Stabs Opel Ascona C GT 1.8i

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
arniks8
Spam addicted
Posts: 8034
Joined: 16 Jun 2017, 21:43
Location: RALLY PURVCIEMS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Stabs Opel Ascona C GT 1.8i

Post by arniks8 »

Taš šuvējs ir tāds hudini ka varēs uztaisīt jaunu porolonu sadrupušā vietā :lol:. Audums jau ir labs, te jau tik jāizdomā ko ar porolonu iesākt, varbūt ka var atrast remonta polsteru daļas kā recaro vai citiem beņķiem.
howitzer wrote: 26 Mar 2019, 21:19 Zems kā aizpis muti un ej dirst.
User avatar
GG.
Posts: 15764
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Stabs Opel Ascona C GT 1.8i

Post by GG. »

Šuvējs grib vairāk darba. Visu var izdarīt, ja viņš nemāk, tad tas ir cits jautājums
Stabs
Posts: 5
Joined: 09 Dec 2014, 22:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Stabs Opel Ascona C GT 1.8i

Post by Stabs »

Sveiki!

Kā jau minēju, pagājušajā gadā iegādājos pilnu recaro salonu. Vārds pa vārdam ar šuvēju, beigās tika lemts par šūšanu visam salonam, nevis tikai pakot. Ļoti ilgi meklēju audumu. Ja kaut kur atradu, tad tikai juridiskām personām. Kad šuvējs jau noslēdza sadarbibas līgumu, konkrētais audums jau vairs nebija pieejams. Karoč feileris. Daudz nepārdzīvoju, jo bija pieejams audums, kurš ir uz durvju apšivkām. Pasūtījām audumus, pēc nedēļas ieradās, pēc divām salons gatavs. Teikšu atklāti, man patīk daudz labāk kā OEM. Sanāca - GL versijas velūra auduma sāni un GT durvju apšuvumu audums.

Image
Image

Salons PIRMS (jā zinu, netīrs un neuzlabo bomža paskatu)
Image

Salons PĒC (salaboju arī salona apgaismojumu u.c salona sīkumus)
Image
Image
Image

Tāpat arī pērn pieminēju, ka man kārba sāka tecēt. Bildes no šī pasākuma nav palikušas, bet īsumā - nomainīju pusasīm putekļu gumijas, jo divas sāka mētāt melno uz visām pusēm, mainīju kārbas pannas blīvi, pusasu blīvslēgus, kā arī salaboju pārslēgšanās dakšu, ar visu tās blīvslēgs. Kad blīvslēgs sāk tecēt, tad eļļa nonāk uz amortizējošās gumijas, kas paliek mīksta. Sekojoši slēgšanās kā dzīvi redzējušā krievu tehnikas smagajā. Gumija, protams, ka nav pieejama jauna, bet viņai ļoti pateicīga forma - kubiks. No kaprona uztaisīju kubiku atbilstošajā izmērā, divi urbumi un gatavs. Varētu gaidīt, ka viss tagad cieti un skaļi. Taču pašā kulisē ir pietiekama brīvkustība, kas visu slāpē :D .

Bija arī pirmais brauciens pie vecākiem uz Liepāju. Brauciena laikā pazuda 1,5L motoreļļa. Iepriekš domāju, ka amītis iztecēja, bet nekā. Gar kloķenes saļņiku, ja ilgstoši turēja slodzē, sāka vienkārši pūst eļļu garām. Un tā jau nebija vienīgā eļļas noplūde. Pie trešā cilindra, gar sadalenes "māju" sāka gāzties eļļa. Vismaz bez spiediena šļāciena, bet principā pielaidu uz 10min un viss jau slapjš. OEM nekāda blīve nenāk un pēc Haynes arī neko nesaka par hermētiķiem. Vismaz zināms, kas pa ziemu jārisina.

