9000 aero aero

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

9000aero
Posts: 36
Joined: 05 May 2007, 09:05
Location: riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

9000 aero aero

Post by 9000aero »

Sveiki tautieshi. Jaasaka ka sekoju burnout forumam jau loti sen, bet par aktiivu posteetaaju mani gan nosaukt nevar :lol: Tad nu beidzot esmu noleemis paraadiit dazhas sava auto bildes un darbus ko esmu paveicis.
Auto 1995 gada saab 9000 aero kuram standartaa naak ~225 zs. Ir klimatkontrole, seedeklu apsilde (aada), elektriskie logi, benkji, mehaaniskaa kaarba, atsleedzama pretbukseeshana utt. Nav luukas :-D
Sorry, bet nemaaku ielikt bildes...
Saakumaa (pirms kaada gada) bija taa... Ko es jau biju izdariijis- notoneejis logus (protam ne pats :lol: ), uzliimeejis sudraba liiniju uz stikla, nomainiijis paneli pret koka, uzlicis elkonbalstu no cita saaba un nedaudz paarkraameejis audio (pats)
http://fotki.lv/globetroteris/comments_19713764/
http://fotki.lv/globetroteris/comments_19713759/
http://fotki.lv/globetroteris/comments_19713770/
http://fotki.lv/globetroteris/comments_19713752/
Peec kaada laika saaku realizeet plaanus par labaaku audio un iegaadaajos shrotaa durvju apshuvumus lai uztaisiitu podiumus, bet tie man arii kaadu pus gadu nostaaveeja garaazhaa jo neceelaas rokas kautko saakt :oops: , bet...
http://fotki.lv/globetroteris/482692/
Bildes staasta pashas. siikaak-
Infinity kappa prieksha un aizmugure
JBL p1222 subs sleegtajaa kastee
Magnat rx mono subim 350 rms
Magnat classic 360 rms skalruniem
3 faradi kondikjis
sony cdx m1000tft galva
Peec audio pabeigshanas gribeejaas turpinaat un tika nolemts chipot chiptuning.lv, BET...rezultaataa izraadiijaas kai ir jau chipots :lol: hirshaa un tika nomeeriiti 188 kw (~255 zs) un 404 nm :twisted:
Peedeejais ko esmu izdariijis ir nedaudz stilizeejis auto priekshu, bet veel nav pabeigts viss liidz galam. Motora paarsegu bija/ir doma kraasot, bet pagaidaam melnaa ir uzliimeeta pleeve. Apaksheejaa bampera malinja nav pabeigta un gibaas veel kaadu uzrakstu uz stikla.
http://fotki.lv/globetroteris/500647/
Nu taa apmeeram pagaidaam.
9000aero
Posts: 36
Joined: 05 May 2007, 09:05
Location: riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by 9000aero »

nedaudz piemirsaas dazhi siikumi ko pastaastiit.
Pie audio no saakuma bija cits subs, bet tas reaali nevilka un taapeec tika ielikts JBL
Uzacis lukturiem tika suutiitas no anglijas "Elkparts" un redele tika paartaisiita jo dabuuju resti no
http://ebay.windingroad.com/newsuploads ... t-spee.jpg
:-D :lol:
Veel tika nomainiiti prieksheejo lukturu stikli un nokraasoti melnaa kraasaa lukturi iekshpusee (plastmasa kas apkaart reflektoriem)
Noseedinaata prieksha par 1~2cm apzaagjeejot atsperes :oops:
User avatar
riekstaa
Posts: 475
Joined: 06 Feb 2006, 17:24
Location: Ikšķile
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: 9000 aero aero

Post by riekstaa »

9000aero wrote: Peedeejais ko esmu izdariijis ir nedaudz stilizeejis auto priekshu, bet veel nav pabeigts viss liidz galam. Motora paarsegu bija/ir doma kraasot, bet pagaidaam melnaa ir uzliimeeta pleeve. Apaksheejaa bampera malinja nav pabeigta un gibaas veel kaadu uzrakstu uz stikla.


