Pimp My ride baltic

Auto un auto tūninga klubi, prese un informācija. Sapulces, tikšanās, organizēšanās u.t.t.

Moderator: Focus

User avatar
viez
Admins
Posts: 707
Joined: 02 Sep 2004, 10:38
Location: rix
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Pimp My ride baltic

Post by viez »

opaa :)

http://www.mtv.lv/index.php?id=118236" onclick="window.open(this.href);return false;

Pimp My Ride Baltic :yo: :lol:
User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pimp My ride baltic

Post by Lambertino »

Lābs - tikai žēl, ka nav ko pimpot :D
Jāpērk kāds šrots un jādos čaļiem činīt :reeka:
ImageImage
juriz
Posts: 311
Joined: 27 Jul 2004, 20:30
Location: Asari
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Re: Pimp My ride baltic

Post by juriz »

Jānopērk fiksi kāds lūznis un jāpiesaka :)

Bija jau kaut kāds konkurss tipa līdzīgs šim kopā ar Statoil, tik neatceros kā tur beidzās, vai vispār kādu auto uzšķūnēja.
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Pimp My ride baltic

Post by *Sicram »

*** Uzķīlē savu vāģi! *** :reeka:

ukej, varbuut jaaiesaka, lai Rihy piesaka savu Tranziitu .. :roll:
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
freimo
Admins
Posts: 7443
Joined: 14 Jun 2004, 11:16
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pimp My ride baltic

Post by freimo »

Lambertino wrote:Lābs - tikai žēl, ka nav ko pimpot :D
Jāpērk kāds šrots un jādos čaļiem činīt :reeka:
Pimp My Bobiks! :yo: :D
BMW F31 M-Sport Estoril Blue
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Pimp My ride baltic

Post by Rihy »

*Sicram wrote:*** Uzķīlē savu vāģi! *** :reeka:

ukej, varbuut jaaiesaka, lai Rihy piesaka savu Tranziitu .. :roll:
Man tur neko ķīlēt nevajag :reeka:
re, Mārci, būtu tu noprci šrotu kādu nevis 5d, sapimpotu tev, būtu :yo:
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Pimp My ride baltic

Post by *Sicram »

da bljoda, bishin ir diivainai sajuuta ka tas briinums maksaa tik pat cik auto :D
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
cibinsh
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pimp My ride baltic

Post by cibinsh »

*Sicram wrote:da bljoda, bishin ir diivainai sajuuta ka tas briinums maksaa tik pat cik auto :D
Domā, ka Tev vienīgajam tā. :D
Man fototehnika kopumā ar dārgāka par šrotu-konstruktoru. :aiwa:
User avatar
Domeniks
Posts: 949
Joined: 04 Nov 2004, 15:37
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pimp My ride baltic

Post by Domeniks »

tunes lietuvā
Image
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Pimp My ride baltic

Post by *Sicram »

nuu jaa :D taisniiba tev, Cibinj :D bet i za to kadas bilzhas naak araa .. :yo:
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
yah
Posts: 145
Joined: 10 Jan 2008, 15:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pimp My ride baltic

Post by yah »

Oho, jau sen vajadzēja šitādu, un opā! Ir! Feini ka mums arī būs šis pasākums :D
Interesanti, kas būs Latviešu ''xzbit'' :D
Image
Tomel_q
Audi 80 Quattro
Posts: 665
Joined: 11 Jan 2006, 23:17
Location: Talsi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pimp My ride baltic

Post by Tomel_q »

gustavo , O.Z.O.L.S. vai Armands :D

ps. tagad vareetu kaads te ielikt to RB26DETT pimp my ride LV versiju :yo: :reeka:
Spoiler
Show
... Bija laiks kad mans sencītis ( brauc uz smagajiem) bija traks ar smagotuningu , tāpēc pieregojās šeit !!! Viņš jau kopš 2008.gada beigām neizmanto šo portālu , tāpēc es , lai nebūtu jāveido jauns Logins , izmantoju viņa Loginu !!! Kādam kas iebilstams ??? raksti eatshit@gofuc*yourself.pn
:shura: :D
cibinsh
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pimp My ride baltic

