HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Salonu kādu?

Poll ended at 08 Apr 2019, 10:21

Sameklēt priekšējās lupatas recaro
5
36%
Samainīt salonu uz alcantras recaro
9
64%
 
Total votes: 14

User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by ray112 »

VuskansDavis wrote: 07 Jan 2021, 23:58
RaL wrote: 06 Jan 2021, 18:14 Tev aizmugurē nestrīķē riepas? Gan bez flanča, gan tagad ar?
Vai viens braukā visu laiku? :D
Tev diski ir ar et20 + 15mm flancis, sanāk kā et5


Esmu atkal iegādājies e90 ar m-piekari, aizmugurē oriģinālie 18" diski ar et37 galīgi pazūd arkās.
Iepriekš man bija et44 +15mm flancis = et29 un viss bija ok. Tagad nevaru saprast likt 15, 18 vai 20mm, bet bail, ka strīķēs, bet pat ar 20mm būtu it kā "tikai" et17

varbūt kaut kad, kad sākšu vairāk vizināties riņķī, izveidošu topiku :D
20mm brīvi var likt, prasītos pat 25mm starpliku/flanci, priekšā 12mm ir tīri ok

Man R18 priekšā 8j un et34, aizmugurē 8.5j un et37 bez starplikām
Vēl jau tāds mazs sīkums, kā riepu platums (un arī augstums) kas starp ražotājiem ļoti staigā. Piemēram tas pats 225 platums, ir bijis, ka Bridgestone un Maxis saliekot pretim vienu otrai, ir pusotrs cm ja ne visi 2cm atšķirība platumā, kaut gan abas skaitās 225. Līdz ar to viena riepa ideāli ielīda arkā, kamēr otra sāka rīvēties gar malu.
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by *Sicram »

Bet vai šīs riepas bija uzbortētas uz diskiem?
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
kars
Posts: 3460
Joined: 10 Jan 2010, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by kars »

*Sicram wrote: 08 Jan 2021, 10:18 Bet vai šīs riepas bija uzbortētas uz diskiem?
Uzbortētām tā problēma nemazinās, ir tā pati platuma atšķirība vienāda izmēra riepām.
Кто разбирается тот разбирается...
moro
Posts: 1350
Joined: 03 Jun 2005, 12:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by moro »

kars wrote: 08 Jan 2021, 14:21
*Sicram wrote: 08 Jan 2021, 10:18 Bet vai šīs riepas bija uzbortētas uz diskiem?
Uzbortētām tā problēma nemazinās, ir tā pati platuma atšķirība vienāda izmēra riepām.
True
User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by ray112 »

*Sicram wrote: 08 Jan 2021, 10:18 Bet vai šīs riepas bija uzbortētas uz diskiem?
Protams uzbortētas un ar vienādiem spiedieniem utt. Starp ražotājiem tie patiesie izmēri diezgan pamatīgi staigā. Un zinu vairāku gadījumus, kam nekas nav skāries pie arkām ar iepriekšējām riepām, nomaina riepas pret tāda paša izmēra, bet cita ražotāja riepām, un sāk arkās rīvēties.
User avatar
HaL
Admins
Posts: 2983
Joined: 27 Aug 2004, 11:00
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by HaL »

Neliels update.

Lielajos mīnusos bija problēmas ar lekšanu (kāds brīnums :shura: ), kas piespieda samainīt deficīta releju un sveces. Bet lekšanas problēma īsti neatrisinājās. Simptomi - neļauj griezt starteri - pagriež pārstāj, pagriež pārstāj, līdz izgriež aķi sausu. Pieliek pie vadiem - lec bez problēmas uzreiz. Vispār nav poņas, kas varētu būt par vainu, ir aizdoma un aķi. Nu labi, nav pirmā svaiguma - mainīsim. Aizbraucu pie čoma uz garāžu nodarīt procesu. Ielieku jauno aķi - vispār bez dzīvības pazīmēm :esmu_lol:

