BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Problēmas ar reģistrēšanos, avatara ievietošanu u.c. vainas!
Post Reply
rixis
Posts: 1955
Joined: 01 Jul 2008, 00:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by rixis »

Tāda sajūta, ka burnout.lv kāds[netēmēju uz nevienu tieši un netieši] vnk grib iznīcināt..
Spams nogalina jebkuru forumu!

Žēl, bet spams brīžiem šeit valda..un netikai spama topikos :(
Audi A3 2.0TDi '09 :coconet:
Nissan Leaf ZE0 '14 :naac:
Honda Accord Aerodeck F20A2 '94 - pārdots
Honda Civic Aerodeck VTi B18C4 LSD '99 - pārdots
Alfa Romeo 145 Limited 500/No. 383 '00 - karotēs
*Honda Civic EJ9 1.4is '96 - karotēs
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by Guest »

Jā Lambert, ok, es padomāšu par to, ko rakstu! ;) :mhm:

Ēm, ko es ieteiktu burnout.lv administrācijai... Uztaisiet noteikumus šim forumam, jo te tādu vienkārši nav! Tā vai tā neuzskatu, ka būtu kko pārkāpis, lai dabūtu banu.
Pietam, par bana uzlikšanas iemeslu te varētu pastrīdēties! :aiwa: Nu, nožēlojamākais un stulbākais iemesls banam ever:
burnout.lv wrote:Reason given for ban: Atslābsti ar savām gudrībām!!!
:reeka: :reeka: :reeka: :reeka: :reeka:
Archuks wrote:Piekrītu, melnais, kāpēc visus (izņemot spamu), kur tu ieposto sākās spams?
Labs jautājums. Droši vien, tas ir tamdēļ, ka es ierakstu kā reāli ir, bet tad atrodas citi, kuri forumos ir salasijušies visādas gudrības, kuras tuvu nav patiesībai un cenšās mani apstrīdēt, un padarīt mani par muļķi. Tā nav?! Un pats smieklīgākais ir tas, ka apstrīd tiešām tie, kuri par tehniskām lietām vismazāk izpaužas šeit!
Kas, ko, lai tā nebūtu, man vajag te nopublicēt oficiālu izglītības dokumentu, ka esmu ieguvis attiecīgas zināšanas, lai varētu dalīties padomos? :D Tas tak ir apsurds! :shock: :doh:
User avatar
kalnins
Posts: 600
Joined: 16 Mar 2007, 21:11
Location: Murjaņi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by kalnins »

:reeka: :reeka: :reeka: :reeka: :reeka: :reeka:
Jūs neredzat likumsakarību???
Tur kur melnais(ja arī viņš ir maskējies) kko iepostee taa uzreiz sākas spams!!!
:reeka: :reeka: :reeka: :reeka: :reeka: :reeka:
BMW e36 318is bezjēdzīgai riepu kūpināšanai!
BMW 530d ikdienai!
Piedāvāju visa veida auto remontu!
Riepu maiņu un balansēšanu!
Smilšu strūklu!
Kā arī metināšanas,virpošanas un frēzēšanas darbus!
22466286
User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by Lambertino »

Normāliem cilvēkiem pietiek ar galvu uz pleciem un nekādi noteikumi nav vajadzīgi ;)

Pīs in rest!
ImageImage
User avatar
rrrainis
Posts: 4470
Joined: 14 Sep 2008, 19:06
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by rrrainis »

nafnafs wrote:Bet nu varētu arī ieteikt citiem paardomat savu rakstamvielu, pedejaa laikaa izskatas, piemeram, fokusam un rainim liekaas, ka viss ir suuc, kas negrozas ap jums, tiesjam jau riebjas lasiit citreiz.

p.s. man nav nekadu personiigu pretenziju, bet nu buusim kaa cilveki nevis meerkaķi.
Ko es uzskatu kas ir sūds? :neka:
Jeep Grand Cherokee
Toyota Corolla
BMW E91 320D
VAZ 2105
Audi S8
User avatar
freimo
Admins
Posts: 7443
Joined: 14 Jun 2004, 11:16
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by freimo »

Melnais, profesor, tas, ka cilvēki izsaka savu viedokli forumos, ar to viss kārtībā un tā tam jābūt, bet tavs viedoklis ir VISUR un PAR VISU! Viņš ir apnicīgs un dažreiz pilnīgi nevajadzīgs! Tu vienk. nefiltrē kur rakstīt un kad rakstīt! Tu tak sēžot E-talona pavēlniekā, dzirdot aiz muguras 2 cilvēku sarunu, ar neiejaucies ar savu viedokli!? Vēl vairāk, ļoti centies savu viedokli aizstāvēt, ja kāds no viņiem tev ir pateicis k-ko pretīm!? Vai tomēs kļūdos? Aizstāvēt savu viedokli protams vajag, bet nu nejau katrā topikā!!! K-kā tikai retajam no n'tiem šeit reģistrētajiem, aktīvajiem jūzeriem sakrīt viedoklis ar tevi!

