Ierosinājumi adminiem

Problēmas ar reģistrēšanos, avatara ievietošanu u.c. vainas!

Vai nepieciešams aizliegt bildes parakstos?

Poll ended at 25 Dec 2012, 08:39

18
50%
5
14%
Aizliegt tikai animētos (GIF)
13
36%
 
Total votes: 36

Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by Melnais »

Eu, nu, kārtībai tak jābūt. Kā tad pasaule labāka kļūs? :)
User avatar
Focus
bez Jumta
Posts: 4255
Joined: 10 Jun 2004, 23:55
Location: Darbnīca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by Focus »

Es tev iedoshu pedejo waarnu lai ir miers sirdii un lidz svetkiem ir kas cits ko padariit. :)
Fleksētai atsperei vijumus neskaita...
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by Fretka »

Kas ir ar bilžu samazināšanu ? Pati samazināšana mani apmierina, taču nedaudz kaitina, ka, lai bildi apskatītu pilnā lielumā, vajag kopēt bildes linku vai atvērt jaunā tab'ā. Nav taču sarežģīti uztaisīt visparastāko opciju, lai bildi varētu apskatīt pilnā izmērā vienkārši klikojot uz tās ?
Sīkums, bet ērtāk. :)
User avatar
HaL
Admins
Posts: 2983
Joined: 27 Aug 2004, 11:00
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by HaL »

visu laiku tā bija :hvz:
Life is what happens while you're busy making other plans
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by GG. »

Fetka wrote:Kas ir ar bilžu samazināšanu ? Pati samazināšana mani apmierina, taču nedaudz kaitina, ka, lai bildi apskatītu pilnā lielumā, vajag kopēt bildes linku vai atvērt jaunā tab'ā. Nav taču sarežģīti uztaisīt visparastāko opciju, lai bildi varētu apskatīt pilnā izmērā vienkārši klikojot uz tās ?
Sīkums, bet ērtāk. :)
Nezinu kādu browseri izmanto, bet google chrome ar labo taustiņu klikšņinot uz bildes tiek piedāvāta opcija "open image in new tab". 2 klikšķi 1 vietā neliekas tik traģiski. :cool:
User avatar
gruzs
Spam addicted
Posts: 1863
Joined: 02 Feb 2012, 12:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by gruzs »

GG. wrote:
Fetka wrote:Kas ir ar bilžu samazināšanu ? Pati samazināšana mani apmierina, taču nedaudz kaitina, ka, lai bildi apskatītu pilnā lielumā, vajag kopēt bildes linku vai atvērt jaunā tab'ā. Nav taču sarežģīti uztaisīt visparastāko opciju, lai bildi varētu apskatīt pilnā izmērā vienkārši klikojot uz tās ?
Sīkums, bet ērtāk. :)
Nezinu kādu browseri izmanto, bet google chrome ar labo taustiņu klikšņinot uz bildes tiek piedāvāta opcija "open image in new tab". 2 klikšķi 1 vietā neliekas tik traģiski. :cool:
uzspiežot ar peles "rullīti" automātiski atveras new tab :cool:
Image
User avatar
mbertulis
Dubultaģents
Posts: 5213
Joined: 08 Mar 2008, 18:32
Location: Naudīte
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by mbertulis »

Kāpēc šeit nav uztaisīts topiks par to, ka jauniņajiem ir jāsaspamo vismaz 10 vai cik tur posti, lai sūtītu PM?
Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
Ratus taisa ziemā, ragavas vasarā, bet bembi visu cauru gadu !
Image
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by Melnais »

gruzs wrote:
GG. wrote:
Fetka wrote:Kas ir ar bilžu samazināšanu ? Pati samazināšana mani apmierina, taču nedaudz kaitina, ka, lai bildi apskatītu pilnā lielumā, vajag kopēt bildes linku vai atvērt jaunā tab'ā. Nav taču sarežģīti uztaisīt visparastāko opciju, lai bildi varētu apskatīt pilnā izmērā vienkārši klikojot uz tās ?
Sīkums, bet ērtāk. :)
Nezinu kādu browseri izmanto, bet google chrome ar labo taustiņu klikšņinot uz bildes tiek piedāvāta opcija "open image in new tab". 2 klikšķi 1 vietā neliekas tik traģiski. :cool:
uzspiežot ar peles "rullīti" automātiski atveras new tab :cool:
Ne visiem ir rullītis. :| :aiwa:

Btw, man šķiet, ka ar bildēm viss ir ok. Gandrīz nekad neesmu izjutis nepieciešamību palielināt bildi, un ja nu, tad vēsi var uzspiest rullīti vai arī ar labo taustiņu uztaisīt triku. :)
Drīzāk forši būtu, ja varētu un moš pat uztaisītu līdzīgi, kā draugiem.lv un facebook, kad augšējā rīkjosla nekustās ritinot lapu uz leju. Ar to domāju, ka forši būtu, ja vislaik augšusē būtu josla, kur norāda kuru sadaļu un kuru diskusiju skaties, un labajā pusē konkrētā topika lapas. Nu, piemēram:

Code: Select all

Board index » Ziņojumi administrācijai » Problēmas / Ierosinājumi / Ziņojumi
kreisajā pusē un labajā pusē lapas

Code: Select all

Go to page Previous  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
.
User avatar
Briedis
Mondeo ST 220
Posts: 4799
Joined: 11 Jun 2004, 09:06
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by Briedis »

Uztaisīt jau var, bet kurš kodēs :) Neesmu redzējis tādu gatavu pluginu.
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by Melnais »

