HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Salonu kādu?

Poll ended at 08 Apr 2019, 10:21

Sameklēt priekšējās lupatas recaro
5
36%
Samainīt salonu uz alcantras recaro
9
64%
 
Total votes: 14

User avatar
opz
Posts: 362
Joined: 30 Sep 2009, 15:43
Location: uk
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by opz »

*Sicram wrote: 15 Mar 2021, 21:44
opz wrote: 15 Mar 2021, 21:33
*Sicram wrote: 15 Mar 2021, 20:22 nu tad rādi redzēt, kas tev beigās sanāk!
Katrā ziņā es tev novēlu nenoķert fōnu! Es noķēru, baigi žigli besis piemetās tad.
Tev ir ekrāns vai kāds no maģiem?
Kad vairaak tiks sadariits, uzcepshu mazu topiku tiiri lai ir pasham timeline ar to kas padariits.
Ko tieshi domaa ar fonu?
Bez ekraana, bmw professional magjis..
Sorry par spamoshanu Hal topikaa :cool:
Fōns: tad kad tumbu vadi iet pārāk tuvu + vadam, un tev tumbās ir VISLAIK ššššššššššššššššššššššššššš un vēl ir reizes, kad tu dzirdi kā ģenerators lādē :D nu atkarībā no apgriezieniem tur notiek viss.
Skaidrs, ka pilnīgi to sīkoņu neizskaust, bet nu jā.
BTW tev maģim ir usb spraudnis? Vai tu lieto kādu aļika BT risinājumu priekš muzikas?
Aa, ierubiju, pardon. Paldies, patureeshu praataa. Japameklee buus laiciigi risinaajumi kaa labaak vilkt vadus un varbuut izoleet. :naac:
Ir USB zem elkonjbalsta. Pagaidaam vienkaarshi metu muuziku uz vairaakaam fleshkaam peec noskanjojuma, vai izmantoju aux no telefona.
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by *Sicram »

Neesmu iedziļinājies kā aux.lv puikas savilka man vadus, bet jā, liekas, ka iet pa kardāna tuneli. Bet tev kabrim, liekas, ka tur ir grutāk visam tikt klāt, tur kaut kādi plasmasi n shit.
aux puikas salika muzikas vadus, bāc kapara?
https://www.aux.lv/lv/detail/3759.html Liekas, ka šie ir tie kas man ir. Uz padirseņiem čut resnāki aiziet.
Un vēl man viņi ir savīti kopā? nu izskatās pēc oem. bet vai to vajag, es nezinu. Man teica, ka arī tad esot grūtāk noķert fōnu.
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
opz
Posts: 362
Joined: 30 Sep 2009, 15:43
Location: uk
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by opz »

*Sicram wrote: 15 Mar 2021, 21:59 Neesmu iedziļinājies kā aux.lv puikas savilka man vadus, bet jā, liekas, ka iet pa kardāna tuneli. Bet tev kabrim, liekas, ka tur ir grutāk visam tikt klāt, tur kaut kādi plasmasi n shit.
aux puikas salika muzikas vadus, bāc kapara?
https://www.aux.lv/lv/detail/3759.html Liekas, ka šie ir tie kas man ir. Uz padirseņiem čut resnāki aiziet.
Un vēl man viņi ir savīti kopā? nu izskatās pēc oem. bet vai to vajag, es nezinu. Man teica, ka arī tad esot grūtāk noķert fōnu.
Taisniiba, principaa visa apaksha nosegta, bet nav tik liela saape visu nonjemt, paaris nedeeljas atpakalj viss tika jaukts un par cik tagad uz svaigaam skruuveem un klipshiem, buus vieglaak.
Paldies par noderiigo info, patureeshu praataa kad kjerahos klaat upgrade'am. :beer:
User avatar
HaL
Admins
Posts: 2983
Joined: 27 Aug 2004, 11:00
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by HaL »

Neesmu vēl tā īsti pieķēries apgreidiem :shura:
Bet nu pa gadu ir atkal nobraukti ap 20k, pēdējā apkopē sadarīti piekares sīkumi un visas standarta lietas!

Tad arī pie viena uzlikts izpūtējs - izskatās dahuja labāk par oem (un man pat bija FL izpūtējs iepriekš) :naac:
Image

Domāju, ka nākamnedēļ pieķeršos salonam!
Life is what happens while you're busy making other plans
Post Reply