Meklēju problēmu, raustu vadus līdz skatos dūmu mākonis no bagāžnieka un tieši no aķa vietas :emo:
Pakustinu aķa plusa vadu - paliek rokās :rofl: Skaidrs, šī problēma sākas arī E90 - plusa vads. E90 gan viņš diezgab labi uztaisīts un zem pannas aizsargāts. Mana problēma bija tajā, ka sliekšņa pannā plaisa (pie reizes samainīju, protams).
Image

Dabūju lietotu labu plusa vadu un samainīja. Auto lec no pusapgrieziena :naac: Protams jeblis kolosāls - jāpalaiž tilts vaļā, bāka utt, lai tiktu klāt. Darbs visai dienai.
Image
Life is what happens while you're busy making other plans
User avatar
HaL
Admins
Posts: 2983
Joined: 27 Aug 2004, 11:00
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by HaL »

Bet nu tagad pie priecīgākām ziņām!
Čatā iekrita piedāvājums no Rodes tikt pie Alpine retrofit kita pa labu ciparu :naac: papildus tas nozīmē, ka vajadzētu tikt arī pie L7 subjiem, ko man Gauja ietirgoja, lai būtu viss vēl patīkamāks :naac:

Jau sen domāju par glītāku izpūtēju, jo man esošais 2.0d vienkārši tracina un šis vēl ir FL izpūtējs, prefam ir uz leju! Tracināja arī kabrim, tāpēc uzliku Performance, bet šeit negribēju iet tādās galējībās un skatījos 2 variantus - Cobra vai TA. Un tad Psihais ieminējās, ka tūlīt būs liels pasūtījums un varētu dabūt mazliet lētāk TA izpūtēju un ātri (kas gan man nebija degoši) un nosliecos uz to!

Un tad powerā pamanīju melnos griestus uz tirdziņu un arī sapratu, ka man vajag. Bet nu kā es neiedomājos, ka E90 viņus nevar ielikt :alkofest: un atvešanas process uz mājām bija interesants :shura:
Image

Pirms likšanas nopakošu griestus un cerams griestus izņemšu/ielikšu bez nepieciešamības izņemt kādu no stikliem :shura:
Life is what happens while you're busy making other plans
User avatar
J.K.jr.bad.
Posts: 1209
Joined: 09 Jul 2004, 21:22
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by J.K.jr.bad. »

Izņem visas taburetes laukā un būs stipri vien vieglāka ielikšana un kaut kā salauzšana. ;)
J.K.jr.bad.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:offtopic:
User avatar
HaL
Admins
Posts: 2983
Joined: 27 Aug 2004, 11:00
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by HaL »

Taburetes jāņem ārā, tas skaidrs!
Life is what happens while you're busy making other plans
User avatar
opz
Posts: 362
Joined: 30 Sep 2009, 15:43
Location: uk
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by opz »

Varbuut palaidu garaam, bet shitam orgjinaali bija base audio, ja? Ja taa, tad kas tieshi ir tajaa Alpine kitaa, viss plug'n'play, vai kaads pastuuzis naak klaat?
User avatar
HaL
Admins
Posts: 2983
Joined: 27 Aug 2004, 11:00
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by HaL »

Jap, man bija base audio. Kad mainīju salonu, tad pie pakošanas uzliku arī pīkstuļus no Logic7 ar durvju plastmasām, jo tie vienkārši piespraužas pie tumbām.
Alpine retrofit kitā ir BMW pārveidots/regulēts Alpine pastūzis, divas priekšējās tumbas ar pīkstuļiem un vadi, lai to visu oemiski pievienotu. Defoltā no maģa ir viens vads līdz subjiem (kas base audio nav īsti subji) un tad no subja uz tumbām, Alpine kitā sanāk no pastūža iet vadi līdz subjiem un tad atsevisķi uz tumbām un pastūzis visu darbina atsevišķi.
Es tam visam piepirku klāt L7 subjus, kurus vienkārši lieku oem vietā
Life is what happens while you're busy making other plans
User avatar
opz
Posts: 362
Joined: 30 Sep 2009, 15:43
Location: uk
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by opz »

