спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by Abit e30 »

nu ko, biš kko paķimerējāmies....ftu, tikai biš pabraucām.

tā kā miniralliju sezona laikam mums beigusies, bet braukts ir nenormāli maz, gribējās kko padžazot.
tad nu aizrāvu uz Gulbenes pusi uz vienu sprintiņu, pa dopiņu uzbraukt.
samontēju ielas riepas, jo ar citām šeit nedrīkst, piekrāvu pilnu mobi ar iespējami nepieciešamajām apkopes lietām un aiziet :naac:

Image

bet nu ko, nu par to kā gāja, protams, ka ne kā :-D
dopiņš jau baigi foršs bija, bet 1. braucienā vienā no rotera izejām sanāca špāse, apstājos gandrīz līdz nullei, 2. braucienā viss čotka likās ka gāja, līdz 90 grādu līkumā aizgāju pa tālu un iemaucu atrabotkā ārmalā, kas ļōōōti visu sačakarēja, stipri dusmīgs paliku :emo:
3. braucienu likās ka ok nobraucu, ok pāris vietas vajadzēja drošāk iet, bet kopumā itkā ok, a hj, rezultāts drsā :naac: bet nu ko brīnīties, te visi labi braucēji un daudzi domāju nemīz kā es, bet iet nāvītē :cool:

te onbōrdss ar visiem braucieniem.
» Skatīties Youtube

ņiūū
Image


...bet, sanāca pieķerties, sakārtot prātu..un tas ir noticis un nekad vairs neatgriezīsies... kompakts ir gone :cry: :cry: :cry:
Image

ātā, senais cīņu biedrs, paliks mūsu atmiņās kā best sportenieks..iet caur uguni un ūdeni... :( :naac:
Image

kkā tā, tagad svarīgi noturēties, neaiziet zapojā pēc šādiem pārdzīvojumiem..
User avatar
520i
Posts: 470
Joined: 14 Sep 2013, 11:29
Location: Kadaga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by 520i »

ar ko filmēts onboards? Man ar go pro 3 vispār tur rises nevar redzēt. Tev jau labāk redz, bet tāpat tas neatspoguļo patiesību kāda tur bija :D
Image
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by Abit e30 »

520i wrote: 18 Sep 2020, 00:10 ar ko filmēts onboards? Man ar go pro 3 vispār tur rises nevar redzēt. Tev jau labāk redz, bet tāpat tas neatspoguļo patiesību kāda tur bija :D
ar Gopro7 blēk.
nu tur pēc 90nieka jau tik bija špūres, bēt tā kā man džips, pat tās pārāk nejuta :reeka:
User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by ray112 »

Abit e30 wrote: 18 Sep 2020, 08:57
520i wrote: 18 Sep 2020, 00:10 ar ko filmēts onboards? Man ar go pro 3 vispār tur rises nevar redzēt. Tev jau labāk redz, bet tāpat tas neatspoguļo patiesību kāda tur bija :D
ar Gopro7 blēk.
nu tur pēc 90nieka jau tik bija špūres, bēt tā kā man džips, pat tās pārāk nejuta :reeka:
Pēc 90nieka līdz finišam diezgan traks tas ceļš izskatās. Pāris kadros mobe liekas ka pati savu ceļu grib iet, spēj vien vākt :drive:
User avatar
520i
Posts: 470
Joined: 14 Sep 2013, 11:29
Location: Kadaga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by 520i »

Abit e30 wrote: 18 Sep 2020, 08:57
520i wrote: 18 Sep 2020, 00:10 ar ko filmēts onboards? Man ar go pro 3 vispār tur rises nevar redzēt. Tev jau labāk redz, bet tāpat tas neatspoguļo patiesību kāda tur bija :D
ar Gopro7 blēk.
nu tur pēc 90nieka jau tik bija špūres, bēt tā kā man džips, pat tās pārāk nejuta :reeka:
Nu tur man subaram riteņi toc līdz zemei neķēra
Image
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by Abit e30 »

ray112 wrote: 18 Sep 2020, 09:08Pēc 90nieka līdz finišam diezgan traks tas ceļš izskatās. Pāris kadros mobe liekas ka pati savu ceļu grib iet, spēj vien vākt :drive:
520i wrote: 18 Sep 2020, 10:12Nu tur man subaram riteņi toc līdz zemei neķēra

nu kā pa jūru jau gāja jā, bet kā jau kolēga raksta, citi tur pat palika ar ratiem gaisā un apstājās :-| :-D
uz 3. braucienu tāpēc to posmu noņēma vispār nost.
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by Abit e30 »

URRRRĀĀĀ''AĀĀ......nu tas tā, uzmanības pievēršanai!

pateicoties situācijai pasauļē un arī pie mums, visas gonkas šogad ir atceltas, yeeeeey!

