Elipses VS 21cm koaksiāļi

Audio tehnika, subwooferi, pastiprinātāji, cd/md/dvd
Post Reply

Ko darīt?

Likt elipses
11
58%
Pirkt 21cm koaksiāli?
8
42%
 
Total votes: 19

User avatar
TwinSpark
Posts: 1030
Joined: 14 Jun 2005, 12:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Elipses VS 21cm koaksiāļi

Post by TwinSpark »

Lamerisks jautājums par to mūzik iekš to auto.

Pakaļējais plaukts izskatās šitā ;) [paints rullē]

Image


Katrā malā aiz dekoratīvajiem sietiem stāv pa mizerablam 21 cm stock koaksiālim.

Sakarīgi tāda lieluma koaksiāļi sākas no 40 latiem, turklāt cik mēriju, tweeters ir izbīdīts tieši tik, lai stock sietu viņam virsū nevarētu uzlikt :( . Speakeru oriģinālo sietu negribu likt, jo kādēļ man reklamēt visādiem narkomāniem, ka esmu atšķiņķojis 60 latus par JBLiem... :roll:

Domāju tā domāju šitā, līdz paskatījos uz skapjaugšas - a tur mētājas normālas Pionieru elipses. :shock:

Tad varbūt man tos originālos pļerkstekļus izraut, izgriezt caurumus blakus tiem (skat pelēkos laukumus bildē) un ielikt tās elipses? Precīzi neatceros, bet bija kaut kas 6x9 un 200w.

Kā pareizi jānostiprina plaukts - lai neļurkājas? Nekas dižš tur nav - ~5mm mdf...

Vai ir jēga par ietaupīto naudiņu pirkt pastūzi tām elipsēm? Cik jaudīgu? Galva 4x50 JVC

paldies :idea:
Last edited by TwinSpark on 05 Dec 2005, 15:02, edited 1 time in total.
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by ParaTr00per »

:!:
gribu veerst uzbaniibu uz to, ka blatojot sheit, cik/par ko esat atshkjinkjojushi, nemaz nevajadzees origjinaalos sietus, lai nariki zinaatu, kas tajaa auto ir. manupraat shaadu iespeeju nevajadzeetu noraidiit kaa neiespeejamu.
tas pats attiecaas arii uz citu informaaciju, visaadi "kas laaciitim veederaa" - signalizaacijas, visaadas viltiigas ietaises, visaadas veertiigas lietas itkaa prastos auto un taa kaukaa.
sauciet mani par paranojikji, bet kad iet runa par droshiibu, tas ir vieniigais sapraatiigais dveeseles staavoklis. :)
User avatar
TwinSpark
Posts: 1030
Joined: 14 Jun 2005, 12:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by TwinSpark »

A.M. wrote:kaada nominaalaa jauda taam eklipseem?
nezinu, kaste ir sen izmesta. zilā krāsā, 3 ceļu laikam. Varbūt uz magnēta rakstīt - jāskatās. Cik vajadzētu būt?
A.M. wrote: runaajot par tiem stock skaljrunjiem.. cik sapratu tur ir taa, ka ja tu ieliec jaunus skaljrunjus iekshaa, tad nevar uzlikt pa virsu sietu, jo piikstulji traucee, ja?
Tieši tā
A.M. wrote: mosh tad paskaties kaadus skaljrunjus, kuriem piikstulji ir atsevishkji, vai arii tos, kam ir virsuu piikstulji , ieseedini dziljaak tajaa caurumaa.
Domā komponentes. Man liekas, ka pārsniegs ziemassvētku dāvanas sev budžetu. sēdināt dziļāk - tas ir risinājums :idea: [/quote]
A.M. wrote: iisteniibaa vienkaarshaakais variants ir notoneet aizmugureejos logus! ;)

kaut kā nepatīk tonēti logi. Toties ir štorkas aizmugurē. :P
1989 Alfa 75
2003 Accord Tourer
User avatar
TwinSpark
Posts: 1030
Joined: 14 Jun 2005, 12:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by TwinSpark »

ParaTr00per wrote::!:
gribu veerst uzbaniibu uz to, ka blatojot sheit, cik/par ko esat atshkjinkjojushi, nemaz nevajadzees origjinaalos sietus, lai nariki zinaatu, kas tajaa auto ir. manupraat shaadu iespeeju nevajadzeetu noraidiit kaa neiespeejamu.
tas pats attiecaas arii uz citu informaaciju, visaadi "kas laaciitim veederaa" - signalizaacijas, visaadas viltiigas ietaises, visaadas veertiigas lietas itkaa prastos auto un taa kaukaa.
sauciet mani par paranojikji, bet kad iet runa par droshiibu, tas ir vieniigais sapraatiigais dveeseles staavoklis. :)
:!: :!: :!: :!: true :evil:
1989 Alfa 75
2003 Accord Tourer
User avatar
Janchux
Admins
Posts: 1693
Joined: 11 Jun 2004, 09:02
Location: Ķegums-Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Janchux »