Man presonīgi, ja iepatīkās kāds projekts, tēma, whatever - cenšos sekot tam līdzi, bet tad ierodies TU un visa interese par projektu pazūd, jo ir jālasa tavs profesionālais viedoklis un tā apņēmīgā aizzstāvēšana! Atkārtošos, ka tā tas ir 50% topikos!

Un tikai nesaki, ka nesaproti sava bana iemeslu!!! Jau iepriekš tiki n'tās reizes PM veidā brīdināts (sen bet biji) un tas nozīmē, ka neēsi neko sapratis, jo ja nemaldos šis nav 1mais un vienīgais "nedēļas profilakses bans"!?

Ja vairāki jūzeri (drosmīgākie) izsaka vēlmi tavas domas nelasīt vairs nekad, vairākas dienas pēc kārtas - tas liek aizdomāties!!!

Pēdējā laikā radās pat riebums te nākt un k-ko lasīt, jo visur ir jālasa tavs viedoklis!
Vienk. ja nav ko teikt, tad labāk paklusēt...

Tu, protams, neēsi vienīgais, kuram vajadzēja šo "profilaksi", tādi te ir vēl vairāki, bet tu biji līderis un ja viss tā turpināsies arī pārējie "profilaksēsies", jo k-kā tomēr te kārtība ir jāievieš. Tavs viedoklis izraisija totālu bezpriģelu un isršanos jūzeru starpā un tas viss notiek tik ātri, ka apturot to jau sākumā (dzēšot ārā postus) bija neiespējami!

Uztaisīt forumam noteikumus??? Cik ilgi tu te esi reģistrējies? Tu, pēc manām domām, visu noteikumu ļoti labi zini, arī "nerakstītos likumus", jo arī citiem esi rakstijis / citējis foruma noteikumus!

Tu gribi strīdēties pat par bana iemeslu! Nu tak saņemies, vienreiz :reeka: :reeka: :reeka:

Varētu rakstīt vēl un vēl, bet bik apnika...

Paldies par uzmanību!
Ja vairākums man nepiekrīt un uzskata, ka esmu ierāvis krūmos - ar pārējo administrātoru atļauju - atdodu savu admina statusu kādam citam vai atsakos no tā, bez nekāda naida :wink: !!!

Protams, neaizmirsti uzrakstīt savu viedokli!!!! :D ;)
BMW F31 M-Sport Estoril Blue
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by Guest »

nu, brīdināts tiku pirms gada pēdējoreiz, vai vēl senāk?!
Maldies, šis man ir 1. profilakses bans pa visiem šiem gadiem, parasti admins ir pabrīdinājis/aizrādijis un viss ar to ir beidzies. Tāpēc tāds sašutums. ;)
Pietam, mums, vecajiem jūzeriem nevajag noteikumus, tos pat atceros no type44 laikiem, bet te ir virkne jauniņo, kuriem pat nav ne jausmas par tādiem.

ok, es varu nerakstīt, nav problēmu. ;)
adfg
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by adfg »

a man arī ir bans?
User avatar
freimo
Admins
Posts: 7443
Joined: 14 Jun 2004, 11:16
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by freimo »

Nu pa pa... Ja "mums vecajiem" nevajag noteikumus :mhm: tad kamdēļ tādi ultimāti??? :roll:
Un jau tu te vēlies tik ļoti dominēt ar savu domāšanas pārsvaru, kamdēļ tev neuzrakstīt, tavuprāt, tavus noteikumus un neiesniegt tos izskatīšanai administrācijai??? Vienk. izskatās, ka tev ir ļooti daudz laika, lai to darītu!!!???
Guest wrote:Ēm, ko es ieteiktu burnout.lv administrācijai... Uztaisiet noteikumus šim forumam, jo te tādu vienkārši nav! Tā vai tā neuzskatu, ka būtu kko pārkāpis, lai dabūtu banu.
Nevajag uzreiz te par sweet candy izlikties... neviens tev neaizliedz rakstīt (izņemot, protams, kad esi nobanots :D bet nu rakstīt tāpat vari), vienk. tu raksti tik ļoti bieži un tik ļoti apnīkoši, ka tas vairākumam sāk [te katrs pats var ierakstīt savu sāpi]...
BMW F31 M-Sport Estoril Blue
User avatar
freimo
Admins
Posts: 7443
Joined: 14 Jun 2004, 11:16
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by freimo »

adfg wrote:a man arī ir bans?
banu listē tādu "adfg" neatradu!!!
BMW F31 M-Sport Estoril Blue
fubuz12
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by fubuz12 »

adfg
User avatar
freimo
Admins
Posts: 7443
Joined: 14 Jun 2004, 11:16
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by freimo »

