Petka Suprasita

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Petka Suprasita

Post by GG. »

petka17 wrote: 15 May 2021, 12:30 Kur eļļas sistēmā veidpjas kavitacijas pēdas alumīnija?
Ai dont nou, neesmu zinātnieks. Pārāk augsts eļļas līmenis, kloķene uzkuļ eļļu, sūknis pumpē gāzētu eļļu, bams kavitācija? Ai dont nou
salvis
Posts: 368
Joined: 19 Feb 2011, 20:46
Location: Salaspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Petka Suprasita

Post by salvis »

Faktiski jau jebkurā vietā, kur kavitācijai ir labvēlīgi apstākļi. No galvas neatceros un tagad nav iekāriena meklēt, bet šķiet, ka asas pārejas no maza kanāla šķersgriezuma uz lielu, bija vienas no kavitācijas izraisītājiem.
Par sakultu eļļu - loģiski liekas, ka tad būtu jāzūd spiedienam, jo sūknis ir konstruēts šķidruma sūknēšanai, nevis šķidruma+gaisa.
Ja auto tika nolikts ejošs, bet tagad viss ir slikti, izklausās, ka kaut kas ir salūzis momentāni, nevis lēnām miris nost.
Petka, intereses pēc, kur Tu strādā?
Sievu un mašīnu draugiem neaizdod.

VW moveUp!, DeepBlack
VW Golf Plus, Blaugraphite
User avatar
petka17
Posts: 6606
Joined: 30 Sep 2010, 00:18
Location: Zaļās želejas racing tiim
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Petka Suprasita

Post by petka17 »

Ar Alus un Juzika palīdzību.

Image

Image
Tu daudz, bled, neaizdedz kamēr tu, bled, jebalā nedabūn! ©IzdedzesVīrs#IzdedzesVīrs2017

KTM FANBOY
Subaru Leone
KTM 690 Enduro
Ex:
BMW F650 Funduro
S210 E430 kombi
Toyota Supra Mk3
E39 528i
Honda Civic EG D15B2
Toyota Celica GT4 2.0T 4x4
VW Golf Mk2
BMW E30 318
Opel Omega 3.0
BMW E36 2.8
Audi 80 B2 1.8
nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Petka Suprasita

Post by nakurilijs »

Būs beidzot 2JZ+NAS?
:dj:
User avatar
UldisUldis
Posts: 4504
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Petka Suprasita

Post by UldisUldis »

Pagriezienu dabūji?
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Petka Suprasita

Post by *Sicram »

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
paga. Petka taču uzlika motora sausinātāju :] tur arī vaina.
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Petka Suprasita

Post by VuskansDavis »

Izžuva sadales mehānisms
:latvija:
User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Petka Suprasita

Post by ray112 »

Arniks saslīpēs galvu savā stilā un būs viss labi.
User avatar
Gitucis
Posts: 290
Joined: 02 Dec 2008, 00:13
Location: Piņķi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Petka Suprasita

Post by Gitucis »

:hvz: Tārpi motorā
Audi/VW/Skoda/Seat/Bentley/Lambo/Aston tehniskais atbalsts, pogāšana, immo u.c. Arī attālināta palīdzība ... 22154930
User avatar
petka17
Posts: 6606
Joined: 30 Sep 2010, 00:18
Location: Zaļās želejas racing tiim
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Petka Suprasita

Post by petka17 »

Neliels apdeits:

Izjaukts motors un no iekšējām detaļām nekas neesot traģisks (@AF verdikts).

Lielo skaidu avotu neatradu, tā ka iespējams kkas labi izskalojies no eļļas radiatora.