Post by cibinsh »

*Sicram wrote:nuu jaa :D taisniiba tev, Cibinj :D bet i za to kadas bilzhas naak araa .. :yo:
It īpaši jau no Tevis. :yo:
Man vēl jāmācas, jānopērk dārgāks šrots. :D
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Pimp My ride baltic

Post by *Sicram »

cibinsh wrote:
*Sicram wrote:nuu jaa :D taisniiba tev, Cibinj :D bet i za to kadas bilzhas naak araa .. :yo:
It īpaši jau no Tevis. :yo:
Man vēl jāmācas, jānopērk dārgāks šrots. :D
da bljoda, es tagad juutos kaa ieguvis 350d pirms gada :D nu labi ne tik traki, zinu ko katrs cipars un burts noziimee, bet sajuutas liidziigas, istabaa bildeeju katru kaktu utt :reeka: :reeka:
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
harcho
BMW E36
Posts: 2001
Joined: 01 Nov 2005, 14:41
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pimp My ride baltic

Post by harcho »

Fox wrote:gustavo , O.Z.O.L.S. vai Armands :D

ps. tagad vareetu kaads te ielikt to RB26DETT pimp my ride LV versiju :yo: :reeka:
Tu par kuru domaa???? :neka: tak ne jau "shrot my ride"?? :D
Image
686 clothing. Deelji, sleepes, zaabaki, stiprinaajumi. Iespeejas iegaadaaties un
apkopt inventaaru par ljoti patiikamaam cenaam. PM or 26441043
User avatar
Martinss
Posts: 4868
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Pimp My ride baltic

Post by Martinss »

harcho wrote:
Fox wrote:gustavo , O.Z.O.L.S. vai Armands :D

ps. tagad vareetu kaads te ielikt to RB26DETT pimp my ride LV versiju :yo: :reeka:
Tu par kuru domaa???? :neka: tak ne jau "shrot my ride"?? :D

To pašu, kur O to da Z ķūnēja lauku opeli laikam. :D
User avatar
harcho
BMW E36
Posts: 2001
Joined: 01 Nov 2005, 14:41
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pimp My ride baltic

Post by harcho »

Martinss wrote:
harcho wrote:
Fox wrote:gustavo , O.Z.O.L.S. vai Armands :D

ps. tagad vareetu kaads te ielikt to RB26DETT pimp my ride LV versiju :yo: :reeka:
Tu par kuru domaa???? :neka: tak ne jau "shrot my ride"?? :D

To pašu, kur O to da Z ķūnēja lauku opeli laikam. :D
aa tad es laikam domaaju citu - respektiivi muusu garadarbu :D


P.S bet runaajot par pashu pasakumu in to LV, tieshaam gribu redzeeet vai arii latvijaa buus tik pat paarspiileets tas raidiijums, un cilveeki patieshaam buus tik debiili kaa usa vai nee.. :D
Image
686 clothing. Deelji, sleepes, zaabaki, stiprinaajumi. Iespeejas iegaadaaties un
apkopt inventaaru par ljoti patiikamaam cenaam. PM or 26441043
User avatar
Norchx
Posts: 228
Joined: 14 Jun 2004, 13:31
Location: Rīga, Imanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pimp My ride baltic

Post by Norchx »

jaunais ozola raidiijums
[p.i.m.p. maj raid LV, vadiitaajs Ozols]
- Ok, mašinas mana dzive ir svarigas, jo esmu O to da Z Ozols. Pats rulleju uz sesta tramvaja aai, bet ne par to ir šis stasts yooo. Manam vecim - Serjogam no piekta korpusa galigi nav paveicies un vina Opel Kadett neatbilst standartiem. Vinam nav ne jausmas ka mes i.z.p.i.m.p.o.s šamam ratus!