Jā, fubuz ir banu saņēmušo user'u listē!
BMW F31 M-Sport Estoril Blue
User avatar
Focus
bez Jumta
Posts: 4255
Joined: 10 Jun 2004, 23:55
Location: Darbnīca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by Focus »

nafnafs wrote:Bet nu varētu arī ieteikt citiem paardomat savu rakstamvielu, pedejaa laikaa izskatas, piemeram, fokusam un rainim liekaas, ka viss ir suuc, kas negrozas ap jums, tiesjam jau riebjas lasiit citreiz.

p.s. man nav nekadu personiigu pretenziju, bet nu buusim kaa cilveki nevis meerkaķi.
tieši tavus PILNĪGI bezjēdzīgos postus esmu dzēsis visvairāk no Pirkt/Pārdot..
tas tā pārdomām
Fleksētai atsperei vijumus neskaita...
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by Guest »

Focus wrote:
nafnafs wrote:Bet nu varētu arī ieteikt citiem paardomat savu rakstamvielu, pedejaa laikaa izskatas, piemeram, fokusam un rainim liekaas, ka viss ir suuc, kas negrozas ap jums, tiesjam jau riebjas lasiit citreiz.

p.s. man nav nekadu personiigu pretenziju, bet nu buusim kaa cilveki nevis meerkaķi.
tieši tavus PILNĪGI bezjēdzīgos postus esmu dzēsis visvairāk no Pirkt/Pārdot..
tas tā pārdomām
tev par pārdomām vajadzētu mazliet piedomāt pie apvainojumiem ar kādiem mētājies, citādi var sanākt, ka nāksies pie zobārsta iet...
User avatar
RoDeO
Nissan 200sx
Posts: 1667
Joined: 14 Jun 2004, 21:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by RoDeO »

Guest wrote:
Focus wrote:
nafnafs wrote:Bet nu varētu arī ieteikt citiem paardomat savu rakstamvielu, pedejaa laikaa izskatas, piemeram, fokusam un rainim liekaas, ka viss ir suuc, kas negrozas ap jums, tiesjam jau riebjas lasiit citreiz.

p.s. man nav nekadu personiigu pretenziju, bet nu buusim kaa cilveki nevis meerkaķi.
tieši tavus PILNĪGI bezjēdzīgos postus esmu dzēsis visvairāk no Pirkt/Pārdot..
tas tā pārdomām
tev par pārdomām vajadzētu mazliet piedomāt pie apvainojumiem ar kādiem mētājies, citādi var sanākt, ka nāksies pie zobārsta iet...

:reeka: :reeka: :reeka: :reeka: :reeka: :reeka: :lol:
Image
User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by Lambertino »

:shock:
Lai dies nogrāpstās par šadiem tekstiem
ImageImage
User avatar
Alien
Posts: 4130
Joined: 01 Aug 2005, 16:10
Location: Ķekava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by Alien »

es zinu kuram banu nenoņems :reeka: :reeka: :reeka:
AR_159 :drive:
User avatar
Focus
bez Jumta
Posts: 4255
Joined: 10 Jun 2004, 23:55
Location: Darbnīca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by Focus »

zobarsts man jau sen padomaa.. nav tik liekas naudas pagaidām..
Fleksētai atsperei vijumus neskaita...
User avatar
..doux..
Posts: 230
Joined: 13 Feb 2009, 14:33
Location: Rīga (Dreiliņi)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by ..doux.. »

Guest wrote:tev par pārdomām vajadzētu mazliet piedomāt pie apvainojumiem ar kādiem mētājies, citādi var sanākt, ka nāksies pie zobārsta iet...
nu [censored]. kā var šitādus bērbudārza līmeņa tekstus bīdīt :o
User avatar
spiegs
Posts: 1476
Joined: 03 Feb 2008, 17:00
Location: Ādaži
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: BANa uzlikshana un BANa nonjemshana

Post by spiegs »

..doux.. wrote:
Guest wrote:tev par pārdomām vajadzētu mazliet piedomāt pie apvainojumiem ar kādiem mētājies, citādi var sanākt, ka nāksies pie zobārsta iet...
nu [consored]. kā var šitādus bērbudārza līmeņa tekstus bīdīt :o
gribu redzet to dzīvē :D Sry par offtopik...
Post Reply