Paldies par info, pashlaik mekleeju risinaajumus savam e93, jo nu base audio ir ljoti skumja lieta un iesvapot visu L7 izskataas paaraak liels chakars. Ir itkaa pieejami direct swap kiti, bet paarsvaraa cenas kosmoss.
User avatar
HaL
Admins
Posts: 2983
Joined: 27 Aug 2004, 11:00
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by HaL »

Nu no base uz L7 ir pārāk smagi, jo L7 viss iet caur optiku un base variantā optikas vispār nav!
Alpine retrofit kits ir labs variants normālā budžetā, jo jebkas cits būs stipri dārgāk.
Life is what happens while you're busy making other plans
User avatar
Foxijs
Posts: 6820
Joined: 17 Mar 2007, 14:30
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by Foxijs »

HaL wrote: 14 Mar 2021, 13:59 Neliels update.

Lielajos mīnusos bija problēmas ar lekšanu (kāds brīnums :shura: ), kas piespieda samainīt deficīta releju un sveces. Bet lekšanas problēma īsti neatrisinājās. Simptomi - neļauj griezt starteri - pagriež pārstāj, pagriež pārstāj, līdz izgriež aķi sausu.
Damn, izskatās ka manas dāmas e90 būs šī problēma.. tieši tas pats bija ziemā
User avatar
opz
Posts: 362
Joined: 30 Sep 2009, 15:43
Location: uk
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by opz »

HaL wrote: 15 Mar 2021, 12:09 Nu no base uz L7 ir pārāk smagi, jo L7 viss iet caur optiku un base variantā optikas vispār nav!
Alpine retrofit kits ir labs variants normālā budžetā, jo jebkas cits būs stipri dārgāk.
Jaa, tur taa lieta ar to optiku, reaali sanaak izjaukt visu, lai ieliktu vinju.
Paldies par info, turpinaashu mekleet normaalu piedaavaajumu, bet te UK ar tiem kitiem ir taa kaa ir, un peec brexit visam ir stulbie importa nodoklji. Bet gribaas liidz siltajam laikam labaaku audio, savaadaak baigi beediigi tas viss skan kad jumts nolaists. :-D
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by *Sicram »

opz wrote: 15 Mar 2021, 18:52
HaL wrote: 15 Mar 2021, 12:09 Nu no base uz L7 ir pārāk smagi, jo L7 viss iet caur optiku un base variantā optikas vispār nav!
Alpine retrofit kits ir labs variants normālā budžetā, jo jebkas cits būs stipri dārgāk.
Jaa, tur taa lieta ar to optiku, reaali sanaak izjaukt visu, lai ieliktu vinju.
Paldies par info, turpinaashu mekleet normaalu piedaavaajumu, bet te UK ar tiem kitiem ir taa kaa ir, un peec brexit visam ir stulbie importa nodoklji. Bet gribaas liidz siltajam laikam labaaku audio, savaadaak baigi beediigi tas viss skan kad jumts nolaists. :-D
Ja sēž uz budžeta, tad es ietu šādu ceļu.
L7 priekšējās komponentes + L7 padirseņi
+ pastūzis, kas ražo apmēram 60w rms uz kānāliņa
Pastūzi meklētu tādu, kurš māk pats ieslēgties, un nevajag remote vadu muhļīt
pastūzis to visu augstākminēto dara caur hi input
Kur kniebties pie vadiem klāt Hals uzrakstija, un arī internetā ir.
Ja ir maksimāls budžets, tad
L7/hiFi pīkstuļi
Hifi padirseņi, tie ir tik pat lieli cik L7, bet nav tik jaudīgi
un pastiprinātāja nosacijumi tie paši.
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
opz
Posts: 362
Joined: 30 Sep 2009, 15:43
Location: uk
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by opz »