...bet ko nu par to negatīvo. Tā kā gonkas nav, izdomājām ka vajag izdzīt vismaz zirnekļus no motortelpas, aizbraukt uz to 333 trases dienu, domāts - darīts.
Mobe jau laiciņu atpakaļ tika ķīpa apskatīta, apkopta, tur uniboliņi pamainīti, savirze piekoriģēta biki priekš ziemas kausa...nū asfaltiņam :naac: un tā arī žurcītis bēdīgs stāvēja.

Pa vidu vēl kolēga uzsēdās uz sportinieka tēmas, tad nu vēl viena žurcīte pulciņā, 320tā, īstā čuguna dvēsele. To vēl paspējām izjaukt gandrīz pilnībā, palika iekšā tikai pliks motors, pametināt un salikt atpakaļ gatavu kaujām :naac:

lab maucam dzīvē :aleluja:
Image

sen, un ar šo dampīti pa asfaltu vispār nebija braukts. itkā viss laicīgi ieradāmies, bet pašu iebraucienu gan nokavēju, kkā pārāk ātri rinda gāja, sasprādzējos steigā pēc starta maliņā :rofl:
tad nu kkā tā saraustīti tas viss izskatijās.
» Skatīties Youtube

bet...vaitad var kādreiz viss ritēt jauki? ...protams, nē, tāpēc otrajā iebraucienā parādās troksnis no izplūdes, nobraucam malā, konstatējam ,ka skaņa nāk kkur no izplūdes kolektora...un izklausās pēc liela cauruma/ plaisas, zbis, ar to arī braucieni sporteniekam beidzas, tas nekas ka vēl bija paredzēti kkādi 6 iebraucieni? :naac:
Te nu paldies kolēgam un jaunajam sportiniekam, tam bija kārtīgas ugunskristības, jo viss atlikušais laiks tika norinķots ar to, un tas vismaz visu izturēja...nevis kā tie spoooortenieki! :beer: :D

atbraucot mājā, ātri norauju pannu, pačekot kas par vainu.. haloooo :naac:
Image

nu neko, noraujam kolektoru, ievāram jaunu sēžu, nēdaudz citā lenķī, un pajehaļi...cerams turēs :naac: (problēmas cēlonis bija tas, ka orģināli ķīnietis sametinājis ligzdas tā, ka tā viena zonde bija ļoti tuvu otram kolektoram, un kkādos grīžos bija skārusies, līdz izlauza)
Image

ūūn, kkad jau sen, bet līdzīgi kā GG, tika uzietas bembīša bildes, no 2012 - 2014 gada. Ir jau bijis reiz projektiņš, mīlēts un lolots :D
Image

vīīīss pārkrāsots, metināts...lielākoties gan metinātās vietas visas tika pārmetinātas vēlreiz :reeka: :reeka:
Image

Image

un bļļļ šis.... ''спасибо Игорю'' (Igoram tas piederēja tajā laikā :naac: )
Protams, viņš centās bembīti pasargāt no rūsiņas, bet fokin kā mums bija jāsipās lai to bitumu notīrītu :dusma: :D
Image

bet nu smukulis jau bijis beigās, žēl ka pēc tam ticis nolaists.
Image

Image

pagaidām viss.
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by Abit e30 »

Mājsēde rit pilnā sparā, Alūknes rallis atcelts, viss liekas ideāli... :naac:
kamēr nav ko darīt, varu atrādīt onboardu no iepriekšējās reizes @ 333, jāatzīst šoreiz bembītis izturēja...sort of, kā arī džazs bija pamatīgs :emo: :naac:

Tātad iepriekšējā reizē kolektoram izbeidzās zondes ligzda, kas tika iemetināta cita, mājas testos viss bija ideāli.
nobraucot pirmo sessiju...blin, atkal sāk parādīties līdzīga skaņa...nav labi...domājām zonde atskrūvējusies, jo kustinot, tā mīnimāli kustas, mēģinājām pievilkt, nevar, tomēr ne tur vaina...domājām ka vnk zonde salūzusi un pūš garām pati..nu neko, tātad poo, maucam.