Stuff that I found:

1) Vai nu sūdīgi biju novilcis vai kas cits, bet truba no eļļas sūkņa uz bloku nebija up to the task un ganjau pūtienā nebija visa plūsma uz augšu :emo:
2) Pēc AF teiktā un iespējams arī plūsmas trūkuma dēļ sadalenei kakliņi tādi padiluši un jāpulē
3)Kloķenes skriemelim pipec atslēgas, cerams varēs atjaunot...
4) Tas, ko es čista biju novilcis, bet hz kā atnācis vaļā - skrūve kloķenes kārbas puses saļņika korpusam... :alkofest:


Nu ko... Moš vēl brauks
Tu daudz, bled, neaizdedz kamēr tu, bled, jebalā nedabūn! ©IzdedzesVīrs#IzdedzesVīrs2017

KTM FANBOY
Subaru Leone
KTM 690 Enduro
Ex:
BMW F650 Funduro
S210 E430 kombi
Toyota Supra Mk3
E39 528i
Honda Civic EG D15B2
Toyota Celica GT4 2.0T 4x4
VW Golf Mk2
BMW E30 318
Opel Omega 3.0
BMW E36 2.8
Audi 80 B2 1.8
nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Petka Suprasita

Post by nakurilijs »

Ta jau tik braukšanas vaina.
:dj:
User avatar
petka17
Posts: 6606
Joined: 30 Sep 2010, 00:18
Location: Zaļās želejas racing tiim
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Petka Suprasita

Post by petka17 »

nakurilijs wrote: 19 May 2021, 16:51 Ta jau tik braukšanas vaina.
Nu tik labi arī nebūs.

Turbīna jārestaurē, jo viņa jau pūta eļļu un wastegate noķīlējis, viss jāsaliek atpakaļ
Tu daudz, bled, neaizdedz kamēr tu, bled, jebalā nedabūn! ©IzdedzesVīrs#IzdedzesVīrs2017

KTM FANBOY
Subaru Leone
KTM 690 Enduro
Ex:
BMW F650 Funduro
S210 E430 kombi
Toyota Supra Mk3
E39 528i
Honda Civic EG D15B2
Toyota Celica GT4 2.0T 4x4
VW Golf Mk2
BMW E30 318
Opel Omega 3.0
BMW E36 2.8
Audi 80 B2 1.8
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Petka Suprasita

Post by *Sicram »

petka17 wrote: 19 May 2021, 18:11
nakurilijs wrote: 19 May 2021, 16:51 Ta jau tik braukšanas vaina.
Nu tik labi arī nebūs.

Turbīna jārestaurē, jo viņa jau pūta eļļu un wastegate noķīlējis, viss jāsaliek atpakaļ
Ceru, ka AFs iedeva arī instrukciju, kādu turbaču vajag.
Image
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
petka17
Posts: 6606
Joined: 30 Sep 2010, 00:18
Location: Zaļās želejas racing tiim
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Petka Suprasita

Post by petka17 »

*Sicram wrote: 19 May 2021, 20:32
petka17 wrote: 19 May 2021, 18:11
nakurilijs wrote: 19 May 2021, 16:51 Ta jau tik braukšanas vaina.
Nu tik labi arī nebūs.

Turbīna jārestaurē, jo viņa jau pūta eļļu un wastegate noķīlējis, viss jāsaliek atpakaļ
Ceru, ka AFs iedeva arī instrukciju, kādu turbaču vajag.
Image
Šitas jau 2JZ
Tu daudz, bled, neaizdedz kamēr tu, bled, jebalā nedabūn! ©IzdedzesVīrs#IzdedzesVīrs2017

KTM FANBOY
Subaru Leone
KTM 690 Enduro
Ex:
BMW F650 Funduro
S210 E430 kombi
Toyota Supra Mk3
E39 528i
Honda Civic EG D15B2
Toyota Celica GT4 2.0T 4x4
VW Golf Mk2
BMW E30 318
Opel Omega 3.0
BMW E36 2.8
Audi 80 B2 1.8
User avatar
petka17
Posts: 6606
Joined: 30 Sep 2010, 00:18
Location: Zaļās želejas racing tiim
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Petka Suprasita

Post by petka17 »

TL/DR viss sūdā, jeb daudzi man ik pa laikam paprasa kāds progress lietā - šis ies FB, tāpēc tāds startiņš:


Sveiciens visiem.

