Ch.: 420SE W126

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Post Reply
User avatar
V.I.P.
Posts: 1290
Joined: 13 Jun 2004, 20:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ch.: 420SE W126

Post by V.I.P. »

-AF- wrote: 24 Mar 2021, 19:57 Aaak jel , tik interesanti lasīt. Paldies Egīl un GG, izsvītroju visus vecos MB no izsoļu sarakstiem, šis topiks mani argumentēti atrunāja no veca MB iespējamās iegādes kā Next project. Tādu jebeli es negribu :) detaļu nav, speciālistu nav, diagnostikas arī.
8+ bar degvielas spiediens - jebanutsja!
:reeka:
tik traki nav. te jau visu dara pashi. maneejo SL paceela liidz adekvaataakam staavoklim MB spechuki uz Lachplesha ielas, pat blokos ieliida un salodeeja.

bet visu cienju autoram, shito p***anos arii nebuutu speejiigs iztureet. man nav taadas pacietiibas. :D

palasiit interesanti. :cool:
Image
being a better driver is not an unfair advantage...
User avatar
karlis
Posts: 3455
Joined: 23 Apr 2009, 10:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ch.: 420SE W126

Post by karlis »

Izdomāju mazāk sēdēt soc.tīmekļos. Jap, uz karstām pēdām atvēru burnoutiņu un skatos kas te notiek :susnaks:

Vetsiit, veiksmi tev ar meh.šprici :alkofest:

Ko es atceros par meh.spricēm. Tām ir vienmēr jārūc. Ja kādā no komponentēm pazūd degviela, iezodas gaiss un iezogas rūsa, ir augsts risks problēmām. Šis teikums protams neiepriecina, bet es tavā gadījumā pievērstu uzmanību:
Spiediena regulators
Bāka un sukņi un filtri. Tas, ka izpirdi rūsainu degvielu cauri sistēmai
Sprauslas - tās galvā stiprinās ar blīvītēm (0,04Ls O-ringi). Un ja reiz sprauslas izņemtas, skaties to ražību un špricēšanu.
Vai auto ģībst arī ar neaizskrūvētu bāku? :wink:


Tas, kas rakstīts zemāk var būt absolūti nederīgs un 7-10 gadus novecojis info. Tomēr tik laika pagājis kopš es mīlējos ar saviem Jetroniciem volvo un w201

Degvielas spiediena komponentēm jābūt saderīgām. Kā pats minēji, jetronic ir ļoti precīza sistēma un tā strādā labi, ja viss ir kā no rūpnīcas. Arī stāvoklis... :emo:

Lasīju no pirmās lapas un par auksta darbināšanu arī man bija problēmas - cold start šprice - Bingo! Kad Lasīju par "aizrīšanos", tad prātā nodomāju jau par bāku.. Arī ar to mans pareģojums sakrita :interesanti_lasītājiem:

Par meistariem

Pozitīva pieredze ar diagnostiku man bija blakus Dienvidtiltam. Nezinu vārdu, telefonā man ierakstīts kā K-JET Ķengarags - 29491729
Ļoti rūpīgs meistars, bet nav dižais runātājs. Sameklēja problēmu manam 190E un sarauktu pieri uzreiz uzrāva tepiķi, ierakās vadu buntē, iesprauda lambdu un kompja diagnostikas problēmu pārbaudīja praksē. Rīkojās tā it kā lambdas vada plīsumu uztvēra personīgi.

Mazāk rūpīgs meistars bija Ganību dambī Aleksejs 25987924 (serviss Iglit). Tas man totāli aizrūsējušu Volvo jetronicu dabūja rūcošu kā bitīti.
User avatar
Ch.
Posts: 10449
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Ch.: 420SE W126

Post by Ch. »

Pēc 15 gadu stāvēšanas mersis ir atpakaļ ielās!



Image

Image

Iemesls, kā dēļ auto slāpa, bija bojāti jaunie degvielas sūkņi, kurus uzliku pagājušā gada rudenī, pirms pirmā starta. Mazāk ticamais, gandrīz neiespējamais scenārijs – rūpnīcas brāķis. Ticamākais – dēļ iepriekšējā apdeitā minētā aizaugušā bākas degvielas sietiņa. Nu vai atkal mazāk ticams - dēļ vecās degvielas nenoliešanas un bākas neizskalošanas. Toreiz jau ar GG spriedām, ka vajadzēja izņemt bāku un izskalot, bet noslinkoju. Vecā degviela bakā bija maz, iegāzu 20l svaigu benzīnu un šķīlām klāt. Tolaik pat nezināju, ka bākā vispār nāk tāds sietiņš. Kā jau likās – tā nebija Kjeta vaina, bet gan pērtiķu. Šoreiz pērtiķis biju es pats. :shura:

Kā izpaudās problēma – periodiski lēkāja degvielas spiediens. Brīžiem pilnīgi normāls, brīžiem sāka pamatīgi lēkāt, brīžiem bija knapi 3bar.