seiftī fērst
Image

izvizināju vienu čōmu, akceptēja :emo:
spilgtākā laikam vieta 5:30 :rofl:
» Skatīties Youtube

braukājot, rinķojot, piekarē parādijās kkāds jauns ''klunkšķis'' kas baigi jau nebiedēja, maucām tik, šoreiz 50 min kopā, riepām patika :naac:

mājās paceļot uz pacēlāja.... :rofl:
Image

lab turpinot novērst defektus, uzsūtu, nomainu zondi, domāju yeeeey easy fix, iedarbinu mašīnu....pūš garām.... :reeka: :reeka:
Tā jau likās ka zondei korpuss nekur nebij ne apkvēpis nekā, bet nu kustējās...daudz naudas lieki pasipta, noņemu atkal kolektoru, jēj ubagaji racing team :naac: ...uzliku ielāpu :reeka:
Image

Kad tas salikts, gribēju dabūt biki mīkstāku priekšu, kkā biju izdomājis, ka ieliekot kompensējošo atsperi, varēšu vairāk atslogot atsperi, bet paliks tas pats augstums, atspere strādās pareizāk un mīkstak...nē tā nenotika. praktiski lai dabūtu vēlamo augstumu konpensējošā ir jau gāndrīz saspiesta kad ritenis pacelts, tātad sanāk ka vajag laikam bik garāku atsperi dabūt :hvz:
varbūt kāds gudrāks pakomentē, es neko nemāku.
bildē nav sagriezts līdz beigu augstumam.
Image

vai mož var likt cietāku kompensējošo? kgan tas laikam nav īsti way to dooo?
pašlaik stāv šāda
https://i.imgur.com/swux6hsh.jpg

kautkā tā, visi senie mezgli sāk izrādīt pretestību un vispār gribas pabraukāties bet nesanāk :-|
User avatar
J.K.jr.bad.
Posts: 1209
Joined: 09 Jul 2004, 21:22
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by J.K.jr.bad. »

Tev nav pareiza otrā atspere uzlikta. Tā ir tā saucamā palīg atspere, kas nodrošina galvenās atsperes palikšanu savā vietā, kad tā tiek pilnībā atslogota.

Lūk šeit vari izlasīt par iespējamām atsperu kombinācijām un tad izlemt, kas tavā gadījumā būtu nepieciešams:

https://eibach.com/us/c-103-products-mo ... m-ers.html
J.K.jr.bad.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:offtopic:
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by -AF- »

kas tas par izpludes kolektoru? TA?
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by Abit e30 »

J.K.jr.bad. wrote: 04 Jan 2021, 21:32 Tev nav pareiza otrā atspere uzlikta. Tā ir tā saucamā palīg atspere, kas nodrošina galvenās atsperes palikšanu savā vietā, kad tā tiek pilnībā atslogota.

Lūk šeit vari izlasīt par iespējamām atsperu kombinācijām un tad izlemt, kas tavā gadījumā būtu nepieciešams:

https://eibach.com/us/c-103-products-mo ... m-ers.html
es saprotu jā. es kkā biju izdomājis ka man sanāks viņu kā distancieri gandrīz vai izmantot :lol:

tagad man sanāk ir 300mm 4kg atsperes, lai dabūtu to augstumu kā tagad, diezgan vajag saspriegot viņu, uzliekot garāku atsperi ar to pašu spēku, vajadzētu taču sanākt ka atsperi nevajadzēs tā saspiest, paliks reālāk cietība tam kas norādīts uz atsperes utt?
-AF- wrote: 05 Jan 2021, 09:39 kas tas par izpludes kolektoru? TA?
man baigā aizdoma ka jā, un jau daudzus gadus aizvadījis džezā. pa lielam vajag citu, sapņoju par s50 kolektoru, bet sapņoju diemžēl tikai :rofl:
iz
Posts: 1502
Joined: 13 Dec 2007, 19:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by iz »

Kas tev par koiliem virsū? gan jau ir pieminēts,bet slinkums visam topikam lasīt cauri :shura:
User avatar
AtmoBenzin
Posts: 11910
Joined: 01 Nov 2012, 16:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by AtmoBenzin »

Abit e30 wrote: 05 Jan 2021, 10:54
es saprotu jā. es kkā biju izdomājis ka man sanāks viņu kā distancieri gandrīz vai izmantot :lol:

tagad man sanāk ir 300mm 4kg atsperes, lai dabūtu to augstumu kā tagad, diezgan vajag saspriegot viņu, uzliekot garāku atsperi ar to pašu spēku, vajadzētu taču sanākt ka atsperi nevajadzēs tā saspiest, paliks reālāk cietība tam kas norādīts uz atsperes utt?
Ja tu uzliksi garāku atsperi ar vairāk vijumiem(mazāku spēku) tad paliks mīkstāks. Garāka atspere ar to pašu spēku(tik pat vijumiem uz kopējo garumu) būs tik pat cieta, tikai lielāks gājiens.

