tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Locked
krabiz
Posts: 390
Joined: 05 Jun 2016, 22:52
Location: LV
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by krabiz »

auksta vācu kvalitāte
"316iA kompakts man ir brīvdienu izbraucieniem"
User avatar
tolx
Posts: 812
Joined: 29 Oct 2005, 20:23
Location: tava iztēle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by tolx »

Sen nekas nav rakstīts.
Tā kā šobrīd gaidu uz metinātāju, atliek vien bakstīties ar to, ko varu salonā sataisīt turpat pagalmā.
Nestrādāja stūres vertikālā regulācija. No sākuma likās ka pie vainas ir elastīgais kardāns, bet tad sapratu ka motoriņš jau neizdod nekādu skaņu. Nu neko, jaucam ārā un skatamies. Pēc neilga laika un daudz lamuvārdiem, motoriņš ir rokās. Izrādās ka no nelietošanas bik ieklemmējis. Smilšpapīrs palīdz un viss strādā.
Image
Image
Image
Tā kā panelis bija ārā, pie viena nolēmu sataisīt pikseļus malējiem ekrāniem. Nesanāca, palika tāpat vai sliktāk.
Hvz, displeji paši kirdikt, ķīniešu šleifes sliktas, vai man līkas rokas. Mēģināsim vēlreiz, bet vēlāk.

Šķirstot purnagrāmatu, leišu w210 grupā pamanīju uz tirdziņu Bose, ar visu comand, no s210 fl. Pa 150eur. Jautājumu nav - jāķer ciet. Pārskaitam 50eur un 2 dienas vēlāk braucam pakaļ. Tagad atliek tikai to visu savilkt pa vietām. Labā ziņa - comand tur jau bija no rūpnīcas, so, atliek tikai skaņas daļa.
Kapēc bose? Tapēc ka parēķināju, cik izmaksās salikt to, ko es gribēju un cik drīz es to varētu paveikt... Un ja nu gribēsies, to vienmēr varēs izdarīt.
Image
Image
Un atnāca arī gāzlietiņas no polijas. No sākuma gribējās iziet pa maksimumu - Hana Gold, KME Nevo Plus, KME Gold GT, bet nu cipars iegriezās kā minimums 450eur. Bet tad ieraudzīju komplektu ar KME Diego, Valtek un to pašu KME Gold pa 300eur. Sacīts - darīts. Kad sprauslas nokalpos, tad mainīs uz labākām.
Image
Image
Nu un vēl nopirku bik instrumentus, lai vieglāk skrūvēt. Bez e-torx mucām jau mersedesu neizjaukt un nesalikt.
Image
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
User avatar
Rii
Posts: 7583
Joined: 21 Sep 2008, 17:50
Location: 200km uz Austrumiem
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by Rii »

Kad Valtek nokalpo, tad tās var iztīrīt, salikt jaunas gumijas un braukt vēl tikpat - nav iemesla mainīt :D
NB MX-5 99'
Seat Leon 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
User avatar
GG.
Posts: 15715
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by GG. »

Kopumā šis acainais laikam ir staltāks ne?
User avatar
kars
Posts: 3462
Joined: 10 Jan 2010, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by kars »

Manam ir tas lielais command's + bose - skan pat ļoti ok
Кто разбирается тот разбирается...
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28619
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by howitzer »

GG. wrote: 29 Jul 2019, 19:01 Kopumā šis acainais laikam ir staltāks ne?
Šim gan jau nav jāslauka katru nedēļu smilšu čupas no visurienes ārā, neskatoties uz to, pa kādu ceļa segumu brauc. :aiwa:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
tolx
Posts: 812
Joined: 29 Oct 2005, 20:23
Location: tava iztēle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by tolx »

