Piemērs ID pieteikumam....

Par un ap Burnout.lv
Locked

Vai piešķirsiet man ID42

Jā...
3
50%
Nē...
3
50%
 
Total votes: 6

User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Piemērs ID pieteikumam....

Post by Lambertino »

Vārds Uzvārds - Jānis Lamberts

Auto - BMW M3 e46

Vecums - 23

Nodarbošanās/hobiji - Strādāju radošās reklāmas uzņēmumā Latsign, tur bīdu dažādus projektus, idejas..! Hobijs kā jau jums daudziem zināms ir ļoti lielā mērā saistīts ar auto. Drifts takā ir tas tuvākais sirdijs (2007gads tika nostartēts ar labiem panākumiem un 2008, kad driftam jau bija vairāki posmi, kopvērtējumā paliku tikai otrais)

Kas mani saista ar Burnout.lv un kamdēļ vēlos ID - Burnoutā esmu jau gandrīz no pašiem pirmsākumiem un iestājos es šeit tapēc, ka esmu auto fans, nevis konkrētas markas fanātiķis. Ok, protams ir mašīnas kas patīk vairāk, kas mazāk, bet idejiski katram ir plusi un mīnusi, līdzīgi kā cilvēkiem. ID vēlos, lai uz ielas mani pamanīti citi jūzeri, ka tie kas mani nezin sejā, var droši nākt klāt papļāpāt. Tāpat arī li palīdzētu ja ir gadijusies kāda ķibele ar auto vai tamlīdzīgi.

Kādu ID vēlos un kapēc tieši tādu - Vēlos ID42 ar mazo fontu jo mašīnai numurs ir 42 kuru vienmēr paturu sev ja mainu sev mašīnu, respektīvi individāls numurs man tas ir!

Kā es raksturoju savu braukšanas stilu - Njā, šis ir labs jautājums! :D Uz ielas neesmu mierīgs braucējs (ko drīzāk raksturo vārds sēne) to nu varu teikt atklāti, bet vienmēr respektēju citus braucējus, rindām priekšā nelienu un braukšanas ātrumu praktsiki nepārsniedzu. Domāju, ka manu braukšanas stilu arī var raksturot tas, ka man nav pārkāpumu uzkaites punktu, kā arī neatceros kad pēdējo reizi mani apturējisi ceļu policija....

Turpmākie plāni burnout.lv - vienozīmīgi iesaistīšos pašā kluba dzīvē, braukšu uz pasākumiem, iespēju robežās, palīdzēšu ja kādam būs kas vajadzīgs, dalīšos ar domām un ieteikumiem kā uzlabot visu kas saistīts ar burnout.lv un to lietotāju auto


Bildes - Pats

Image

Auto

Image

Auto trasēm un ne tikai

Image
ImageImage
Locked