Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by Volfsburgs »

Sveiki biedri! Ir jauna misene kurai vajag "dienasgrāmatu"
Tā kā nopirkām VW Tiguan, atkal ģimenē bija pārāk daudz misenes. Bija doma tirgot A3, jo pret Bõrinieku bija mīlestība stipra, bet tad kkā izdomāju, ka A3 tomēr jaunāks, vērtīgāks un jātiego Bõrinieks. Sākumā piedāvāju pāris čomiem Bõrinieku, kur divi sāka zīmēt piķi, līdz iemetu kkada FB sludinājumā komentāru ar Bõriniek un tā viņš ar pārdevās fiksi. Braukājot ar Tigu un A3 sapratu, ka nu vajag kko lielāku, tb vajag SHARANU. :D Sāku medīt Šarānus. Bija zināms tas, ka gribu ļoti labas komplektācijas, lai mazāk muļķību nāk galvā. Meklēju jau kādus 3 mēnešus un pa to laiku tik viens sakarīgs variants uzpeldēja, bet 5.2k€ un kkā par Sharam nebija plānots tādu ciparu dot, bet kad izdomāju, ka vajag? Tad viņš vairs nebija. :-| Tad atmetos un dzīvoju tālāk, jo tiešam nav ss.com neviena normāla Šarana. Visi nopisti salona, vai plikas baznīcu žurkas.
Tad vienu dienu FB pamanu, ka čoms tirgo savu Alhambru. Neko nezināju par viņu, bet zinot to čuvaku, sūds viņa nebūs. :D Sludinājumā bildes dirsā. Izplūdušas, mašīna netīra, trūkst restes u.t.t Aizbraucu uzmest dzīvē aci un secinu, ka ir pat ļoti sakarīgs variants attiecīgi cenai. :)

Tā tad par pašu tačku:
Seat Alhambra 4 (4motion)
2008.gada (ceļa nodoklis tik 116€)
1.9tdi 85kW, 6 ātrumu manuāls

Komplektācija nav pati pilnāka, bet ir pietiekami, lai nebūti jāveic prvotkas svaps. Tā tad, elektrisku regulējami, nolokāmi un apsildāmi spoguļi, multistūre, pilnais mērinatrumentu panelis, lielā kondiška (griestoa ir lūkas visām trīs rindām), divas pečkas, apsildām vējstikls, pašaptumšojoši spoguļi, 4x4, oem zapaska, domkrats, ksenons, parkinga sensori priekšā un pakaļā, piekabes āķis, oem tonēti logi, moldingi uz durvīm un sliekšņu uzlikas.

Image
Image

Šeit nopērkot un iztērējot 10€ moikā, lai noskalotu granti. Mašīna iepriekš 8km ik dienu brauca pa granti.

Image
Image

Pirmā liet, ko izdariju, uzliku no A3 17" diskus un vecoa 16" samainuju pret MFD Navi.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Tā kā mašīna granti redzējusi, priekšā piekare bija kapi un līdz ar to pilnībā viss samainīts. Sākot ar šarnīriem, beidzot ar stūres stieņiem u.t.t Tagad vismaz negrab hadene, ka misenei un ir pat diezgan baudāmi braukt. Vienīgi krēslu ir ļoti neērti, bet ādas salons ir meklēšanā. :reeka:
Pagīdām vel jāsalabo autonomka, jo motoram grūti uzsilt barojor divas pečkas, bet tāda ziņā ļoti ahūns verķis. Nekad neticētu desmit gadua atpakaļ, ka es savos 30 gados tā priecāšos par "Sharanu" :reeka:

Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Jūda
Spam addicted
Posts: 2526
Joined: 27 May 2009, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by Jūda »

Zajebal, kur e38? :shura:

Apsveicu, lai labi ripo!
Artis01
Posts: 244
Joined: 26 Oct 2018, 09:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by Artis01 »

:-|
User avatar
rrrainis
Posts: 4470
Joined: 14 Sep 2008, 19:06
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by rrrainis »

Nu ko lai saka, labi ka 4x4, varēs ziemā škērsām mest :D
Jeep Grand Cherokee
Toyota Corolla
BMW E91 320D
VAZ 2105
Audi S8
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by -AF- »

4x4 ģimenes kosmoskuģis ar baudāmāko vag mataru. Apsveicu!
Gaidu tēmu ar lielo turbaču, farsunkām
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by *Sicram »