Reti vispār kko postēju feisītī, bet šoreiz šis stāst laikam jāpublicē. Nedaudz ironiski, iespējams vienkārši gribās pagaudot internetā cik viss slikti :D Stāsts prom no visām vakcīnām, Baltkrievijas un citām aktuālām šodienas tēmām, bet vienkārši par ikdienas realitāti dzīvojot Rīgā. Uzreiz brīdinu, ka gari, jo cenšos dot visas svarīgās detaļas…

Tātad, pirms pāris gadiem (precīzāk 2019. gada oktobrī) manai mašīnai izsita stiklu. Itkā nekas ievērojams un neparasts, daudzi no rīta ir pienākuši pie sava auto un atklājuši, ka stikla un maģa nav. Šoreiz skāde sāpīgāka, jo tā bija mana Toyota Supra, kuru vasarā biju atvedis no Šveices. Auto rets, detaļas grūti atrast un samērā padārgas (ja vispār ir). Kā nekā – 30 gadi automašīnai. Skāde ar nav maza, jo cēlais darbonis izsitis stiklu, mēģinājis nozagt maģi, salauzis visu, kas pa ceļam salonā trāpījies. Par pogas no stūres izlauzis. Jums, tāpat kā man liksies jocīgi, ka 2018. gadā vēl kāds mēģina zagt vecu sūdīgu magnetolu, kuru pat latgalītē neņemtu pretī, bet nu tāds izskatās ka bijis šī cilvēka mērķis. Sliktākais, ka maģi paņemt viņam nebija izdevies, bet procesa laikā sagriezies, noasiņojis pa visām salona virsmām un galā viņa lielais loms ir bagāžnieka izvelkamais pārvalks, daži sīki instrumenti no bagāžnieka. Protams neaizvietojamais ir bagāžnieka pārvalks, kas labā stāvoklī ir retums. Protams ka skāde, bet pozitīvais – draugam darbonim izkritusi sīcene un mobilais telefons
Protams izsaucu mūsu sargus un glābējus – valsts policiju. Ierodas ekipāža un tiek risināta notikumu gaita. Auto parasti stāv garāžā, bet iepriekšējās piektdienas vakarā no servisa tika nogādāts līdz garāžai un atslēgu trūkuma dēļ tika atstāts uz ielas pie garāžas uz ielas (privātmāju rajons Juglā). Tā arī mašīna tur nostāvēja to un nākamo nakti līdz es svētdienas rītā saņēmu zvanu no kaimiņiem, ka stikli zemē mētājas. Tiek pierakstīti kontakti gan no kaimiņa gan čoma, kas palīdzēja auto nogādāt līdz garāžai. Ierodas eksperts, kas noņem pierādījumus (telefons, pirkstu nospiedumi, asinis). Tiek taujāts vai mans čoms nav potenciālais vaininieks uz ko kategoriski un ar 100% pārliecību saku, ka nē. Policisti nedaudz imitē darbību un visa ambrāža dodas prom. Auto iedzenu garāžā un ar to viss beidzās.
Es, kaimiņš, kas paziņoja man par trūkstošo stiklu un čoms tiek izsaukti uz liecības sniegšanu un tad viss noklust. Vairākas reizes pa vidu zvanu procesa virzītājam, bet reālas atbildes nav – gaida pierādījumu apstrādi. Nu ok, lielas cerības nelieku – ja vaininieks nav sistēmā, tad atrast nereāli. Pa to laiku uzzinu, ka neesmu vienīgais, kas palicis bez stikla. Pat tajā naktī turpat netālu apzagts BMW un pēdējo 6 mēnešu laikā viens kaimiņš pat esot noķēris zagli pie rokas un tas viņu esot sadūris un aizbēdzis. Tātad kāds aktīvi uzdarbojas un nu jau ne tikai ar mantu, bet arī ar cietušajiem. Tas man lika domāt, ka cēlajiem Policistiem būs labs iemesls šo prioritāri risināt.
Paiet vairāk kā pusgads (2020. gada jūlijs) un es saņemu vēstuli no VP (Valsts Policija). Sākums ļoti daudz sološs. Pēc lietisko pierādījumu analīzes ir atrasts pirkstu nospiedumiem un DNS atbilstošs personāžs – Ivans Darbīgais (vārds mainīts pēc editora ieteikuma (GDPR)). Diemžēl šo cilvēku neesmu dzīvē saticis un nepazīstu. Pierādījumi liecina, ka Igors ir bijis manā auto, atspiedies pret to un noasiņojis pret visām auto salona virsmām. Lasot šo jau liekās, ka lieta ir cauri, vainīgais atrasts, viss atbilst, ja ne materiālais zaudējums atgriezts, tad vismaz taisnība uz zemes. Lasot vēstuli tālāk, Igors ir atrasts un uzaicināts uz liecības sniegšanu. Super – reāli pat atrasts. Un tad sākās vēstules otrā daļa…(atveriet otro lapu lai uzzinātu kas notika tālāk :D, jeb šeit word sākās otrā lapa)


