tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
tolx
Posts: 812
Joined: 29 Oct 2005, 20:23
Location: tava iztēle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by tolx »

Es hz, tos darbus neveicu pats.
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by -AF- »

ray112 wrote: 28 Mar 2021, 12:31 Uz tā bremžu diska nav mazliet perebors ar to grafīta smēri sanācis? Saprotu ka uzliek mazliet ap pašu centru lai rati neuzruse virsū, bet šitas izskatās par traku. Un cerams zem diska vispār neliki nekādu smēri.
Tā varētu būt speciālā alumīnija smēre , nevis grafīta. Bet jā, tur neko nah nevajag smērēt , jaliek uz tīra un sausa metāla un viss būs čotka.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
tolx
Posts: 812
Joined: 29 Oct 2005, 20:23
Location: tava iztēle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by tolx »

Sekcijas rezultāti parādīja, ka pacients ir miris sekcijas rezultātā. :]
Tātad, motors ir izjaukts līdz ručkai, atpakaļceļa vairs jau nav.
Jāatzīst, labi vien ir, ka tā izdarīju. Tās nemainītās eļļas šausmaZ bija kasāmas nost ar karotīti.
Kā tas motors vispār vēl spēja strādāt, nav līdz galam skaidrs. Bet nu, jebkurā gadījumā...
Nekādi globāli defekti konstatēti pagaidām nav. Pa lielam, kaudze ar sacietējušiem gumijas izstrādājumiem, kas nepildīja savas funkcijas,
radot šķidrumu noplūdes visur, kur var.
Galvas laikam tomēr došu kādam citam jaukt, man nav ne pacietības, ne velmes slīpēt vārstus. Un ja vēl vadīklas jāmaina, tad tas vairs nav pašam.
Vēl derētu iedot kādam samērīt bloku un kloķeni/klaņus, lai var uzsūtīt šāles un gredzenus un likt kopā.
Papildus jautājums - vai ir jēga to visu dot uz ultraskaņu?
Un uzklausu arī idejas, kam dot galvas pārjaukt. Pats šobrīd sliecos uz Silver Engine, bet varianti welcome.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by ray112 »

Tās eļļas nogulsnes tiešām izskatās traki. Ir kaut kāda servisa vēsture zināma tam auto? Vnk tā tīri intereses pēc gribās zināt cik tūkstoši ir jābrauc ar vienu eļļu, lai tādu dabūtu. Pāris motori ir atjaukti, kam ap 500- 600k km nobraukums, eļļas mainītas ap 15k intervālu un tur vispār nebija nogulsnes ko tīrīt.
Teorētiķis
Spam addicted
Posts: 1922
Joined: 13 Aug 2015, 23:55
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by Teorētiķis »

Viens ir intervāls, otrs eļļas kvalitāte
User avatar
tolx
Posts: 812
Joined: 29 Oct 2005, 20:23
Location: tava iztēle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by tolx »

Es pats labprāt uzzinātu, kas un kā tur liets, bet nebūs. Nobraukums, ja puslīdz var ticēt, ir 250k, bet ej nu sazini...
Nav vairs bildes, bet pēc nopirkšanas, mainot eļļu, filtrs pa lielam sabira rokās. Tas ar liecina par stāvokli.
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
User avatar
petka17
Posts: 6606
Joined: 30 Sep 2010, 00:18
Location: Zaļās želejas racing tiim
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by petka17 »

Pēdējā eļļas maiņa 2002. gadā
Tu daudz, bled, neaizdedz kamēr tu, bled, jebalā nedabūn! ©IzdedzesVīrs#IzdedzesVīrs2017

KTM FANBOY
Subaru Leone
KTM 690 Enduro
Ex:
BMW F650 Funduro
S210 E430 kombi
Toyota Supra Mk3
E39 528i
Honda Civic EG D15B2
Toyota Celica GT4 2.0T 4x4
VW Golf Mk2
BMW E30 318
Opel Omega 3.0
BMW E36 2.8
Audi 80 B2 1.8
User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by ray112 »

Teorētiķis wrote: 19 Apr 2021, 12:12 Viens ir intervāls, otrs eļļas kvalitāte
Domāju ka otrs atkrīt. Tas auto tak no Vācijas tika atdzīts paša īpašnieka spēkiem, domāju ka faterlandē ar Kamaz eļļām no 200l mucām neviens nesmērējas. Un parastam ielas auto lietojot kaut vai eļļas no zemākiem plauktiem, pie regulāras maiņas nekas tāds tomēr nav novērots. P.s. es galīgi neesmu tas cilvēks, kas ar trīcošām rokām skatās ka nepārsniedz 10k maiņas intervālu. Drīzāk eļļa tiek mainīta pat nedaudz ar nokavēšanos. Vēl saistiba varētu būt, ka tas V8 klucis sasniedz karstākas temperatūras un pēc braukšanas ilgāk palikt karsts.
Artis01
Posts: 244
Joined: 26 Oct 2018, 09:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by Artis01 »

Ved uz ultraskaņu. Pēc tam varēs vismaz ar tīrām rokām skrūvēt kopā.
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by Juzix »

