Howitzera Honda

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

HaL
Admins
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Howitzera Honda

Post by HaL »

Izskatās pēc sūda, bet apsveicu :aiwa:
Life is what happens while you're busy making other plans
petka17
Has thanked: 0

Post by petka17 »

HaL wrote: 07 May 2024, 14:09 Izskatās pēc sūda, bet apsveicu :aiwa:
Izskatās pēc tā, ka kungs vēlas braukt īsta vīra piedzīvojumā, nevis pēc lates uz tuvāko statoilu :emo:
Tu daudz, bled, neaizdedz kamēr tu, bled, jebalā nedabūn! ©IzdedzesVīrs#IzdedzesVīrs2017

KTM FANBOY
Subaru Leone
KTM 690 Enduro
Ex:
BMW F650 Funduro
S210 E430 kombi
Toyota Supra Mk3
E39 528i
Honda Civic EG D15B2
Toyota Celica GT4 2.0T 4x4
VW Golf Mk2
BMW E30 318
Opel Omega 3.0
BMW E36 2.8
Audi 80 B2 1.8
HaL
Admins
Has thanked: 4 times

Post by HaL »

Piedzīvojumam ir jābūt gultā un tualetē. Nevis uz moča :aiwa:
Life is what happens while you're busy making other plans
J.K.jr.bad.
Been thanked: 1 time

Post by J.K.jr.bad. »

Šitais teksts bija standUpa vērts! :reeka:

Jāsaka, ka labi, ka pirms lasīšanas biju kaut kur aizgājis, kur karaļi paši kājām iet. Un teksta vidū aizgāju vēlreiz, lai negadās šmuce. :reeka: :reeka: :reeka:

Man moči ar necepī, bet tādus piedzīvojumus ar labprāt palasītu vēl.

:cool:

Tik īsti nesapratu, tev tiesības ir vai nav? :hvz:
J.K.jr.bad.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:offtopic:
tolx
Been thanked: 0

Post by tolx »

Rēcu balsī visu pirmā posta laiku :D
Bet ja nopietni, cepuri nost par apņēmību. Es pagaidām tālāk par filosofēšanu neesmu ticis.
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
GG.
Been thanked: 5 times

Post by GG. »

:cool:
J.K.jr.bad. wrote: 07 May 2024, 21:40 Tik īsti nesapratu, tev tiesības ir vai nav? :hvz:
Cik netaktisks jautājums :reeka: Tu sievietēm arī jautā cik viņas sver?

Howi, Tu jau zini ka esi malacis, prieks ka piepildi sapņus :cool:
howitzer
M30

Post by howitzer »

Vasara rit pilnā sparā tieši tāpat, kā Transalpa riteņi pa ceļiem un neceļiem.
Principā, tiek tikai un vienīgi gāzts, labots netiek absolūti nekas, jo lai cik ļoti es to mazo nabagu nepakļautu visādai sodomijai (c) Kardināls Pujats, tas aparāts vienkārši ir neiznīcināms. Ja pēc pirmajiem 300 nobrauktajiem km es čīkstēju par to, ka vējš pārāk stipri pūš un traktora riteņi pārāk traki vibrē, tad pēc nobrauktiem apmēram 2000km, tas viss ir pilnīgi pie pakaļas un mīksto atrunas. :aiwa: Braucu kur un kad vajag, un nevajag, cenšos moto braukšanu "iespiest" savā ikdienā, cik nu tas ir iespējams, jo, diemžēl, uz darbu vienmēr braukt ar moto nevaru, vajag ar busu vadāt instrumentus, utt.
Regulāri braucu gasēt pa piemājas dopiem un trenēju savu bezceļu braukšanu, cik nu vien man tam atliek laika.
Kādas 2-3x nedēļā, Transalps tiek iztrenkāts pa zināmajiem dopiem, lai dziļās smiltis un tamlīdzīgi sūdi neradītu nekādas problēmas un pēc gada varētu braukt Dakārā, nemīžot ne mirkli. 8)

Viendien gandrīz efektīgi gāju bojā. :aiwa: Braucu pie klienta pa granteni, pamanīju milzīgu peļķi un, protams, ka īstā rallijreida garā, neatmetoties iztesos tai lāmai cauri, jau ar acīm zīmējot nākamā līkuma trajektoriju un gatavojoties iekantēt ar kāju kā Serģis jaunībā, taču lieki teikt, ka sanāca tik kvalitatīvi uzdejot ar velnu, ka manas plaukstas vēl šobrīd ir bišķi nosvīdušas. :aiwa:
Transalps oriģināli ir aprīkots ar gumijas kāpšļiem un, protams, ka samirkstot tie paliek tik slideni, kā banāna miza. :emo: Tad nu, nesoties iekšā nākajamā līkumā un jau liekot kāju pie zemes, otra kāja momentā noslīdēja no kāpšļa un es, eleganti atsitot visu vīrišķo mantību, knapi noturējos uz tā daikta, kājām pendelējoties motocikla abās pusēs kā tādā Mistera Bīna epizodē. :aiwa: Ja jau rakstu šo postu, tad esmu dzīvs, bet ātrums bija paliels un šādus fokusus vairs atkārtot negribējās, tāpēc uzreiz pasūtīju to, ko bija jāpasūta.
Šos - miskastē
Image