-AF- wrote: 26 Nov 2021, 16:55 4x4 ģimenes kosmoskuģis ar baudāmāko vag mataru. Apsveicu!
Gaidu tēmu ar lielo turbaču, farsunkām
a šito var sataisīt tā lai uz sausa karpī ar visiem, vai vismaz diviem pa diognāli?
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
K.JAY
Posts: 1283
Joined: 24 Jan 2015, 23:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by K.JAY »

Manuprāt šiem haldex pat 50:50 nedod. Varbūt kļūdos
:vells:
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by -AF- »

ja pareizi atceros tad šim ir old classic 4x4 nevis Galldex

Labojums: aizmugurē gaļaxx
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
K.JAY
Posts: 1283
Joined: 24 Jan 2015, 23:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by K.JAY »

-AF- wrote: 26 Nov 2021, 17:59 ja pareizi atceros tad šim ir old classic 4x4 nevis Galldex
Haldex šim ir. Motors šķērsām, tas pats kas golpam, škoda, bora utt
:vells:
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28626
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by howitzer »

Jau tiek maukts pa mežu - ahujenna! :naac:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by Volfsburgs »

Haldex jau ar kontrolieri var uztaisot 50:50. Man bez kontrolieri ir patstāvīgs 50:50. Hvz kas tur noticis. VCDS kļūdas nerāda. Gan jau pašā haldex vadības blokā solenoīds nosprūdis vaļēja stāvoklī (ja tas maz iespējams) bet citu iemeslu, kādēļ viņš ir full time es nevaru izdomāt. Noraujot haldex pumpim štepseli, ir vienritenis, tā ka diski nav sabloķēti mehāniski. Vasarā doma izraut āra pusasis un uztīsīt burnoutus. :D
Image
User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by Volfsburgs »

Karoč braukājos pa mežu un nonācu līdz jūrai un betona placim ar mazliet smiltīm uz viņu. Protams izdomāju uzgrizt saulīti, ja jau tāda izdevība ar segumu, jo uz slapja asfalta viņš nespēja to. :emo: Viens pilns aplis izgrizās un pat diezgan brīvi ar 115zs uz 1800kg. :D Tad sekoja pisaks un pāris metri ar disku pa betonu.

Image

Labi, ka ir zapasa, ratatslēga un domkrats. Samainiju riepu un braucu uz servisu.

Image

Servisā dzēks sākumā apstulba un nesaprata, ko vispār darīt. Bet nu nomontēja viņu nost, atlocija riepu, kā vajag un uzmontēja atpakaļ. Riepai viss kārtība pa un neko nesalauzu. :reeka:

Image

Šodien uzmontētas jaunas ziemenes. Paņēmu kkadas budžeta kas Ventspils InterCara bija uz vietas. Gribēju Kormoranus, ka Tigam, bet tie bija izpārdoti. Bet ja godīgi, šis Nereus pamatigi mani pārsteidza. Daudz klusākas par vasaras riepām un arī daudz mīkstāka braukšana. Jāgaida sniegs, kā tad būs. čerams nebūs pārāk laba saķere un varēs dabūt slīpi.

Image
Image
K.JAY
Posts: 1283
Joined: 24 Jan 2015, 23:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by K.JAY »

Ar to riepu nelido jo 1000% kordi un stīpas ir paplestas, gaidi kad izlīdīs puni
:vells:
User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by Volfsburgs »

K.JAY wrote: 26 Nov 2021, 22:50 Ar to riepu nelido jo 1000% kordi un stīpas ir paplestas, gaidi kad izlīdīs puni
Man šī mašīna ir mēnesi un pagaidām ātrāk par 110kmph nēesmu braucis. :D patēriņš paliek nepatīkams un kkads pensionārs ieslēdzas.
Image
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by -AF- »

Koromran , jo īpaši ziemas- sūc pilnīgs. Tas riepas normāli nestrādā nekur.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
Martinss
Posts: 4874
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by Martinss »

Volfsburgs wrote: 26 Nov 2021, 22:16 Haldex jau ar kontrolieri var uztaisot 50:50. Man bez kontrolieri ir patstāvīgs 50:50. Hvz kas tur noticis. VCDS kļūdas nerāda. Gan jau pašā haldex vadības blokā solenoīds nosprūdis vaļēja stāvoklī (ja tas maz iespējams) bet citu iemeslu, kādēļ viņš ir full time es nevaru izdomāt. Noraujot haldex pumpim štepseli, ir vienritenis, tā ka diski nav sabloķēti mehāniski. Vasarā doma izraut āra pusasis un uztīsīt burnoutus. :D
Pamēģini rucīti noraut uz 1 klikšķi, haldexam būtu jātslēdzās. Un man te saka, ka uz pakaļu visu laiku ir tikai 5%, tālāk jau mainās no tā, cik daudz priekša spolē.