Uzacis lukturiem tika suutiitas no anglijas "Elkparts" un redele tika paartaisiita jo dabuuju resti no
http://ebay.windingroad.com/newsuploads ... t-spee.jpg
:doh:
tu visu mašīnu taisies pārkrāsot vai tikai ar plēvi līmētās vietas?
:naac:
#MR
Posts: 2021
Joined: 14 Jun 2004, 13:31
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by #MR »

ar tām melnajām detaļām kaut kā baigi raibi izskatās
User avatar
murphy
Posts: 802
Joined: 11 Jun 2004, 14:37
Location: centrs.rīga.lv
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by murphy »

Ja sākums bija labs, tad beigās jau pamatīgs šķūnings sākās
Get rich or die tryin'
User avatar
labils
Posts: 55
Joined: 25 Apr 2006, 11:40
Location: valka
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by labils »

man jau liekas, ka priekša tomēr izskatas visai šaušalīgi :?
bet nu tas tā-tas tik tāc subjektīvs viedoklis :-D
dorse advance
User avatar
anders
Posts: 396
Joined: 16 Aug 2006, 15:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 9000 aero aero

Post by anders »

9000aero wrote:bla bla bla
.... un gibaas veel kaadu uzrakstu uz stikla.
http://fotki.lv/globetroteris/500647/
Nu taa apmeeram pagaidaam.
Nu kur nu vēl? tā jau pēc raiba ziemassvētku rīsa sāk izskatīties.. kur nu vēl kaut ko...

Tās tik manas domas...
Image
User avatar
riekstaa
Posts: 475
Joined: 06 Feb 2006, 17:24
Location: Ikšķile
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by riekstaa »

nu jau tās ir piecu cilvēku domas - tātad visnotaļ objektīvs viedoklis.. turklāt tā reste baigi tur neder.. :gigi:
:naac:
9000aero
Posts: 36
Joined: 05 May 2007, 09:05
Location: riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by 9000aero »

Paldies par komentaariem. :-D
Nu kaa jau teicu- veel nav pabeigts un liimeeju pleevi tikai taapeec lai redzeetu kaa izskatiisies- jo ja nokraaso tad atpakalcelsh ir daargs, bet pleeve 3 ls maksaaja. Man prsoniigi melnaa reste un kapots patiik, tikai nezinu par uzaciim- taads taakaa nepabeigts izskataas. :?
chainsaw
Posts: 391
Joined: 15 Nov 2006, 17:20
Location: Baltezers
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by chainsaw »

pisec, ieveries atvilktnee Image
9000aero
Posts: 36
Joined: 05 May 2007, 09:05
Location: riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by 9000aero »

User avatar
J.K.jr.bad.
Posts: 1209
Joined: 09 Jul 2004, 21:22
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Post by J.K.jr.bad. »

Uzacis atgādina kaut kāda Staļina īstās uzacis. :-D

vidpār traki.. :lol:
J.K.jr.bad.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:offtopic:
User avatar
GirtzB
Posts: 2233
Joined: 30 Jun 2004, 12:13
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by GirtzB »

imho sačakarēts auto...
nah koka paneli, plēves un to megajoslu uz stikla?
R6 spēks S54B32+2JZ-GE
Braukt ir priex
p.s. mans viedoklis ir autoritatīvs un vienīgais pareizais.
User avatar
riekstaa
Posts: 475
Joined: 06 Feb 2006, 17:24
Location: Ikšķile
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by riekstaa »

9000aero wrote:Paldies par komentaariem. :-D
Nu kaa jau teicu- veel nav pabeigts un liimeeju pleevi tikai taapeec lai redzeetu kaa izskatiisies- jo ja nokraaso tad atpakalcelsh ir daargs, bet pleeve 3 ls maksaaja. Man prsoniigi melnaa reste un kapots patiik, tikai nezinu par uzaciim- taads taakaa nepabeigts izskataas. :?
kur, ellē, tev tur melna resta? tur pa vidu ir pelēka bentley reste ar lieliem rombiem.. un izskatās pēc atejas..
:naac:
User avatar
harcho
BMW E36
Posts: 2001
Joined: 01 Nov 2005, 14:41
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by harcho »

vieniigais kas tam autinjam varbuut ir - jauda, vairaak es tur neko ieveeriibas cieniigu neredzu..
9000aero wrote:Noseedinaata prieksha par 1~2cm apzaagjeejot atsperes Embarassed
- kaada velna peec jaachakaree autinsh ar kaukaadaam pashrociigi apzaagjeetaam atspereem???