Kamēr bildītes skatijos telefonā, gribēju teikt - pofig, nopērc Latvijas Ķīmijā motora mazgāšānas ķīmiju un ar pindzeli visu pāris stundās samazgāsi. Bet šītādu kārtu būs baigāis jājiens pašam mazgāt.
Par Silver Engine no manas pieredzes ar e28 galvu. Čaļi aizmirsa izurbt visus papildus eļļošanas kanālus kurus prasiju. Vajadzēja mainīt vadīklas un man patrāpijās kaut kāds ne pārāk plaši izplatīts izmērs, kuru pēc BMW kodiem neizdevās atrast. Teicās, ka esot pat visu Poliju apzvanijuši - neesost. Pieķēros pats pie meklēšanas un ar savām šķidrajām zināšānām dienas laikā sadabūju vadīklas no kkāda VAG dīzeļa, kuras der. Nu jā, lieki teikt, ka process ievilkās vismaz uz mēnesi.
Ja neskaita eļļošanas kanālu neizurbšanu, visu izdarija labi un tad kad peiķērās, tad pat salīdiznoši ātri, bet kopsummā par to vietu paliku ar dalītām jūtām.
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
tolx
Posts: 812
Joined: 29 Oct 2005, 20:23
Location: tava iztēle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by tolx »

Artis01 wrote: 19 Apr 2021, 14:50 Ved uz ultraskaņu. Pēc tam varēs vismaz ar tīrām rokām skrūvēt kopā.
Arī kloķeni un klaņus/virzuļus?
Un vai ir ieteikumi, kur vest?
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by ray112 »

Redzot to motora iekšu, es noteikti pievērstu uzmanību lai arī kloķene ir tīra. Vismazāk tu gribēsi lai tiko pārvāktam motoram ielejot svaigu eļļu atdalās kādi nosēdumi eļļošanas kanālos un kāds mezgls paliek bez eļļošanas. Vienreiz mūžā tāds joks ir redzēts, šāles sāka ātri grabēt.
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by howitzer »

Par motora galvām runājot, varbūt gribi iedot Family Garage?
Es zinu, ka viņi nodedzināja Tavu auto. :aiwa: Bet, ja Tu aizved tikai galvas slapjās kartona kastēs, tad jau praktiski bez riska. :shura: Nopietni runājot, te viens mans draugu pulciņš visu laiku ved uz to kantori kaut ko remontēt un atsauksmes ir ļoti labas.
P.s.
Galvenais, prasi pēc meistara Denčika. :aiwa:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
krabiz
Posts: 388
Joined: 05 Jun 2016, 22:52
Location: LV
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by krabiz »

howitzer wrote: 20 Apr 2021, 13:52 Galvenais, prasi pēc meistara Denčika. :aiwa:
https://youtube.com/watch?v=2kKrsNJdRRM
"316iA kompakts man ir brīvdienu izbraucieniem"
User avatar
tolx
Posts: 812
Joined: 29 Oct 2005, 20:23
Location: tava iztēle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by tolx »

Nē, nu Aleksejam piezvanīt es varu pagūt. Bet kaut kā sēž pārliecība, ka dzinēju remontam labāk kantoris, kas tikai ar to vien nodarbojas.
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by GG. »

Instagramā redzēju tādu motorzona.eu. Izskatījās pēc normāla kantora.
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by howitzer »

krabiz wrote: 20 Apr 2021, 16:44
howitzer wrote: 20 Apr 2021, 13:52 Galvenais, prasi pēc meistara Denčika. :aiwa:
https://youtube.com/watch?v=2kKrsNJdRRM
5 punkti Grifindoram!
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Black President
Spam addicted
Posts: 15200
Joined: 11 Nov 2013, 13:11
Location: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by Black President »

tolx wrote: 20 Apr 2021, 17:28 Nē, nu Aleksejam piezvanīt es varu pagūt. Bet kaut kā sēž pārliecība, ka dzinēju remontam labāk kantoris, kas tikai ar to vien nodarbojas.
Es zinu tikai Anatoliju , Rankas 5a
ZX
User avatar
tolx
Posts: 812
Joined: 29 Oct 2005, 20:23
Location: tava iztēle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by tolx »

Black President wrote: 20 Apr 2021, 19:57
tolx wrote: 20 Apr 2021, 17:28 Nē, nu Aleksejam piezvanīt es varu pagūt. Bet kaut kā sēž pārliecība, ka dzinēju remontam labāk kantoris, kas tikai ar to vien nodarbojas.
Es zinu tikai Anatoliju , Rankas 5a
Tas ir kas?

Idejiski, būtu tikai vārstu blīvslēgi jāsamaina un jāapmēra kloķene, to varu pats. Bet slīpēt vārstus, vai dies pasarg, sēžas griezt, nu tas nav gluži man.
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by -AF- »

tolx wrote: 20 Apr 2021, 17:28 Nē, nu Aleksejam piezvanīt es varu pagūt. Bet kaut kā sēž pārliecība, ka dzinēju remontam labāk kantoris, kas tikai ar to vien nodarbojas.
nu nav gluži precīzs pieņēmums, motora nav nekas sarežģīts, galvenais ir galva uz pleciem un akurātums. Pietam pārjaucot stock dzinēju , neko vairāk par minimāliem instrumentiem, instrukciju un akurātumu nevajag.
Dzinēju kantori nereti ir konveijers ar daudzu cilvēku faktoru , kurā beigās tev var izmaksāt skaidās motorā, ko pēcāk būs grūti pierādīt par kāda vainu.

P.s pietam katram dzinējam ir savi specifiskie niķi un stiķiz kurus zinās konkrētās markas fanāts, bet var nezināt konveijera darbinieks.
P.s.s motors izskatās ka bija lietots ar labām eļļām bet ar nolaidīgu kopšanas intervālu, jo metāla daļas nav sadilušas , bet nogulsnes ir lielākoties eļļas piedevas kuras atslāņojās dēļ pārāk ilgās lietošanas.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Locked