Image

Principā autiņš bija stadijā - lej tik eļļu un brauc. Pēc CSDD datiem, pa pagājušo gadu esmu nobraucis (6k km) vairāk kā jebkad šis auto nobraucis gada laikā.
Uztaisīju dārgu fotosesiju ar vienu bildi.
Image
Palīdzēju čomaka semi-projektu aizvilkt
Image

Pienāca ziema, auto tika ieziemots. Rudenī tieši sanāca vairāk braukt ar daily mersi, jo asconai bija errors - atveroties termostatam, pazuda salona siltums (pēc tam uzzināju, ka esmu sajaucis caurules vietām pie termostata). Ascona mētājās pie mājas kādas divas nedēļas. Gribu vest uz garāžu - aķis nomiris. Ar sievu meģinājām uzstumt, nesanāca. Nu neko, piepīpēju, aizbraucu, ieziemoju un tā viņa tur dzīvoja līdz pavasarim. Pienāca pavasaris un viens juniors ar Civicu ielika man mersim pakaļā. Nekas skarbs tur nebija, bet sarakstījām sakaņoto, aizvedu mersi atrādīt un norunājām datumu, kad tiks labots. Datumu pēc iespējas attālāku, lai būtu jau silts un varētu braukt ar zaļo. Nolikām 22.04. Tas nozīmēja, ka laiks ķerties klāt asconai. Negribīgi, bet Rhotmanns asconas īpašnieks pārdeva savu rezerves kārbu - W3,94. Tātad jājauc nost liela daļa priekšas. Un ja jau tur lienu, tad jāatrisina eļļas noplūdes. Nocēlu galvu, aizvedu sprauslas uz mazgāšanu (iepriekš visas pilēja, nebija vienmērīga darbība), atkal ņēmu nost pusasis utt. Jauniepirktajai kārbai līdzīgs scenārijs - samainīju visas viegli maināmās blīves, kā arī ielēju jaunu eļļu. Galvai jaunas blīves. Jauni kloķenes saļņiki abos galos. Jauni hidrokompensatori. Nolēmu, ka laiks arī uzlikt stūres pastiprinātāju, ko savā īpašumā biju ieguvis ar balto asconu. Papildus biju spiest uzlikt arī degvielas spiediena regulatoru, jo OEM taisīja pārspeidienu, visu laiku smagi pārlejot. Nopirku trackday lētāko variantu, manām vajadzībām ir okei.
Steigā liekot visu kopā, likās, ka viss būs čotka. Laižu klāt, nelec. Ilgi meklēju problēmu. Metkas pa vietām, bet nelec. Pēc ilgstošas zāģēšanas pielec, bet skan kā dīzelis - wtf. Visam eju pāri - rokeri grabinās kā lupatas, un nevaru saprast kāpēc. Aizeju pie donormotora, paskatos, jomajo. Esmu aizmirsis uzlikt vārsta augšā to detaļu, kas notur rokeri vietā (nezinu nosaukumu, mehs no manis nesanāks). Protams, ka tagad visu celt nost negribu. Toolu man nav. Beigās izdomāju izmantot skriemeļu novelkamo, kurš ļoti labi pildīja savu funkciju. Papildus pāris insturmenti no darba noraukstītās kaudzītes un viss izdevās. Respektīvi visas eļļas noplūdes novērstas. Stūre uz vietas grozās viegli. Tagad 100km/h ir ap 3,2k rpm. Respektīvi pavasara darbi paveikti veiksmīgi. 22.04. nodevu mersi servisā un protams, ka Rīgā smuki sasnidzis. Mauc tik ar opeli, ar šaurām vasarenēm pa sniegu :D .
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Pa aprīli sanācis jau novizināt nedaudz virs 1k km. Esmu pabijis gan Liepājā, gan Cēsīs, kā arī daily krūzot pa Rīgu. Eļļas noplūdes neesmu pamanījis, braucās forši.
Paldies, ja lasīji.
User avatar
arniks8
Spam addicted
Posts: 8034
Joined: 16 Jun 2017, 21:43
Location: RALLY PURVCIEMS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Stabs Opel Ascona C GT 1.8i

Post by arniks8 »

Beņķi čot labi izskatās, kruta :cool:
howitzer wrote: 26 Mar 2019, 21:19 Zems kā aizpis muti un ej dirst.
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28831
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Stabs Opel Ascona C GT 1.8i

Post by howitzer »

Es esmu vienkāršs vīrs - es redzu Opel Askona, es spiežu laiku! :cool:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
J.K.jr.bad.
Posts: 1225
Joined: 09 Jul 2004, 21:22
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Stabs Opel Ascona C GT 1.8i

Post by J.K.jr.bad. »

Malacis!