Saspiežot esošo atsperi, viņas cietība nemainās(ja vien tev nav kaut kādas progresīvās atsperes, tad tu izņem kaut kādu daudzumu "mīksto" sadaļu no progresijas), tu tikai aizstum tur kur tev viņu vajag un samazini gājienu.

Idejiski to mazo plakano huiņu izmetot un ieliekot ar tādu pašu cietību kāda ir tavai lielajai atsperei iegūsi arī to pašu ko gribi dabūt: mīkstāku un vairāk gājiena.
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by Abit e30 »

iz wrote: 05 Jan 2021, 13:40 Kas tev par koiliem virsū? gan jau ir pieminēts,bet slinkums visam topikam lasīt cauri :shura:
patronas ķīp spešal sūtītas plazas caur Daini, izstāstīju kur braukšu, apmēram kāda atspere un tādus atsūtīja.
korpusi jau gatavi, pārtaisīju tik lai der mani amji.
Image

AtmoBenzin wrote: 05 Jan 2021, 15:45 Ja tu uzliksi garāku atsperi ar vairāk vijumiem(mazāku spēku) tad paliks mīkstāks. Garāka atspere ar to pašu spēku(tik pat vijumiem uz kopējo garumu) būs tik pat cieta, tikai lielāks gājiens.

Saspiežot esošo atsperi, viņas cietība nemainās(ja vien tev nav kaut kādas progresīvās atsperes, tad tu izņem kaut kādu daudzumu "mīksto" sadaļu no progresijas), tu tikai aizstum tur kur tev viņu vajag un samazini gājienu.

Idejiski to mazo plakano huiņu izmetot un ieliekot ar tādu pašu cietību kāda ir tavai lielajai atsperei iegūsi arī to pašu ko gribi dabūt: mīkstāku un vairāk gājiena.
nu 4kg atspere 350mm tātad būs tikpat cieta kā 4kg 300mm tikai mobe būs džipīgāka, tas arī būtu ko es sanāk gribu :hvz:

ā par to cietību saspiežot, saprotu ka reāli cietība nemainās, bet nu kā laukos runājot, mobe cietāka paliek, jo kā Tu pats saki samazinās gājiens, tātad cietāka atspere :D
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by GG. »

Kas ir mobe? xD
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by howitzer »

GG. wrote: 05 Jan 2021, 18:33Kas ir mobe? xD
Kas ir džezs?
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
juris800
Posts: 165
Joined: 12 Apr 2018, 22:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by juris800 »

howitzer wrote: 05 Jan 2021, 18:59
GG. wrote: 05 Jan 2021, 18:33Kas ir mobe? xD
Kas ir džezs?
pilsētnieki..
e30 m30b35TUrbogāzeskūts
Chevy GMT400 377 stroker
Jeep XJ 6.2 LS Swap
User avatar
O.z
Posts: 10684
Joined: 08 May 2013, 23:05
Location: Lauki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by O.z »

Kas ir blad aifons
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by Abit e30 »

GG. wrote: 05 Jan 2021, 18:33Kas ir mobe? xD
mobe ir moge ir mašīna :naac:
howitzer wrote: 05 Jan 2021, 18:59
GG. wrote: 05 Jan 2021, 18:33Kas ir mobe? xD
Kas ir džezs?
šis ir džezs
various artists - best of jazz
» Skatīties Youtube

juris800 wrote: 05 Jan 2021, 20:45
pilsētnieki..
tak jā... :-|
O.z wrote: 05 Jan 2021, 21:33 Kas ir blad aifons
uz šo gan nemācēšu atbildēt :hvz:
krabiz
Posts: 388
Joined: 05 Jun 2016, 22:52
Location: LV
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Post by krabiz »

ISam normāli disrespectu paradīji :reeka:
"316iA kompakts man ir brīvdienu izbraucieniem"
Post Reply