*zvans pie durvim*
- Oi bl... Riga Records!!!
- Aaaaai!
*gari smiekli*
- Ei you... esmu atnacis pec tava autina.
- Tas nevar but nopietni vecais *noputa*
- Viss i pa istam. Radi Kadetu.
*abi augstakminetie aži aiziet lidz Kadetinam*
- Wohoho, yoo aai, kads mesls.
- Nu ja [[cenzēts]] da ta sanaca.
- Ei you, ne nu bus bumbas. Viri no Hyvin Bling-Bling Customs šito atgriezis vecajas sliedes.
*O to da Z savac atslegas*
- Uz Maskacku!

*O to da Z dialogs ar video kameru
- Ei you... mes tagad pumpejam gangos un maucam uz Maskacku yooo.
- Ka redzams autinš tiešam ir galigi sajats... neiet... meh... uzliksim jaunu izputeju un Nismo uzlimes... ies ka smerets, ka mans Audi80Turbodiesel yooo!
- Redzes ko teiks onkas no Hyvin Bling Bling Customs

*O to da Z pierulle pie HBBC angara.
*HBBC personals pagibst
- O yeee es jums atvedu izejvielu kuningam.
*Viss HBBC rec!

[Brifings pirms p.i.m.p.i.nga a.k.a štukojat paši]
- [Lideris Ivars] Nu tatad, mums te ir nenosakama gada (trisdaligais) Opel Kadett , to pilote 29 gadus vecais Serjoga no Zolika, piekta korpusa. Virs kas loti mil savus vecakus, maksa alimentus un loti bieži aizlej muli La-Rocca. Ta ka šis ir musu pirmais raidijums tad izveidosim kaut ko ipašu. Tatad, skanas sistemas... ko piedavasiet?
- [Elektroniku masters Ivans, del savu "prasmju" del pazistams ka Sprakškis] Nu, Kadett patiesiba ir ists party palace tapec mes iztirisim visu bagažnieku, apšusim pa jaunu un ieliksim AIWA muzikas centru un televizoru. Uz bagažnieka uzliksim bumerangantenu un bus nazi. Salona ieliksim Blaupunkt galvu, stoikas ieliksim pikstulus un aizmugure iemontesim divas tumbas. Man ka reizi ir vienas ko izravu no sava Philips Boombox.
- O ja, tas deres. AIWA muzikas centrs ir pats labums. Lai nu ka... salons... ko ar to?
- [Salona apšuvejs, gruzins Josifs] Mehs ielihs šahmam dihv Recahro behnkus kas rahžoti Lietuhva. Buhs baigi kruhta. Dzehltens dehrmartins un mehlns linu auhdums ies kohpa ar zihlu sahlona neonu. Stuhri mes aizstahsim ar vehlosipeda ratu.
- Velosipeda rats? O ja tas man patik. Khem... virsbuve, krasa... kas no jums ir gaidams?
- [Krasu masters varda Stanislavs. Visi vinu sauc par Grunteni jo parasti kekss aizlej muli ta ka talak par grunteni netiek.] Mes šitam uzmontes musu fabrikas jaunakas bodykitu serijas labumus. EVO stila priekšas buferis ar cetram -hik- lampam bus pavisam labs. Nemaz jau nerunajot par -hik- Aluminija sliekšniem. Kapota mes izurbsim -hik- zvaigzni ko nosegsim ar zalu sietu. Zalais loti labi kontrastes ar -hik- maigi roza virsbuves toni. Mums tieši no Daugavpils tagad tiek vests vilnotais spoileris kas pie Spices esot diezgan populars. Lai izceltu faktu ka auto ir -hik kunets mes gar saniem uzliksim liesmas un tajas ieklausim uzrakstu NISMO.
- Nismo? Wow! Tas bus kas neredzets. Visbeidzot... diski un riepas, kas jums padoma?
- [Ripulu specs Anatolijs, saukts vienkarši par Toliku] Ummm, mes ar brackam nospriedam ka liksim 14/6j/ bleka diskus. Plauktu neliksim jo tas ir baigais riss. Virsu liksim Krievija atjaunotos Gislaved balonus. Tadus liek uz dragsteriem un tas nozime ka auto ies atrak.
- Nu ko? Tad viss it ka ir sarunats! Velu jums veiksmi darba un izpimposim šo Oplani.