Manā vēstulē ir teikts, ka Igors nopratināšanas laikā saka, ka reāli nezina to, kā viņa pirkstu nospiedumi ir atradušies uz mana auto un kādā neticamā veidā viņa asinis ir atrodamas auto iekšpusē. BET, ja nu tā tomēr ir, tad iespējams viņš ir gājis garām manam auto ar izsisto stiklu un ielūkojies iekšā un VARBŪT ir sagriezies ar jau iepriekš izsistajiem stikliem un kāda asins pile nopilējusi (atcerēsimies, ka asinis bija uz paneļa, paklāja, abiem priekšējiem un aizmugurējā sēdekļa, griestiem utt.). TOMĒR tas nebija viņš. Kas izsita stiklu un apzaga automašīnu. Igors tikai neviltotas intereses dēļ ir ielūkojies automašīnā un apskatījies kas īsti ir noticis. Lasu šo stāstu un liekas ļoti ticams (lasīt sarkasms). Domāju, ka mūsu brašajiem un augsti godājamajiem Policistiem šis stāsts liksies tikpat ticams kā Minhauzena cīņa ar vējdzirnavām un mēs redzēsim patiesību, ko, manuprāt, stāsta pierādījumi.
Tomēr par pārsteigumu man, lasot vēstuli tālāk atklājās, ka šis Policistu acīs šis stāsts ir absolūti ticams un Igors visticamāk ir tikai apskatījies un kāds cits ir izdemolējis manu auto. Ir skaidri redzams, ka Igors ir kārtīgs un pareizs pilsonis un tikai VIŅŠ personiski ir praktiski nosargājis manu auto no tālākiem postījumiem. Un nu ņemot vērā, ka Igora liecība par visiem lietiskajiem pierādījumiem ir absolūti ticama un citu pierādījumu nav, aizdomās turamo vairs nav, tad šī krimināllieta tiek izbeigta. Iespējams, ka šo lasot tu esi tikpat pārsteigts kā es par šo iznākumu, jo es biju ar putām uz lūpām gatavs cīnīties par savu taisnību. Tāda nekaunība! Kā tā var? Tie bija mani jautājumi…