*Sicram wrote: 15 Mar 2021, 19:00
opz wrote: 15 Mar 2021, 18:52
HaL wrote: 15 Mar 2021, 12:09 Nu no base uz L7 ir pārāk smagi, jo L7 viss iet caur optiku un base variantā optikas vispār nav!
Alpine retrofit kits ir labs variants normālā budžetā, jo jebkas cits būs stipri dārgāk.
Jaa, tur taa lieta ar to optiku, reaali sanaak izjaukt visu, lai ieliktu vinju.
Paldies par info, turpinaashu mekleet normaalu piedaavaajumu, bet te UK ar tiem kitiem ir taa kaa ir, un peec brexit visam ir stulbie importa nodoklji. Bet gribaas liidz siltajam laikam labaaku audio, savaadaak baigi beediigi tas viss skan kad jumts nolaists. :-D
Ja sēž uz budžeta, tad es ietu šādu ceļu.
L7 priekšējās komponentes + L7 padirseņi
+ pastūzis, kas ražo apmēram 60w rms uz kānāliņa
Pastūzi meklētu tādu, kurš māk pats ieslēgties, un nevajag remote vadu muhļīt
pastūzis to visu augstākminēto dara caur hi input
Kur kniebties pie vadiem klāt Hals uzrakstija, un arī internetā ir.
Ja ir maksimāls budžets, tad
L7/hiFi pīkstuļi
Hifi padirseņi, tie ir tik pat lieli cik L7, bet nav tik jaudīgi
un pastiprinātāja nosacijumi tie paši.
Nu nav galiigi truukums budzheta zinjaa, bet sheit pieejamie kiti ar visu jaunu maksaa ap £700 kas nav maz. Taapec vairaak sliecos uz OEM komponenteem un pastiprinaataaju variantu.
Paldies par ieteikumiem! :cool:
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by *Sicram »

nu tad rādi redzēt, kas tev beigās sanāk!
Katrā ziņā es tev novēlu nenoķert fōnu! Es noķēru, baigi žigli besis piemetās tad.
Tev ir ekrāns vai kāds no maģiem?
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
opz
Posts: 362
Joined: 30 Sep 2009, 15:43
Location: uk
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by opz »

*Sicram wrote: 15 Mar 2021, 20:22 nu tad rādi redzēt, kas tev beigās sanāk!
Katrā ziņā es tev novēlu nenoķert fōnu! Es noķēru, baigi žigli besis piemetās tad.
Tev ir ekrāns vai kāds no maģiem?
Kad vairaak tiks sadariits, uzcepshu mazu topiku tiiri lai ir pasham timeline ar to kas padariits.
Ko tieshi domaa ar fonu?
Bez ekraana, bmw professional magjis..
Sorry par spamoshanu Hal topikaa :cool:
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: HaL bomžediton winterbeater forever summer E90

Post by *Sicram »

opz wrote: 15 Mar 2021, 21:33
*Sicram wrote: 15 Mar 2021, 20:22 nu tad rādi redzēt, kas tev beigās sanāk!
Katrā ziņā es tev novēlu nenoķert fōnu! Es noķēru, baigi žigli besis piemetās tad.
Tev ir ekrāns vai kāds no maģiem?
Kad vairaak tiks sadariits, uzcepshu mazu topiku tiiri lai ir pasham timeline ar to kas padariits.
Ko tieshi domaa ar fonu?
Bez ekraana, bmw professional magjis..
Sorry par spamoshanu Hal topikaa :cool:
Fōns: tad kad tumbu vadi iet pārāk tuvu + vadam, un tev tumbās ir VISLAIK ššššššššššššššššššššššššššš un vēl ir reizes, kad tu dzirdi kā ģenerators lādē :D nu atkarībā no apgriezieniem tur notiek viss.
Skaidrs, ka pilnīgi to sīkoņu neizskaust, bet nu jā.
BTW tev maģim ir usb spraudnis? Vai tu lieto kādu aļika BT risinājumu priekš muzikas?
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
Post Reply