Lai vai kā, vēlreiz mega paldies Family Garage, kas pēc ilga un intensīva troubleshootinga atrada problēmu. Ka arī paldies GG, kura auto rezerves daļas tika upurētas troubleshootingam. :shura:

Esmu novizinājies jau kādus 80km un pagaidām viss ir lieliski. Sajūtas, kad beidzot tas hlams, ar kuru esi cīnījies pusgadu, rūc un brauc ir neaprakstāmas. Smaids līdz ausīm. :shura:
Tā kā iepriekš kopumā kādas 4-5 reizes paliku uz ceļa, vēl ir drusciņ bail, bet kopumā viss ir cool. Stāvot uz apskati 40minūšu rindā visu laiku stāvēja iedarbināts un neuzvārījās, tā jau ir uzvara. :shura:

Image

Nedēļas nogalē dzīšu uz Jelgavu, jāsariktē visādas kaitinošas problēmas (kaut kas ēd elektrību, kaut kas briesmīgi žvadz no priekšās (siksnas un rullīšus vēl neesmu mainījis), kaut kas grab aizmugurē labajā pusē), jāuztaisa kārtīgs shakedown un tad jau varēs vizināties bez bēdu.

Ā un kamēr mersis stāvēja pie meistariem, pievērsos disku jautājumam.

Esošie diski man tīri labi patīk, bet, lai viņi izskatītos labi tur ir jāinvestē nauda. Jānokrāso normāli, jādabon vāciņi (BBS Mahle vāciņi ir grūti atrodami un maksā kosmosu), probably jāvalcē, staļinlaika riepas jāmaina, jāliek flanči utt. Skatījos uz citiem variantiem. No lietotiem, protams, nekā nav, R18 monoblokus no jaunāka mersedesa likt negribu. Igaunijā tirgo vizuāli glītas BBS RF, AMG Aero3 un OZ Futura replikas, skatījos tās. Beigās sagruzīja fakts, ka ja gribas platus diskus tad sāksies endless loop un to auto vajadzēs sēdināt vēl, ja sēdinās vēl tad tas maksās kosmosu (kkādi coiloveri), tad probably strīķēs arkas un sāksies visa tā tīņu huiņa un auto brauks kā mēsls.

Pētot bildītes un skatoties uz GG mersi sapratu, ka man ļoooti patīk ka izskatās BBS RS 16”izmērā. Plus pozitīvi ir tas, ka auto nav jāsēdina lai tie diski izskatītos forši un var saglabāt balonriepas. Tā kā GG atteicās man pārdot savus RSus :shura: , nācās meklēt alternatīvās opcijas. Galvenā problēma, ka visas BBS RS replikas izskatās pēc mēsla. Izpētot tirgu secināju, ka no visām LV tirgū pieejamajām opcijām vistuvāk oriģinālam izskatās 885 ražojuma diski :shura: Domāts darīts – uzsūtīju 4gab R16 8.5j ET20. Par to paldies Stefanam no Tireshop un GG!

Tā kā tiem diskiem “pulētais” plaukts izskatās atbaidoši (tāds ļoti smalks un awkward diamond cut) diskus pārkrāsoju BMW Titansilver Metallic krāsā ( :shura: ), sazīmēju melnus BBS logo centriņiem (tikai nedēļu pēc savākšanas no poligrāfijas sapratu, ka tur ir fail, spečuki pamanīs kas pa lietu), no GG iegādājos riepas. Rezultāts sanāca šāds. Manuprāt, izskatās gana normāli. Iespējams vēl fake skrūvītes samainīšu uz līdzīgām kā jābūt oriģināli.