Šos - virsū

Image

Tā kā Mitas E09 riepu pirms manis jau kāds bija pamatīgi nospolējis, es to piebeidzu un aizripoju uz Rascal Moto sabortēt "nikno pumpeni". 8)

Image

Izbraucu no servisa, iebraucu mežā un saskumu. Dirsu vairs nesagrauj. :( Saķere pa granti un takām ir tik nopietna, ka stūrēt līkumā ar pakaļējo riteni īsti vairs nesanāk.
Paralēli arī izņēmu no pasta un uzliku Iron Skill Ukrainā ražotās dugas, jo vēlreiz ar poda brilli remontēt plastmasas apšuvumus man galīgi negribējās. Nu var tiešām braukt un braukt, jo, principā, visi modi un remonti ir izdarīti. Transalps ir pilnībā gatavs vasaras priekiem. Ak jā, servisā tika veikta pilna apkope arī dakšai un aizmugurējam amortizatoram, jo biju lasījis internetos, ka pēc apkopēm piekares darbība var kļūt labāka. Samaksāju naudu, savācu mocīti un sapratu, ka pēc apkopes mainījies nav pilnīgi nekas. :D
Transalpa dakšai, protams, ka nav nekādu regulācijas iespēju un jābrauc ar to, kas ir.
Bet nu brouts>filosofe.

Man ir paveicies ar vienu, ļoti labu moto draugu, kurš labprāt pats vizinās pa mežu un arī man katru reizi māca visādas gudrības. Braukājamies diezgan daudz un regulāri, pa stundiņai - divām vakaros pēc darba.
Image
Image

Trenkājam savus transporta līdzekļus gan pa granti, gan pa takām un principā, nākamajā mēnesī jānobrauc arī kāds TET (Trans Europe Trails) posmiņš kopā.

Image

Mācāmies arī šķērsļus pārvarēt. :shura:
Image

Tad nu vienā, jaukā braukāšanās dienā čoms palūdz, vai drīkst izbraukt ar Alpu. Saku, ka protams - lai tik dod mizā! Izbrauc pāris minūtes, priecīgs atdod moci atpakaļ un saka, ka superīgs mocītis - ļoti viegli vadāms, ar zemu smaguma centru, comfy, utt, utjp.
Tad nu pēc mazas slavēšanas šis paprasa, vai es negribu izmest līkumu ar viņa aparātu. :aiwa:
Spoiler
Show
Padoms - nedariet to, ko es izdarīju. :emo:
Es saku, ka yolo, kāpēc gan nē?
Viņa mocis ir KTM 990 ADV ar dažnedažādiem modiem rallija braukšanai. Cita piekare, citi riteņu diski, papildus degvielas tverne, apgreidota dzesēšana, utt, utjp. Īsāk sakot, nopietns verķis, bet ziņkāre ņem virsroku un lecu virsū. Uzkāpjot, uzreiz šim saku: "Jēziņ, sūds kaut kāds! Zemi ar kājām nevar aizsniegt un smaguma centrs baigi augsts, man nepatīk, dod atpakaļ Alpu!"
Šis tik smaida un saka: "pagaidi, līdz sāksi braukt!"

Griežu atslēgu, izspiežu sajūgu, spiežu starta pogu un pārforsētais sporta LC8 motors pamostas. :emo:
Akuratņiņka sāku ripināties, izgriežos uz meža ceļa, iemetu otrajā gaņģī un mazliet paveru droseles. :emo:
Tajā momentā aizmugurē novietotais AKRAPOWITZSCH autocannons atklāj tādu automātisko uguni, ka priedēm miza lec nost un visi 50km rādiusā dzīvojošie lāči fiksi salasa pekeles un pisās dzīvot atpakaļ uz Igauniju. :aiwa: Motora rēkoņas uzbudināts, ieņemu max attack pozīciju un ļauju visiem 100+ zirgspēkiem raut mani tur, kur acis rāda. Pakaļējais rats visu laiku dzīvo savu dzīvi un principā ir sajūta, ka brauc pa ledu. Griez gāzi cik gribi, tas Yamato klases battlecruisera izmēra mopēds spolējas nonstop un tad Tu saproti, ka tā arī ar to verķi ir jābrauc. Nepievērs peldošajai dirsai absolūti nekādu uzmanību, stūrē ar pakaļējo riteni, skaties tikai uz priekšu, ļauj kājām darboties kā extra balstiekārtai un KTM visu pārējo izdarīs Tavā vietā. Man biš aizvērās šīberis, ielaidu to aparātu smiltīs, atkal pavēru ručku un, atšķirībā no Alpa, kurš tirinās un kratās, 990tais visus šķēršļus un nelīdzenumus pārvar, kā Rollsroisa Magic Carpet Ride. Braucot ar šo moci, ir sajūta, ka starp Tevi un zemi nekā nav. Tu vienkārši lido pāri visiem sūdiem un, ja vajag, atver droseles, paradi faku un aizbrauc no probļemām. :aiwa:

Image

Trīcošām rociņām atdevu milzīgo Leviatānu atpakaļ čomam, uzkāpu atpakaļ uz Alpa un ar asarām acīs to samīļoju, maigi papliķējot pa bāku un iečukstot tam austiņā mazus, mīļus melus: "Nekas, draudziņ - Tu arī esi lielisks motocikls..." :emo:
Kopš tā mirkļa ar Alpu esmu nobraucis daudz km, taču doma galvā ir tikai viena, par šo tēmu runājot...
Alpam būs jāmeklē jaunas mājas. Kad? Es vēl nezinu. Cerams, ka nākamajā pavasarī.
Ja kāds grib sev jauku, mīļu mocīti, varat pierezervēt sev šo brīnišķīgo eksemplāru. :)
Lai gan, ja nevajag visu laiku braukt kā sacensībās, jaukus skatus un vēju ausīs var brīnišķīgi izbaudīt arī ar Alpu, turklāt degvielas patēriņš arī ir absolūti neliels un nav visu laiku jātankojas.
Image

Image

p.s. - braucot atpūsties, kādas viesnīcas pārkingā pamanīju šo un nevarēju nenobildēties.
Alps dabūja saviem statiem klāt uzreiz:
+10 speed
+15 agility
+8 dexterity
+20 charisma
Image
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
arniks8
Spam addicted
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post by arniks8 »

howitzer wrote: 16 Jun 2024, 19:03 Principā, tiek tikai un vienīgi gāzts, labots netiek absolūti nekas, jo lai cik ļoti es to mazo nabagu nepakļautu visādai sodomijai (c) Kardināls Pujats, tas aparāts vienkārši ir neiznīcināms.
:reeka:
howitzer wrote: 26 Mar 2019, 21:19 Zems kā aizpis muti un ej dirst.
Rihy

Post by Rihy »

Visu garo penteri nelasijīu, tik pa brīdim, bet apsveicu ar moci. ir forši, un mežā arī iebraukt ir forši. Tikai tam vajag laiku :D cik šitas sver? rakstiji, ka baigi smags vai tml. bet nu ok, baigi no svara ir augstums un vai vari stāvot uz vietas abas pilnas pēdas nolikt. enduro tas mazāk, bet šādiem, kas ir vieglie enduro vai tml, tas ir svarīgi, jo tie ir smagi. mežā man ar ktm exc 350 tas tā netraucē, bet mēs te Grieķijā iebraucām neceļos, tur braucu ar gs 1250, un tur gan ir žopa, ka nevari normāli kājas pie zemes likt. un stāvumā uz grunts/akmeņu šķembu ceļu uzsākt nevari :D
kars

Post by kars »

Rihy wrote: 17 Jun 2024, 16:42 Visu garo penteri nelasijīu, tik pa brīdim, bet apsveicu ar moci. ir forši, un mežā arī iebraukt ir forši. Tikai tam vajag laiku :D cik šitas sver? rakstiji, ka baigi smags vai tml. bet nu ok, baigi no svara ir augstums un vai vari stāvot uz vietas abas pilnas pēdas nolikt. enduro tas mazāk, bet šādiem, kas ir vieglie enduro vai tml, tas ir svarīgi, jo tie ir smagi. mežā man ar ktm exc 350 tas tā netraucē, bet mēs te Grieķijā iebraucām neceļos, tur braucu ar gs 1250, un tur gan ir žopa, ka nevari normāli kājas pie zemes likt. un stāvumā uz grunts/akmeņu šķembu ceļu uzsākt nevari :D
Lielie enduro nav domāti punduriem (zem 185), tā pat kā baiki nav domāti garajiem. (Virs 185)
Кто разбирается тот разбирается...
howitzer
M30

Post by howitzer »

Rihy wrote: 17 Jun 2024, 16:42 Visu garo penteri nelasijīu, tik pa brīdim, bet apsveicu ar moci. ir forši, un mežā arī iebraukt ir forši. Tikai tam vajag laiku :D cik šitas sver? rakstiji, ka baigi smags vai tml. bet nu ok, baigi no svara ir augstums un vai vari stāvot uz vietas abas pilnas pēdas nolikt. enduro tas mazāk, bet šādiem, kas ir vieglie enduro vai tml, tas ir svarīgi, jo tie ir smagi. mežā man ar ktm exc 350 tas tā netraucē, bet mēs te Grieķijā iebraucām neceļos, tur braucu ar gs 1250, un tur gan ir žopa, ka nevari normāli kājas pie zemes likt. un stāvumā uz grunts/akmeņu šķembu ceļu uzsākt nevari :D
Paldies! :)
Alpa sausais svars ir ap 190kg un es jau esmu pilnībā pieradis pie tā. Nokritušu moci piecelt varu bez problēmām. :) Tikai tā bēda, ka zirgu biš par maz un piekarei atdeve biš par švaku, bet citādi-lej tik benzīnu un brauc.
Alpam ir zems beņķis un es mierīgi varu aizsniegt zemi uz pilnas pēdas, pat gribētos nedaudz augstāku pozīciju. :naac:
Pats esmu apm 187cm.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Post Reply