ParaTr00per wrote::!:
gribu veerst uzbaniibu uz to, ka blatojot sheit, cik/par ko esat atshkjinkjojushi, nemaz nevajadzees origjinaalos sietus, lai nariki zinaatu, kas tajaa auto ir. manupraat shaadu iespeeju nevajadzeetu noraidiit kaa neiespeejamu.
tas pats attiecaas arii uz citu informaaciju, visaadi "kas laaciitim veederaa" - signalizaacijas, visaadas viltiigas ietaises, visaadas veertiigas lietas itkaa prastos auto un taa kaukaa.
sauciet mani par paranojikji, bet kad iet runa par droshiibu, tas ir vieniigais sapraatiigais dveeseles staavoklis. :)
Par shito es idomaajos peec MR2 topica!:(
Honda Prelude IV 2.2 VTEC JDM
User avatar
. M R 2 .
Posts: 214
Joined: 16 Jul 2004, 23:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by . M R 2 . »

Janchux wrote:
ParaTr00per wrote::!:
gribu veerst uzbaniibu uz to, ka blatojot sheit, cik/par ko esat atshkjinkjojushi, nemaz nevajadzees origjinaalos sietus, lai nariki zinaatu, kas tajaa auto ir. manupraat shaadu iespeeju nevajadzeetu noraidiit kaa neiespeejamu.
tas pats attiecaas arii uz citu informaaciju, visaadi "kas laaciitim veederaa" - signalizaacijas, visaadas viltiigas ietaises, visaadas veertiigas lietas itkaa prastos auto un taa kaukaa.
sauciet mani par paranojikji, bet kad iet runa par droshiibu, tas ir vieniigais sapraatiigais dveeseles staavoklis. :)
Par shito es idomaajos peec MR2 topica!:(

Turaas vechi, gan tiem zhaliishiem veel kaaja pasliidees.
User avatar
vamis
Posts: 148
Joined: 27 Aug 2005, 17:54
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by vamis »

Labaak likt elipses + stipreklis. Ar agja jaudu normaali jamaas neizkuztinaasi....
User avatar
TwinSpark
Posts: 1030
Joined: 14 Jun 2005, 12:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by TwinSpark »

A.M. wrote:nu jaa. tad varbuut apskaties par iepeejaam, vai var pacelt tos sietinjus mazliet augstaak.

:idea: vai varbuut nepeerc tos skaljrunjus ar piikstuljiem un paardod taas eklipses, un pieliec pikji pie taa, kas tev paredzeets tumbinjaam un nopeerc komponentes! taa tu ieguusi kvalitatiivaaku skaneejumu un ietaupiisi maajaas vietu (nemeetaasies nekaada draza)!! un tad arii nebuus jaachakareejas ar ieseedinaashanu, un sleepshanu! ;)
Taisnība jau tev ir par tām komponentēm. Skaņa būs labāka. Lai gan no otras puses - kam man aizmugurē kvalitāti. Komponentes būtu jāliek durvīs.
1989 Alfa 75
2003 Accord Tourer
User avatar
SeSkS
Posts: 249
Joined: 02 Nov 2008, 12:59
Location: Latvija, Jelgava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re:

Post by SeSkS »

Melnais wrote:nu jaa. tad varbuut apskaties par iepeejaam, vai var pacelt tos sietinjus mazliet augstaak.

:idea: vai varbuut nepeerc tos skaljrunjus ar piikstuljiem un paardod taas eklipses, un pieliec pikji pie taa, kas tev paredzeets tumbinjaam un nopeerc komponentes! taa tu ieguusi kvalitatiivaaku skaneejumu un ietaupiisi maajaas vietu (nemeetaasies nekaada draza)!! un tad arii nebuus jaachakareejas ar ieseedinaashanu, un sleepshanu! ;)

Šim nevar nepiekrist!Vismaz pa maju nemetāsies lieki loriņi! =]
Vēlies foto sesiju?
Daži no darbiem:https://www.flickr.com/photos/125144896@N02/sets/
Cenas vairāk kā demokrātiskas un draudzīgas!

Vēlies flančus - izgriezīsim ar lāzeri / būs izdevīgāk nekā pirkt
User avatar
EDX
Posts: 2001
Joined: 28 Sep 2005, 21:55
Location: Piņķi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Elipses VS 21cm koaksiāļi

Post by EDX »

Apskaties postu datumus :wink: :D
No quattro - no fun!
Post Reply