*mirklis pirms p.i.m.p.o.šanas, kameras priekša paradas Josifs*

- Nu ta uzmeht sav auto vehl pedehjo skat... tad tu vihn vairs nehredzes.
- [Visa HBBC komanda] AAAAAAIIII!!!

*Fona sak skanet grieziga muzika... pielauju ka MaskacMetalz. HBBC komanda klup virsu nabaga Opelim, tam tiek dirats salons, aiziet ne viena vien svariga motora dala... jocigie lautini*
*Video no demolešanas pariet uz kadu garažas kaktu kur autinš tiek aprikots ar bodykitu*
- Tatad mes uzstadijam jauno bodykitu. *blikškis* WTF?!
- [kads mehanikis] [cenzēts] pakalas buferis nokrita!!
- Tu ko?! Es tacu kartigi pielimeju!
- Acimredzot ne.
- Rrrrr... nu ta pili pec limes, neblenz ta uz mani! *mehanikis jau gabala kad Gruntenis iziet uz ielas un noblaujas* UN PAKER KADAS SEŠAS JEZENES!!!

*darbiba notiek salona tapinašanas darbnica*
- Ohkey... muhms tikko ka atvehda jauhnos Recahro behnkus ko rahžo Lietuva. Tahgad viss kahs muhms athliek ir tohs apšuht un vsjo. *tiek radits šušanas process* Voala, smukhi behnki sahnakuhši. Iesim tahlak. *operators seko Josifam kas parvietojas pie cita galda kur tiks apstradats kadam školnikam nopizgitais rats* Šeiht jus rehdzat jauhno stuhr' kas aizhvietos vehco bahranku. Spiekus mehs nokrahsosim mašihnas krasa. Priekšas panehlis tiks apšuhts pah jaunu un kohndicioniehra athveres mehs nopuhtis bahltas lai neohna lahbi spihd.

*talak rada paris minutes garu fragmentu ka tiek iztapsets automašinas salons. ta tiek siltinata ar "ParoC CustomZ" stikla vati un pec tam tam pari parstiepj melnu lina audumu. Pecak tiek nokrasotas ventilatora atveres un iejugts neons. Tiesa gan vienam neonam nedaudz sacepas vadi un rezultata aizdegas jumts... bet nekas, bik apdedzis, nekas ipašs.*

*krasotava*

- Awkay... -hik- esam gatavi pindzeleties. *auto tiek iestumts krasotava*
- [kads no mehanikiem] Eu tu tik neatluzti! *smiekli*
- Ej tu *pii-pii*!

*kamer auto atrodas krasošana mehaniki no garlaicibas slaistas pie garažas vartiem, bazare par dzivi, uzvelk vien dum .. tjipa slinko. Pekšni vini izdzird skriešanu*

- [mehanikis kas tikko atskrejis] Gruntenis nost!!!
- [visi kopa!] Oh [cenzēts]!
- [Josifs] Ehjam skatihties!

*visi aiziet lidz krasotavai*

- [Lideris Ivars] Ta jau domaju... aizlejies kretins.
- [Josifs] Nu pohfig. Neshat vihnu uz duhšam, mehs ar Toliku pahbeigsim.

*paris stundas velak krasošana ir pabeigta. tiesa gan ir nepilnibas, kads grubulis iemeties... vietam vel gruntene spid cauri bet tas nekas. Toties NISMO uzlimes uz Opela izskatas tik labi ka vel nekad.*

*Tolika kakts*

- Un ta, esam tikko sanemuši bleka blinga-blinga diskus, tos nupat noputam ar sudraba krasas baloninu lai ir ists blinga - blinga. Tiesa gan žavejot pielavam dažas kludas un krasa nedaudz saspregaja, bet nu tas tak ir normali . Pašlaik mes montejam riepas un driz vien montesim uz Opela.