Neko nekavējot un iesaistot man pazīstamus Juristus sastādu vēstuli ar savu neapmierinātību un nosūtu to VP un Prokuratūrai. Mans sacerējums tiek izskatīts un manas šaubas par Igora liecību tiek atzītas par pareizām un kriminālprocess tiek atsākts. WOOOOHOOO – pasaulē tomēr pastāv taisnība. Pēc neilga laika ar mani sazinās nu jau cita kriminālprocesa virzītāja (pirms tam čalis un tagad jauna meitene). Viņa pa telefonu saka, ka izskatās, ka process nav izskatīts pilnībā un pa telefonu es sniedzu atkārotu liecību (tas notiek nu jau 2020. gada rudenī). Tāpat tiek prasīts par citu kaimiņu liecībām, vai es tās esot ievācis (atgādināšu, ka tobrīd ieradās ekipāža ar policistiem, kas veica tieši 0 darbību). Protams mana atbilde bija, ka neko es netiku izdarījis un jaunas liecības vairāk kā gadu pēc notikušā neredzu jēgu ievākt un vai tas nav viņu uzdevums? Tiek vēlreiz nopratināti garāžu kaimiņš un čoms :D (vērtīgi).
Tā šis viss noklust. Paiet 2020 gads, kad mums ir visiem ir daudz kas cits interesants apkārt kā sekot līdzi nu jau aizmirstam kriminālprocesam, tik ik pa laikam čoms, kas nu jau 2x sniedzis ir liecības ieprasās kas notiek. Reizi pat pamēģināju noskaidrot, bet man teica, ka jāiet uz iecirkni uz vietas ar personu apliecinošu dokumentu un kuram strādājošam cilvēkam darba laikā tad ir laika 2h stāvēt rindā lai dabūtu kkādu info…
Nenozīmīgi notikumi…

2021. gads (jā ir pagājuši 2 gadi kopš epopejas sākuma). Auto jau esmu pārdevis, bet neviltota interese par to, kā tad beigās mūsu sargiem un glābējiem iet. Uzrakstu iesniegumu un saņemu atbildi, ka process ir izbeigts, par ko man jau 2021. gada oktobrī ir nosūtīta vēstule uz manu veco adresi. Lieki teikt, ka jau pirmajā iesniegumā tiku paziņojis, ka adrese ir mainījusies un sen tur vairs nedzīvoju (insert joke: plebejs īres dzīvoklis), tāpat arī lūdzu sazināties ar mani elektroniski, jo LOL 21. gadsimts. Šī vēstule man nav un neesmu to redzējis, bet ir skaidrs, ka Igors tomēr nav vainīgs, jo kā gan viņš var būt vainīgs, ja viņš teica, ka nav?

Stāsts tur arī beidzās. Tas kad es šo saņēmu bija pirms 4 dienām, kad šo rakstu un vēl domāju vai cīnīties tālāk, vai atmesties. Bet šeit ir vairāki secinājumi un iemesli manam Latvijas realitātes skatījumam.
1) Mēs dzīvojam valstī, kurā ir skaidri redzams nesodāmības princips. Lai ko tu darītu, ja tevi pieķer, saki, ka tu neko nezini un viss būs ok
2) Policija ir nespēcīga un neieinteresēta darīt savu darbu. Pat ja būtu, tad liela daļa jauno, svaigi policijas akadēmiju pabeigušo policistu ir vāji bijību radoši jaunieši. Nevēlos diskriminēt, bet, diemžēl, tie nav dzīves izdzīti tēvaiņi, kuru viens skatiens tev liek salūzt asarās un pastāstīt visu kā ir, jo pa gabalu ir redzams, ka joki šeit neies cauri…
No tā visa varam secināt, ka galvenais ir neatzīt savu vainu un Policija resursu tūkuma dēļ piekritīs tavam viedoklim. Jā, tā varbūt ir maza lieta, bet, manuprāt tas nostāda vispārēju pieeju visam. Tāpēc mums ir oligarhi, kurus nav iespējams sodīt par ekonomiskiem noziegumiem, tāpēc mums ir pasūtījuma slepkavības, kuras nav iespējams atrisināt un tāpēc ir normāli piecelties no rīta, saģērbties, iziet ārā un atklāt ka tev mašīnai nav stikla un nav arī maģa
Tu daudz, bled, neaizdedz kamēr tu, bled, jebalā nedabūn! ©IzdedzesVīrs#IzdedzesVīrs2017