Briedis wrote:Uztaisīt jau var, bet kurš kodēs :) Neesmu redzējis tādu gatavu pluginu.
Nu, es arī nē, bet tas būtu baigi labi, patiešām, nevis bildes klikšķināt. Tas tā, idejai, pats nestādos priekšā, cik sarežģīti būtu uztaisīt šito. :)
User avatar
janni
Posts: 277
Joined: 11 Sep 2007, 19:06
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by janni »

Melnais wrote:Drīzāk forši būtu, ja varētu un moš pat uztaisītu līdzīgi, kā draugiem.lv un facebook, kad augšējā rīkjosla nekustās ritinot lapu uz leju. Ar to domāju, ka forši būtu, ja vislaik augšusē būtu josla, kur norāda kuru sadaļu un kuru diskusiju skaties, un labajā pusē konkrētā topika lapas. Nu, piemēram:

Code: Select all

Board index » Ziņojumi administrācijai » Problēmas / Ierosinājumi / Ziņojumi
kreisajā pusē un labajā pusē lapas

Code: Select all

Go to page Previous  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
.
Nafigam ko tādu. bookFace style jau tā ir pilnas malas?! Ja nu vienīgi ir īsa atmiņa un neatceries kur esi ielīdis. :)
Un ātrai uz augšu skrollēšanai noder poga TOP.
Chrysler Town&Country 3.8 AWD '01.
User avatar
Martinss
Posts: 4868
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by Martinss »

Briedis wrote:Uztaisīt jau var, bet kurš kodēs :) Neesmu redzējis tādu gatavu pluginu.
Nekam sarežģītam tur nevajadzētu būt, headera failā noteikti jāiebaksta javascripts un viss. :hvz:
Bet nu imo, tādu sūdu nevajag tā pat kā to debīlo THANKS pogu, vispār besī tie modotie PHPBB forumi, izstās pēc kaut kādas pāršķūnētas gondas. :aiwa:
User avatar
Briedis
Mondeo ST 220
Posts: 4799
Joined: 11 Jun 2004, 09:06
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by Briedis »

Martinss wrote:Bet nu imo, tādu sūdu nevajag tā pat kā to debīlo THANKS pogu, vispār besī tie modotie PHPBB forumi, izstās pēc kaut kādas pāršķūnētas gondas. :aiwa:
Tam gan es piekrītu
lm
ID 55
Posts: 2831
Joined: 05 Feb 2009, 22:53
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by lm »

Briedis wrote:
Martinss wrote:Bet nu imo, tādu sūdu nevajag tā pat kā to debīlo THANKS pogu, vispār besī tie modotie PHPBB forumi, izstās pēc kaut kādas pāršķūnētas gondas. :aiwa:
Tam gan es piekrītu
+55, atgādina kaut kādus pokemoniskus spoku cepumus.
Nelido ātrāk par savu sargeņģeli!
User avatar
toms
Spam addicted
Posts: 3861
Joined: 11 Nov 2012, 19:56
Location: Internetos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by toms »

Martinss wrote:Nekam sarežģītam tur nevajadzētu būt, headera failā noteikti jāiebaksta javascripts un viss. :hvz:
Bet nu imo, tādu sūdu nevajag tā pat kā to debīlo THANKS pogu, vispār besī tie modotie PHPBB forumi, izstās pēc kaut kādas pāršķūnētas gondas. :aiwa:
Latvijas interntos ir viens tāds "it" portāls, kas izskatās pēc pāršķūnētas gondas. :naac:
Image
User avatar
HaL
Admins
Posts: 2983
Joined: 27 Aug 2004, 11:00
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by HaL »

nē nu to thx pogu es varu novākt :D

vispār pie nākamā apdeita man ir doma uzlikt STOCK izskatu un tad no jauna kkādus pluginus uzlikt pēc nepieciešamības, jo vienkārši skatos neviens tāpat to neizmanto! Domāju pie daudz agresīvāka lietotāju skaita tas būtu aktuālāk :)
Life is what happens while you're busy making other plans
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by DeeCee »

thanks poga ir laba ja izmanto pareizajam meerkjim nevis "man patiik vinja viedoklis"
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
NabagsBezVento
Spam addicted
Posts: 2063
Joined: 03 Oct 2011, 21:27
Location: Jūrmala
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by NabagsBezVento »

DeeCee wrote:thanks poga ir laba ja izmanto pareizajam meerkjim nevis "man patiik vinja viedoklis"
jāizmanto tikai "paldies par tavu vienīgo pareizo viedokli, jo nevienam nav cita" ?? :hvz:
*Sicram wrote: izdomā parakstu.. :|
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by DeeCee »

to thanks nevar aizstaat ar +/- kaa 200sx (vismaz bija kaadu laiku atpakalj)
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
Briedis
Mondeo ST 220
Posts: 4799
Joined: 11 Jun 2004, 09:06
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Ierosinājumi adminiem

Post by Briedis »

NabagsBezVento wrote:
DeeCee wrote:thanks poga ir laba ja izmanto pareizajam meerkjim nevis "man patiik vinja viedoklis"
jāizmanto tikai "paldies par tavu vienīgo pareizo viedokli, jo nevienam nav cita" ?? :hvz:
Nebrauc galejības. Ja Tu uzdod jautājumu un saņem vēlamo atbildi, tad pasaki paldies.

Šobrīd thanks pogu izmanto par postiem "smukas biužas".
Post Reply