Vēl tik piekrāsot un būs konpete! ;)

Tik man šķiet, ka tie 13nieki nedaudz par mazu šai izmēra Asakai. Prasītots collu vai divas lielākas pastalas.
J.K.jr.bad.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:offtopic:
User avatar
MissL
Posts: 20495
Joined: 26 Sep 2010, 22:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Stabs Opel Ascona C GT 1.8i

Post by MissL »

Salons bomba, ļoti glīti izskatās. :)
Seat Leon Cupra4 TDi čipots nenormāli :]
Ex VW Golf MK4 TDi ziemsitis nenormāli.
Image
///M57 uz programmas nenormāli :]
Image
TDR. LV
User avatar
Ch.
Posts: 10604
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Stabs Opel Ascona C GT 1.8i

Post by Ch. »

Ahh, laikos kad visi shuj salonus ar kkadu debilu rizhu dermantiinu, tik forshi redzet smuki sashutus auduma benkus :cool:
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
andrams
Posts: 414
Joined: 16 Mar 2010, 22:28
Location: Ventspils/Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Stabs Opel Ascona C GT 1.8i

Post by andrams »

Eļļas noplūde OHC ir diezgan "standarts", kad nedaudz abas plaknes paliek sagurušas laika gaitā. Idejiski - jānoplanē abas detaļas - galva un sadalenes mājas apakša, bet es toreiz savam C20NE ar dremelim līdzīgu instrumentu ieskrāpēju sadalenes mājas plaknē pa perimetru rievu, kur iespiest hermētiķi un tā viņš man netecēja :D

Ehh, tās 'Rallye Twill' lupatas beņķiem ir period correct, beeet šādi izskatās daudz mājīgāk :cool:
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17098
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Stabs Opel Ascona C GT 1.8i

Post by Juzix »

Taburetes vienkārši lieliskas.
J.K.jr.bad. wrote: 05 May 2024, 21:37 Malacis!

Vēl tik piekrāsot un būs konpete! ;)

Tik man šķiet, ka tie 13nieki nedaudz par mazu šai izmēra Asakai. Prasītots collu vai divas lielākas pastalas.
Maziem riteņiem būs būt!!! :aljo:
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
juriz
Posts: 323
Joined: 27 Jul 2004, 20:30
Location: Asari
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Re: Stabs Opel Ascona C GT 1.8i

Post by juriz »

Es arī balsoju par mazajiem ripuļiem. Šim pašā laikā. Un vēl ATS ? diski ir tik korekti.
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28831
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Stabs Opel Ascona C GT 1.8i

Post by howitzer »

Pievienojos mazo ritenu klubinam.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
GG.
Posts: 15764
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Stabs Opel Ascona C GT 1.8i

Post by GG. »

Izlasīju, viss patika :cool: Malacis!
rixis
Posts: 1957
Joined: 01 Jul 2008, 00:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Stabs Opel Ascona C GT 1.8i

Post by rixis »

Labs topiks, labs darbiņš, prieks lasīt :cool:

Ja par diskiem, tad jā - mazie ir tas kas vaig :yo:
Kia (D)eNiro 64kWh ‘19 :naac:
Audi A3 2.0TDi '09 - pārdots
Nissan Leaf ZE0 '14 - pārdots
Honda Accord Aerodeck F20A2 '94 - pārdots
Honda Civic Aerodeck VTi B18C4 LSD '99 - pārdots
Alfa Romeo 145 Limited 500/No. 383 '00 - karotēs
*Honda Civic EJ9 1.4is '96 - karotēs
Post Reply