Nu, kamēr nebrauc, tikmēr nav jāslauka. Bet bik labāks izskatās, jā :D
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
User avatar
andrams
Posts: 398
Joined: 16 Mar 2010, 22:28
Location: Ventspils/Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by andrams »

tolx wrote: 29 Jul 2019, 10:36 Tā kā panelis bija ārā, pie viena nolēmu sataisīt pikseļus malējiem ekrāniem. Nesanāca, palika tāpat vai sliktāk.
Hvz, displeji paši kirdikt, ķīniešu šleifes sliktas, vai man līkas rokas. Mēģināsim vēlreiz, bet vēlāk.
Āķis bija nomazgāt displejiem kontaktvirsmas ar acetonu vai ekvivalentu un neaizmirst nokasīt veco piekaltušo šleifu mirstīgās atliekas no plates. Es pats kādas 3x kontaktus platei tīrīju, kamēr visi pikseļi parādījās. :)

P.S. Damn it, kā gribu Commandu. Kaut vai pliku :reeka:
User avatar
kars
Posts: 3462
Joined: 10 Jan 2010, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by kars »

Kas tajā commandā tāds ir? Es tur tikai ieprogramētās radio stacijas slēgāju, vēl tur ir navigācija, bet man nav navi disks... Viņš ir tik pat "noderīgs" kā bmw 16:9, tik tas ka smuki izskatās un daudz podziņas
Кто разбирается тот разбирается...
User avatar
andrams
Posts: 398
Joined: 16 Mar 2010, 22:28
Location: Ventspils/Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by andrams »

Nu, var bez īpašas jebācijas klausīties savu jebkādu mūziku un, jā, ir daudz podziņu :naac:
User avatar
kars
Posts: 3462
Joined: 10 Jan 2010, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by kars »

Vari pastāstīt sīkāk? Viņam ir oem aux izeja bardačokā, vajagot kkādu vadu? Tā man ex īpašnieks teica
Кто разбирается тот разбирается...
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28619
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by howitzer »

kars wrote: 30 Jul 2019, 13:32 Kas tajā commandā tāds ir? Es tur tikai ieprogramētās radio stacijas slēgāju, vēl tur ir navigācija, bet man nav navi disks... Viņš ir tik pat "noderīgs" kā bmw 16:9, tik tas ka smuki izskatās un daudz podziņas
Dis. E39 krutais želejnieku 16/9 displejs tieši tikpat noderīgs, kā parastais business cd.
Ok, man bija navigācija, kas, īstenībā, strādāja diezgan labi un ātri, to bieži izmantoju Lietuvā, bet, kad ieviesa datu viesabonēšanu, tad vienmēr Waze un life begins@200kmh visi feiki papis mala.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28619
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by howitzer »

Tūlīt Juziks atnāks un sāks dirst ka bmw bez ekrāna nav bmw, spaidot radiostacijas savā ubagajā beznavigācijas displejā iekš F30.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
tolx
Posts: 812
Joined: 29 Oct 2005, 20:23
Location: tava iztēle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by tolx »

Nu, displejiem visu rūpīgi nokasīju... labi, paņems vēlvienu komplektu ar šleifēm un paprovēs rūpīgāk.
Attiecībā par comand un audio... Jā, comand ir aux štekeris bardačokā, iespraud kko uz 3,5mm jack un klausies.
Vai diskus changerī. Jā, es tā darīju vecajā un gan jau šajā arī. Jo skan labi un fiziskiem ierakstiem ir savs smeķis.
Visādi citādi tā iekārta funkcionāli ir sūc, piekrītu. Bet manējam viņa nāca orģināli, vienkārši kāds kaut kad ir to novācis un iemetis audio 10.
Bet then again, ko citu?
Jā, bija doma izmest visu rūpnīcas audio ārā, paņemt normālu galvu, 3 joslas priekšā, subi un tā, bet tad parēķināju, cik tas izmaksās un cik nervus paprasīs un kkā bik atmetos.
Pat tādā pusbomžu variantā tie sanāk kkādi 500-600eur, pērkot jaunas komponentes stabili vairāk un vēl jādomā kur salikt lai nemaisās.
Savukārt visus šitos loriņus es nopirku pa 150eur, savietojas tas viss orģinālajās vietās un gan jau izdomās kā piekonstruēt klāt arī bluetooth.
Un skan visnotaļ neslikti, katrā gadījumā noteikti dārgāk kā maksā.
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
User avatar
kars
Posts: 3462
Joined: 10 Jan 2010, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by kars »