KTM FANBOY
Subaru Leone
KTM 690 Enduro
Ex:
BMW F650 Funduro
S210 E430 kombi
Toyota Supra Mk3
E39 528i
Honda Civic EG D15B2
Toyota Celica GT4 2.0T 4x4
VW Golf Mk2
BMW E30 318
Opel Omega 3.0
BMW E36 2.8
Audi 80 B2 1.8
User avatar
petka17
Posts: 6606
Joined: 30 Sep 2010, 00:18
Location: Zaļās želejas racing tiim
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Petka Suprasita

Post by petka17 »

Komentāri droši šeit, jo auto sen pārdots, topix neaktīvs...
Tu daudz, bled, neaizdedz kamēr tu, bled, jebalā nedabūn! ©IzdedzesVīrs#IzdedzesVīrs2017

KTM FANBOY
Subaru Leone
KTM 690 Enduro
Ex:
BMW F650 Funduro
S210 E430 kombi
Toyota Supra Mk3
E39 528i
Honda Civic EG D15B2
Toyota Celica GT4 2.0T 4x4
VW Golf Mk2
BMW E30 318
Opel Omega 3.0
BMW E36 2.8
Audi 80 B2 1.8
User avatar
UldisUldis
Posts: 4504
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Petka Suprasita

Post by UldisUldis »

Tātad neatradi pagriezienu.
User avatar
petka17
Posts: 6606
Joined: 30 Sep 2010, 00:18
Location: Zaļās želejas racing tiim
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Petka Suprasita

Post by petka17 »

UldisUldis wrote: 14 Nov 2021, 01:16 Tātad neatradi pagriezienu.
atradu :alkofest: :naac:
Edit: Īsā versija - auto pārdevu, jo ZB, bet visu kas trūka atradu, entuziasms beidzās. Supra tepat LV cerams turpinās braukt
Tu daudz, bled, neaizdedz kamēr tu, bled, jebalā nedabūn! ©IzdedzesVīrs#IzdedzesVīrs2017

KTM FANBOY
Subaru Leone
KTM 690 Enduro
Ex:
BMW F650 Funduro
S210 E430 kombi
Toyota Supra Mk3
E39 528i
Honda Civic EG D15B2
Toyota Celica GT4 2.0T 4x4
VW Golf Mk2
BMW E30 318
Opel Omega 3.0
BMW E36 2.8
Audi 80 B2 1.8
User avatar
UldisUldis
Posts: 4504
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Petka Suprasita

Post by UldisUldis »

petka17 wrote: 14 Nov 2021, 01:21
UldisUldis wrote: 14 Nov 2021, 01:16 Tātad neatradi pagriezienu.
atradu :alkofest: :naac:
Edit: Īsā versija - auto pārdevu, jo ZB, bet visu kas trūka atradu, entuziasms beidzās. Supra tepat LV cerams turpinās braukt
Nice :D
Bet nu policijas stāsts nav pārāk iedvesmojošs..
User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Petka Suprasita

Post by ray112 »

Nu principā tā nav pirmā reize kad augsti godājamā Latvijas policija acīmredzamu kriminālu noziegumu pataisa par negadījumu. Facebook bija līdzīgs raksts tavējam, kur auto bija izzagti priekšējie lukturi un izsists durvju stikls lai attaisitu kapotu, laikam Volvo, pēc policijas darbinieku domām, lukturi bija pazaudēti, nevis kāds tos pa nakti nozadzis, attiecīgi tālākas darbības nenotiek. Bet nu gadījumā kad sakrīt pirkstu nospiedumi un DNS visur pa salonu, tas ir vnk smieklīgi ticēt jebkādiem stāstiem un pasakām.
Post Reply