Image

Image
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Ch.: 420SE W126

Post by howitzer »

Jauno disku/riepu kombo ļoti patīk, negaidīju, ka izskatīsies tik sočna! Davai, liec ātrāk virsū.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Ch.: 420SE W126

Post by Juzix »

Bez izdedzes video šis tofiks nav leģitīms :aljo:
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
Ch.
Posts: 10449
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Ch.: 420SE W126

Post by Ch. »

Juzix wrote: 21 Apr 2021, 10:41 Bez izdedzes video šis tofiks nav leģitīms :aljo:
Iepriekšējā lapā bija. :shura:
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Ch.: 420SE W126

Post by Juzix »

Ch. wrote: 21 Apr 2021, 10:47
Juzix wrote: 21 Apr 2021, 10:41 Bez izdedzes video šis tofiks nav leģitīms :aljo:
Iepriekšējā lapā bija. :shura:
Mirstoša opapa klepošana nav uzskatāma par pilvērtīgu izdedzi.
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
Ch.
Posts: 10449
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Ch.: 420SE W126

Post by Ch. »

:hvz:
Image
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Ch.: 420SE W126

Post by GG. »

Vēlams video kur uztin riepas, ne hidrotransformatoru :D

Prieks, ka viss gemarojs, kam sanāca būt blakus ir finiša taisnē. :cool:
User avatar
Ch.
Posts: 10449
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Ch.: 420SE W126

Post by Ch. »

Neliels update.

Uzliku jaunos diskus ar riepām, pašam patīk. Domāju, ka vajadzētu vēl uzsūtīt citas fake skrūvītes, kas ir tādas, kā BBS nāk oriģināli, nevis šis HEX. Aizmugurē mozh vēl flancītis jāuzmet.

Image

Image

Image

Image

Tad pabeidzu tīrīt salonu – durvju apšuvumi, panelis, konsole. Palika tikai griesti, kur būs jāizbrauc pie GG nomočīt ar tornadoru.

Image

Image

Image

Image

Image

Piegāzu pilnu bāku, novizinājos 246km, skatos degvielas dačiks guļ uz nulles. Tā kā man degvielas dačiks reizēm rāda, reizēm nē, iedomājos, ka gan jau ka di*š un nerāda precīzi kā vajag. Tad tomēr braucu garām nestei un izdomāju drošības pēc pamēģināt ieliet degvielu. Izrādas, patiešām bāka bija tukša :shura: Iespējams es būtu palicis kaut kur ielas vidū un varējis pirkt vēl 2 degvielas sūkņus :shura:

Karoče jā, 246km, 79 litri degvielas, quic maths 32l/100km, ne tikai skaņa, bet arī patēriņš kā soviet asenizatoram. :emo:

Uz mana auto stāvēja šprices galva (degvielas dozētājs/sadalītājs) no GG merša, kuru toreiz uzlika troubleshootojot slāpšanu. Auto darbojās ļooti trekni (melns dūms, smird), kas arī varētu izskaidrot KRAZ degvielas patēriņu.

Tā kā Aleksejs no Family Garage ziņoja, ka iepriekš pieminētais KE-Jetu meistars Jura ir dabūjis atpakaļ savus prioborus no remonta, zvanīju un pieteicu vizīti.

Pirms vest regulēties, vajadzēja uzlikt atpakaļ manu šprices galvu. Samainīju, piešķiļu, viss rūc, viss cool. Gatavs, varam maukt pie Juras. Braucam uz moiku, jūtu ka auto tukšgaitā sāk slāpt. Jo tālāk no mājas brauc, jo sliktāk paliek. :shura: Beigās jau tukšgaita nebija kā tāda. Kamēr mazgājam tačkas, piebrauc čoms ar evakuatoru. :shura: Vārds pa vārdam, sarunāju, ka aizvedīs uz rīgu. Darbinu auto, hujakš, vispār vairs nelec. Ātri samainu EHA (vārsts, kas mehāniskajai špricei izpilda komandas ko dod kompis) atpakaļ uz Gijas EHU, nehuja, nekas nemainas. Uzlieku atpakaļ savējo, uz brake cleaneri piešķiļas kaut kā bet uzreiz nopampst. Karoče skaidrs, ka čoms ar evakuatoru uzpeldēja īstajā brīdī un es uz Rīgu nebūtu nemazām ticis :shura:

Name a better duo. I will wait.

Image

Aizvedam pie Juras, pastāstu čo pa čom, parādu, ka nelec. Šis saka – atver kapotu. Atveru, šis kaut ko 3 sekundes pagroza un saka – nu šķil. Darbinu, auto pielec momentā. :shura: Atkal pāris sekundes pagroza kaut ko - parādās tukšgaita. :D Iebraucu boksā, pāris minūtes diagnostikas un skaidrs – nestrādā gaisa mērītāja lāpstas pozīcijas devējs (no kā viskautkas ir atkarīgs, ieskaitot tukšgaitu, aizdedzes lenki utt). Un nestrādā tāpēc, ka kāds ir mēģinājis kaut ko remontēt un šķībi salocījis gaisa mērītāja kājiņas, kas staigā pa potenciometru. :emo: Lai to salabotu jāmaina viss gaisa mērītājs.
Tā kā šis teica, ka pārejais strādā labi, ar šprices galvu ari viss ir ok. Attiecīgi parādās kaut kāda gaisma tuneļa galā. :shura:

Uztaisīja pagaidu regulējumu, ar kuru auto ir droši braucams un deva mājasdarbu sameklēt citu gaisa mērītāju un braukt ciemos vēlreiz. Vienu 200eur vērtu Leonīda vizīti vēlāk stāvu ar savu mērītāju padusē un gaidu, kad būs brīvs un varēs braukt regulēties vēlreiz. :shura:

Image

Image

Katrā ziņā šobrīd jau ir daudz labāk kā bija. Motors strādā daudz labāk, vienmērīgāk, nedūmo utt. Esmu nobraucis jau kkādus 170km un bāka vēl nav pusē :shura: Un jā, beidzot var uztīt :shura:
» Skatīties Youtube

Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Ch.: 420SE W126

Post by howitzer »

Ieej citos topikos: "Uzliku diskus, sametināju, klau, kā ielikt android, nevaru izdomāt, vai likt Protuning M paku, eu, diez varēs VS iziet, HMM, Valveris jāsamaina pret TDI vienā naktī, jo stīpa beidzās"
Ieej Ch topikā: "sataisīju! Nop, nesataisīju. Sataisīju! Nop, nesataisīju. Sataisīju! Nop, nesataisīju."
:D

Diski sočna izskatās. :cool:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
petka17
Posts: 6606
Joined: 30 Sep 2010, 00:18
Location: Zaļās želejas racing tiim
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Ch.: 420SE W126

Post by petka17 »

howitzer wrote: 27 May 2021, 10:36 Ieej citos topikos: "Uzliku diskus, sametināju, klau, kā ielikt android, nevaru izdomāt, vai likt Protuning M paku, eu, diez varēs VS iziet, HMM, Valveris jāsamaina pret TDI vienā naktī, jo stīpa beidzās"
Ieej Ch topikā: "sataisīju! Nop, nesataisīju. Sataisīju! Nop, nesataisīju. Sataisīju! Nop, nesataisīju."
:D

Diski sočna izskatās. :cool:
Vismaz diezgan stabili...
Tu daudz, bled, neaizdedz kamēr tu, bled, jebalā nedabūn! ©IzdedzesVīrs#IzdedzesVīrs2017

KTM FANBOY
Subaru Leone
KTM 690 Enduro
Ex:
BMW F650 Funduro
S210 E430 kombi
Toyota Supra Mk3
E39 528i
Honda Civic EG D15B2
Toyota Celica GT4 2.0T 4x4
VW Golf Mk2
BMW E30 318
Opel Omega 3.0
BMW E36 2.8
Audi 80 B2 1.8
K.JAY
Posts: 1255
Joined: 24 Jan 2015, 23:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ch.: 420SE W126

Post by K.JAY »

Vai zāliena sēklas un lāpsta jau ir atraduši savu vietu basu kastes nodalījumā?90's
Ir super, prieks ka beidzot tiki galā ar neiešanaa problēmām
:vells:
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Ch.: 420SE W126

Post by GG. »

Galvenais, ka tagad var uztīt :alkofest:
User avatar
J.K.jr.bad.
Posts: 1209
Joined: 09 Jul 2004, 21:22
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Ch.: 420SE W126

Post by J.K.jr.bad. »

:cool:
J.K.jr.bad.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:offtopic:
User avatar
Ch.
Posts: 10449
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Ch.: 420SE W126

Post by Ch. »

Turpinājums aka idiota hronikas

Image

Ar gaisa mērītaju bagažniekā laimīgs spolēju pie JURA K JET. Saulīte spīd, viss forši, eju šaškās starp mazlitrāžām pa salu tiltu, likas ka viss ir super. Braucot iekšā slāvu aplī, kā dodu ručkā tā auto sāk tirināties un raustīties. Kā atlaid gāzi, strādā normāli. Mierīgi braucot viss ok. Domāju nu ok, kāda starpība, tāpat tulīt saregulēs kā vajag. Iedodu ruckā vēlreiz, vēlreiz tas pats. Pa ceļam savācu GG, braucam un nu jau pilnīgi mierīgi braucot viss nopampst. Kā dod gāzi tā auto mirst nost (šoreiz gan citādāk kā sākotnējā problēma). Kautkā tukšgaitā ar avareikām aizbraucam pie Juras, šis paklapē ar skrūvgriezi pa EHA vārstu un auto sāk darboties lieliski. Saka, ka EHA vārsts ķeras, un vajadzētu samainīt. Jura uzliek jauno gaisa mērītāju, saregulē visu un saka, ka viss ok, var spolēt. Aizbraucu mājās, tad atpakaļ uz centru, novizinājos kādus 70km bez problēmām.