*Bridi velak*

- Tatad, aiziet. Eu what ze?! CAURUMI NEDER!!! *garš pi*. Fiksi atnes papira lapu. *panem atnesto lapu un skatoties uz kameru nomurmina* ... bet visu var labot. *uzzime šablonu* Ta... URBJMAŠINU!!! *izurbj diska jaunus caurumus.* Luk, tagad vajadzetu deret... re, der ka uzliets, mazliet logas gan bet nu nav neka tada ko nevar salabot ar superlimi.

*Pec disku montažas autinš aizripo uz galveno angaru kur notiks skanas sistemas instalacija*

- [Sprakškis] Ei you... tulit mums te bus sistemina. Mums ir speciali atgadata Blaupunkt galva un divas Philips tumbas ko mes montesim aizmugure, ka ari cetri pikstuli kurus mes iemontesim stoikas... pašlaik O to da Z ir aizbraucis pec AIWA muzikas centra un televizora. Nu ko ... keramies klat...
- Pirmo liksim magi. Par cik kadi rupigi jaunieši bija pacentušies izvakt iepriekšejo magi mums atlika tikai meginat savienot vadus pareizi. Tas mums ari izdevas... knapi..
- Ar tumbam gan bija problemas jo no sakuma mes izzagejam parak lielus caurumus tapec tumbas vienkarši ... izkrita cauri "cepuru turetajam" un ieplivinaja bagažnieka gandriz sadauzot AIWA televizoru. Par laimi tikam cauri ar nelielu plaisu ko fiksi salimejam ar superlimi un uzlimejam HI-FI uzlimi. Izskatas ka jauns. Beigas kaut ka iestiprinajam tas suda tumbas un nosedzam ar smalku drašu sietu. Skats ir vnk . Ta dara rietumkrasta.
- Televizoru iemontet bija visgrutak jo bardacoka isti nepietika vietas tapec mes izzagejam lielu robu priekšeja paneli un ievietojam televizoru taja. Škirbas aizpildijam ar silikonu un pecak nosedzam ta ka neko nevar redzet. Mes esam lepni jo vel nekur pasaule automašina nav iemontets 29 ' televizors. We are the best !

*galvenais angars*

- [Lideris Ivars] Davai veci, tirat fiksak, Serjoga jau nak.

*bridi velak*

- [O to da Z] Ok yoo, kad mes pirmo reizi redzejam tavu autinu... nuu aiiii tas bija mesls. Bet puiši no Hyvin Blinga-Blinga CustomZ ir paveikuši neiespejamo un tapec es gribu lai tu tagad uzmet acis savam jaunajam Opel Kadett.
*Parvalks krit*
- [Serjoga] OH *piii* WAAAUUU WAAJPRATSSS!!!!!11oneone!!! *pekšni Serjoga uzskrien virsu ... kaut kam...* Ou miilais*... sasodits...
- [Režisora balss] PARFILMET!!!

*vel bridi velak*
- [O to da Z] Ok yoo, kad mes pirmo reizi redzejam tavu autinu... nuu aiiii tas bija mesls. Bet puiši no Hyvin Blinga-Blinga CustomZ ir paveikuši neiespejamo un tapec es gribu lai tu tagad uzmet acis savam jaunajam Opel Kadett.
*Parvalks nenokrit*
- [Režisors] Velns paravis ko jus tur nematies?! Tak davai!! PARFILMET!!!

