists. Izstieptās rokām delnu locītavas brīvi uzliekamas uz stūres rata 12iem. Bet pie stūres sanāk turēties, jo standarta taburetes ir pilnīgi plakanas un līkumos visp nenotur vietā.
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
howitzer
M30

Post by howitzer »

Par ventilatoru - pati mufta arī ir jauna? Ja tā sāk ķīlēt un Karlsons sāk griezties pārāk ātri, lāpstiņas sāk pamest venķiku un lidot pa motortelpu.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Juzix
burnout.lv foto team

Post by Juzix »

howitzer wrote: 25 Jul 2021, 17:02 Par ventilatoru - pati mufta arī ir jauna? Ja tā sāk ķīlēt un Karlsons sāk griezties pārāk ātri, lāpstiņas sāk pamest venķiku un lidot pa motortelpu.
Pirmajā sezonā uzliku jaunu. :hvz:
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
-AF-

Post by -AF- »

Ne oem propelleri ir drausmas, ļoti daudziem ir pašķīduši, personīgi arī viens propellers pašķīda, lāpstiņa sacaurumojot izplešanās trauku. Tā kā meklē kaut vai lietotu OEM, un brauc bēdu nezinot.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Post Reply