taa restem uzacis un visa prieksha vispaar peec kaukaadaas vecaas 626 mazdas izskataas..

tad jau labak vareeji uzlikt normalus diskus, neliimeet nekaadus suudus virsuu, noseedinaat un buutu 3x efektiivaaks skats nekaa tagad..

Konkreeti man - nepatiik....
Image
686 clothing. Deelji, sleepes, zaabaki, stiprinaajumi. Iespeejas iegaadaaties un
apkopt inventaaru par ljoti patiikamaam cenaam. PM or 26441043
User avatar
harcho
BMW E36
Posts: 2001
Joined: 01 Nov 2005, 14:41
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by harcho »

un vispaar man liekas ka ssitas iisti nav "burnout lietotaaju projekc", bet labaak tad jau iedereeetos pie sadaljas "Mans jaunais auto"
Image
686 clothing. Deelji, sleepes, zaabaki, stiprinaajumi. Iespeejas iegaadaaties un
apkopt inventaaru par ljoti patiikamaam cenaam. PM or 26441043
9000aero
Posts: 36
Joined: 05 May 2007, 09:05
Location: riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by 9000aero »

Prieksheejaa reste nav peleeka bet gan hromeeta un melns ir raamiitis apkaart- Origjinaalajai restei saaka lobiities nost hroms un vinja saaka luuzt jo no vecuma trausla. Apbraukaaju shrotus un tur visas taas rstes taadas pashas- naacaas kraasot/paartaisiit.
Atsperes nozaagjeeju jo nepatika ka aizmugure izskatiijaas noseedusies jo arkas zemaakas un atsperes nesachakareeju jo originaali vinjas ir cietaas un nozaageeju pavisam nedaudz.
9000aero
Posts: 36
Joined: 05 May 2007, 09:05
Location: riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by 9000aero »

P.S.
Originaalaas restes cena ir 180 ls un nekur citur kaa vikingaa dabuut nevar.
p.p.s
atspereem cena ir 300 ls un kopumaa njemot neveelos taadu naudu gruust atsperees/restee un citaas taadaas lietaas. Tas nav audi/vw un bmw kur var dabuut visu un da jebkaadas gaumes jebkuraa veikalaa pa kapeikaam. Manam saabam vispaar kautko internetaa pat ir gruuti atrast (bildes) kur nu veel kaadu detalju
9000aero
Posts: 36
Joined: 05 May 2007, 09:05
Location: riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by 9000aero »

harcho wrote:vieniigais kas tam autinjam varbuut ir - jauda, vairaak es tur neko ieveeriibas cieniigu neredzu..
9000aero wrote:Noseedinaata prieksha par 1~2cm apzaagjeejot atsperes Embarassed
- kaada velna peec jaachakaree autinsh ar kaukaadaam pashrociigi apzaagjeetaam atspereem???

taa restem uzacis un visa prieksha vispaar peec kaukaadaas vecaas 626 mazdas izskataas..

tad jau labak vareeji uzlikt normalus diskus, neliimeet nekaadus suudus virsuu, noseedinaat un buutu 3x efektiivaaks skats nekaa tagad..

Konkreeti man - nepatiik....
Un pa diskiem arii ir domaats, bet atkal probleemas jo tas ir saab ar 108 *4 disku skruuveem un lielu diska centra diametru. Respektiivi muusu tirguu faktiski nekaadas izveeles. Protam ir jauni diski par ~200+ latiem kuri patiktu, un veel riepas pa 150 ls un kopaa sanaak....
User avatar
Archi
Posts: 48
Joined: 05 Aug 2004, 19:02
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Archi »

Is this legal in our country? :wales: :rolleye: :fekalbaksts:
Image
Post Reply