*vel bridi velak*
- [O to da Z] Ok yoo, kad mes pirmo reizi redzejam tavu autinu... nuu aiiii tas bija mesls. Bet puiši no Hyvin Blinga-Blinga CustomZ ir paveikuši neiespejamo un tapec es gribu lai tu tagad uzmet acis savam jaunajam Opel Kadett.
*Parvalks beidzot nokrit*
- OWWW WWOOOOOWWW SAASSOODIITS!!! AK DIEVS!!! AK DIEVS!!! AK DIEVS!!! AK DIEVS!!! AK DIEVS!!! AK DIEVS!!! AK DIEVS!!! AK DIEVS!!! AK DIEVS!!! TAS IR MANS AUTO? MANS VECAIS LUZNIS?! WOW AARPRAATS!!!!
*Visi applaude... O to da Z nobirdina prieka asaru*

*bridi velak*
- [Lideris Ivars] Ka tu redzi tavs auto ir parverties lidz nepazišanai. Mes tev sarupejam lielakus metala diskus un uzlikam tiem Gislaved balonriepas. Tagad tu pie Spices varesi izlikt visus kas tev stasies preti. Mes tavu auto aprikojam ari ar Hyvin CustomZ jaunako bodykitu kas ir taisits no carbona imitacijas. Aizmugure tas ir piestiprinats ar sešam jezenem. Tas ir jaunais stils, ta dara visiem Civiciem Amerika. Ka redzi tev ir ari speciali no Daugavpils importets vilnotais antisparns kas nodrošinas papildu aerodinamiku un izskatas vienkarši... wooohoo... Lai cilveki redzetu ka auto ir tjunets mes to nokrasojam maigi roza papildinot toni ar melnam liesmam un lielam NISMO uzlimem. Bet nu es laušu sprakškim tevi iepazistinat ar parejo.
- [Sprakškis] Ok, kapec gan neapskatit salonu?
*veras durvis*
- [Serjoga] Pie velna KAS PAR TELEVIZORU! AIWA... es nekad neko tadu nevaretu atlauties.
- Tas vel nav viss, mes tev ielikam ari AIWA muzikas centru, tagad tu varesi klausities muziku sava auto. Lai parucinatu Spices stavvietu tavam auto ir divi Philips skalruni aizmugure un cetri pikstuli stoikas.
- [O to da Z] Ja, ta tagad tjune Amerika. Tas esot kruta, vai ne Bullij?
- Tieši ta. Bet ko nu tur par skanu... vai tu pamaniji ka ir mainijies salons?
- [Serjoga] Ja, tiešam fantastiski, un te ir tik silti.
- Tas tapec ka sienas ir nopakotas ar ParoC CustomZ stikla vati un apšutas ar lielisku lina audumu. Tagad tev mašina bus silti un tu varesi kaut - 50 grados gulet mašina un skatities savu milzigo televizoru. Starp citu televizors ir savienots ar bumerangantenu tapec tu varesi redzet vairakus kanalus.
- [Serjoga] Jeezin...

*nakamais celiens... visi stav ap mašinu. O to da Z un Serjoga priekšplana*

- [Serjoga] Vajprats, viri no HBBC ir paveikuši fantastisku darbu. Es necereju ka mans suda auto var parversties par kaut ko tik skaistu. Tagad tikai uzlocit rokas un uz Purcik Racing Team.
- [O to da Z] Tev noteikti vajadzes šis *pasniedz atslegas* ! Un nu tu esi officalais p.i.m.p.u tetinš.
- [Serjoga] TEST DRIVE!!!

*bridi velak*
- Paldies Latvijas Televizijai, par mana auto iz.p.i.m.p.ošanu!
*aizbrauc*
User avatar
yah
Posts: 145
Joined: 10 Jan 2008, 15:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pimp My ride baltic

Post by yah »

Ej tu ***** ExtremeR :pactalom: Man nebija pacietības īsti pat izlasīt, bet uzrakstīt :reeka: Visu cieņu...
Image
User avatar
Norchx
Posts: 228
Joined: 14 Jun 2004, 13:31
Location: Rīga, Imanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pimp My ride baltic

Post by Norchx »

yah wrote:Ej tu ***** ExtremeR :pactalom: Man nebija pacietības īsti pat izlasīt, bet uzrakstīt :reeka: Visu cieņu...
nav manis rakstiits, uz fikso atradu kautkaadaa forumaa.
Post Reply