Un par priekšējo pusasu noņemšanu, man tev sliktas ziņas, kārbu rezervē paķer līdzi uzreiz. :aiwa:
https://vm.tiktok.com/ZM8tBqPns/
User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by Volfsburgs »

Martinss wrote: 27 Nov 2021, 12:20
Volfsburgs wrote: 26 Nov 2021, 22:16 Haldex jau ar kontrolieri var uztaisot 50:50. Man bez kontrolieri ir patstāvīgs 50:50. Hvz kas tur noticis. VCDS kļūdas nerāda. Gan jau pašā haldex vadības blokā solenoīds nosprūdis vaļēja stāvoklī (ja tas maz iespējams) bet citu iemeslu, kādēļ viņš ir full time es nevaru izdomāt. Noraujot haldex pumpim štepseli, ir vienritenis, tā ka diski nav sabloķēti mehāniski. Vasarā doma izraut āra pusasis un uztīsīt burnoutus. :D
Pamēģini rucīti noraut uz 1 klikšķi, haldexam būtu jātslēdzās. Un man te saka, ka uz pakaļu visu laiku ir tikai 5%, tālāk jau mainās no tā, cik daudz priekša spolē.

Un par priekšējo pusasu noņemšanu, man tev sliktas ziņas, kārbu rezervē paķer līdzi uzreiz. :aiwa:
https://vm.tiktok.com/ZM8tBqPns/
Šo zināju, ja rocene norauta, vai darba bremze, tad hadex neslēdzas, bet man viņam pajebaķ un ņem visi četri tā pat. :reeka:
Tagad YT čaļi mk5 goļāram izrāva pusasis, aizmugurē savārija reģi, uzmeta kontrolieri un grieza saulītes. Bet nu pēc šī video sapratu, ka negribēšu meklēt 4motion kārbu. :D
Image
User avatar
ray112
Posts: 5029
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by ray112 »

Volfsburgs wrote: 27 Nov 2021, 19:35
Martinss wrote: 27 Nov 2021, 12:20
Volfsburgs wrote: 26 Nov 2021, 22:16 Haldex jau ar kontrolieri var uztaisot 50:50. Man bez kontrolieri ir patstāvīgs 50:50. Hvz kas tur noticis. VCDS kļūdas nerāda. Gan jau pašā haldex vadības blokā solenoīds nosprūdis vaļēja stāvoklī (ja tas maz iespējams) bet citu iemeslu, kādēļ viņš ir full time es nevaru izdomāt. Noraujot haldex pumpim štepseli, ir vienritenis, tā ka diski nav sabloķēti mehāniski. Vasarā doma izraut āra pusasis un uztīsīt burnoutus. :D
Pamēģini rucīti noraut uz 1 klikšķi, haldexam būtu jātslēdzās. Un man te saka, ka uz pakaļu visu laiku ir tikai 5%, tālāk jau mainās no tā, cik daudz priekša spolē.

Un par priekšējo pusasu noņemšanu, man tev sliktas ziņas, kārbu rezervē paķer līdzi uzreiz. :aiwa:
https://vm.tiktok.com/ZM8tBqPns/
Šo zināju, ja rocene norauta, vai darba bremze, tad hadex neslēdzas, bet man viņam pajebaķ un ņem visi četri tā pat. :reeka:
Tagad YT čaļi mk5 goļāram izrāva pusasis, aizmugurē savārija reģi, uzmeta kontrolieri un grieza saulītes. Bet nu pēc šī video sapratu, ka negribēšu meklēt 4motion kārbu. :D
Nu 115hp tā pat varētu būt mazliet par īsu lai saules tīru, slapjš vai netīrs asfalts neskaitās.
User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by Volfsburgs »

Plāns bija taisīt burnoutus, ne saules griezt. Tam loģiski open diff un 115zs būtu šķērslis.
Image
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28626
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Volfsburgs | Seat Alhambra 4

Post by howitzer »

-AF- wrote: 27 Nov 2021, 00:19 Koromran , jo īpaši ziemas- sūc pilnīgs. Tas riepas normāli nestrādā nekur.
Pilnīgs un galīgs +1.
Kiai biju uzlicis jaunus ziemas Kormoranus,actojs. :emo:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Post Reply