Lol vienkārši aizbraucu tajā bodē aiz Mola un pa 2eiro nopirku aux vadu. Tagad man iet mūzika caur mobilu, kas to būtu domājis ka 20 gadus vecu tehnoloģiju var sajūgt kopā mūsdienu telefonu (ja tam ir 3.5mm jacks haha) Kur es biju ātrāk...?
Image
Skaņas kvalitāte zbis, sakļumu var regulēt ar pogām uz stūres.
Last edited by kars on 30 Jul 2019, 16:03, edited 1 time in total.
Кто разбирается тот разбирается...
User avatar
tolx
Posts: 812
Joined: 29 Oct 2005, 20:23
Location: tava iztēle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by tolx »

Kur, kur.... /ievietot random vietas nosaukumu čangalijā/
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
krabiz
Posts: 390
Joined: 05 Jun 2016, 22:52
Location: LV
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by krabiz »

Ja pie Mola, tad tas noteikti ir AUX.lv
"316iA kompakts man ir brīvdienu izbraucieniem"
User avatar
5STAR
Posts: 146
Joined: 29 Nov 2018, 00:14
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by 5STAR »

kars wrote: 30 Jul 2019, 15:43 Lol vienkārši aizbraucu tajā bodē aiz Mola un pa 2eiro nopirku aux vadu. Tagad man iet mūzika caur mobilu, kas to būtu domājis ka 20 gadus vecu tehnoloģiju var sajūgt kopā mūsdienu telefonu (ja tam ir 3.5mm jacks haha) Kur es biju ātrāk...?
Image
Skaņas kvalitāte zbis, sakļumu var regulēt ar pogām uz stūres.
Kvalitāte tomēr būs labāka laižot caur USB flešku, it īpaši ja dziesmas ir iekš 320kbps vai FLAC. Pats tagad sāku saprast un izjust, kādreiz likās blats līdz griestiem zinot, ka varēju pieslēgt trubu un skandināt savu mūziku, bet nu tagad telefona mūzika nav vispār vairs aiztikta nedz papildināta.
User avatar
kars
Posts: 3462
Joined: 10 Jan 2010, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by kars »

Paldies pamēģināšu. Baigi parocīgi nav katreiz mobīlo štepselēt pie aux vada.
Кто разбирается тот разбирается...
User avatar
rihis
Posts: 3
Joined: 15 Jan 2019, 13:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: tolx tramvajs /Mercedes Benz E430/

Post by rihis »

tolx wrote: 30 Jul 2019, 15:32 Nu, displejiem visu rūpīgi nokasīju... labi, paņems vēlvienu komplektu ar šleifēm un paprovēs rūpīgāk.
Attiecībā par comand un audio... Jā, comand ir aux štekeris bardačokā, iespraud kko uz 3,5mm jack un klausies.
Vai diskus changerī. Jā, es tā darīju vecajā un gan jau šajā arī. Jo skan labi un fiziskiem ierakstiem ir savs smeķis.
Visādi citādi tā iekārta funkcionāli ir sūc, piekrītu. Bet manējam viņa nāca orģināli, vienkārši kāds kaut kad ir to novācis un iemetis audio 10.
Bet then again, ko citu?
Jā, bija doma izmest visu rūpnīcas audio ārā, paņemt normālu galvu, 3 joslas priekšā, subi un tā, bet tad parēķināju, cik tas izmaksās un cik nervus paprasīs un kkā bik atmetos.
Pat tādā pusbomžu variantā tie sanāk kkādi 500-600eur, pērkot jaunas komponentes stabili vairāk un vēl jādomā kur salikt lai nemaisās.
Savukārt visus šitos loriņus es nopirku pa 150eur, savietojas tas viss orģinālajās vietās un gan jau izdomās kā piekonstruēt klāt arī bluetooth.
Un skan visnotaļ neslikti, katrā gadījumā noteikti dārgāk kā maksā.
Ir dabūnami šādi 3.5mm AUX bluetooth adapteri. https://www.ebay.com/p/3-5mm-Car-AUX-Bl ... fD_BwE:G:s Pasūtīju pamēģināt kā šāds funkcionē. Ja būs ok, būs laba fīča, lai nav katreiz jāštepselē telefons klāt.
Locked