Image

Image

Nākamajā dienā braucu pa korķiem cauri rīgai. Pēc aptuveni 45 min brauciena atkal kā dodu ručkā tā sāk rīstīties. Paklapēju pa EHU, it kā viss norm. Un tad sākās īstā disene – posmā no dienvidu tilta līdz ziepniekkalnam paliku uz ceļa trīs reizes. :shura: Hz reizēm strāda viss, reizem nē, liekas, ka klapēšana neko nemaina.. Kaut kā uz puņķiem tieku mājās.

Nākamajā dienā pie manis ar citu EHA vārstu padusē ierodas GG, samainam – viss uguns. Tāpat ielikām atpakaļ filtriņu, kas nāk pašā Kjeta galvā. Atradām kārtējo gateri – Kjeta galvā fittingi pienākošajai un izejošajai degvielas trubai samainīti ar vietām. Saleikam visu pareizi, vizinamies, it kā viss čotka, nekas neraustās, nečakarējās. Pēkšņi vienā brīdī piefiksēju, ka pie 5k apgriezieniem auto tālāk negriežas. Ne tā kā iepriekš, kad pietrūkst degviela un pampst nost, bet tagad sajūta it kā nostrādā kkāds limitieris. Auto čotka tur 5k apgriezienus, bet tālāk negriežas. Nodomāju, ka drošivien dēļ tā filtriņa. Novizinājāmies kaut kādu stundu, viss ok. Atkal tuvojos slāvu aplim un bwaaaaaaa auto nopampst xD Viss tieši tāpat kā iepriekš, kā dod gāzi tā mirst nost. Tukšgaitā/mierīgu gāzīti viss strādā.

Nostājos malā, pagāzēju tukšgaitā. Negriež tālāk par 5k rpm. Izravēju ārā to filtriņu, pagāzēju tukšgaitā – zajebis, griežas līdz galam kā vajag. Atkal sāku braukt, atkal bļeģ tas pats. Domāju labi, huj s ņim, jābrauc mājās.

Pārbraucam ulmaņa gatves pārvadam aiz vienības gatves krusta, griežu pa labi uz tēriņu ielu. Iedodu čībā, pēkšņi kkāds HRRRNKT un skatos spogulī kā no manas mašīnas izbirst kkādi dzelsgabali :shura: Stājos malā, GG kliedz SLĀPĒ NOST TEV KLANIS IZLĪDA :D Noslāpēju, uzripoju uz trotuāra. Skatos, yep, priekša viss kūp. GG skrien skatīties kas izbira, es taisu kapotu un sajūtu antifrīza aromātu. :shura: Karoche alumīnija ventilatora lāpstiņa pameta čatu caur radiatoru. :shura:

Image

Rēcīgākais, ka radiators pirms ~ mēneša uzlikts jauns. Un ne mazāk rēcīgi, ka jauna mufte, ventilators bija ielikts manā to-do ekselī, bet tā arī nebiju līdz tam ticis, dēļ visa pēdējās pāris lapā aprakstītā.

Tanī vakarā gribējās to auto aizdedzināt, nolaist no kraujas un izbeigt šīs ciešanas. Aizbraucu mājās, uzgriezu pāris saules ar e30, garastāvoklis uzlabojās un domas sakārtojās. Uzsūtiju jaunu radiatoru, jaunu mufti, jāliek viss kopā.

Paralēli tam visam kaļu prātā trīs potenciālos plānus:

1. Pārdot to mēslu un nopirkt vēl kādus divus e30

2. M119 swap

3. Turpināt cerēt, ka kādreiz izdosies atrast kas viņam vainas

Protams, arī ierastā bilde uz evakuātora:

Image
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
tolx
Posts: 812
Joined: 29 Oct 2005, 20:23
Location: tava iztēle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ch.: 420SE W126

Post by tolx »

Es ceru, evakuatorists vismaz jau dod pastāvīgā klienta atlaides?
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
User avatar
Ch.
Posts: 10449
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Ch.: 420SE W126

Post by Ch. »

Vakar runājām, ka jāievieš zīmodziņu sistēma, katrs 7 brauciens bez maksas :D
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Ch.: 420SE W126

Post by *Sicram »

Es gan domāju, ka pie vainas ir tas tālais, dārgais Rīgas pārvads.
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
HaL
Admins
Posts: 2983
Joined: 27 Aug 2004, 11:00
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Ch.: 420SE W126

Post by HaL »

:rofl:
Life is what happens while you're busy making other plans
Post Reply